Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Red Dead Redemption 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 14:48:36 vasta tsitaadiga

RDR2 on konsoolile mõeldud Game Passis. PC omas pole seda kunagi olnud ja ei tule ka (arvatavasti). Sama diil nagu GTA5 oli.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2020 14:50:25 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ma ei saa aru et mul pool kaardist on punane nii kui sinna lähen lastakse maha.
täiesti ajuvabalt tulevad ja telepordivad järgi sulle.aga samas on seal üks main story misioon.
olen üritand igatepidi sinna ligi saada aga võimatu.
see juhtus peale seda kui mingi tüübi vanglast välja päästis ja saiis läks tulevahetuseks . see oli ka mu teada story misioon.
mis nüüd pean siis ülesse ennast andma ennem kui tahan sinna kaardi osasse pääseda?
või rahuneb see kuidagi kunagi maha?
sinna tuleb läheneda kõrvalasuvast lahest, mööda kallast, mitte sealt, kuhu navigatsiooni jutt sind suunab
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 17:36:53 vasta tsitaadiga

kurja ma vaatasin Xboxi alt sinna seal oli olemas...kiire google näitab ja et xboxi omad saabad selle mängu aga PC omad ei saa..
vaatasin siit
https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/games

mängu lisa infos on kirjas, et ainult X1 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 04.07.2020 19:09:14 vasta tsitaadiga

Ostsin selle mängu kohe kui PC peale välja tuli, lõpetasin veebruaris. Väga uimane mäng, üle tunni ei suutnud korraga mängida. Kui GTA5 n vähemalt mingid raadiojaamad, siis selles mängus polnud sedagi. mängisin paar tundi online ka, ei viitsinud rohkem, kustutasin arvutist üldse maha selle. Minu meelest 2019 kõige jamam mäng.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2020 20:44:17 vasta tsitaadiga

ega kui sisu absull ei huvita, vaid shootimine, siis oleks võinud kohe ostmata jätta icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 21:43:46 vasta tsitaadiga

uhhupeast kirjutas:
Ostsin selle mängu kohe kui PC peale välja tuli, lõpetasin veebruaris. Väga uimane mäng, üle tunni ei suutnud korraga mängida. Kui GTA5 n vähemalt mingid raadiojaamad, siis selles mängus polnud sedagi. mängisin paar tundi online ka, ei viitsinud rohkem, kustutasin arvutist üldse maha selle. Minu meelest 2019 kõige jamam mäng.

eks igale inimesele oma, minumelest üks parimaid mänge mida üldse tehud on, väheseid millele ma 10/10 annan mähemalt singleplayer, online ei kotit eriti aninuke online mis ma mängin on team fortress 2 ja dungeons and dragon online
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 22:25:43 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Ostsin selle mängu kohe kui PC peale välja tuli, lõpetasin veebruaris. Väga uimane mäng, üle tunni ei suutnud korraga mängida. Kui GTA5 n vähemalt mingid raadiojaamad, siis selles mängus polnud sedagi. mängisin paar tundi online ka, ei viitsinud rohkem, kustutasin arvutist üldse maha selle. Minu meelest 2019 kõige jamam mäng.

