Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.11.2019 20:21:57 Diablo IV vasta tsitaadiga

Tunni pärast algab Blizzconi avatseremoonia kus saab ilmselgelt näha UUT Diablo IV koos Diablo Immortali launchiga mida saab juba täna õhtul mängida mobiilides? icon_biggrin.gif
Hunnik demo stationeid ka üleval järgi proovimiseks rahvale hetkel.. paljud livestreamerid ka kohal, kes ilmselt esimesed gameplayd meieni toovad nagu Quin69!

AVATSEREMOONIA LIVESTREAM siin:
https://www.twitch.tv/blizzard

See gameplay demo mida praegu näeme on kogu mäng (Nagu Anthem).
Mäng on kuskil 5-10.a kaugusel valmimisest.
Siis.. 60€ + Microtransactionid

GAMEPLAY TRAILER

Link

CINEMATIC TRAILER

Link

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 02.11.2019 07:16:22, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 01.11.2019 21:25:13 vasta tsitaadiga

Olemas thumbs_up.gif Millal demo saab proovida icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.11.2019 21:27:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 01.11.2019 21:36:24 vasta tsitaadiga

yay!
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.11.2019 21:41:36 vasta tsitaadiga

Oijah, nii piinlikult halb nägi see gameplay trailer välja, et pani kohe mõtlema, kas Hong-Kongi pärast kiirustati valmis... icon_biggrin.gif

2014 aastal oleks saanud öelda, et päris OK graafika.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 01.11.2019 23:00:06 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Oijah, nii piinlikult halb nägi see gameplay trailer välja, et pani kohe mõtlema, kas Hong-Kongi pärast kiirustati valmis... icon_biggrin.gif

2014 aastal oleks saanud öelda, et päris OK graafika.


Graafika pärast seda kraami niivõinaa ei mängi. Ausalt öeldes võikski allapoole seda kruttida, sest kui võtta Path of Exile näidiseks, siis kogu see silmailu saavutab vaid ühte, sinu masinat kooma jooksutada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.11.2019 23:07:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.11.2019 23:15:14 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
Oijah, nii piinlikult halb nägi see gameplay trailer välja, et pani kohe mõtlema, kas Hong-Kongi pärast kiirustati valmis... icon_biggrin.gif

2014 aastal oleks saanud öelda, et päris OK graafika.


Graafika pärast seda kraami niivõinaa ei mängi. Ausalt öeldes võikski allapoole seda kruttida, sest kui võtta Path of Exile näidiseks, siis kogu see silmailu saavutab vaid ühte, sinu masinat kooma jooksutada.


Jah ma olen kursis kõigega, mis D4 kohta hetkel on - D2 remake laadne asi, otse üle veetud buildid sh samad skilid (videoski oli näha), grimmitud graafikajoon a la D2 jms. Siiski paistis see asi üsna sitt võrreldes Grim Dawni või Path of Exilega, kui juba etalonidega võrrelda...

Eks ootused ja lootused on sellised, et lõppeks ostan ma nii ehk naa.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 01.11.2019 23:42:34 vasta tsitaadiga

Diablo 4 has an online 'shared open world' and a non-linear campaign
link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.11.2019 07:16:11 vasta tsitaadiga

QUIN69 Livestream oli EPIC icon_lol.gif sai Graphical Optionsi näha ning hiljem GRILLIS devvi üliheade küsimustega icon_biggrin.gif
https://www.twitch.tv/videos/502694401

See gameplay demo mida praegu näeme on kogu mäng (Nagu Anthem).
Mäng on kuskil 5-10.a kaugusel valmimisest.
Siis.. 60€ + Microtransactionid

Kerge react enda poolt koos uute gameplay videotega.
Samas nüüd juba paljud striimivad!
ÜKS SUUR MURE.. vennad ütlesid seal Diablo Panelis, et Diablo IV on VERY EARLY in the lifecycle... isegi Blizzardi enda standardi järgi.. ehk siis mäng alles 2022-2025? Täiesti lappes.. Oh well Path of Exile maal läks just suur pidu lahti icon_biggrin.gif
Nad ei pea isegi 4.0 peale lootma sest D4 on veel ilmselt 4-5aastat ootamist..
Ja nüüd kui pikemalt gameplay striime vaadanud.. noo see on tõesti tehtud lihtsalt Immortali draama pärast.. nad poleks kunagi sellises seisus D4 meile näidanud. Hetkel tundub nagu Immortali port PC peale see D4.
Ainult kolm klassi, Immortali graafika (vb tiba parem) ja väike ala mängimiseks tehtud.. lõhnab nagu Anthemi esmaesitlus icon_biggrin.gif

Hetkel Bluddshedi striim üleval!
https://www.twitch.tv/bluddshed
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 02.11.2019 10:54:23 vasta tsitaadiga

kust see 4-5 aasta jutt muidu?
väideti, et tehakse selle gen konsoolidele seda, samas ps5 pidi järgmistel jõuludel juba launchima ju.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 11:15:16 vasta tsitaadiga

