Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 30.03.2024 12:23:14 vasta tsitaadiga

Jah miks tõesti peaks kasutama mingit pulka veel lisaks millel oma pult? Ma ei näe vajadust selleks kui kogu teleka soft suudab ju kõik samad funktsioonid ära täita.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2024 12:28:34 vasta tsitaadiga

Asi ongi selles, et teler on tänaseks rumal ega jooksuta omapäi ühtegi äppi.
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2024 19:56:34 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi jäi silma mingi loodussaade, kus iga mingi 5 sekundi tagant pilt hangus korraks, piisavalt, et häiriks.
Arvasin, et telekas lolliks läinud ja tõmbasin kõik pildiparandused jne maha. Ei midagi, kahtlustasin, et ongi mingi saate enda eripära.
Viimasel ajal pildi kvaliteet ka veidi halvemaks läinud. Kiiremad kaadrid lähevad maru uduseks. Mingi jutustamine kena ja ilus, viskab märulit vahele, siis proovi aru saada, kus pea või perse asub thumbs_down.gif

Ning ei, interneti kiirus ei ole probleemiks!

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2024 22:17:53 vasta tsitaadiga

Selles probleem ongi, et olenevalt firmast ja mudelist ning vanusest, ei suuda kõik telekad kõiki funktsioone täita.

Teemasse ka. Täna Bundesligat vaadates puudus näiteks ingliskeelne audio (ei saanudki päris täpselt aru, mis keelt sealt lasti). Peab taaskord uusi keeli õppima hakkama nagu Viaplay puhul.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2024 22:49:08 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
vysnap007 kirjutas:
Go3 striim 25 Hz ja Viaplay oma 50 Hz


Vaatasin eile jalkat Go3st ja tundus palju sujuvam pilt kui varem. Kas nad tõstsid kaadrisagedust v ma kujutan ette asju?

E: Ei krt, Premier League on endiselt 25hz icon_neutral.gif Tundub, et erinevad liigad on erineva pildiga.


Hämmastaval kombel sõltub see tõesti konkreetsest ülekandest. Eile näidati 50 hz striimiga kolmanda liiga kohtumist.
Tänastest mängudest olid Sheffield U - Fulham ja Forest - Palace 50 hz, ülejäänud 25 hz (vähemalt nvidia shieldi andmetel).
Ei suuda selles esimese hooga näha mitte mingitki loogikat.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 31.03.2024 10:04:49 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Paar päeva tagasi jäi silma mingi loodussaade, kus iga mingi 5 sekundi tagant pilt hangus korraks, piisavalt, et häiriks.
Arvasin, et telekas lolliks läinud ja tõmbasin kõik pildiparandused jne maha. Ei midagi, kahtlustasin, et ongi mingi saate enda eripära.
Viimasel ajal pildi kvaliteet ka veidi halvemaks läinud. Kiiremad kaadrid lähevad maru uduseks. Mingi jutustamine kena ja ilus, viskab märulit vahele, siis proovi aru saada, kus pea või perse asub thumbs_down.gif

Ning ei, interneti kiirus ei ole probleemiks!

Proovi käsitsi kvaliteet panna äkki see automaatne jälle katki neil.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2024 13:01:33 vasta tsitaadiga

DjFreeze, taustamüra, siis jah, ei näperda seda, mingit kindlat asja hakkan vaatama, siis auto saab kohe jalaga.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl434
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2011




sõnum 02.04.2024 09:17:15 vasta tsitaadiga

Kas teistel on ka CCwGTV pulga peal Go3 rakendus katki? Esiteks ei saa peita neid kanaleid, millel see lukk ees on (kui just kõiki avatud kanaleid "lemmikutesse" ei pane). Siis veel pärast seriaali valimist on visuaalne bug, kus osad ei tule ette või kattuvad teineteisega, on pilt teise pildi peal. Kas nad üldse uuendavad seda äppi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 02.04.2024 14:41:26 vasta tsitaadiga

Karl434 kirjutas:
Kas teistel on ka CCwGTV pulga peal Go3 rakendus katki? Esiteks ei saa peita neid kanaleid, millel see lukk ees on (kui just kõiki avatud kanaleid "lemmikutesse" ei pane). Siis veel pärast seriaali valimist on visuaalne bug, kus osad ei tule ette või kattuvad teineteisega, on pilt teise pildi peal. Kas nad üldse uuendavad seda äppi?

