Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 10.05.2020 19:48:13 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
superior kirjutas:
WebOS alla tekkinud Go3 Estonia rakendus

Samas sellega pole midagi peale hakata, kui telekanalid HD-s pole.


Panin ka täna tähele, et lõpuks ometi on WebOSile ka saadaval rakendus. Katsetan üle nädalavahetuse, kas on sama hea kui digiboksi variant oli.
HD või mitte - asi seegi minu arust. 3 grupiga seotud kanalid ikka on ju ja Sony Turbo ka näiteks. Rohkem pole tähele pand.


Siiani on suht kasutatav see LG WebOSi rakendus aga vajaks lihvimist minu arust. Toon näited enim silma jäänud vigadest:

1. Rakendus on üsna aeglane. AndroidTV variant oli palju kiirem ja sujuvam kasutada.
2. Filmide subtiitrid töötavad kummaliselt - algavad hiljem ja lõppevad varem kui filmis tegelikult kõne käib. Vahest näidatakse topelt järjest, vahest ei näidata üldse mingite dialoogide kohta.
3. Kõikide kanalite puhul probleem, et reaalajaga on kuskil 5 minutine vahe sees. Samuti on see, et kui valid mingi kanali, siis vahetad mujale ning peale seda paned tagasi eelmise kanali peale siis hakkab video täpselt samast kohast pihta kus esimene kordki. Ehk siis päris reaalaega minna on suhteliselt võimatu. Umbes 5 minuti möödudes läheb uuesti "sünki".

Sellegi poolest piisavalt hea, et viin lähipäevil digiboksi tagasi Tele2'le.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 11.05.2020 10:50:59 vasta tsitaadiga

Aeglane on see äpp nüüd tõesti, mis pani mõtlema, kas telekas vajab väljavahetamist.. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 27.05.2020 18:38:14 vasta tsitaadiga

Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 02.06.2020 12:37:04 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?


Mulle ei pakutud kohe väljaostmise varianti aga üldiselt on see lihtsalt tavaline AndroidTV box - neid leiab netipoodidest igasuguseid erinevaid. Hinnad peaksid algama umbes 50€st. Sinna peale saad Go3 androidi rakenduse tirida ja peaks töötama täpselt sama moodi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 14:34:20 vasta tsitaadiga

Ainuke erinevus on see, et sellel boksil on ka FTA tüüner ehk antenni olemasolul saab vaadata ka vabalevi kanaleid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 02.06.2020 17:02:33 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
bitCON kirjutas:
Palju see digiboks maksab kohe välja ostes?


Mulle ei pakutud kohe väljaostmise varianti aga üldiselt on see lihtsalt tavaline AndroidTV box - neid leiab netipoodidest igasuguseid erinevaid. Hinnad peaksid algama umbes 50€st. Sinna peale saad Go3 androidi rakenduse tirida ja peaks töötama täpselt sama moodi.

Jep, juba sai ali-st tellitud 25 euri eest mingi junn. Teenib selle raha tagasi aasta lõpuks selle 2.- kuus promoga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 05.06.2020 11:45:22 vasta tsitaadiga

Meeltesegaduses tegin juhuslikult eile prooviks Go3 liitumise, inspireeris, et sai valida TV ja Filmipakett ning Sport välja jätta, aga paraku see sai liiga optimistlikult peale lennatud ja see Go3 tundub paras kõnts, esiteks polnud enamusel võõrkanalitel subtiitreid, teiseks minu süsteemis Android telefon>Chromecast>TV võtab TV kanalivahetus aega umbestäpselt 12-13 sekundit, kolmandaks Go3 pidavat saama kasutada 2 seadmes, kuna liitumise tegin mugavalt arvutis, pandi automaatselt üheks seadmeks arvuti, ja teiseks seadmeks panin oma telefoni, arvutit eemaldamise valiku võimalust ei ole, kuigi ma arvutiga teenust tarbida ei taha ega plaani (plaan oli teiseks seadmeks lapse iPad).
Neljandaks jäi kuidagi ekslik mulje, et esimene 30 päeva prooviperiood on tasuta - igatahes tuli sõnum, kus 7.99€ makse oli edukas icon_rolleyes.gif

Mida ma valesti tegin, kas midagi saaks eelpool kirjeldatust parandada, kas eraldi Android boksiga toimiks paremini?

