Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2020 21:25:19 Wear OS käekellad vasta tsitaadiga

Kuna ühtegi teemat nuti käekellade kohta ei leidnud ja massiliselt populaarsust on nad koguma hakanud siis otsustasin selle kohta teema teha. Tegu on on küll androidiga aga ilmselt koos telefonidega läheb teema väga segaseks.
Ei tea kas nüüd päris õige alamfoorum sai.

Endale sai siis täna tellitud Fossil Sport Gen. 4 mudel. Ameerikas pakutakse seda 99$ ja kohati isegi odavamalt. Amazon.de-s tuli küll omajagu rohkem välja käia aga ikkagi ostetud ta sai.
Algselt oli plaan oodata Xiaomi Mi Watchi aga kahjuks pole endiselt ametliku infot, kas Global versioon tuleb ja millal.

kellelgi kogemusi selle mudeliga või oleks ise midagi muud valinud?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.01.2020 09:24:58 vasta tsitaadiga

Gen.5 on Fossilil ka juba väljas. Ma juba mõnda aega plaanin seda osta aga hind on küllaltki kirves veel.
Tuttavalt on gen.4 naistekas ja aku pidavat "päris tihti" laadimist vajama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2020 12:18:44 vasta tsitaadiga

Olen aasta otsa Fossil Sport kasutanud ja üldiselt võin öelda, et vastas ootustele. See, et laadima peab iga õhtu oli teada ja ei ole probleem, magamiseks ei ole kella vajagi. Kuna hull sportlane ka ei ole, siis funktsioonid ka täiesti piisavad. Mida vast ootaks oleks parem automaatne tegevuse tuvastus, Samsung Garmin, kõnnid 10 minutit, siis hakkab automaatselt seda tegevust lugema. Sammud loeb, kuid pulssi ja muid parameetreid aktiivsemalt mõõtma ei hakka iseseisvalt.

Valisin just kerge kaalu ja suuruse pärast, olen ka uut 5gen vaadanud, aga selle teraskorpus on koos rihmaga vist 90g mis on 2X rohkem kui Sport. Hetkel peaks väljas olema, või tulema tarkvarauuendus mis annab samad funktsioonid 5gen, ehk saab ebaolulisi asju aku säästmiseks välja lülitada, endal kasutamise kogemus puudub, kas ka kasu on kuna kell garatiis. Üks paljusid nii 4gen kui ka 5gen kellasid kimbutav kotermann, et GPS ei taha alati iseseisvalt toimetada, üle poole aasta oli ok, siis hakkas vaikselt jamama. Tegin kõik kasutajatoe pakutud lahendused läbi, kuid edasi läks esindusse, vaatame mis lahenduse pakuvad.

Palju annaks juurde Google Pay tugi, mis Garminil näiteks läbi oma süsteemi on, toetab nii Swedi kui Revoluti. Meeldib see, et telefon on hääletu kui kell käepeal, ei pea kunagi muretsema, et kusagil koosolekul kisama hakkab ja samas muretu, et mõni kõne või teade kuumata jääb.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2020 13:44:10 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Olen aasta otsa Fossil Sport kasutanud ja üldiselt võin öelda, et vastas ootustele. See, et laadima peab iga õhtu oli teada ja ei ole probleem, magamiseks ei ole kella vajagi. Kuna hull sportlane ka ei ole, siis funktsioonid ka täiesti piisavad. Mida vast ootaks oleks parem automaatne tegevuse tuvastus, Samsung Garmin, kõnnid 10 minutit, siis hakkab automaatselt seda tegevust lugema. Sammud loeb, kuid pulssi ja muid parameetreid aktiivsemalt mõõtma ei hakka iseseisvalt.

Valisin just kerge kaalu ja suuruse pärast, olen ka uut 5gen vaadanud, aga selle teraskorpus on koos rihmaga vist 90g mis on 2X rohkem kui Sport. Hetkel peaks väljas olema, või tulema tarkvarauuendus mis annab samad funktsioonid 5gen, ehk saab ebaolulisi asju aku säästmiseks välja lülitada, endal kasutamise kogemus puudub, kas ka kasu on kuna kell garatiis. Üks paljusid nii 4gen kui ka 5gen kellasid kimbutav kotermann, et GPS ei taha alati iseseisvalt toimetada, üle poole aasta oli ok, siis hakkas vaikselt jamama. Tegin kõik kasutajatoe pakutud lahendused läbi, kuid edasi läks esindusse, vaatame mis lahenduse pakuvad.