Tuli just uus versj ju kanali numbritega jne.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl434
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2011




sõnum 02.04.2024 14:46:26 vasta tsitaadiga

DjFreeze kirjutas:
Karl434 kirjutas:
Kas teistel on ka CCwGTV pulga peal Go3 rakendus katki? Esiteks ei saa peita neid kanaleid, millel see lukk ees on (kui just kõiki avatud kanaleid "lemmikutesse" ei pane). Siis veel pärast seriaali valimist on visuaalne bug, kus osad ei tule ette või kattuvad teineteisega, on pilt teise pildi peal. Kas nad üldse uuendavad seda äppi?

Tuli just uus versj ju kanali numbritega jne.


Sõnastan siis ümber: kas nad parandavad ka seda äppi?

Kanali numbritest pole küll mingit kasu kui puldil numbreid pole. Ja lühikesest vastusest saan aru, et need probleemid, mis ma üles kirjutasin, pole lahendust leidnud või ma olen nende omamisel ainuke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 02.04.2024 17:13:34 vasta tsitaadiga

Karl434 kirjutas:
DjFreeze kirjutas:
Karl434 kirjutas:
Kas teistel on ka CCwGTV pulga peal Go3 rakendus katki? Esiteks ei saa peita neid kanaleid, millel see lukk ees on (kui just kõiki avatud kanaleid "lemmikutesse" ei pane). Siis veel pärast seriaali valimist on visuaalne bug, kus osad ei tule ette või kattuvad teineteisega, on pilt teise pildi peal. Kas nad üldse uuendavad seda äppi?

Tuli just uus versj ju kanali numbritega jne.


Sõnastan siis ümber: kas nad parandavad ka seda äppi?

Kanali numbritest pole küll mingit kasu kui puldil numbreid pole. Ja lühikesest vastusest saan aru, et need probleemid, mis ma üles kirjutasin, pole lahendust leidnud või ma olen nende omamisel ainuke.
kurda supporti ma arvan
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.04.2024 19:45:09 vasta tsitaadiga

Kõigepealt tahan tänada GO3 Eesti jms nähtust meeldivalt veedetud õhtupooliku eest.

Helistasid tuttavad vanainimesed, et kuna telia tõstab hinda, on go3 neile teinud pakkumise ja andnud nädalaks tauta proovida ja.. aga arvutit ei saa külge.. äkki tuled läbi..?
Kuna ma ühele säästutelekommile olen sidet teinud, mõtlesin, et mis see siis ära ei ole. teoorias hea küll, praktika on veidi teine.

laual on mingi kott seadmega. seadmekarbis on huawei torn. noh, juhe taha, sim sisse.. tele2 nett anaallinnas, anne tänaval, maksima kõrval hetkel 5 alla, 14 üles. noh, see võis olla ka kiirus, mis oli selleks proovinädalaks antud. teadmata see jäi.
katkun siis sony telekasse äpi. edasi siis, et ilmselt on umbes samamoodi, nagu näiteks elisal, et on mingi konto, millega teenused seatud on, enamasti on see konto see meiliaadress, kuhu peale saadeti kogu kirjavahetus. hakkan siis uurima, õnneks on kiri tõesti selle meili peal mis juhtumisi on ka see, mille telekas oskab äpile sisselogimiseks pakkuda. meilis on vaid üldine kiri koos kahe viitega veebilehtede avalehele. mida see nn nädalane prooviaeg sisaldab, jäigi selgusetuks. vanainimesed loobusid sellel hetkel kus ma oleks pidanud kas supporti telefoninumbrit otsima või kirjavahetust pidama. sisu jäi sisselogimisest hoolimata suletuks. ILMSELGELT toovad vanainimesed testperioodi lõppedes selle hunniku kuhugi lauale, kust seda siis tele2 le või go3 le tagasi tuleb sokutama hakata.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2024 21:17:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tele2 nett anaallinnas, anne tänaval, maksima kõrval hetkel 5 alla, 14 üles. noh, see võis olla ka kiirus, mis oli selleks proovinädalaks antud. teadmata see jäi.
Ega seal kiiremat saagi, ilmselt selle masti küljes mis on rämedalt umbes koguaeg ja 4G only. Seal sangari katusel on 5G võimekusega aga see väga annelinna majasi ei soovi katta cellmapperi järgi. (tolle juures olid kiirused kenasti 100+mbps.)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.04.2024 21:49:37 vasta tsitaadiga

