Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.05.2023 22:26:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti. beer_yum.gif


See jama ikka icon_cry.gif 4070Ti peal pole võimalik mängida maxaga kui vähe VRAMi

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.05.2023 11:03:48 vasta tsitaadiga

Ma ei kurda icon_smile.gif Eile pikalt ööni tagusin. Ultra peal VRAM kasutus jäi nii nagu Blizzrd lubas mängitav 1440p. Mul isegi UW 1440p ja oli nii 14-15GB vahel 6800XT peal ja ilma FSR'ita fps ka korralikult üle 100 püsivalt. Väga rahul perf parandustega.

Tunnen kaasa, kes ikkagi ostavad 4070 seeria kaarte.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 13.05.2023 12:28:33 vasta tsitaadiga

Pole esimest openid mänginud ja ei teadnudki, et see halvasti jooksis. Graafika ju nii keskpärane sellel. Max settingutega näeb nagu D3 välja kus kõik värvid eemaldatud. Mäng ise ka väga mediocre. Suured jürad alad. Vaenlaste disain totaalne sitt. Mingid helendavad ghostid igal pool. Kellest jäävad laibad järgi, et mu necro skelesi teha saaks icon_lol.gif Esimene npc event, kus ta kõnnib ukse juurde ja uks ise avab ja klippib läbi npc. Selline super odav presentatsioon sellel mängul. Bugid ka kus vaenlaste laibad jäävad õhku seisma. Aga mäng tundub sellise mmo maiguga käkerdis tulevat, viletsa muusikaga ja jüra monotoonse tegevusega.
Plus suured igavad alad, kus saab väga kaua ringi jooska ja aega raisata. thumbs_down.gif Sai ainult necro ja sorciga mängitud ja skillid on igavad. Mängivad täpselt nagu D3s, mingi lollakas mana süsteem ja need lollakad punased kuulid, et hiilida end. Mana potioneid pole. Tahad kiiresti 10 jääorbi lennutada, ei saa sest manad ei jätku. K6ik mingite cooldownidega piiratud. Isegi teleport skill.

Kui hiljem kunagi veerand hinnaga saan siis ehk ostan. Aga täishinda see küll väärt pole. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.05.2023 13:02:55 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka, et pole video draivereid kaua uuendanud ja FSR OFF seepärast ning ikka FPS üle 100 pidevalt. (6800xt)

Texture packi ei pea isegi alla tõmbama ju, kui VRAM ei jagu. Või saab sätteid alla tõmmata.
Ma ole rahul, mäng näeb hea terav välja high/Ultra peal, stutter puudub.
Kahjuks palju proovida ei saanud, aga 30min peale algust logis sisse ka ilusti.
Natuke õppust võtnud.

Ega siin ei saagi midagi spämmida jah, paljud tavalised koletised juba nii loodud, et peab natuke tähelepanelik olema ning õigel ajal dodge kasutada, et katkestamatutelt rünnakutelt eest saaks.
Maailmas on täpselt niipalju teha nagu eelnevates, kohati on keldrid, kohati world eventid. Mõne jutust jääb mulje nagu tuleks tühja tuult taga ajada. Iga nurga peal on ikka kollid keda peksta nagu ikka tavaks.

Ma oleks pre orderi ära teinud, aga Activisionil 2 suurt viga:
-serverid kukuvad ümber(seekord nad vist väheke tõsisemalt teemasse suhtunud)
- pay to win kraam(lootsin, et ainult mobiili mängude pärusmaa, aga CoD nad juba panevad ka seda sisse. Seega ootan ära kuni mõned mängu läbi teind, siis näeb kas on vaja 100k€ jälle alla panna).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.05.2023 14:36:34 vasta tsitaadiga

ahvilõust Ära osta üldse, siis ei ole ka pettumust. D3 oli VÄGA halb nii graafiliselt kui ka muus osas D4 ei ole midagi väga võrrelda, täiesti teine teema.