eks igale inimesele oma, minumelest üks parimaid mänge mida üldse tehud on, väheseid millele ma 10/10 annan mähemalt singleplayer, online ei kotit eriti aninuke online mis ma mängin on team fortress 2 ja dungeons and dragon online
vt kasutajanime ja polegi vaja kellelgi teisel kommenteerimisele aega raisata
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.07.2020 22:28:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Ostsin selle mängu kohe kui PC peale välja tuli, lõpetasin veebruaris. Väga uimane mäng, üle tunni ei suutnud korraga mängida. Kui GTA5 n vähemalt mingid raadiojaamad, siis selles mängus polnud sedagi. mängisin paar tundi online ka, ei viitsinud rohkem, kustutasin arvutist üldse maha selle. Minu meelest 2019 kõige jamam mäng.
ega kui sisu absull ei huvita, vaid shootimine, siis oleks võinud kohe ostmata jätta icon_rolleyes.gif
kusjuures sellele uhhupeast tsitaadile sekundeerin. sisu küll huvitab aga vähemalt alguse poole mängu missioonides on tüütu kogu see sündmuspaigale ratsutamine (mis kõik on mingil n põhjusel kaugel), seal paar tulistamist ja siis pikk tee tagasi. missioonid ise muidugi on ka korralikult harali.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2020 22:39:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
libe kirjutas:
uhhupeast kirjutas:
Ostsin selle mängu kohe kui PC peale välja tuli, lõpetasin veebruaris. Väga uimane mäng, üle tunni ei suutnud korraga mängida. Kui GTA5 n vähemalt mingid raadiojaamad, siis selles mängus polnud sedagi. mängisin paar tundi online ka, ei viitsinud rohkem, kustutasin arvutist üldse maha selle. Minu meelest 2019 kõige jamam mäng.
ega kui sisu absull ei huvita, vaid shootimine, siis oleks võinud kohe ostmata jätta icon_rolleyes.gif
kusjuures sellele uhhupeast tsitaadile sekundeerin. sisu küll huvitab aga vähemalt alguse poole mängu missioonides on tüütu kogu see sündmuspaigale ratsutamine (mis kõik on mingil n põhjusel kaugel), seal paar tulistamist ja siis pikk tee tagasi. missioonid ise muidugi on ka korralikult harali.
viimane küll selle, et oleks võimalust vähemalt arendada oma skilli

kui esimene gameplay ehk tundus pisut kaugel kõik olevat, siis tegelikult tuli fast travel funktsioon väga kiirelt
selle tähelepanemine võis olla keeruline ning lisaks enne neid vajalike põhimissioonide tegemist kohe maailma avastama minnes, siis võiski asi ilgelt veniv olevat

chapter 2 alguses tuli kohe ka fast travel, lihtsalt mõned missioonid pidi ära tegema

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.07.2020 22:41:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
chapter 2 alguses tuli kohe ka fast travel, lihtsalt mõned missioonid pidi ära tegema
thumbs_up.gif
nagu ma enne kirjutasin, seletamata mehaanikad. mõnda aega peidetud ei ole eriti paremad, sest mingeid kõrvaltegevusi oli ka chapter1-s omajagu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2020 22:46:58 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
libe kirjutas:
chapter 2 alguses tuli kohe ka fast travel, lihtsalt mõned missioonid pidi ära tegema
thumbs_up.gif
nagu ma enne kirjutasin, seletamata mehaanikad. mõnda aega peidetud ei ole eriti paremad, sest mingeid kõrvaltegevusi oli ka chapter1-s omajagu.
chapter 1 oli lumisel väljal ja seal olid kõik põhitegevused, oli ka küttimist, kuid see oli põhimissiooni osa
chapter 2 hakkas peale seda, kui valentine lähedale jõuti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2020 22:49:01 vasta tsitaadiga

kui üldse millegipärast viriseda siis rahasaamine on nati nadi, mingi heks aga saaad mõne missiooni eest päris koraliku papi ja siis saad kõige kiirema hobuse ja relvad ära upgradida ja ka oma baasi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2020 22:57:07 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
kui üldse millegipärast viriseda siis rahasaamine on nati nadi, mingi heks aga saaad mõne missiooni eest päris koraliku papi ja siis saad kõige kiirema hobuse ja relvad ära upgradida ja ka oma baasi
kusjuures oma teisel gameplayl upgradesin ka baasi kohe ära, sealjuures enda poolt sinna suurt sisse ei investeerinudki

kui aardeid ja kõiki lootboxe jahtida, siis on teise chapteri lõpuks juba ~20k kotis ja kui veel kasutada neid gold ingot spawne, siis saab kindlatest kohtadest korduvalt 500 taalase kullakangi hankida
vaja lihtsalt põhimissiooniga piisavalt kaugele jõuda, et henched saadaval oleks

ja noh juba haagist vedamisel henchi oli päris kiire ja tulus tegevus - füüri tuleb taskusse väga kergelt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2020 21:44:25 vasta tsitaadiga

