Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 16:41:40 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
1 kord iga 20 refreshi tagant töötab ka Chromes aga kasu vähe kuna koodi sisestamine annab nagunii errori. Neil lehel ka teavitus:
"Meie veebisaidil on katkendlikke probleeme. Kui peaksite sisestamise ajal saama veakoodi, proovige hiljem uuesti, me töötame vigade parandamiseks kõvasti. Täname kannatlikkuse eest, kuni me selle lahendame."

Ma sain lõpuks oma koodi ikka redeemitud ja kõik töötas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 20:53:06 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
Et te siis liigkasuvõtjatelt ei peaks ostma või karupepust: eile tellisin series x 558€ kassetikeskusest (kassi tn) ja täna enne lõunat oli kohal!


Annan ka omalt poolt plusspunktid kassetikeskusele. Reedel avaldasin ostusoovi, täna oli konsool käes.

Tänud gj-le vihje eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderSe
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2009




sõnum 30.03.2021 13:07:45 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
gj kirjutas:
Et te siis liigkasuvõtjatelt ei peaks ostma või karupepust: eile tellisin series x 558€ kassetikeskusest (kassi tn) ja täna enne lõunat oli kohal!


Annan ka omalt poolt plusspunktid kassetikeskusele. Reedel avaldasin ostusoovi, täna oli konsool käes.

Tänud gj-le vihje eest icon_smile.gif


+1 vihje eest!

Tellisin ka reedel, kuid pole veel kätte saanud. Tellisin Pärnusse pakiautomaati, arvas, et eeldatavalt täna võiks kohal olla. Hetkel pole veel Smartpostist sõnumit saanud.

EDIT: Tund peale siin kirjutamist sain SMSi. Asi aus, konsool töötab ja kiiruse vahe xBox One esimese geniga (see paksuke) ikka tohutu.


viimati muutis SanderSe 31.03.2021 17:10:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 30.03.2021 17:31:14 vasta tsitaadiga

SanderSe kirjutas:
Godhand kirjutas:
gj kirjutas:
Et te siis liigkasuvõtjatelt ei peaks ostma või karupepust: eile tellisin series x 558€ kassetikeskusest (kassi tn) ja täna enne lõunat oli kohal!


Annan ka omalt poolt plusspunktid kassetikeskusele. Reedel avaldasin ostusoovi, täna oli konsool käes.

Tänud gj-le vihje eest icon_smile.gif


+1 vihje eest!

Tellisin ka reedel, kuid pole veel kätte saanud. Tellisin Pärnusse pakiautomaati, arvas, et eeldatavalt täna võiks kohal olla. Hetkel pole veel Smartpostist sõnumit saanud.

Füüsilisest poest tellisid? E-poes pole ju.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 31.03.2021 07:01:09 vasta tsitaadiga

Kasutage e-maili - telefoni thumbs_up.gif

viimati muutis gj 31.03.2021 16:37:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 09:45:36 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
Nädala lõpuks ehk rtings arvustus kah väljas https://www.rtings.com/headphones/reviews/xbox/wireless-headset
nüüd laivis
ja nagu arvata oli, siis "meh" ehk mida sa ikka soti eest loodad ..


alternatiiv https://www.xbox.com/fi-fi/accessories/headsets/beoplay-portal-headset icon_smile.gif
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderSe
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2009




sõnum 31.03.2021 17:09:31 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
SanderSe kirjutas:
Godhand kirjutas:
gj kirjutas:
Et te siis liigkasuvõtjatelt ei peaks ostma või karupepust: eile tellisin series x 558€ kassetikeskusest (kassi tn) ja täna enne lõunat oli kohal!


Annan ka omalt poolt plusspunktid kassetikeskusele. Reedel avaldasin ostusoovi, täna oli konsool käes.

Tänud gj-le vihje eest icon_smile.gif


+1 vihje eest!

Tellisin ka reedel, kuid pole veel kätte saanud. Tellisin Pärnusse pakiautomaati, arvas, et eeldatavalt täna võiks kohal olla. Hetkel pole veel Smartpostist sõnumit saanud.

Füüsilisest poest tellisid? E-poes pole ju.