Palju annaks juurde Google Pay tugi, mis Garminil näiteks läbi oma süsteemi on, toetab nii Swedi kui Revoluti. Meeldib see, et telefon on hääletu kui kell käepeal, ei pea kunagi muretsema, et kusagil koosolekul kisama hakkab ja samas muretu, et mõni kõne või teade kuumata jääb.


Okei proovin ka ära. Lugesin internetist igasuguse bloatware disablemise kohta jne. Viimane update pidi ka vist juurde andma. Ise proovin igatahes need kõik variandid ära.
Infoks, et hetkel amazon.de-s see kell 99€ + post. Ma arvan, et selle eest asja enam kui küll.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2020 15:07:19 vasta tsitaadiga

Ise olen ka neid Fossili omasid piilunud ja uurinud. Gen 4 ei pidanud eriti vastupidav olema, kuid gen.5 puhul räägiti, et asjalood juba paremad. Keegi Skagen'i WearOS toodanguga on kokku puutunud? Need tunduvad ka päris härrasmehelikud olevat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2020 16:06:41 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Ise olen ka neid Fossili omasid piilunud ja uurinud. Gen 4 ei pidanud eriti vastupidav olema, kuid gen.5 puhul räägiti, et asjalood juba paremad. Keegi Skagen'i WearOS toodanguga on kokku puutunud? Need tunduvad ka päris härrasmehelikud olevat icon_biggrin.gif

Ma ise oleks tahtnud midagi metallist ja massivsemat aga kahjuks sellised kõik kallimad. Kuna sellele Fossilile tehakse praegu päris suuri soodukaid, siis ma arvasin, et esimesene selline proovimiseks on okei. Selle kasuks räägib ka Snapdragon 3100 kiibistik
TicWatch C2 meeldib ka aga kahjuks ei saa basseinis ujuda sellega ja Snapdragon 2100 ka miinuseks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.02.2020 11:46:53 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Ise olen ka neid Fossili omasid piilunud ja uurinud. Gen 4 ei pidanud eriti vastupidav olema, kuid gen.5 puhul räägiti, et asjalood juba paremad. Keegi Skagen'i WearOS toodanguga on kokku puutunud? Need tunduvad ka päris härrasmehelikud olevat icon_biggrin.gif


Kuna kõik need Fossili all kuuluvad, siis sisu peaks sama olema icon_smile.gif gen5 kasuks räägib eelkõige 1Gb ram, mis pidi oluliselt sujuvaks ja kiiremaks muutma kasutamise. Samuti kõnedel vastamise võimalus ehk kõlari olemasolu.

Võin kinnitada, et viimase tarkvarauuendusega "H MR1" on paranenud ka Spordi aku eluiga ja kasutajaliidese sujuvus ning kiirus.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.08.2020 08:47:42 vasta tsitaadiga

Olen nüüdseks ligi nädalakese Gen5 kasutanud (Caryle) ja esimese nutikellana olen sellega väga rahul.
Tavalise kellaga võrreldes on see oluliselt kergem, selles osas on kohati palju mugavam. Veekindlust kahjuks peaaegu pole ja pean harjutama ujumise ajaks kella ära võtma jälle.
Jama on see, et Samsung Healthiga ei ühildu, Google Fit saab ka hakkama üldiselt aga ei ole minu masti. Lisaks mõõdab pulssi vahepeal väga valesti. Üle ühe mõõtmise on pulss laes kella järgi (tegelikult ei ole).
Alles täna hommikul tuli uuendus, et saaksin otse kõnesid pidada läbi kella aga pole seda veel proovinud.
GPS jms hoian väljas enamajaolt, öösel istub laadija otsas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.08.2020 09:24:21 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.appyhapps.healthsync

See ei aita?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.08.2020 09:28:25 vasta tsitaadiga

See pidavat osadel mitte töötama. Ootan ära kui Fossili oma rakendus valmis saab. Viimatise info järgi pidi sellega seonduv uuendus tagasi kutsutud olema kuna kellal hakkas erinevaid vigu olema (muuhulgas kellaaja vastupidine näit icon_biggrin.gif ).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.08.2020 13:53:30 vasta tsitaadiga

Mul töötab suunal Health-Fit kenasti. Fööniks Pixel 2 XL ja kellaks Galaxy Watch 3.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 10:38:07 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See pidavat osadel mitte töötama. Ootan ära kui Fossili oma rakendus valmis saab. Viimatise info järgi pidi sellega seonduv uuendus tagasi kutsutud olema kuna kellal hakkas erinevaid vigu olema (muuhulgas kellaaja vastupidine näit icon_biggrin.gif ).