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 06.06.2020 15:24:05 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
teiseks minu süsteemis Android telefon>Chromecast>TV võtab TV kanalivahetus aega umbestäpselt 12-13 sekundit

Eelmainitud lahendus pole eriti hea, mis telekas sul on? Võib-olla on su teleka jaoks rakendus olemas...
H_K kirjutas:
kolmandaks Go3 pidavat saama kasutada 2 seadmes, kuna liitumise tegin mugavalt arvutis, pandi automaatselt üheks seadmeks arvuti, ja teiseks seadmeks panin oma telefoni, arvutit eemaldamise valiku võimalust ei ole, kuigi ma arvutiga teenust tarbida ei taha ega plaani (plaan oli teiseks seadmeks lapse iPad).

Vaadata saad korraga kahest seadmest, lisada saab seadmeid rohkem.
H_K kirjutas:
Neljandaks jäi kuidagi ekslik mulje, et esimene 30 päeva prooviperiood on tasuta - igatahes tuli sõnum, kus 7.99€ makse oli edukas icon_rolleyes.gif

Kirjuta klienditeenindusele oma murest info@go3.tv Ma olen tavaliselt mõne päeva jooksul muredele lahenduse saanud.
H_K kirjutas:
kas eraldi Android boksiga toimiks paremini?

Jah. Boks peab kindlasti AndroidTV boks olema. Peale nende enda boksi töötab Mi box s ja Mecool KM9 pro-ga.

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 08.06.2020 20:47:20 vasta tsitaadiga

Üllatusena oli Go3 äpp ilmunud minu LG telekasse. Ju tuli kaasa OS'i uuendusega. Kaval promo ja äpp näeb iseenesest täitsa tore välja, aga teades, milline porr selle kasutamine võib olla, ma veel ei kipu teenust ostma.
On kellelgi kogemusi jagada? Oleks tasuta prooviperiood, siis katsetaks.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.06.2020 22:08:50 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Üllatusena oli Go3 äpp ilmunud minu LG telekasse. Ju tuli kaasa OS'i uuendusega. Kaval promo ja äpp näeb iseenesest täitsa tore välja, aga teades, milline porr selle kasutamine võib olla, ma veel ei kipu teenust ostma.
On kellelgi kogemusi jagada? Oleks tasuta prooviperiood, siis katsetaks.


Mõned postitused enne sind:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10437815#10437815
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2020 22:34:26 vasta tsitaadiga

e-Vant kirjutas:
H_K kirjutas:
Neljandaks jäi kuidagi ekslik mulje, et esimene 30 päeva prooviperiood on tasuta - igatahes tuli sõnum, kus 7.99€ makse oli edukas icon_rolleyes.gif

Kirjuta klienditeenindusele oma murest info@go3.tv Ma olen tavaliselt mõne päeva jooksul muredele lahenduse saanud.

H_K, tuttav tunne. Tegin oma (proovi)liitumise eelmise aasta lõpus, siis kui Tele2 klientidele lausa 2 kuud tasuta lubati. Ütleme nii, et Tele2 klienditeeninduses genereeritavast BS'ist ja sellest, kuidas ma tänaseks selle lubatud tasuta kasutuse olen nibin-nabin kätte saanud, võiks pika eepose kirjutada. Ma hakkasin ka põhimõtteliselt kohe arveid saama, pärast mida läks lahti lõputu vabandamine ja kompenseerimine.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.07.2020 17:25:15 vasta tsitaadiga

e-Vant kirjutas:
Jah. Boks peab kindlasti AndroidTV boks olema. Peale nende enda boksi töötab Mi box s ja Mecool KM9 pro-ga.

sebisin hiinamaalt X3 PRO X3 CUBE nimelise AndroidTV box-i, Go3 äpp peale, aga kuidas selles äpis navigeerimine käib, boxiga kaasaoleva puldiga nagu ei toimi korrektselt, ammugi ei saa puldi numbriklahvidega telekanaleid valida. Saan puldilt valida, kas liigub nö linke-kaste mööda nooltega või kursor, millega üles-alla liikudes üritada midagi valida. Näiteks ei õnnestunud kuidagi subtiitreid sisse lülitada, mitte mingi nipiga, sätted ja valiku saab ette aga valikut teha ei võimalda.
Kuidas Go3 originaalpuldil äpis valikute tegemine-navigeerimine kaasasoleva puldiga toimib?