Vael Nii on, see nüüd kolmas beta weekend ja olen juba pähe õppinud mis elite vastu, tuleb igal juhul dodge kasutada isegi kui armor on piisav face tankida. Just see CC on mis mind see beta ühe korra kätte sai ja surin. Aga see ka ainus kord.
Aga jah me pole ikka veel rohkem kui 10% heal juhul mängu näinud betadega.

Kes tahab enne Ashava spwani legendare farmida ja powerit seal extractida, siis avastati, et Kor Dragan see stronghold level 30+ mobid. Jooksed seal ringi loodid paar chesti ja laipe maas. Ma juba 4-5 legendary saanud paar tükki olid level 20. See on praegu parim viis farmida legendary kiirelt. Kui ring peale tehtud, siis leave game ja uuesti.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2023 15:17:27 vasta tsitaadiga

Zonerman, tänud vihje eest, ma lvl 20 ja mitte ühtegi legendaryt - vastupidiselt eelmisele betale, kus lõpus oli pooled asjad legendaryd, osasid mitu varianti...
Ma olen casual gamer, eelmine beta oli esimene kord diablot mängida, mängin world tier 1-ga. icon_redface.gif

Ryzen 7600X + 32GB + 10gb rtx 3080 + 1440p. Paaril korral on hetkeliselt jõnksutanud, ma isegi ei oska välistada, et kas see pole interneti lääg.

Siiani tundub täitsa ok mäng, aga 70€ vms küll selle eest ealeski välja ei käiks, maksimaalselt vast pool sellest.

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2023 19:22:46 vasta tsitaadiga

Lv20 peal oli bossi üritus üsna lootusetu icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.05.2023 19:34:42 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul barb üsna gimped, paar slotti on kollased kuna liiga head affixid, et suvaline legendary asendada. Muidu võiks full leg gear olla. Kordagi ei surenud Ashavaga. Vaatasin ümberringi rahvas suri eriti need kes istusid range'is. Nad vist ei tea, et selle bossiga peab tema jalgu lakkuma, muidu saad palju hitte. icon_biggrin.gif
Minu esimene grupp killis Ashava kiirelt, teleportisin teise peale seda, seal oli 4m järel ja boss oli 90% peal. Rahvas oli surnud kogu aeg icon_lol.gif

Barb on üsna raske alguses leveldada. Ma tegin veel kuni level 20 ja veidi peale ainult T2's aga siis kui hakkasin seda looti farmima 30+ mobides panin T1 peale. Mingit pointi pole T2 lasta kui juba max level oled betas.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2023 19:42:59 vasta tsitaadiga

Zonerman, ma ei imestaks kui sa sinna minu ringi siis teleportisid. Kuskile 80% peale saime. Ma ei sorcuga kasti ei läinud, aga ilmselt tegin soolo pool damagest. Proovisin kaks korda ka mängust välja minna et äkki satun paremasse stsenaariumisse aga ei midagi. Hea teada et ikka võimalik jagu saada. icon_lol.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.05.2023 19:49:38 vasta tsitaadiga

Kui sa nägid whirlwind barbi siis olin see mina jah, ma vaatasin, et ma seal üksi keegi vist oli veel melee range'is ülejäänud oli kaugel ja enamus ajast surnud icon_biggrin.gif
Ashava peaks vist suht tihti spawnima see beta. Ma soovitan varakult kohale minna kui timer algab. Siis on suurem lootus saada samasse intance'i kus on geared playerid. Fresh level 20 ei tee midagi, isegi kui elus põsib, siis dämmi pole neil. Mul upgraded gear ka pooled.
80% tundub, et olin jah mina icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.05.2023 21:28:26 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma ei kurda icon_smile.gif Eile pikalt ööni tagusin. Ultra peal VRAM kasutus jäi nii nagu Blizzrd lubas mängitav 1440p. Mul isegi UW 1440p ja oli nii 14-15GB vahel 6800XT peal ja ilma FSR'ita fps ka korralikult üle 100 püsivalt. Väga rahul perf parandustega.

