Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Sony esitleb uusi täiustatud pildikvaliteedi ja heliga 8K, OLED- ja 4K täisjada-LED-telereid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.01.2020 20:13 Sony esitleb uusi täiustatud pildikvaliteedi ja heliga 8K, OLED- ja 4K täisjada-LED-telereid vasta tsitaadiga


PRESSITEADE — Sony täiendab laiemat mudelivalikut kõrgtehnoloogiliste lahendustega: 75” 8K täisjada-LED- ja 48” 4K OLED-telerid.

Sony Europe esitles täna laias valikus uusi telereid, kaasa arvatud uut ZH8 8K täisjada-LED-telerit, A8 (55” ja 65”) ja A9 (48”) 4K OLED-telereid ning XH95 ja XH90 4K täisjada-LED-telereid. Sony uued telerid on varustatud Sony parimate patenditud tehnoloogiliste lahendustega, et tagada vaatajatele sisulooja kavatsustele vastav kogemus. Sony uued tooted ühendavad silmapaistva pildikvaliteedi, uuendusliku heli ja tõrgeteta kasutajakogemuse kvaliteetsete suurte ekraanidega, et pakkuda konkurentidest veelgi kaasahaaravamat vaatamiskogemust.

Oma valdkonna parim Sony pildiprotsessor X1™ Ultimate loob selge ja täpse pildikvaliteedi, et ekraanil toimuv näiks võimalikult realistlik. Telerite juurde kuulub ka esmaklassilise kvaliteediga heli. Uued mudelid on varustatud Sound-from-Picture Reality™ tehnoloogiaga, mis loob mulje, et heli tuleb otse ekraanilt.

Uutel mudelitel on eriline kalibreeritud režiim Netflixi vaatamiseks, et jääda truuks sisuloojate kavatsustele ja anda vaatajatele võimalus nautida Netflixi stuudio kvaliteeti; ning režiim IMAX® Enhanced™ (valitud mudelitel), mis toob kaasahaarava meelelahutuse otse koduseinte vahele.

Lisaks muule on Sony uutel teleritel ka uus funktsioon Ambient Optimization, mis optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust. Uus tehnoloogia suudab tuvastada ka toas olevaid esemeid, mis neelavad või peegeldavad heli (kardinad, mööbel vms), et akustikat peenhäälestada ja tagada parim heli.

Peale funktsiooni Ambient Optimization kasutatakse Sony uute telerite juures ka uut disainilahendust veelgi kaasahaaravamaks kogemuseks. Nüüd on ekraani servas diskreetne alus, et miski ei segaks ekraanil toimuvasse süvenemist. Minimalistliku disainiga alus on vaevumärgatav, tagades parema ja takistusteta vaate.

Mõeldes peagi turule saabuvatele järgmise põlvkonna mängukonsoolidele, toetavad mõned uued mudelid 8K eraldusvõimet, eraldusvõimet 4K kaadrisagedusega 120 k/s ja kiiret reageerimisaega HDMI sisendite kaudu, et pakkuda parimat kvaliteeti ja mängukogemust.

Kokkuvõte Sony uutest teleritest:

• ZH8 raami integreeritud kõrgsageduselemendid: kõige kaasahaaravam telekogemus täiustatud pildikvaliteedi, õhukese disaini ja Sony uute raami integreeritud kõrgsageduselementide abil saavutatud Sound-from-Picture Reality™ tehnoloogiaga. Raami integreeritud kõrgsageduselemendid tekitavad heli teleri raami sees vibreerides ning loovad tunde, nagu heli tuleks otse ekraanilt.

• X-Motion Clarity OLED-teleritele: palju kiidusõnu pälvinud Sony pöördeline tehnoloogia, mis on parim omasuguste seas ja nüüd saadaval ka OLED-telerite jaoks. Tänu ülisuurele värskendussagedusele muudab X-Motion Clarity ekraanil toimuva reaalajas selgemaks, eredamaks ja sujuvamaks kui kunagi varem, viies spordivõistluste vaatamise uuele tasemele.

• X-Wide Angle’i laiendus: X-Wide Angle’i tehnoloogia abil tunduvad ekraanil olevad värvid iga nurga all erksad ja realistlikud, pakkudes värviküllasemat ja eredamat elamust kui tavalised LED-telerid. Nii saate nautida suurepärase ulatuse ja sügavusega pildikvaliteeti olenemata istumiskohast. Selleks, et pakkuda vaatajatele veelgi enam valikuid, on 55” ja suuremad XH95 4K täisjada-LED-telerid varustatud X-Wide Angle’i tehnoloogiaga.