Ootasin ammu uue Diablo tuleku ametlikku kinnitust. Loodetavasti tuleb üks vinge mäng thumbs_up.gif

Diablo IV kohta jutt arendajatelt:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 02.11.2019 19:59:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.11.2019 11:43:53 vasta tsitaadiga

Mänguga olevat juba pikemat aega tegeletud, nagu nad ise väitsid. Palju selles tõde on pole vist eriti oluline. Korraliku mängu võib ka paari aastaga valmis teha. Olulisem on vist ilmselt kumma mängija tüüp neile tähtsam on. Casual või hardcore. Viimased aastad on casual alati esiplaanil olnud. Kui nad diablo VI-ga sama joont jätkavad , siis tuleb sellest ilmselt pettumus.
Graafikaga soovitaks neil ka veits pingutada. See oleks paha kui iga indie tegija mäng nende omast parem välja näeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.11.2019 14:57:19 vasta tsitaadiga

MOP, SirAskAlot, vaadake RHYKKER-i striimi kus dev ta kõrvale istus ja rääkisid üsna paljudest asjadest. Mäng on töös olnud vaid aasta kaks.. pm Immortali draamast ja nüüd pushitud välja, et näidata rahvale midagi kuna Diablo kommuun on täiesti unarusse jäetud. Dev samas striimis LOOTIS, et ei võta 10aastat aega aga et eks näis icon_lol.gif väga lappes..
Pluss rääkisid, et ikka tahavad SEASON-id jätta ja nendes vaid buffida teatud skille ning EXPANSIONITES tuua uut contenti... mis Blizzi kvaliteedi suhtes võtab jälle aastaid aega.

Ma ei tea aga ma küll enam Diablole mõtlema ei hakka.. ilmselt tahtis Blizzard üldse Diablo maha matta peale DIII launchi sest muidu oleks nad juba DIII launchi ajal hakanud vaikselt tegelema DIV kallal.. seda kunagi ei tehtud.. alles siis hakati kui räme kisa lahti läks Immortali avalikustamisest. Ilmselt oli conceptina mingi aastake tol hetkel ikka töös aga jah hetkel on ANTHEM 2.0 beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 14:57:46 vasta tsitaadiga

... väga-väga toores tundus kõik, nii mäng kui ka sissejuhatus ja kui vähegi varasema põhjal järeldusi teha võib, siis 1-2 aastaga see küll veel valmis ei saa. Ma siiralt imestan, et mängu üldse sellisel kujul näidata sooviti, ilmselt loodeti sellega üle kaaluda kõiki neid intriige, millele neil enam head vabandust leida pole võimalik. Paraku väga siiralt kahtlen, et sellega midagi saavutati, sest peale selle, et mäng on töös, ei näinud midagi, mis vere kiiremini liikuma paneks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 20:00:20 vasta tsitaadiga

Demo gameplay:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 02.11.2019 23:53:18 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kes arvab, et see välimus vajab ikka korralikult lihvimist?
Kuidagi kole on... mingi 5 aastat tagasi ehk oleks selline asi normaalne olnud, aga tänapäeval ootaks pigem paremat.

Story, skill-tree jms ei puutu asja. Jutt on 100% välimusest.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 03.11.2019 00:56:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... väga-väga toores tundus kõik. Ma siiralt imestan, et mängu üldse sellisel kujul näidata sooviti

Sellises staadiumis ongi mäng selline nagu on. Ei saagi aru mis graafikat seal mõningad ahvid taga otsivad. Nagu esimest korda jälgiks reliisi. Imestamise põhjused leiad sündmustelt mis toimus aasta tagasi samal üritusel.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.11.2019 01:09:09 vasta tsitaadiga

Minu arust on ahvid just need kõvatuumik-tiivikupoisid, kes jumaldavad taolist toorest toodet.
Üldises pildis nõus, viisin ennast kurssi, vägagi algne staadium.

Kahjuks ei näe väga edasiminekut D3-st, just välimuse osas. Stoori, skill-tree jms on hoopis teine teema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2019 09:16:52 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... väga-väga toores tundus kõik. Ma siiralt imestan, et mängu üldse sellisel kujul näidata sooviti

Sellises staadiumis ongi mäng selline nagu on. Ei saagi aru mis graafikat seal mõningad ahvid taga otsivad. Nagu esimest korda jälgiks reliisi. Imestamise põhjused leiad sündmustelt mis toimus aasta tagasi samal üritusel.