Ratsutamise koha pealt - see on ikka läbivalt täielik nuhtlus. Ma tean, Rockstar teebki nii - GTA's on vaja sõita koguaeg edasi-tagasi, et vestlused külge pookida aga ikkagi on see nuhtlus.
Fast travel on ka sõnapaar, mida ma selle mängu puhul väga tavapärases kastmes ei serveeriks. Kindlad kohad ja looduses olles on vaja lisaliigutusi teha, et see valik saada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2020 21:49:49 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ratsutamise koha pealt - see on ikka läbivalt täielik nuhtlus. Ma tean, Rockstar teebki nii - GTA's on vaja sõita koguaeg edasi-tagasi, et vestlused külge pookida aga ikkagi on see nuhtlus.
Fast travel on ka sõnapaar, mida ma selle mängu puhul väga tavapärases kastmes ei serveeriks. Kindlad kohad ja looduses olles on vaja lisaliigutusi teha, et see valik saada.
möh

sõidad kuhugi, siis avad menüü, paned lõkke üles ja valid kuhu soovid ratsutada

loomulikult ei ole see täpselt punktile kaardil, kuid siiski 2 minuti kaugusel sihtpunktist

noo ei ole ju midagi väga hullu?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.07.2020 00:38:56 vasta tsitaadiga

Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.07.2020 11:23:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
möh

sõidad kuhugi, siis avad menüü, paned lõkke üles ja valid kuhu soovid ratsutada

loomulikult ei ole see täpselt punktile kaardil, kuid siiski 2 minuti kaugusel sihtpunktist

noo ei ole ju midagi väga hullu?


No ikka ju mitu lisaliigutust ja tühja ringikappamist.
Jah, see lisab "autentsust" aga ma ei kiida igat asja, mida ma ostnud olen.

Maitse asi icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2020 18:13:25 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
pead fence üles otsima, sinna saad oma kullad ja juveelid maha müüa
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.07.2020 19:26:53 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PJT kirjutas:
Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
pead fence üles otsima, sinna saad oma kullad ja juveelid maha müüa



Ma vist alustan algusest uuesti, aga aitäh info eest, muidugi mis ma tähele panin on see, et kotike kuhu mant mahub jääb üsna kiiresti väikeseks ja mida ära visata või alles jätta ei teagi, aga tänan sind lisainfo ja õpetuse eest.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.07.2020 20:52:36 vasta tsitaadiga

lõpupoole on imo ratsutamise asemel rohkem cut-scene
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhhupeast
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 30.06.2020




sõnum 06.07.2020 23:01:11 vasta tsitaadiga

Ma mängisin selle mängu lõpuni, st kõiki mõttetuid loomanahkasid ära ei viitsinud korjata. Mäng oli ikkagi jama. Juba see tulistamine oli haige kus tuli kasutada aegluubis ajakulgu, sihtisid kõik vastased ära ja lasid maha (liiga imelik oli). Samas kui pearahakütid tulid küttima, siis enamus kordi ma kaotasin, sest võimatu oli neid tavareziimis lasta. Mul oli kõike maltsa lõputult, selles osas oli mäng väga kerge, aga ilma aegluubita oli võimatu võita. Rohkem seal mängus midagi polnud, kappa ühte kaardi nurka, siis teise, super igav. GTA5 on natuke huvitavam, kasvõi rammid teise segi, aga selles mängus polnud sedasi.

Relvad olid ka sellised nagu igas mängus, on über relv (selles oli see sakslaste püstol) ja sellega sai kõik maha lastud ja ühtegi teist relva enam ei kasutanud hiljem. Nii palju muid relvi mis hiljem ainult segasid mängu.

* kõikides põlenud majades olevates ahjudesse oli peidetud kulda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2020 23:07:20 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
libe kirjutas:
PJT kirjutas:
Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
pead fence üles otsima, sinna saad oma kullad ja juveelid maha müüa



Ma vist alustan algusest uuesti, aga aitäh info eest, muidugi mis ma tähele panin on see, et kotike kuhu mant mahub jääb üsna kiiresti väikeseks ja mida ära visata või alles jätta ei teagi, aga tänan sind lisainfo ja õpetuse eest.
milleks uuesti alustada, kui lähed lihtsalt sheriffi juurde ja vajutad surrender, kulutad 150 doltsi, kui seda pole, siis võetakse, mis on

samas bountiga koos on ka võimalus mängida ja neid lootides saab head manti ning iga mehe pealt vähemalt 2 doltsi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.07.2020 23:29:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PJT kirjutas:
libe kirjutas:
PJT kirjutas:
Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
pead fence üles otsima, sinna saad oma kullad ja juveelid maha müüa