• Täisjada-LEDi laiendus: Sony kohaliku tumendamise ja valgustuse intensiivistamise täisjada-tehnoloogia muudab sisu järgi pidevalt ekraani eri osade valgustust, parandades märkimisväärselt kontrasti ja eredust. Tehnoloogia võimaldab täpselt tasakaalustada valgustugevust ekraani eri punktides, et sünged stseenid oleksid tumedamad ja helged stseenid eredamad kooskõlas sisulooja kujutlusega. See erivõimalus on nüüdsest saadaval keskmise hinnaklassiga XH90 4K täisjada-LED-teleritel.

• Tagantvalgustusega pult: ZH8 ja XH95 kvaliteetne alumiiniumpult on tagantvalgustusega, et tagada kasutusmugavus ka pimedas toas.


• Uuel tootevalikul saab olema Android TV funktsioon, milles sisaldub Google Assistant , Google Play Store ja Chromecast. See võimaldab mugavat ligipääsu sisule, teenustele ja seadmetele. Igapäevaseks mugavamaks kasutamiseks on täiustatud ka Sony originaalse kasutajaliidese menüüsid ning hääljuhtimist. Täiustatud hääljuhtimisfunktsionid võimaldavad kasutajatel nautida telesaateid, rakendusi ja ühendatud seadmeid käed-vabalt.

• Vabakäevõimalused2: Sony häälaktiveeritavad telerid pakuvad nutikamat vaatamiskogemust Google Assistantiga. Lase Google Assistantil otsida uusimaid filme ja seriaale või avada multiplayer mänge. Saad sellel lasta ka reguleerida toa valgustust, kui ühendad veel mõne nutiseadme. Vaata oma kalendrit ja märkmeid või küsi küsimusi, mille vastuseid näed otse TV ekraanil.

• Smart Speaker Compatibility: Google Assistant ja Amazon Alexa seadmetega on võimalik häälkäskluste abil käivitada video esitamise teleris ning juhtida videoesitust YouTube’i või Google Home’i kaudu või vahetada Amazon Alexaga seadmes kanalit või muuta helitugevust.

• Lihtne ühenduvus enamus seadmetega: Apple® AirPlay® 2 abiga saavad kasutajad peegeldada filme, muusikat, mänge ja fotosid TV ekraanile otse iPhone®, iPad® või Mac® seadmetest. Apple HomeKit™ tehnoloogia pakub mugavat ja turvalist võimalust juhtida oma telerit iPhone®, iPad® or Mac® seadmetega.

Uued Sony telerite mudelid ja peamised näitajad

ZH8 (85” ja 75” mudelid) 8K täisjada-LED-teler
• Toob Sony suurepärase 8K kontrasti ja elutruu pildikvaliteedi veelgi enamate vaatajateni.
• Pildiprotsessor X1™ Ultimate ja 8K X-Reality PRO – pilti teravustatakse ja täiustatakse reaalajas ning Sony erilist 8K andmebaasi kasutatakse selleks, et viia kujutised lähemale 8K kvaliteedile.
• Uus raami integreeritud kõrgsageduselementide tehnoloogia pakub kaasahaaravat telekogemust täiustatud pildikvaliteedi, õhukese disaini ja Sound-from-Picture Reality™ tehnoloogiaga.
• Uus tagantvalgustusega pult, mis tagab meeldiva telekogemuse ka pimedas keskkonnas.
• Teleri alust saab seadistada kahte asendisse, et telerit oleks mugav paigutada ka väiksemale kapile.
• Uus funktsioon Ambient Optimization optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Vabakäevõimalustega.
• Ühildub nutikõlaritega, sh Google Home ja Amazon Alexa seadmetega.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, millel on Apple® AirPlay® 2, HomeKit™ tugi.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.
• 4K 120 k/s ühilduvus.

