Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  partitsioonide kustutamine ei õnnestu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 22.02.2020 23:39:53 partitsioonide kustutamine ei õnnestu vasta tsitaadiga

Tere,

Oskab keegi soovitada midagi, kuidas saaks ssd täiesti puhtaks. DISKPART ei saa hakkama. Samuti Gparted.
Esimene küll väidab, et kustutatud aga reaalsuses alles. Teine loobib vigasid. Proovitud ka kümneid netist leitavaid utiliite aga sama teema nagu diskpartiga. väidab, et kustutab ja formaadib aga tegelikult alles.

Katsetatud teises masinas, Linuxi all, windooza all ja usb pulgalt gparted.

Tegemist m.2 ssd kettaga. Oli plaan win uuesti peale lasta aga ei lase kuidagi tühjaks teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2020 23:57:37 vasta tsitaadiga

Mis veakoodi saad? Mis m2 kettaga tegu?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 00:49:32 vasta tsitaadiga

Kettaks Kingston A1000 nvme. Linuxi all on hoiatused "/dev/nvmep1 : No data available". Proovides formaatida annab "Error synchronizing after initial wipe: timed out waiting for object(udisks-error-quark,0).

Aga ma suht kindel, et viga põhjustab kaitstud partitsioon. Aga miks ma kuidagi seda kustutada/formaatida ei saa?
Diskpart "delete partition override" peaks ju sellega hakkama saama.

E: Ilmselt hakkab vana win tööle, kui mbr korda teha aga mu eesmärk pole seda käivitada, vaid puhas install teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2020 01:05:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt sa kustutasid eelmised partitsioonid ära ikka?Endal sama ketas. Ma mõtlen kõiki nagu siin näiteks
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 01:32:07 vasta tsitaadiga

Need lihtsalt ei kustu ära

https://youtu.be/32U3cq58ek4

väidab, et partitsioon kustutatud aga tegelikult alles


Ja "clean" peaks terve ketta tühjaks tegema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.02.2020 02:52:23 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
Kettaks Kingston A1000 nvme. Linuxi all on hoiatused "/dev/nvmep1 : No data available". Proovides formaatida annab "Error synchronizing after initial wipe: timed out waiting for object(udisks-error-quark,0).

Aga ma suht kindel, et viga põhjustab kaitstud partitsioon. Aga miks ma kuidagi seda kustutada/formaatida ei saa?
Diskpart "delete partition override" peaks ju sellega hakkama saama.

E: Ilmselt hakkab vana win tööle, kui mbr korda teha aga mu eesmärk pole seda käivitada, vaid puhas install teha icon_smile.gif
Mul oli täpselt sama lugu sama Kingstoni mudeliga! Lambist lakkas bootimast ja peale ükskõik millist tegevust- formatti, partitsioonide kustutamist, diskpartiga mängimist, erinevate programmidega jebimist oli peale taaskäivitamist kõik enne vea tekkimist olnud data kettal alles. Mitte miski ei aidanud, asi lihtsalt töötas "read only" režiimis ja kõik, tee mis tahad. Nii ta jäigi, vedeleb sahtlis. Et mul oli kohe teine samasugune SSD võtta, siis ei hakanud garantiiga jamama ja edaspidi väldin Kingstoni NVMe pulkasid. Teine SSD pole veel vigureid tegema hakanud. Ma ei tea kas see on tõsi, aga kusagilt lugesin, et teatud kriitiliste raudvaraliste vigade puhul võivad mõned SSD kettad ennast read only režiimi lukustada, et kettal olevad andmed säiliksid ja oleksid kopeeritavad.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 10:32:24 vasta tsitaadiga

Mul ei lakanud bootimast. Mu windowsis oli päris palju registri muutimisi tehtud ja muid loomkatseid. Lisaks oli see Insider preview, millega oli mõne mänguga probleeme. Täiesti töötav ketas oli enne, kui puhast installi tegema hakaksin. Praegugi, kui nö teise kettana sees, saan failidele ligi, luua kaustu ja kustutada. Päris read only ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2020 10:46:29 vasta tsitaadiga

Aga oled proovinud ka mõne nn. diskeditoriga, no ma ei tea, http://dmde.com/ näiteks vms? Kirjutad ketta alguse tuimalt nullidega üle. See pole küll ketas ja sellel pole ka "algust", aga proovida ikka vast võib.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 11:20:58 vasta tsitaadiga

Ma pole selle editoriga tuttav aga Fill sectors, kus pattern on 00 ja sektorid panen Max- ehk 0 kuni 468862127. Teeb lõpuni aga ikka alles kõik.