Ma vist alustan algusest uuesti, aga aitäh info eest, muidugi mis ma tähele panin on see, et kotike kuhu mant mahub jääb üsna kiiresti väikeseks ja mida ära visata või alles jätta ei teagi, aga tänan sind lisainfo ja õpetuse eest.
milleks uuesti alustada, kui lähed lihtsalt sheriffi juurde ja vajutad surrender, kulutad 150 doltsi, kui seda pole, siis võetakse, mis on

samas bountiga koos on ka võimalus mängida ja neid lootides saab head manti ning iga mehe pealt vähemalt 2 doltsi



Sain kuidagi oma rahad kokku suure vaevaga ja tegin kohe save game ära. Nüüd olen vähemalt puhas poiss. Nii palju avastasin ka mängus, et kui pearaha küttide eest ära ratsutada siis nad kaovad kaardilt ära.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2020 23:50:56 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
libe kirjutas:
PJT kirjutas:
libe kirjutas:
PJT kirjutas:
Mul on highvalue plaatinum ja kuld asjadega midagi teha, müüa neid ei lase. Samas on treasure kaardid millega ma midagi pihta ei oska hakata. Bountyhount rahad on 300 daala peal mul ja reaalselt on raha null kopikat
pead fence üles otsima, sinna saad oma kullad ja juveelid maha müüa



Ma vist alustan algusest uuesti, aga aitäh info eest, muidugi mis ma tähele panin on see, et kotike kuhu mant mahub jääb üsna kiiresti väikeseks ja mida ära visata või alles jätta ei teagi, aga tänan sind lisainfo ja õpetuse eest.
milleks uuesti alustada, kui lähed lihtsalt sheriffi juurde ja vajutad surrender, kulutad 150 doltsi, kui seda pole, siis võetakse, mis on

samas bountiga koos on ka võimalus mängida ja neid lootides saab head manti ning iga mehe pealt vähemalt 2 doltsi



Sain kuidagi oma rahad kokku suure vaevaga ja tegin kohe save game ära. Nüüd olen vähemalt puhas poiss. Nii palju avastasin ka mängus, et kui pearaha küttide eest ära ratsutada siis nad kaovad kaardilt ära.
targem oleks olnud siiski sheriffi juurde minne ja alla anda, kui füüri piisavalt ei ole, siis oleks päeva ära istunud ja jutul lõpp, mäng oleks jätkunud

samas pearahakütte nottides oleks selle raha suht kiirelt kätte saanud, igalt matsilt oleks mingi 2+$ tiksunud, pluss kuldkellad ja juveelid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2020 11:47:01 vasta tsitaadiga

https://rdr2map.com/
Treasure mape saab sellega koos üsna lihtsalt leida. Mapid on enamasti 3s või 4s osas, kõigepealt leiad 1. ja siis 2. jne.
Fence vendorid on ka seal kaardil olemas. Esimene mis 3ndas või 4ndas chapteris lahti tuleb on Rhodese north east väikestes majades.
Iirc campis on ka 2 valikut, house robbery ja vagon theft millega peaks raha saama, pole ise kasutanud ei tea palju sealt saada võib.
Kott väikseks jääb siis saab campis suurema meisterdada ühe jorsi juures loomanahkade eest.

Alustasin ka storyga mõni kuu tagasi ja praeguseks 60% kandis, iga nädal mõned tunnid nokkinud. Suurem osa aega läheb ikka challengite või muu kõrvalise peale mitte story enda peale.
Mis story juures jõhkralt häirib on weapons lockeri puudumine, iseenesest on ju onlines olemas, võiks storys ka olemas olla. Cougarit ka ei spawni mitte kuskil, et saaks kõige vägevama koti valmis meisterdada icon_evil.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Red Dead Redemption 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.