Tunnen kaasa, kes ikkagi ostavad 4070 seeria kaarte.
sul on ikka mingi väga okas hinges vrami ja 4070 kaartidega.
4070, 2160p ultra, mälukasutus ilusasti 11gb kandis, mingeid probleeme ei tähelda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.05.2023 22:57:27 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Ma ei kurda icon_smile.gif Eile pikalt ööni tagusin. Ultra peal VRAM kasutus jäi nii nagu Blizzrd lubas mängitav 1440p. Mul isegi UW 1440p ja oli nii 14-15GB vahel 6800XT peal ja ilma FSR'ita fps ka korralikult üle 100 püsivalt. Väga rahul perf parandustega.

Tunnen kaasa, kes ikkagi ostavad 4070 seeria kaarte.
sul on ikka mingi väga okas hinges vrami ja 4070 kaartidega.
4070, 2160p ultra, mälukasutus ilusasti 11gb kandis, mingeid probleeme ei tähelda.


HDTanel kirjutas, et mälu puudu. Siis ju tore, kui sinul ei ole. Ei pea põdema.

Ashawa spawnib uuesti kohe.



Kellel on vaja lisa kulda teenida siiis teha nii: Legendary itemid, mida ei vaja või on üle sinu leveli. Ära neid otse müü vendorile, vaid enne extracti leg power ja siis müü see leg power vendroile maha. Tegin jsut katse. mingi 5 legendary oli mul level 21. Nii tehes sain ma 149k kulda rohkem kui oleks otse vendorile müünud icon_lol.gif
Pakun, et see patchitakse live ära. Kuidagi liiga palju maksab aspect power eraldi müües.


Ashava teine kill, ei laadinud tervet üles, liiga pikk ja igav oleks.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2023 23:33:06 vasta tsitaadiga

Saime ka ühest Ashavast jagu thumbs_up.gif
Surin mingi tosin korda vast, 8 korda respawn, ülejäänud ootasin kuni keegi ellu äratab, muidu oleks lõpuks puhta paljas olnud (iga respawn alandab varustuse tervist 10%)
Suht napilt läks, aga sain esimesed legendaryd kätte icon_lol.gif

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.05.2023 01:18:37 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja oodata ellu äratamisega, sellega läheb rohkem aega teisel, kui sa respawnid nagunii seal samas. Ma tegin seekord 2 ashava killi, teise eest enam loot ei saanud aga fun oli. 50% ja 4 minti mingi 6ne grupp oli seal kui ma sinna tulin. Tegime napilt ära icon_biggrin.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.05.2023 01:18:40 vasta tsitaadiga

Kerge soovitus kõigile, kes tahavad kindlalt seda Ashava killi, et MTX saada.
Tehke World Tier 1 seda!

Also, kui mäng välja tuleb, World Tier 1 kuni lvl50. Tier 2 on täiesti pointless icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.05.2023 11:25:33 vasta tsitaadiga

HDTanel Loogiline, ma loodan, et keegi siin ei üritanud teha T2's icon_biggrin.gif
Ma ainult leveldasin T2's tahtsin näha, kui raske on barbariga story bosse teha sellega. hea challenge oli aga sain tehud icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2023 13:13:59 vasta tsitaadiga

Ah te mängite mudaliigas icon_lol.gif

Wolrd tier II on nüüd suht võimatu bossi ära teha. Parim mida näinud olen on ca 35% peale ja ma vahetan instanceid pidevalt matši ajal et leida lootustandev insta.

Muidu päris hästi jookseb. 1440p ultra pole mingi probleem 3080 10GB-ga. Isegi RX570 4GB saab high peal kenasti hakkama ja väga ilus on. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2023 13:26:07 vasta tsitaadiga

3. korral ei õnnestunud piisavalt damage't teha Ashuvale... icon_neutral.gif
Tagantjärgi mõeldes, üks tüüp oli lvl 19. Vist pole mõtet proovidagi kui kõik on lvl 20?