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2020 12:52:36 vasta tsitaadiga

Õige AndroidTV boxil mingeid hädasid ei ole, ei soovita neid kohandatud välimusega androidi boxe.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.07.2020 09:28:19 vasta tsitaadiga

Jäi kuidagi vale mulje, kus suva android tv box sobib, milline see "õige" box on ja milline "kohandatud välimusega", mulle kipub mulje jääma, kus pigem operaatorite boxid on kohandatud just nende teenusega veatult toimima ja ülejäänud turul olevad 50 boxi on õnnemäng.
Enda boxil sain kõige parema tulemuse telefoni äpiga sidudes, kus äpp tekitas telefoniekraanist puuteplaadi, kuskaudu Go3 äpi juhtimine telekaekraanil oli kõige tulemuslikum, kuigi mugavusest kaugel.
Go3 äpi puhul häiris enim, kus liikudes sisu kaste mööda, graafiliselt aktiivne kast oli eristamatu, samas ERR äpis Jupiteri analoogne ülesehitus toimis oluliselt selgemalt paremini.
Ei ole kindel, kas probleem on ainult "õiges" boxis, vaid ka äpi enda kvaliteet võib olla probleem, kus äppi võib ehitada toimima võimalikult paljudes seadmetes (nt nagu kodi toimib ikka äärest ääreni riist-tarkvaraga suht hästi), aga võib teha ka ni, et toimib ainult ühes "õiges" seadmes ja nutiekraanidel.

Vahet pole, lõpetasin Go3 lepingu ära, pole väärt nii suurt jamamist.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2020 09:45:54 vasta tsitaadiga

https://sites.google.com/view/droid-tv/
Siit leiad kõik õiged AndroidTV seadmed.
Suva box on tarkvara poolest sama hea kui mingi telefon või tahvel, ehk siis ei ole otseselt mõeldud suurel ekraanil kasutamiseks.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2020 09:52:48 vasta tsitaadiga

H_K, "AndroidTV box" != "Android TV box"!
oliver989 märkus käiski just nende "ülejäänud turul olevad 50 boxi" kohta, millede UI on reeglina mingi hiinlase vaimusünnitis. Otse telekas kasutamiseks on Go3 ette näinud ja valmis teinud AndroidTV platvormile mõeldud rakenduse. See, et tahvlisse mõeldud rakendus telekapuldiga normaalselt ei tööta, ei tohiks ju väga üllatusena tulla.

Olen seda nende AndroidTV äppi suht algusest peale vahelduva eduga proovinud ja uurinud ja areng on olnud ikka tuntav. Kui nad nüüd ainult veel HD kanalite valiku normaalseks saaks..
Sesmõttes müts maha, et üldse sellise lahendusega turule tuldud on. Ühe violetse tooniga ettevõtte poolt tuleb ainult vabandusi ja ettekäändeid, miks nemad sellist asja teha ei taha/suuda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.07.2020 11:06:24 vasta tsitaadiga

tundub nii ongi, "androidTV box" ja "android TV box" on erinevad asjad - ei pannud seda ühe tühiku puudumist tähele icon_sad.gif
Neid telekaga ühendatavaid bokse on lademetes, mis ei anna AndroidTV kasutatavust välja.
On veel miski https://www.atvxperience.com/ alternatiivse firmware projekt, mis vist selle TV võimekuse looks aga minu karbikese prose on veel liiga uus selle jaoks eusa_wall.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 03.07.2020 16:02:11 vasta tsitaadiga

Küsimus lihtsalt selles, kui paljudele seadmetele viitsib/raatsib teenuse arendaja võhma panna.
Selge on see, et kui pakutakse konkreetset boksi, on tugi tagatud ainult sellele. Vääga kulukas on võtta teemaks paarkümmend hiina droid seadet ja hakata neid supportima.
Inimese vaates muidugi tundub lihtne, android, äpp ja peaks justkui universaalne olema, paraku pole.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2020 16:29:07 vasta tsitaadiga