... minu mõte oli pigem selles, et seal polnud midagi esile tuua, selline oleks võinud vabalt juba D3 välja näha. Mul pole midagi näidatud graafika vastu, karakterid ja maailm üldiselt tunduvad rahuldavad ja esindavad rohkem Diablo olemust, kui eelmises iteratsioonis. Maailm võiks olla küll märksa elavam ja interaktiivsem, kuid ilmselt pole nad demo liivakasti loomisega kuigipalju vaeva näinud. Menüüd ja kasutajaliides pole ilmselgelt veel valmis disainitud, need näevad välja nagu funktsionaalsed kohahoidjad. Sissejuhatav video oli täisti mehh ... pole nagu üldse Diablo hinge sees, pigem mingi virr-varr ühest ja teisest.
Activision Blizzard on nii võimas kooslus, et peaks suutma kindlasti rohkemat, kuid paistab, et nende sisemine võitlus ja finantsallikate prioriteedid pärsivad tublisti reaalset loomeprotsessi nagu oleme seda juba näinud mitme teise arendaja/levitaja koosluse puhul. Tahaks väga loota, et arendajatel lastakse see mäng ikka enda nägemuse järgi valmis teha, sest päris lootusetu see hetkel veel ei paista ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2019 21:54:46 vasta tsitaadiga

Kõigile, kes arvavad, et on kole, ärge striimide põhjal oma muljet looge. Vaadake screenshotte. Ja see on pre-alpha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 05.11.2019 00:25:05 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Kõigile, kes arvavad, et on kole, ärge striimide põhjal oma muljet looge. Vaadake screenshotte. Ja see on pre-alpha.


Allikas, kus veel natuke silmailu: https://www.gamersyde.com/news_diablo_iv_formally_announced-21297_en.html

Cinematic trailer oli äge, tekitas isu. Mängu sisulise poole kohta see muidugi väga ei räägi. Loodetavasti panevad ka mängumaailma sisulisele poolele (mehhaanika, questid, lore) samapalju rõhku kui visuaalile .. ja loodetavasti on singel player ikka päris singel player mitte mingi huinjaa mida demo videotest nägin (ei süvenenud väga, võibolla oligi mingi semi-coop mängu rezhiim valitud).

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.11.2019 00:33:41 vasta tsitaadiga

Ühega ma nõustun!
Diablo lore on hullu moodi parem kui Path of Exile oma.. ja parem kui paljudel teistel aRPG-del.. kogu see inglite deemonite teema on väga huvitav ja sealt saab luua midagi väga põnevat.
Samuti kui Cinematicut vaadata siis noo... siit PEAB tulema FILM lähiaastatel ja võibolla nad ajastavada selle Diablo IV launchiga kokku, mis oleks ERITI haige icon_biggrin.gif
Diablo film Warcrafti stiilis või täis digitaalselt. See cinematic oli HAIGELT hea.

Eks kui tuleb 3-5a oodata siis tuleb.. kui enne ära ei sure siis ikka hakkab mängima beer_yum.gif

Visuaalselt palju parem kui DIII ja kui Art panelit vaadata siis on tulemas üsna mõnusalt suur ja mitmekülgne kaart.
Lisaks siis võimalus kampaania läbi mängida soolos ja siis endgames tekivad teised mängijad kogu kaardi peale.. dungeone saab ikkagi üksi ka joosta nii, et ülinorm lüke icon_smile.gif

Diablos pigem mängikski teistega koos pidevalt.. vb kampaania tahaks korra soolos omas tempos läbida ja seda nad tegemas siin on ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.11.2019 01:36:51 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Samuti kui Cinematicut vaadata siis noo... siit PEAB tulema FILM lähiaastatel ja võibolla nad ajastavada selle Diablo IV launchiga kokku, mis oleks ERITI haige icon_biggrin.gif
Diablo film Warcrafti stiilis või täis digitaalselt. See cinematic oli HAIGELT hea.


Mingeid filme küll loota ei tasu. Sellised paari minutilised cinematicud on sageli mitme kuu pikkused projektid ja raha kulub nagu muda. Terve filmi tegemine oleks absurdselt kallis ja aeganõudev, mistõttu selliseid filme praktiliselt ei eksisteeri. Final Fantasy - Spirits Within tegemine läks maksma 140 millionit dollarit ja võttis 4 aastat aega. Ning film teenis tagasi vaid veidi üle poole sellest rahast. Ja tegemist oli ühe suurima ja tuntuima videomängu seeriga IP'ga.

Peale seda läbikukkumist vaevalt, et ükski stuudio oleks valmis samas stiilis filmi toetama, ning Blizzard ise vaevalt sellega riskiks.

Võib-olla asjad muutuvad järgmine aasta, sest Riot Games avalikustas, et teevad mängu põhjal terve Animeeritud Seeria, enda finantseeringuga. Eks näis, kas see tasub ära või mitte. Kui tasub, siis võib-olla tekib teistel stuudiotel ka isu proovida, kuid kahtlen kas enamikel on nutsu niivõrd suure projekti jaoks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2019 10:33:11 vasta tsitaadiga

... film poleks üldse paha idee iseenesest, sest sisu selleks on juba küll ja peale. Samas jah, kui vaadata tagasi, mis filme on mängude põhjal tehtud, siis erilist entusiasmi kahjuks ei teki. Tuleb ju süveneda, mõista ja aru saada, et mis töötab arvutil/konsoolil mängides, ei pruugi tingimata toimida kinolinal. Samuti ei pruugi valdav enamik kino sihtgrupist olla üldse teadlik mängu taustast ja neid tuleb kinolinal toimuvaga sisuliselt nullist kaasa tõmbama. Seega paras väljakutse, millega ilmselgelt isegi helegeimad tegijad hakkama ei saa ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.