Seal polnud mitte kellaja vastupidne näit vaid une salvestuste vale näit 5h.30m asemel 5m.30h vms. Ise seda funktsiooni ei kasuta seega ei häiri.
Küll aga loeb samme rohkem kui enne uuendust.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2020 15:17:27 vasta tsitaadiga

Ma Fossil Sport Gen. 4 nüüdseks üle poole aasta kasutanud.

Praktiliselt igapäevane kandja, käin sellega ujumas jne.
Paar asja on muidugi häirivad - aku ja see, et ei ole sleep trackingut sisseehitatud. Näiteks google fitil ei ole isegi swimming režiimi, selleks kasutan kolmanda osapoole äppi, kust süngin siis data google fiti.
Samuti on endiselt vist lahendamat GPS probleem ilma telefonita, Googlel tundub suht suva ka olevat sellest. Midagi nad vahepeal uuendasid aga minu kell mastidega iseseisvalt ühendust ei saa.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.08.2020 15:20:07 vasta tsitaadiga

Mul suutis kell eelnevalt ilma näidata (Gen 5) aga peale eelmist uuendust kadus see võimalus ära ilma, et GPS sees oleks kellal icon_confused.gif
Üks uuendus on vist veel soolas, ei ole viitsinud seda tegema panna. Samas, osa stuffi muutus üleöö ära icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 20.11.2020 20:42:00 vasta tsitaadiga

Ei leidnud sobivat teemat aga selline mure Galaxy Watch 2-ga, ei lülitu sisse enam sisse peale seda kui aku sai tühjaks, tšekki ka ei leia ülesse enam, sai ostetud eelmine aasta.
Laadima pannes alguses jääb punane tuluke põlema, hiljem jääb vilkuma.
Kas oskate soovitada head soodsat remondi töökoda? Või on veel kuidagi ise võimalik debuggida seda.
https://www.hinnavaatlus.ee/1245498/samsung-galaxy-watch-42mm-pink-gold/
Siis kui laadima panen siis kas see on normaalne, et laadimis dokkis alguses vilgub punane roheline kollane ja siis jääb punane põlema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SMS+
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2015




sõnum 20.11.2020 21:21:44 vasta tsitaadiga

Kuskil poes (firmat nimetamata) lubati
et peagi Eesti tulevad ka müügile nutikella User Interface
oma soovi järgi muuta lubavad mudelid

Keegi teine ka kuulnud on sellest midagi?
Või suudab keegi sellist hookus-pookust Eestis juba tänagi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 21.11.2020 01:58:46 vasta tsitaadiga

SMS+ kirjutas:
Kuskil poes (firmat nimetamata) lubati
et peagi Eesti tulevad ka müügile nutikella User Interface
oma soovi järgi muuta lubavad mudelid

Keegi teine ka kuulnud on sellest midagi?
Või suudab keegi sellist hookus-pookust Eestis juba tänagi?

UI all mõtled, et siis nagu üleüldine layout oleks teise stiiliga?
Samsungil pane oma suva järgi custom watchfaced ja sidewidgetid + app-id, et nagu eraldi skin oleks veel menüüdel saadaval, mõtled custom UI all?
Järgmiseks, üldse pigem Huawei juba võtta, aku peab 2 nädalat kuigi ei ole lisafunktsioonaalsust(väga lai valik lisa appe) nagu samsungil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SMS+
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2015




sõnum 21.11.2020 19:42:55 vasta tsitaadiga

Mõtlesin jah sellist varianti UI osas
kus saab mingi endalesobiva vidina visata ekraanile ette
või mingi kontakti iconi, kellel sel päeval sünnipäev ja helistada vaja
Vms taskeri, mis endal vaja on kas meeles või silmas pidada

Et neid valmistaustasid saab vahetada, see on nagu rohkem lastele
Koik ei taha mingit napakat sammulugemist ekraanile segama ennast
Mõnda intelligendikest võib selline ekraanilt vastuvahtiv lokkav ühetaolisus solvata lausa,
nagu kuulda on olnud siin

Google otsing Youtubest nutikella custom näiteid miskipärast ei paku mulle
Äkki on kellelgi mingeid linke vms visata siia antud teemast
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 28.04.2021 10:22:47 vasta tsitaadiga

On keegi siit vahepeal Mobvoi Ticwatch 3 pro omanikuks saanud ja oskab muljetada? Väidetavalt parim WearOs kell hetkel.