Olen nüüd kaks nädalat kasutanud ja noh, eks sa saad mille eest maksad. Tulin Telia pealt alla, sest suvel keegi telekat eriti ei vahi ja milleks see 16€ ära maksta kui saab kordi soodsamalt. Funktsioone on palju vähem ja üldiselt olen Teliaga ära rikutud. Kasutajamugavus on kindlasti palju kehvem ja tunda annab see siis kui tuled "normaalse" teenusepakkuja pealt. Kõige rohkem tekitab BOX ise probleeme. Alatasa kaotab ära ühenduvuse. On seadistatud nii wifi kui kaabel ja ikka õnnestub tal segadusse minna. Asja toimima saamiseks tuleb boxile restart teha ja enne ei tea kas võrk on taga kuniks proovid. Tüütu.
Kavas navigeerimine on kah paras võimlemine aga saab hakkama. TV3 HD-s näeb välja väga ok, teised kanalid mitte hd-s on suht "p*ask" (nt. kanal2)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1ff
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2013




sõnum 03.07.2020 16:39:54 vasta tsitaadiga

Mina pidin xiaomi mi box s puhul 2x sisse logima, et pult korralikult toimima hakkaks (ühe korra avalehelt ja siis seriaalide alt). Teistele aliexpressi hiinakatele on abiks android tv rom'i paigaldus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.07.2020 21:39:28 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
tundub nii ongi, "androidTV box" ja "android TV box" on erinevad asjad - ei pannud seda ühe tühiku puudumist tähele icon_sad.gif
Neid telekaga ühendatavaid bokse on lademetes, mis ei anna AndroidTV kasutatavust välja.
On veel miski https://www.atvxperience.com/ alternatiivse firmware projekt, mis vist selle TV võimekuse looks aga minu karbikese prose on veel liiga uus selle jaoks eusa_wall.gif


Ma kasutan tavalise androidiga hiina boxi, Sunvell T95U Pro
Go3 Android TV rakendus (tv.go3.android.tv) on peale lastud ja toimetab päris edukalt. Puldi nooltega vabalt juhitav, aga võib ka hiirega vehkida, kui soovi.
Kaks asja, mida hetkel pole jõudnud ära lahendada on fullscreen/immersive mode, ehk siis ülemine androidi statusbar jääb alati nähtavale (õnneks ei võta palju ruumi). Ja teiseks, äpi shortcut'i tekitamine launcher'isse, et oleks lihtsamini käivitatav (praegu vaja "Settings -> Apps -> Go3 Eesti -> Open" navigeerida).
Telefoni rakendus (tv.go3.android.mobile) toimib ka, aga nooltega navigeerimine ei funka, kuna touch'i jaoks tehtud ning hiirekursoriga sudimine on liiga tüütu.
SetTopBox'i apk'd sai samuti proovitud, aga see ei taha joosta. Veateatest tundus, nagu toimuks seerianumbri kontroll, aga pole kindel.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 23.07.2020 18:53:03 vasta tsitaadiga

Keegi õnnetu seda Samsungi Tizeni peal ka jooksutab? Viimane versioon peal, 16.06.2020 kuupäevaga, telekas 7nda seeria eelmise aasta mudel. Jookseb kokku, saadet/filmi uuesti valides hakka otsast peale vaatama või keri ise sinna maani kus pooleli jäi, täielik sitanikerdis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.07.2020 21:18:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Üllatusena oli Go3 äpp ilmunud minu LG telekasse. Ju tuli kaasa OS'i uuendusega. Kaval promo ja äpp näeb iseenesest täitsa tore välja, aga teades, milline porr selle kasutamine võib olla, ma veel ei kipu teenust ostma.
On kellelgi kogemusi jagada? Oleks tasuta prooviperiood, siis katsetaks.


Täna huvi pärast siis proovisin. Ütlen ausalt, et see WebOS äpp on neil ikka selline käkk mille pärast peaks arendajatel häbi olema. Kohutavalt aeglane, ui on segane ja üldse mitte kasutajasõbralik ja lisaks pidevalt mingid tehnilised tõrked. Kanalite video kvaliteet ei üllata ka just. Kui siis selle poolest kui halvaks saab ETV pildi ajada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2020 21:27:38 vasta tsitaadiga

Äpp on neil kohutav. See oli ka üks põhjus, miks praegu teenuse tarbimise katkestasin (teine põhjus on naeruväärne pildikvaliteet aastal 2020, eelkõige spordiülekannetel).
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.08.2020 20:48:55 vasta tsitaadiga

Samasugune o see rakendus ka nutiseadmetes, ei midagi hullu. Loogikale pihta saad, siis läheb ludinal. Kvaliteedi üle ei virise, 3G/4G pealt üle FHD seal, kus käin, on keeruline saada. Nii et rahul.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Go3 ja TV3 groupi üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.