Saatsin e-maili.
Reedel oli paar tükki olnud kahjustatud pakendiga ja üks variant oli kahjustatud pakendiga + Cyberpunk.
Minule kirjutas hinnaks tavaversioonile 550€ ning Cyberpunki eest küsis 590€
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 22:20:08 vasta tsitaadiga

Olen nüüd ca 6h õnnelik Series S omanik. icon_biggrin.gif
Kõik toimetab kiirelt, väga rahul.
Kas keegi teab mis mängudega 1440p@120hz Series S jookseb? Gears5 ehk?
Ja kas 120hz saavutamiseks on vaja HDMI 2.1 osta või kõlbab see tavaline 2.0 kaabel mis konsooliga kaasas?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 22:37:42 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Olen nüüd ca 6h õnnelik Series S omanik. icon_biggrin.gif
Kõik toimetab kiirelt, väga rahul.
Kas keegi teab mis mängudega 1440p@120hz Series S jookseb? Gears5 ehk?
Ja kas 120hz saavutamiseks on vaja HDMI 2.1 osta või kõlbab see tavaline 2.0 kaabel mis konsooliga kaasas?


https://www.windowscentral.com/list-xbox-series-x-and-s-games-120-fps-support
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 09:38:07 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, et kas ma võin võtta Series X tagumise kaane lahti, et seest tolmust puhtaks teha? Pole EU seadusega kursis, mis hõlmab näiteks kleebise pealt võtmist vms.

Video, mida silmas pean: https://www.youtube.com/watch?v=fm2v9AocHBo
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.04.2021 10:44:21 vasta tsitaadiga

Kasutaja36, kus kohast ostsid ?
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2021 17:03:29 vasta tsitaadiga

Keegi uuris kuna FIFA 21 tuleb Game Pass Ultimate-i....

Kunagi mai jooksul....

FIFA 21, will join EA Play and Xbox Game Pass for Xbox Game Pass Ultimate subscribers sometime in May.

Ma pakun eelnevate EA teadete pealt, et kuskil 10 mai paiku...

Ametlik teade tuli ära 6 mai saabub see mäng Xbox Game Pass Ultimate-i


viimati muutis Laifstaile 01.05.2021 08:05:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 09:30:03 vasta tsitaadiga

Kui keegi on huvitatud, siis Prantsusmaa Amazonis hetkel Series X saadaval.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 16:44:25 vasta tsitaadiga

suht hea seletus mis seisus xbox hetkel on
https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/ebapopulaarne-arvamus-vota-playstation-5-asemel-hoopis-xbox-series-x-sest-sa-saad-oma-raha-eest-rohkem/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 17:11:55 vasta tsitaadiga

Laifstaile, neid kahte võrreldes on XSX selgelt parem valik aga jääb Eestis endiselt ebapopulaarseks kuna öeldakse, et mul on juba 1000-2000+ arvuti.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 17:13:30 vasta tsitaadiga

Endalgi PS5 puht vanade ja tulevaste exclusiivide pärast, ei saaks loobuda (nt praegu mängin Ghost of Tsushimat ja ei kahetse) aga samas sai täna ära võetud ka XBoxSeriesX. Sügisel sai nädalakese proovitud ja meeldis muus osas rohkem. (Väike põhjus ja ka pettumus muidugi oli see, et siis sai alustatud Control'i ja hiljem selgus, et esiteks tol hetkel veel arvuti peal Game Passis seda polnud ning lisaks ka game save ei kandu arvutile üle. Nüüd nii arvutil see olemas kui ka PS5 peal aga ei ole mahti otsast peale alustada, tuleb XBox ligi võtta ja jätkata icon_biggrin.gif Aga arenemist veel natukene on MS'l, loodetavasti tulevikus ikka iga vähemalt game passis pakutav mäng omab ühist game save nii konsooli kui ka PC peal).
nt siiani pettumus, et PS5 peal Warzone pole 120fps. Panin hiljuti seal Destiny2 tööle ja siis järsku vaatan, et miks mul pole pmst midagi teha, ka kunagi pooleli jäetud questid ei ole mängitavad. Tuli siis meelde, et eelnevalt sai arvuti peal mängitud ja oli Game Pass aga PS5 peal on loomulikult ilma päris mitme viimase expansionita.
VRR tugi puudub kah PS5's siiamaani. Boksi peal tahaks huviga näha ka kui hästi Dolby Vision mängudesse implementeeritakse.

Muidugi võiks kõike seda ka arvuti peal mängida aga seni kuni see kaevandab tuleb konsoolide poole vaadata icon_biggrin.gif Õnneks sain Amazon warehousest "kasutatud" xboxi, oli pigem PS4 digitali hinda, niiet lihtsam endale 2 konsooli õigustada.

