Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2020 20:25 Wear OS käekellad vasta tsitaadiga

Kuna ühtegi teemat nuti käekellade kohta ei leidnud ja massiliselt populaarsust on nad koguma hakanud siis otsustasin selle kohta teema teha. Tegu on on küll androidiga aga ilmselt koos telefonidega läheb teema väga segaseks.
Ei tea kas nüüd päris õige alamfoorum sai.

Endale sai siis täna tellitud Fossil Sport Gen. 4 mudel. Ameerikas pakutakse seda 99$ ja kohati isegi odavamalt. Amazon.de-s tuli küll omajagu rohkem välja käia aga ikkagi ostetud ta sai.
Algselt oli plaan oodata Xiaomi Mi Watchi aga kahjuks pole endiselt ametliku infot, kas Global versioon tuleb ja millal.

kellelgi kogemusi selle mudeliga või oleks ise midagi muud valinud?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

sõnum 14.01.2020 08:24 vasta tsitaadiga

Gen.5 on Fossilil ka juba väljas. Ma juba mõnda aega plaanin seda osta aga hind on küllaltki kirves veel.
Tuttavalt on gen.4 naistekas ja aku pidavat "päris tihti" laadimist vajama.

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
John Smith
HV veteran

sõnum 14.01.2020 11:18 vasta tsitaadiga

Olen aasta otsa Fossil Sport kasutanud ja üldiselt võin öelda, et vastas ootustele. See, et laadima peab iga õhtu oli teada ja ei ole probleem, magamiseks ei ole kella vajagi. Kuna hull sportlane ka ei ole, siis funktsioonid ka täiesti piisavad. Mida vast ootaks oleks parem automaatne tegevuse tuvastus, Samsung Garmin, kõnnid 10 minutit, siis hakkab automaatselt seda tegevust lugema. Sammud loeb, kuid pulssi ja muid parameetreid aktiivsemalt mõõtma ei hakka iseseisvalt.

Valisin just kerge kaalu ja suuruse pärast, olen ka uut 5gen vaadanud, aga selle teraskorpus on koos rihmaga vist 90g mis on 2X rohkem kui Sport. Hetkel peaks väljas olema, või tulema tarkvarauuendus mis annab samad funktsioonid 5gen, ehk saab ebaolulisi asju aku säästmiseks välja lülitada, endal kasutamise kogemus puudub, kas ka kasu on kuna kell garatiis. Üks paljusid nii 4gen kui ka 5gen kellasid kimbutav kotermann, et GPS ei taha alati iseseisvalt toimetada, üle poole aasta oli ok, siis hakkas vaikselt jamama. Tegin kõik kasutajatoe pakutud lahendused läbi, kuid edasi läks esindusse, vaatame mis lahenduse pakuvad.

Palju annaks juurde Google Pay tugi, mis Garminil näiteks läbi oma süsteemi on, toetab nii Swedi kui Revoluti. Meeldib see, et telefon on hääletu kui kell käepeal, ei pea kunagi muretsema, et kusagil koosolekul kisama hakkab ja samas muretu, et mõni kõne või teade kuumata jääb.

C1rca
HV veteran
C1rca

sõnum 14.01.2020 12:44 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Olen aasta otsa Fossil Sport kasutanud ja üldiselt võin öelda, et vastas ootustele. See, et laadima peab iga õhtu oli teada ja ei ole probleem, magamiseks ei ole kella vajagi. Kuna hull sportlane ka ei ole, siis funktsioonid ka täiesti piisavad. Mida vast ootaks oleks parem automaatne tegevuse tuvastus, Samsung Garmin, kõnnid 10 minutit, siis hakkab automaatselt seda tegevust lugema. Sammud loeb, kuid pulssi ja muid parameetreid aktiivsemalt mõõtma ei hakka iseseisvalt.

Valisin just kerge kaalu ja suuruse pärast, olen ka uut 5gen vaadanud, aga selle teraskorpus on koos rihmaga vist 90g mis on 2X rohkem kui Sport. Hetkel peaks väljas olema, või tulema tarkvarauuendus mis annab samad funktsioonid 5gen, ehk saab ebaolulisi asju aku säästmiseks välja lülitada, endal kasutamise kogemus puudub, kas ka kasu on kuna kell garatiis. Üks paljusid nii 4gen kui ka 5gen kellasid kimbutav kotermann, et GPS ei taha alati iseseisvalt toimetada, üle poole aasta oli ok, siis hakkas vaikselt jamama. Tegin kõik kasutajatoe pakutud lahendused läbi, kuid edasi läks esindusse, vaatame mis lahenduse pakuvad.

Palju annaks juurde Google Pay tugi, mis Garminil näiteks läbi oma süsteemi on, toetab nii Swedi kui Revoluti. Meeldib see, et telefon on hääletu kui kell käepeal, ei pea kunagi muretsema, et kusagil koosolekul kisama hakkab ja samas muretu, et mõni kõne või teade kuumata jääb.

Okei proovin ka ära. Lugesin internetist igasuguse bloatware disablemise kohta jne. Viimane update pidi ka vist juurde andma. Ise proovin igatahes need kõik variandid ära.
Infoks, et hetkel amazon.de-s see kell 99€ + post. Ma arvan, et selle eest asja enam kui küll.
tagasi üles
tteam
HV kasutaja
tteam

sõnum 14.01.2020 14:07 vasta tsitaadiga

Ise olen ka neid Fossili omasid piilunud ja uurinud. Gen 4 ei pidanud eriti vastupidav olema, kuid gen.5 puhul räägiti, et asjalood juba paremad. Keegi Skagen'i WearOS toodanguga on kokku puutunud? Need tunduvad ka päris härrasmehelikud olevat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
C1rca
HV veteran
C1rca

sõnum 14.01.2020 15:06 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Ise olen ka neid Fossili omasid piilunud ja uurinud. Gen 4 ei pidanud eriti vastupidav olema, kuid gen.5 puhul räägiti, et asjalood juba paremad. Keegi Skagen'i WearOS toodanguga on kokku puutunud? Need tunduvad ka päris härrasmehelikud olevat icon_biggrin.gif

Ma ise oleks tahtnud midagi metallist ja massivsemat aga kahjuks sellised kõik kallimad. Kuna sellele Fossilile tehakse praegu päris suuri soodukaid, siis ma arvasin, et esimesene selline proovimiseks on okei. Selle kasuks räägib ka Snapdragon 3100 kiibistik
TicWatch C2 meeldib ka aga kahjuks ei saa basseinis ujuda sellega ja Snapdragon 2100 ka miinuseks.
tagasi üles
John Smith
HV veteran

sõnum 14.01.2020 15:21 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:

Kuna kõik need Fossili all kuuluvad, siis sisu peaks sama olema icon_smile.gif gen5 kasuks räägib eelkõige 1Gb ram, mis pidi oluliselt sujuvaks ja kiiremaks muutma kasutamise. Samuti kõnedel vastamise võimalus ehk kõlari olemasolu.

näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Wear OS käekellad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.