Ei tea. Mul pole vaja hetkel sellesse asja rohkem süveneda. Lihtsalt, kes omale kauba koju tellib, peab veidi eeltööd tegema. Ma ei räägi hetkel sellest, kui kaua ma nuputasin vanainimeste mingit gmaili kontot telekasse äpu saamiseks jms..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.04.2024 21:59:04 vasta tsitaadiga

Kuna Telia "tõstis" hinda, siis tasub alati tasuta proovida kallimat lahendust. icon_smile.gif
On üksikud sarnased olukorrad ette tulnud küll... kus tuleb neid xG kodinaid uuesti kokku korjata ja optikale teenus taastada.
Aga tõsi on see, et kui poe uksel on panga ja pensioni pakkuja, siis ehk veel inimesed saavad aru. TV ja neti osas, mis tehnika, pann või G või kaabel, seadmed ja kuidas.. sellest üldjuhul tavakodanik aru ei saa. Seega tuleb lihtsalt omal nahal katsetada kas sobib.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.04.2024 22:51:09 vasta tsitaadiga

Seal pole optikast haisu. Telia tuleb kahte vasktraati pidi tuppa. Eramaja.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RSKala
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2020




sõnum 02.04.2024 23:08:09 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Samsungi telekaga Go3 app'il selline jama, et kui järelvaatamist tahad kasutada siis jookseb app kokku. Probleem esineb juba 10+ päeva. Olen ainuke kellel selline probleem?


Sama siin. Lahendus siiani olnud, et installid äpi uuesti ja korras... ja siis suvalisel ajal jälle sama jama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 03.04.2024 07:13:54 vasta tsitaadiga

RSKala kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Samsungi telekaga Go3 app'il selline jama, et kui järelvaatamist tahad kasutada siis jookseb app kokku. Probleem esineb juba 10+ päeva. Olen ainuke kellel selline probleem?


Sama siin. Lahendus siiani olnud, et installid äpi uuesti ja korras... ja siis suvalisel ajal jälle sama jama.

Sama android tvs

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2024 21:05:50 vasta tsitaadiga

Tüüpidel täna mingid suuremad probleemid. Kõrge kvaliteet 3,0Mbs, samas võrgu error all vasakul põleb ja samal ajal tuleb speedtestiga 86 lisaks all...
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 05.04.2024 13:10:19 vasta tsitaadiga

need tv teenuse pakkujad paistavad kõik olema sellised võta üks ja viska teist. Samas minuarust Go3 oma hinnaga kõige mõistlikum.
Proovisin Elisat ja see pidevalt hangus ja pilt jooksis kinni. Kuigi Väga palju teisi kanaleid ei vaata, siis Telia oma mini paketiga eriti palju ei paku ka ja sama raha eest saab Go3es mingi miljon kanalit (kõik hinnas pakett)
samas Telia vaatajakoha jagamine on teadus omaette ja seda teha ei osanud(mõtlesin et proovin venna teliat nädalavahetuse ja tema minu Go3me) kui GO3 jagamisest piisas QR koodist siis Telia jäi hoopis nägemata icon_smile.gif

_________________
www.koolikott.eu koolikottide ostukoht
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.04.2024 21:36:00 vasta tsitaadiga

aga oskab keegi mulle öelda et ma mul momendil see pakett tv ja sport ja siis võtsin lisaks selle extra sport et vormelit F1-te näha aga ma seda boksi ja korvapalli ei vaata eriti kas ma saan selle tv ja spordi mingi nt filmi paketi vastu vahetada ja selle extra sport jätan et F1 näha kas nii on võimalik ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 23:00:00 vasta tsitaadiga

Hommikul äkki küsid uuesti?
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.04.2024 23:08:06 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Hommikul äkki küsid uuesti?



miks ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 23:10:23 vasta tsitaadiga

Mitte midagi ei saanud su küsimusest aru, sellepärast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fn
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2024 23:11:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ViskeRelv kirjutas:
Hommikul äkki küsid uuesti?



miks ? icon_rolleyes.gif

https://abi.go3.tv/article/paketid/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.