Kaks korda siis veel jäänud

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.05.2023 14:03:19 vasta tsitaadiga

Killhoven Sa unustasid ära, et see beta on piirang level 20 aga Ashava on 25 endiselt icon_smile.gif
Lisaks on ka skillpointe vähem ja ultimate skille ei ole seekord. Kui muud targemat enam teha pole, siis võib ju üritada aga pointless sellegipoolest.

1dumbpcuser,
Ei olegi mõtet, sest see ei lähe ka kirja rewardi saamiseks Peab igal juhul olema level 20

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2023 15:23:50 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
1dumbpcuser,
Ei olegi mõtet, sest see ei lähe ka kirja rewardi saamiseks Peab igal juhul olema level 20

Sõnastus väheke vale, ma mõtlesin seda, et pole mõtet bossi üritada kui pundis on keegi, kes on all lvl 20, sest need, kes on 20, on ilmselt vähemalt mõne legendaryga ja/või korralikult olemasolevaid upgrade-nud (ehk n-ö kange/kõva/tasemel lvl 20). Tõenäoliselt see lvl 19 tüüp oli niisama kuidagi lvl 19 täis saanud (n-ö lahja lvl 19)

Mitte et ma kedagi maha teha või halvustada tahaks või kuidagi gate-keepida, sest esimesel korral olin ma isegi ilma ühegi legendaryta ja kogemuseta world bossi vastu, aga vähemalt olin lvl 20 täis icon_smile.gif

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2023 16:29:43 vasta tsitaadiga

Isiklikult jätsin seekord nv tasuta mängimise ürituse vahele - lvl 20 on väga madal level cap, inimesed ütlevad, et lege geari praktiliselt võimatu leida ning nagunii tuleb juba kuu aja pärast välja. icon_cool.gif
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 14.05.2023 17:12:30 vasta tsitaadiga

Legendare ei tule level 20 peal jah, peamiselt story lõpus garanteeritud dropid. Lisaks kadus ära eelmiste betade drop rate boost. Tegelikult tuleb legendary küll ja küll, lihtsalt level 30+ regioonis alles enamasti. Sellepärast enamus seal farmisid icon_biggrin.gif
Minu jaoks oli peamine eesmärk katsetada, kui hull/hea barb siiski veel ok peale nerfe. Valik kindel, kui mingeid hulle nerfe ei tule veel live'ks, siis barb valik on solo mõttes täitsa ok. Väga head defence skillid soolotamiseks ja mida level edasi seda paremaks läheb. Algus on tõenäoliselt aeglasem kui sorc või necro leveldamisel aga druidist ta kehvem ei ole siiski.


Ashava vastu suutsin ka ühe 6.5k crit hiti teha. Pole paha 5 levelit madalam.
Rohkem ei viitsi Ashavad nahutada. Full upgrade gear, enam vähem okei leg powerid aga üks 2h oli madal level, ei saanud aspecti ümber tõsta.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2023 19:16:06 vasta tsitaadiga

8min pärast saab viimane kord Ashavaga jõudu proovida icon_wink.gif

Kas see beta lõpeb täna 22:30?

Edit: tehtud, ehk siis kokku 4/5 Bussist... Aga viimane loot drop oli küll väga lahja...

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 15.05.2023 22:45:39 vasta tsitaadiga

märgin ka teema ära, sai preorder täna ära tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 324 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 285
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.05.2023 15:31:19 vasta tsitaadiga

deluxe/ultimate kangemad vennad siis supsti reede, 2.juuni kell 2 öösel platsis?
ma ise proovin pigem varem magama minna ja siis varahommikul alustada, suure tõenäosusega võib launch niivõinaa kodaratesse minna, blizzard ikkagi. küll midagi ikka ära käkitakse.

server slami jätsin vahele, ei viitsi sama asja kaks korda teha. sai juba early betas asjad ära tehtud.

jään esimese charina vist ikkagi sortsu peale. paistab kõige universaalsem.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.