Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.11.2023 06:53:24 vasta tsitaadiga

Zonerman, kõik bildid, mis kasutavad UBER unique pole bildid. Sa ei saa neid osta niisiis loota, et sulle dropib TEATUD uber unique.. good luck icon_lol.gif Umbes nagu POE-s omg see tüüp tegi ägeda bildi Magebloodiga, ma teen ka, SSF-is icon_lol.gif
Ise hoian igasugu exploitidest nagu Ball Lightning või Rogue Tibaults Will combo pointidest eemale. Vaikselt olen omale Blizzard Wizzardi (sorci) teinud, atm kuskil NM90 peal väga lebo. Täna proovib kuda NM100-d on. Vamp powereid ka ei kasuta kuna nagunii kohe eemladatakse mängust.


edit: XP BUFF WEEK PATCH LIVE. 35% boonus XP beer_yum.gif AGA icon_lol.gif KLASSIKALINE Blizzard. Patch bugine, annab 25% praegu icon_lol.gif tramaivõi.. ei ole võimalik, iga jumala patch bugine

edit2: Jummal auta noh... 1 kuu juba möödas ja vennad ikka pole POISON ja SHADOW resi fixinud.. need resid ei tee mitte midagi, st ärge isegi rollige neid oma gearile. Blizz unustas need resistanced tuunida kui Armouri pealt maha tuldi.
Avan NM dungeoni ja mõtlen, miks mingi väike monkey.gif mu 1shotib.. aaa "Phys as extra Poison" vms Poison mod peal.. lõbus.

edit3: NM100 tehtud icon_biggrin.gif lvl98 peal oma Blizzard Wizardiga. Otseselt kellegi guide ei järginud, vaatasin lihtsalt, mida teised Blizzardi vennad teinud on ja siis tuunisin enda jaoks midagi.. paremat? (hardcopium) kokku.
Pm ei mingeid Vampiric powereid, puhtalt tahtsin teha Wizardi, mis oleks CHILL, otseses mõttes, mängida. Rogue lvl100 peale Twisting Bladesiga tehes mõtlesin, et pean käega arsti juurde minema, jubeee tagumine, never again.
See aga mega lihtne lahe mängida, paljud mobid freezid ja NM100 on suht joke.. paar surma vist tuli poison mobidelt.. kuna see sitane poison res ei tööta mängus siis väga ei nuta selle üle. Lihtsalt skipid kõik Poison NM dungeonid.

Aga jah üllatavalt lihtsalt ja sujuvalt läks kogu leveldamine. Ütleks, et nii kui ditchisin Tibaulti püksid ja panin korraliku Damage Reductioni peale, DR amuleti ning paragonis võtsin DR node.. muutus build ülinormiks. Uued seasonid saavad ainult BUFFIDA seda buildi icon_biggrin.gif keegi ei mängi nii vist icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


NM100 boss ka juurde, veidi rajum dungeon oli, miinus res ja poison = paar surma
Spoiler Spoiler Spoiler


Level100 ka käes, veel üks NM100 bossi näide:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 21.11.2023 18:58:40 vasta tsitaadiga

HDTanel Ma ei loodagi midagi. See season tuleb end-game neile, kes tahavad enda builde proovile panna. Kuna on ette teada ,et see on väga raske, siis ma ei hakka lootmagi ilma teatud uber unique itemiteta miskit. Vb mingi paar levelit saab teha. Raskus pidi eksponentaallselt kasvama iga tieriga. Kuna muud teha pole ja NM100 on lebo, siis ongi season läbi. Ilma teatud uberi dropita miskit enam teha pole.
Ilma uberita ongi enamus buildid, sest keegi ei eelda, et need on kõigile kättesaadavad. Minu buildid on kõik ilma uberita toimivad, kõigi kolmega druid, necro, sorts tegin NM100 ära

Ainus lootus on season 3 oleks miskit muud tarka ka teha end-game kui see lõputu iga nädal leaderboardi lasta. Whisper ja Durieli farmimine tüütab kiirelt ära, eriti kui miskit asjalikku ei dropi ka.

Minu lõplik sortsu build NM100 jaoks oli tibault püksid ja legendary Vyr power helmet. Armor stackid tulevad amuletist. Miskit ohtlikku ei ole va need poison, fire plahvatused.