A8 (65” ja 55” mudelid) 4K OLED-teler
• Pildiprotsessor X1™ Ultimate pakub vaatajatele parimat 4K HDRi kogemust, ühendades endas järgmised tehnoloogilised lahendused: objektipõhine supereraldusvõime, objektipõhine HDRi taastootmine, Super Bit Mapping™ 4K HDRi tehnoloogia ja kahekordne andmebaasi töötlemine.
• Funktsioon Pixel Contrast Booster, kaheksa miljonit isevalgustuvat pikslit ja Sony originaalne OLED-telerite elektrooniline juhtpaneel loovad erilise visuaalse kogemuse, pakkudes vaatajale nii täiuslikult musta ekraani, loomutruud värvilahendust kui ka laia vaatenurga võimalust.
• X-Motion Clarity OLED-teleritele: palju kiidusõnu pälvinud Sony pöördeline tehnoloogia, mis on parim omasuguste seas ja nüüd saadaval ka OLED-telerite jaoks. X-Motion Clarity muudab ekraanil toimuva reaalajas selgemaks, eredamaks ja sujuvamaks kui kunagi varem, viies spordivõistluste vaatamise uuele tasemele.
• Helilahendust Acoustic Surface Audio™ täiustavad kaks bassikõlarit.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Uus funktsioon Ambient Optimization optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, millel on Apple Airplay 2 või HomeKiti tugi, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.

A9 (48” mudel) 4K OLED-teler
• Väiksemate kvaliteetsete OLED-telerite nõudluse rahuldamiseks on meie tootevalikus nüüd ka 48” telerid.
• Teleri keskpaigas olev väike alus võimaldab leida sobiva koha isegi väiksemas ruumis.
• Parim pildikvaliteet omataoliste väiksemate telerite hulgas.
• Varustatud Sony OLED-telerite erilahendustega nagu pildiprotsessor X1™ Ultimate, Pixel Contrast Booster ja Acoustic Surface Audio™.
• X-Motion Clarity OLED-teleritele: palju kiidusõnu pälvinud Sony pöördeline tehnoloogia, mis on parim omasuguste seas ja nüüd saadaval ka OLED-telerite jaoks. X-Motion Clarity muudab ekraanil toimuva reaalajas selgemaks, eredamaks ja sujuvamaks kui kunagi varem, viies spordivõistluste vaatamise uuele tasemele.
• Uus funktsioon Ambient Optimization optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, millel on Apple Airplay 2 või HomeKiti tugi, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.

XH95 (85”, 75”, 65”, 55” ja 49” mudelid) 4K täisjada-LED-teler
• Pildiprotsessor X1™ Ultimate pakub vaatajatele parimat 4K HDRi kogemust, ühendades endas järgmised tehnoloogilised lahendused: objektipõhine supereraldusvõime, objektipõhine HDRi taastootmine, Super Bit Mapping™ 4K HDRi tehnoloogia ja kahekordne andmebaasi töötlemine.
• Telerid on varustatud täisjada tagantvalgustuse kohaliku tumendamislahendusega koos tehnoloogiaga X-tended Dynamic Range™ PRO, mis tagab Sony tavalistest LED-teleritest kuus korda teravama kontrasti.
• X-Wide Angle’i tehnoloogia abil tunduvad ekraanil olevad värvid iga nurga all erksad ja realistlikud, pakkudes värviküllasemat ja eredamat elamust kui tavalised LED-telerid. Nii saate nautida suurepärase ulatuse ja sügavusega pildikvaliteeti olenemata istumiskohast. Selleks, et pakkuda vaatajatele veelgi enam valikuid, on 55” ja suuremad XH95 4K täisjada-LED-telerid varustatud X-Wide Angle’i tehnoloogiaga.
• Teleritel on täiustatud helilahendus Acoustic Multi-Audio, kahe võimenduskanaliga Sound-from-Picture Reality™, mis juhib põhikõlarit ja peidus olevat kõrgsageduselementi eraldi, samuti uus õhuke kõlar X-Balanced Speaker selge heli jaoks (kaks võimenduskanalit ja X-Balanced Speaker on saadaval ainult teleritele suuruses 55”, 65” ja 75”; Acoustic Multi-Audio on saadaval 55” ja suurematele teleritele).
• Ühtlase tasapinnaga telerid on elegantsed ja ilma segavate ääristeta (üksnes 55”, 65” ja 75” mudelitel).
• Uus funktsioon Ambient Optimization optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Vabakäevõimalustega (55” ja suurematel teleritel).
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, millel on Apple Airplay 2 või HomeKiti tugi, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.