(Minu silmis ainuke miinus, et xBoxi pole mõtet skalpida, ei ole siin müügiteemasid üldse näinud, niiet vast keegi ei osta, muidu oleks mõne uue kah Amazonist juurde võtnud icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 17:20:21 vasta tsitaadiga

virx, muidugi...ma ei ütlegi, ostke ainult XSX....kui PC on olemas palun...
Clover, eks neid liigub siin ka...skalpi kasu on selle toote puhul madal kui Klick müüb 650.- (Laos) siis saa pead kätte saama kuskil 5x0€-ga muidu suht tühine kasum...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 17:30:25 vasta tsitaadiga

Laifstaile, Amazonis on uued 499€+ post (mis on alla 20€) niiet soovitan kindlasti kõigil sealt ikka tellida kui võimalik. Siin pole vast jah skalperitel suurt mänguruumi aga samas poehindadega võrreldes on sääst korralik. Selle eest saaks mingi aasta Game Pass'i vist? Ma pean ise kah vaatama hakkama kuidas game passi kõige odavamalt saada, seni ainult mingite soodukate ajal võtnud ligi kuna üsna harva mänginud. Amazonist mingi kaubaga tuli kah 3 kuu "sooduspakkumine" kaasa aga see on 17.99€, ei saaks öelda, et mingi super diil. Ja seal ka öeldud, et see on Game Pass for PC, mul vist vaja Ultimate kui igalpool tahan pelada?

Enda "used-like new" konsooli sain 415€ eest (koos postiga), eks näis kui heas korras on, loodetavasti kasutamata.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 14.04.2021 18:47:48 vasta tsitaadiga

Forza Horizon 4 puhul mul küll Game Save tuli PC-st XBoxi peale ilusti üle.

Ise sain siin võrrelda PS5-ga nüüd ja üldiselt annaks ikka eelise XSX. PS5 ainuke eelis hetkel tundubki olevat need ekslusiivid ja siis uus pult, aga see sõltub jällegi mängu toest. Kuna ekslusiive nagunii väga ei ole hetkel siis GamePassi valik on palju parem kui PS Now-l. Lisaks XBOXi enda ekslusiivid tulevad sinna esimesel päeval ja on seal pidevalt olemas.

Üks minu jaoks väga oluline asi oli müra. Ma ei ütleks, et PS5 vali oli, aga XSX on pm hääletu isegi loadis. Idee poolest võiks ka kahte konsooli omada, aga reaalselt ei ole väga midagi huvitavat minu jaoks PS5 ökosüsteemis. Mingi 60-70EUR ma ei kavatse eksklusiivide eest välja hakata käima. Kui Sony tuleb päriselt ka GamePassile võrdväärse teenusega välja siis vb vaatan uuesti sinna poole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 21:16:18 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Forza Horizon 4 puhul mul küll Game Save tuli PC-st XBoxi peale ilusti üle.

Ise sain siin võrrelda PS5-ga nüüd ja üldiselt annaks ikka eelise XSX. PS5 ainuke eelis hetkel tundubki olevat need ekslusiivid ja siis uus pult, aga see sõltub jällegi mängu toest. Kuna ekslusiive nagunii väga ei ole hetkel siis GamePassi valik on palju parem kui PS Now-l. Lisaks XBOXi enda ekslusiivid tulevad sinna esimesel päeval ja on seal pidevalt olemas.

Üks minu jaoks väga oluline asi oli müra. Ma ei ütleks, et PS5 vali oli, aga XSX on pm hääletu isegi loadis. Idee poolest võiks ka kahte konsooli omada, aga reaalselt ei ole väga midagi huvitavat minu jaoks PS5 ökosüsteemis. Mingi 60-70EUR ma ei kavatse eksklusiivide eest välja hakata käima. Kui Sony tuleb päriselt ka GamePassile võrdväärse teenusega välja siis vb vaatan uuesti sinna poole.

Tead see Game Pass on juba täitsa maitseasi. Mul tiksus see niisama tühja kuna ei leidnud sealt valikust mitte midagi mis huvi pakuks. Suurem osa on indie rämps. Ja enamus AAA mängud on juba enne Game Pass-i läbi tehtud. Game Pass on tõesti vist vaid nendele kellel on konsool ja PC puudub. Siis läheb iga mäng kaubaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 14.04.2021 21:48:34 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Forza Horizon 4 puhul mul küll Game Save tuli PC-st XBoxi peale ilusti üle.

Ise sain siin võrrelda PS5-ga nüüd ja üldiselt annaks ikka eelise XSX. PS5 ainuke eelis hetkel tundubki olevat need ekslusiivid ja siis uus pult, aga see sõltub jällegi mängu toest. Kuna ekslusiive nagunii väga ei ole hetkel siis GamePassi valik on palju parem kui PS Now-l. Lisaks XBOXi enda ekslusiivid tulevad sinna esimesel päeval ja on seal pidevalt olemas.