Viimased päevad olen toppinud mingid enam vähem rare asjad diablo.trade lehele. Kunagi ei tea mida mille eest pakutakse. Alati panen 0 hinnaga. Olin just nv alla 200m kullaga ja nüüd jälle 1.1b kulda. Rahvas ostab kollaseid asju milel eest ise ei pakuks eriti midagi icon_biggrin.gif
See on palju põnevam osa D4's hetkel, et mis asja eest palju pakutakse icon_lol.gif
Üks pakkus 200m ühe chesti eest aga öösel kui ma magasin. Tulin online ja siis üks pakkus 100m. Kuna aga see 200m pakkuja polnud senini vastanud, siis ütlesin 200m buyout. Nõustus ja läks ära. Üks ostis 925 sortsu wandi 500m. Tollel ei olnud master stati, vaid core, vuln,crit damage ja int. Minu jaoks kasutu, kuna neid builde ei mängi, mis kasutab neid statse peale int. Selle asemel, et ära tükeldada panin müüki, äkki keegi tahab ja näe tahtiski icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.11.2023 21:03:45 vasta tsitaadiga

Zonerman, mis su tag on? Mul kokku farmitud räigelt Durieli võtmeid.. võibolla farmiks koos? Ei viitsi mingi Discordi täis lamp vendasi otsima minna, minu tääg HDTanel#21172
Ma tradega pole väga tegelenud, näen, et robfromtheblock möllab aga ma ei tea.. D4-s pole trade nii võimas kui POE-s. Terve mäng skaleerub ja midagi mega erilist veidi paremad rollid ka ei anna, pigem farmin ise.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 22.11.2023 14:14:16 vasta tsitaadiga

Sain eile oma esimese HC lvl 100...Hota barb thumbs_up.gif
Tegin ka esimest korda paar tiiru Durieli. Joppas ning esimese killiga sain omale uue kiivri - Tuskhelm of Joritz the Mighty, mis on buildile kasulik icon_lol.gif
Tava itemeid nmd-s, helltides ja mujal ei viitsi enam üldse korjata. Korjan ainult lege asju, mille aspect võib kasuks tulla.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2023 20:56:33 vasta tsitaadiga

mul jäänud viimane piisk, et season journey ära teha: üks objective on jäänud, et saaks destroyer valmis. kuna PVPd ei putu, siis valik jääb kas blood harvest board level 18 või 5x level 21 gem. esimene neist on lvl100ga (ja kõik vajalikud vampiirikivid level 3 upgraded) mõttetu, seega tuleb hakata geme 21-ni nühkima. paras tüütus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.11.2023 23:08:09 vasta tsitaadiga

High-Q, seda PVP asja võiks mingi pundiga ära teha.. see mul pm ainus asi, mis tegemata ja kedagi pole kunagi PVP alas. See season on hidden reward kui KÕIK seasonal achivementid ära teed.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.11.2023 00:16:28 vasta tsitaadiga

ma sain enamvähem oculusega sõbraks. ikka teine tera on level 20 telepordiga ringi sebida, lisaks kõik kolm ketside implicit modid: -evade cooldown on attack, +3 evade charges ja +2sec 75% ms after evade (ketsidel ennastel). täielik turbojänes. 4 steel chesti jagu matte sai alla 40 mindiga kätte. praegu teen sihukesi poolteist minut NMD75-tesid, et oma glyphid üles upitada
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.11.2023 01:01:26 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole blizzard siiani fixinud occulus + Esu saapad NM dungeonites. Seal ei toimi Esu speed boost. Väljaspool seda helltide on jah occulus + esu ja Metamorph vampiiri power nagu turbojänes. Lõputu teleport ja dodge.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.11.2023 23:38:02 vasta tsitaadiga

See kõlab ilmselt väga veidralt aga.. kas keegi võiks minuga mängu tulla, võtta paljaks, jätta jalga ainult saapad, et kiiremini joosta saaks ja ma siis tapaks sind ära 45x pvp alas?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2023 23:41:05 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks nad ei võiks iga nädala või 2 tagant NM dungeone muuta.. 3 kuud samasid dungeone nühkida on ikka kergelt tüütu..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.11.2023 02:23:32 vasta tsitaadiga

Ma esimene season väga ei mänginud, tegin kuskil NM50ni ja vaatasin mida endgame kujutab seasonis.
See season olen korralikult lasknud NM100-si ja tõesti.. tundub nagu 5-6x dungeonit on, mis rotavad. Veidi igav.

Igatahesd täna tegin esimest korda randomitega Uba Durieli.. esimene drop oli Durieli mount icon_lol.gif icon_biggrin.gif ütleks, et kõige parem asi sest see on ainus, mis iga season kaasa tuleb kõigega beer_yum.gif

Mingi 16x Durieli jooksime läbi.. mitte midagi muud.. aga sain XFALi ja Blue Rose.. hakkan vist INT STACK Sorci tegema!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2023 15:43:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
See kõlab ilmselt väga veidralt aga.. kas keegi võiks minuga mängu tulla, võtta paljaks, jätta jalga ainult saapad, et kiiremini joosta saaks ja ma siis tapaks sind ära 45x pvp alas?