XH90 (85”, 75”, 65”, ja 55” mudelid) 4K täisjada-LED-teler
• 4K HDR X1 Extreme’i protsessor pakub sügavamat, tekstuurirohkemat ja loomutruumate värvidega pilti tänu objektipõhisele HDRi taastootmise tehnoloogiale.
• Telerid on varustatud täisjada tagantvalgustuse kohaliku tumendamislahendusega koos tehnoloogiaga X-tended Dynamic Range™.
• Uus keskmise hinnaklassiga täisjada-LED-mudel suurema tootevaliku pakkumiseks.
• Koos kõlariga X-Balanced Speaker on saadaval helilahendus Acoustic Multi-Audio (ainult 65” ja suurematel mudelitel; X-Balanced Speaker on olemas kõikidel suurustel).
• Uus funktsioon Ambient Optimization optimeerib pildi- ja helikvaliteeti vaatajat ümbritseva keskkonna järgi. See korrigeerib ekraani heledust toas olevast valgusest lähtudes. Heledalt valgustatud ruumides on ekraan eredam ja tumedates ruumides tumedam, et pakkuda parimat kogemust.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Õhukest disaini rõhutab teemantlõikega ääris.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, sh Apple Airplay 2, HomeKiti ja nutikõlaritega, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.
• 4K 120 k/s ühilduvus (tulevaste tarkvarauuenduste kaudu).

XH85 (49” ja 43” mudelid) 4K teler
• 4K HDR X1 Extreme’i protsessor pakub sügavamat, tekstuurirohkemat ja loomutruumate värvidega pilti tänu objektipõhisele HDRi taastootmise tehnoloogiale.
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Metallist alus ja elegantne alumiiniumääris.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, sh Apple Airplay 2, HomeKiti ja nutikõlaritega, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.

XH81 (65”, 55”, 49” ja 43” mudelid) 4K teler
• 4K HDR X1 Extreme’i protsessor pakub sügavamat, tekstuurirohkemat ja loomutruumate värvidega pilti tänu objektipõhisele HDRi taastootmise tehnoloogiale.
• Uus õhuke kõlar X-Balanced Speaker tagab selge heli (55” ja suurematele teleritele).
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Metallist alus ja üliõhuke ääris.
• Kvaliteetsest alumiiniumist pult.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, sh Apple Airplay 2, HomeKiti ja nutikõlaritega, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.


XH80 (85”, 75”, 65”, 55”, 49” ja 43” mudelid) 4K teler
• 4K HDR X1 Extreme’i protsessor pakub sügavamat, tekstuurirohkemat ja loomutruumate värvidega pilti tänu objektipõhisele HDRi taastootmise tehnoloogiale.
• Uus õhuke kõlar X-Balanced Speaker tagab selge heli (55” ja suurematele teleritele).
• TRILUMINOS™ Display toob värvi, valguse ja gradatsiooni peened nüansid videokaamera objektiivist Sinu elutuppa.
• Ühildub Dolby Visioni™ ja Dolby Atmosega™.
• Metallist alus ja üliõhuke ääris.
• Ühildub vaevata mitmesuguste seadmetega, sh Apple Airplay 2, HomeKiti ja nutikõlaritega, samuti Amazon Alexa seadmete ja nutikõlaritega.
• Kiire ühenduvus Android TV sisu ja teenustega.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.

X70 (65”, 55”, 49” ja 43” mudelid) 4K teler
• 4K X-Reality™ PRO tehnoloogia parandab ja teravustab iga pilti, et see meenutaks enam 4K kvaliteeti. Nii näib iga stseen täpsem ja nüansirohkem.
• ClearAudio+ peenhäälestab teleri helikvaliteeti, et luua kaasahaaravam ja sügavam ruumiline audiokogemus. See muudab muusika ja dialoogi veelgi selgemaks ning paremini eristatavaks.
• Sisseehitatud veebibrauser populaarsete voogedastusteenuste kasutamiseks – nüüd on Netflixi ja YouTube’i sarjad ja filmid vaid ühe klõpsu kaugusel.
• Custom Mode koos teiste Sony seadistatud pildirežiimidega pakub erinevaid vaatamiskogemusi erinevatele maitsetele, samas arvestades ka sisu tootja algsete kavatsustega.


Hind ja saadavus
Hinnad ja kättesaadavus poodides avalikustatakse hiljem.

Ettevõttest Sony Corporation
Sony Corporation on loov meelelahutusettevõte, mille tegevus põhineb tehnoloogial. Sony eesmärk on täita maailm emotsioonidega loomingulisuse ja tehnoloogia abil, kasutades selleks mitmesuguseid vahendeid alates mängudest ja võrguteenustest kuni muusika, piltide, elektroonika, pooljuhtide ja finantsteenusteni. Lisateave veebisaidil http://www.sony.net/

_________________
HV valuutakalkulaator
HV kasutajate autode tabel
Kommentaarid: 452 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 7 :: 348
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Sony esitleb uusi täiustatud pildikvaliteedi ja heliga 8K, OLED- ja 4K täisjada-LED-telereid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumisHinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.