Vb teen valesti. Hirensi peal proovisin ka nullidega üle lasta aga seal olid veateated jällegi

Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 23.02.2020 11:38:09 vasta tsitaadiga

Päris huvitav, internetis on veel mõnel A1000 kettaga sarnaseid probleeme. Peab vist ikkagi kingstoni ketastest eemale hoidma, vähemalt nvme omadest. icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 13:10:33 vasta tsitaadiga

Pm sama asi. Lihtsalt juhus, et varem ei juhtunud vaid installi ajal.
https://www.cnet.com/forums/discussions/nvme-m-2-frozen-in-read-only-state/

Peab uue ligi võtma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2020 13:26:50 vasta tsitaadiga

Vondur, miks sa RMA d ei tee sellele? froggy, sama asi.
https://www.kingston.com/us/support/rma-enduser
kui te ise ei viitsi tegeleda, ma võtaks sümboolika eest teie kettad ligi ja tegeleks sellega ise.

https://www.kingston.com/en/support/technical/ssdmanager
selline programm on neil kah.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 23.02.2020 13:38:58 vasta tsitaadiga

Kingstonle saatsin kirja juba supporti. Aga niikaua oleks midagi asemele ikka vaja. Kui uue saadavad siis saab tolle maha müüa vms.
See manager näitab, et ketas korras. Healthy jne
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2020 13:44:30 vasta tsitaadiga

ca 5,50 maksab sulel saatmine ja aega läheb u 15-20 päeva selle vahetusega.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.02.2020 14:04:47 vasta tsitaadiga

laurx, Lihtsalt ei viitsi RMA-ga tegeleda, asi pole seda väärt. Lisaks on mul ju nüüd kustutamatu backup sahtlist võtta. icon_biggrin.gif Ja seda kah, et kettal on minu isiklikud andmed, rohkem kui poole aasta tööd ja tegemised mida ma kustutada ei saa. Las see õnnetu Kingston jääb mulle sahtlisse.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 25.02.2020 14:37:38 vasta tsitaadiga


Mul pannakse uus teele juba. Vana tagasi pole küsitud.
Saab uuema mudeli ja 10 giga suurema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.02.2020 15:34:56 vasta tsitaadiga

Laurx ja Froggy äratasid üles minu peas magava juudi ja tegin eile RMA ära. Täna tuli selline vastus:
tsitaat:
We are happy to confirm that your warranty claim for 1 x SA1000M8/240G has been reviewed and approved. Your replacement product 1 x SA2000M8/250G will be released for shipping by our Service Centre as soon as possible (stock availability permitting) to the address below:
A notification email with a tracking number will then be sent to you. If you do not receive the notification email from our Service Centre, please check your SPAM folder.
Please be aware that as an exception on this occasion we do not require the defective part back, therefore we kindly ask you to discard it once you have received the replacement. In order to safely dispose of electronic equipment, please obtain advice from your local recycling site.

Seega vana ketast nad tagasi ei taha ja paluvad viisakalt uue kättesaamisel vigane ketas utiliseerida. Kiitus Kingstonile! thumbs_up.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 26.02.2020 19:01:43 vasta tsitaadiga

Lisaks veel see, et laurx, mainitud viite euri pole ka keegi küsinud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2020 19:06:12 vasta tsitaadiga

viis euri läheb kui sa pead oma tohika kuskile välismaale saatma. ma adata 2,5" ssd ja kingstoni mälud olen neile saatma ka pidanud alati.

nüüd minge poodi oma ketastega ja saate poest veel ühe icon_razz.gif

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 26.02.2020 21:32:13 vasta tsitaadiga

laurx, Meie A1000 ketaste puhul on tegu ilmselt praakpartiiga ja selle tõttu ka erand, et vigaseid SSD-sid tagasi ei taheta.

Nii ärkvel see minu peas elav juut kah pole, et veel poest sama kettaga garantiikeissi nõudma hakkan. icon_biggrin.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  partitsioonide kustutamine ei õnnestu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.