Saatsin BN priva sõnumi, võime ära teha, tean kuidas see käib

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.11.2023 19:23:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2023 22:55:43 vasta tsitaadiga

Season 2 ka kõik tehtud. Hidden achive käes nagu season 1.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.11.2023 05:14:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 28.11.2023 00:28:01 vasta tsitaadiga

täna õnnestus Lycander kätte saada + veel üks crest :S
Selle lycander odaga ikka korralik boost. attack powerit nägin 50k.
Hiljem liitus meiega mingi suvaline vend kellel oli 600agonyt ja 600 muna
ütles, et sõber farmis talle icon_biggrin.gif
mulle tundus küll kahtlane, et kellelgi matse nii palju icon_biggrin.gif
tegime päris palju tasuta runne ei jõudnud neid isegi lugeda enam icon_biggrin.gif

d3 olid botid kas d4 ka neid on ? ( ei usu mina, et keegi farmib omale 600agonyt ja 600 muna )
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 28.11.2023 15:46:13 vasta tsitaadiga

Need on duped itmeid tõenäoliselt. Võimalik, et ostis neid kokku enne kui parandati ära see. Kui ta ise oleks sellise koguse dupinud, siis oleks bänni saanud ammu.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.12.2023 01:24:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 07.12.2023 06:15:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 06.12.2023 12:21:51 vasta tsitaadiga

naljakas, et nad ei õpi.
rewardid on olematud (need 4 itemit lõpus on nagu mõnitamine), oneshottimine väljaspoolt ekraani (mida ei anna kuidagi oodata), sh läbi täis 14K HP/14K barrier koos max fortifyga, max armor-ressid ja väga tanky buildiga. mingist tierist alates on vampiric/suppressor sisuliselt võimatu võita. kui tuleb sihuke combo lõpukatel, siis põhimõtteliselt leave-dungeon.
no ja vahepealsed eliidid kipuvad olema mitte üksiku-paariga, aga mingi 6-7 tükki korraga, no proovi sa kitsas koridoris vastu fire enchanted meleena võidelda. lisa suppakas ja lörts poisonit ja no ei ole mingit isu.
lisaks tuli tagasi ka pyloni õnne kalastamine icon_lol.gif seda mida kõik d3-s kirusid.

ja kui hakkame kivi expist rääkima, siis selleks, et avada laiema ala (level 50) on arvutatud, et vaja läheb neto 300+ tundi nühkimist!

ma pisut toksisin, tegin tier6-e ära (ei olnud raske, kui lõpus pyloniga veab, üle poole aja jäi üle), aga ei tahtnud rohkem.

sihuke imelik värk, et gem annab tõesti palju dämmi boonust, aga vana sisu jaoks on see niivõinaa overkill (Vähemalt BL sorcile) ja AoZ kangemate tieride jaoks ei piisa või läheb ilge aeg selle upitamiseks. Nad võiks selle kivi exp vajaduse julgelt 5x vähemaks (võibolla isegi 10x) teha, siis vähemalt käiks kivi AoZ raskusega enamvähem ühte jalga.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.12.2023 12:06:04 vasta tsitaadiga

uus gamebreaking bug:


map on alles kinni/avastamata, paar minti vaid kulunud aga progress on täis! ja kohe tulevad seekerid icon_lol.gif
vihje LMB1
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.12.2023 09:17:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.12.2023 17:16:45 vasta tsitaadiga

Ball lightning sorc tier 8 tegin ära. Tier 9 dämmi on piisavalt aga 1 shot teema nagu alati Diablo mängudes suht haige. 4 korda proovisin ja alati kuskil suva kohas tuleb see 1 shot hit muidu on praktiliselt capped armor veidi maxist puudu veel. Lased ringi ei miskit hullu isegi health potte ei pea jooma ja siis 1 shot lambist, mis pole isegi explosion. Nad võiks selle jura korda teha järgmistest seasonites.

Vaatan vb viitsin tier 10 ära pingutada aga üle selle ei hakka aega raiskama. 30k sigil powderit muidu alles veel.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2023 18:50:24 vasta tsitaadiga

Zonerman, kas flame shield enchantment ei päästa?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.12.2023 19:19:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Zonerman, kas flame shield enchantment ei päästa?


Mul on ice armor, flame shield ja Teleport ehk siis nii tanky kui vähegi olla saab. See on max defence build, ainult mingi paarsada armorit (buffed armor on 14.4k) kui paragonist võtta juurde aga muidu on max tank + max dämm (96k ball lightning damage skill). Ilma selle melted heartita kaugele ei aeruta sotsuga nagunii. Min maxida saab veidi paremat MH kus oleks close damage ja amuletile +3 mastery hetkel on seal see hoopis burning +3 mastery kuna mul polnud +armoriga paremat varianti.. Aga suurt kuhugi enam chari edasi pole võimalik viia, ainult uber unique amulet päästaks.

https://maxroll.gg/d4/build-guides/ball-lightning-sorcerer-guide#level-100-endgame-variants-header see build Abattoir of zir variant

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.12.2023 07:31:13 vasta tsitaadiga

50ne tunniga on võimalik nühkda lvl 50 peale. See lvling suht lahja tegevus. Kuid jah palju on veel teha.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.