Üks minu jaoks väga oluline asi oli müra. Ma ei ütleks, et PS5 vali oli, aga XSX on pm hääletu isegi loadis. Idee poolest võiks ka kahte konsooli omada, aga reaalselt ei ole väga midagi huvitavat minu jaoks PS5 ökosüsteemis. Mingi 60-70EUR ma ei kavatse eksklusiivide eest välja hakata käima. Kui Sony tuleb päriselt ka GamePassile võrdväärse teenusega välja siis vb vaatan uuesti sinna poole.

Tead see Game Pass on juba täitsa maitseasi. Mul tiksus see niisama tühja kuna ei leidnud sealt valikust mitte midagi mis huvi pakuks. Suurem osa on indie rämps. Ja enamus AAA mängud on juba enne Game Pass-i läbi tehtud. Game Pass on tõesti vist vaid nendele kellel on konsool ja PC puudub. Siis läheb iga mäng kaubaks.


Ma ei ütleks, et üks asendaks teist. Shootereid või RTSi on ikka mõnusam hiirega mängida. Samas Fifat või Forzat on mugavam diivanil Xboxi peal pelada.

Ja ma ütleks, et Gamepass mängude kattuvus on pigem hea kui peres rohkem inimesi. Saab ühe hinna üks PC ja teine Xboxi peal pelada.

Eks ta lõpuks sõltubki, mis kellelegi sobib. Ma olen päris mitu ägedat indie mängu Gamepassist leidnud, mida ma muidu poleks viitsinud proovida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 22:34:36 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Dj-E kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Forza Horizon 4 puhul mul küll Game Save tuli PC-st XBoxi peale ilusti üle.

Ise sain siin võrrelda PS5-ga nüüd ja üldiselt annaks ikka eelise XSX. PS5 ainuke eelis hetkel tundubki olevat need ekslusiivid ja siis uus pult, aga see sõltub jällegi mängu toest. Kuna ekslusiive nagunii väga ei ole hetkel siis GamePassi valik on palju parem kui PS Now-l. Lisaks XBOXi enda ekslusiivid tulevad sinna esimesel päeval ja on seal pidevalt olemas.

Üks minu jaoks väga oluline asi oli müra. Ma ei ütleks, et PS5 vali oli, aga XSX on pm hääletu isegi loadis. Idee poolest võiks ka kahte konsooli omada, aga reaalselt ei ole väga midagi huvitavat minu jaoks PS5 ökosüsteemis. Mingi 60-70EUR ma ei kavatse eksklusiivide eest välja hakata käima. Kui Sony tuleb päriselt ka GamePassile võrdväärse teenusega välja siis vb vaatan uuesti sinna poole.

Tead see Game Pass on juba täitsa maitseasi. Mul tiksus see niisama tühja kuna ei leidnud sealt valikust mitte midagi mis huvi pakuks. Suurem osa on indie rämps. Ja enamus AAA mängud on juba enne Game Pass-i läbi tehtud. Game Pass on tõesti vist vaid nendele kellel on konsool ja PC puudub. Siis läheb iga mäng kaubaks.


Ma ei ütleks, et üks asendaks teist. Shootereid või RTSi on ikka mõnusam hiirega mängida. Samas Fifat või Forzat on mugavam diivanil Xboxi peal pelada.

Ja ma ütleks, et Gamepass mängude kattuvus on pigem hea kui peres rohkem inimesi. Saab ühe hinna üks PC ja teine Xboxi peal pelada.

Eks ta lõpuks sõltubki, mis kellelegi sobib. Ma olen päris mitu ägedat indie mängu Gamepassist leidnud, mida ma muidu poleks viitsinud proovida.
Eks ta jah selline install/uninstall koht ole. Saab kiiresti ära proovida erinevaid mänge. Aga minu jaoks ta mingi eriline jumalakingitus ja aasta parim teenus ei ole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 16:41:23 vasta tsitaadiga

Maitse asi...
Ma näiteks neid suuri AAA mänge ei osta...saab GP-s ära proovida...
Kui mäng ikka Launch day GP-s saadaval siis ei kutsu ostma...kui ta sealt ära kaob ja mängu isu alles siis ostaks...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 18:04:48 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Maitse asi...
Ma näiteks neid suuri AAA mänge ei osta...saab GP-s ära proovida...
Kui mäng ikka Launch day GP-s saadaval siis ei kutsu ostma...kui ta sealt ära kaob ja mängu isu alles siis ostaks...

Kõiki AAA mänge sinna ei tule kah ju. Suht väike valik seal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 19:05:14 vasta tsitaadiga

Dj-E, arvestades kui vähe GPU eest aastas maksma peab ei oleks keegi oodanud ka selliste third party mängude ilmumist sinna day one nagu The Medium, Outriders, Second Extinction, The Ascent, MLB The Show 21, Octopath Traveler ja Stalker 2.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.