"Kohe-kohe" pidavat Samsung oma watch 4 välja tooma, mis ka WearOs-iga väidetavalt ja Motorola Snapdragon 4100+ kiibistikuga kellad tulekul, aga nende hinnaklass on ~200 liiga kõrge.

_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 01.05.2021 22:15:25 vasta tsitaadiga

google enda kella oodatakse jälle see aasta. Ka räägitakse "täiesti uuest" Wear OS-ist. Ma ootaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2021 08:43:24 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
google enda kella oodatakse jälle see aasta. Ka räägitakse "täiesti uuest" Wear OS-ist. Ma ootaks.

Arvestades chippide puudust ja Google toodete saadavust Eestis, siis ma see aasta ei panustaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 02.05.2021 13:30:16 vasta tsitaadiga

Äkki ikka midagi välja kuulutada suudavad siis näha kas praegused kellad enam uue Wear Osiga töötavad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2021 13:34:43 vasta tsitaadiga

link

saate šeffata, et kell teeb auto lahti.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2021 20:31:38 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
On keegi siit vahepeal Mobvoi Ticwatch 3 pro omanikuks saanud ja oskab muljetada? Väidetavalt parim WearOs kell hetkel.

"Kohe-kohe" pidavat Samsung oma watch 4 välja tooma, mis ka WearOs-iga väidetavalt ja Motorola Snapdragon 4100+ kiibistikuga kellad tulekul, aga nende hinnaklass on ~200 liiga kõrge.

Mul on aprillist saati. Tw 3 pro gps. Olen väga rahul. Kõik toimib ilma viiteta ja kui võrrelda esimese Tw proga (see oli mul ennem), siis edasi minek on suur. Esimene mudel pidas mul max 2 päeva ilma laadimiseta ja kõik üleliigne oli väljas. Ekraan oli sees koguaeg. Nüüd see 3 pro mudel peab nädala ja midagi pole kinni keeranud. Kõik on nii nagu karbist tuli. No omad proged lisaks muidugi. GPS ja muu nänn on sisse lülitatud kogueg. Teine ekraan on ka palju parem. Ainuke asi, mis on kehvem, on vibra. Minu arvates võiks kõvem olla.
Ülevaated googles on ka üldiselt positiivsed, sellised peaksid kõik androidi kellad olema. Siis riistvara poolest.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 22.05.2021 19:06:31 vasta tsitaadiga

oswald kirjutas:
On keegi siit vahepeal Mobvoi Ticwatch 3 pro omanikuks saanud ja oskab muljetada? Väidetavalt parim WearOs kell hetkel.

"Kohe-kohe" pidavat Samsung oma watch 4 välja tooma, mis ka WearOs-iga väidetavalt ja Motorola Snapdragon 4100+ kiibistikuga kellad tulekul, aga nende hinnaklass on ~200 liiga kõrge.

Oman TW Pro 3 GPS mudelit 2020 oktoobrist saati ja senimaani on väga positiivse mulje jätnud. Mitte mingit uimasust pole täheldanud, aku peab 3-4 päeva vabalt, HR sensor on kiire ja täpne. Paljud peavad puuduseks kompassi olemasolu, kuid isiklikult kella ilma telefonita navigeerimiseks ei kasuta ja pole seni puudust tundnud. Hiljuti tulnud H-MR2 parandas ka ekraani servade puutetundlikuse probleemi (isiklikult ei härinud see ka varem, aga võis olla problemiks olenevalt kasutatavatest rakendustest). Niipalju, kui olen WearOS kelladega kokku puutunud, on tegemist seni parima seadmega. Vibra võiks tõesti tugevam olla, aga see on ka ainus miinus, mis hetkel meenub.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.