Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Sony esitleb kaamerat Alpha 9 II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 10:17 Sony esitleb kaamerat Alpha 9 II vasta tsitaadiga

PRESSITEADE - Sony esitleb kaamerat Alpha 9 II, mille ühenduvust ja töövoogu on täiustatud ning mis on eelkõige kasulik tööriist professionaalsetele spordifotograafidele ja fotoajakirjanikele

Uues Alpha 9 II-s on ühendatud Alpha 9 erakordne kiirus ja uued funktsioonid, mis vastavad professionaalide vajadustele

Sony tutvustas eile avalikkusele seadet Alpha 9 II (mudel ILCE-9M2). Sony tunnustatud vahetatavate objektiividega täiskaaderdigikaamerate α™ (Alpha™) seeria uusim mudel on loodud eelkõige spordifotograafia ja fotoajakirjanduse valdkonnas töötavate spetsialistide toetamiseks.Uus Alpha 9 II toetub originaalse Alpha 9 muljetavaldavale pärandile, säilitades tipptasemel kiirusnäitajad, mille hulka kuulub pimenduseta sarivõte kuni 20 kaadrit sekundis koos automaatse teravustamise ja automaatse särituse jälgimisega, AF/AE arvutused 60 korda sekundis ning veelgi rohkem professionaalidele loodud funktsioone. Uuenduste hulka kuuluvad märkimisväärselt täiustatud ühenduvus ja failide edastamine, mehaanilise katikuga sarivõte kuni 10 kaadrit sekundis, täiustatud automaatse teravustamise omadused koos äsja optimeeritud algoritmidega, uuendatud konstruktsioon vastupidavuse ja töökindluse suurendamiseks ning palju muud.

„Meie klientide arvamus on Sony jaoks ülimalt oluline – me võtame alati kuulda,” ütles Sony Europe’i digitaalpildinduse tooteturunduse juht Yann Salmon-Legagneur. „Alpha 9 II on alates Alpha 9 turuletoomisest agen-
tuuri-, spordi- ja uudistefotograafidega korraldatud loendamatute tagasisideseansside otsene tulemus. Lisasime ühenduvuse ja võrgufunktsioonid, mis parandavad märkimisväärselt professionaalset töövoogu, ning tegime ka peeneid muudatusi disainis, liideses ja töötlemisvõimsuses, et rikastada kasutajakogemust. Seda uut kaamerat täiendab meie äärmiselt mitmekülgne E-paigaldussüsteem, mis võimaldab lisada 55 seni esitletud objektiivi, sealhulgas supertelefoto 600 mm ja 400 mm G Master™-i seeria objektiivid. See teeb sellest kaamerast erakordse vahendi professionaalidele.”

Uuel tasemel ühenduvus professionaalses töövoos
Alpha 9 II sisaldab sisseehitatud 1000BASE-T Etherneti terminali, mis võimaldab luua gigabitise ühenduse andmete edastamiseks kiiresti ja stabiilselt. Lisaks toetatakse andmeturvalisuse suurendamiseks failide ülekannet SSL- või TLS-krüptimisega (FTPS) ning arvutiga kaugjäädvustamise (jagamine) jõudlust on parandatud, mis vähendab katiku vabastamise viivitust ja reaalajas ekraanil kuvamise viivitust töölauarakenduse Remote Camera Tool kasutamisel. Ka kaamera sisseehitatud juhtmevaba LAN-funktsionaalsust on parandatud: lisatud on stabiilne ja kiire sagedusriba 5 GHz (IEEE 802.11ac) , lisaks sagedusribale 2,4 GHz seadmes Alpha 9. Toetatakse kõiki IEEE 802.11a/b/g/n/ac standardeid.

Uudisteagentuuride töövoo kiirendamiseks mõeldud Alpha 9 II on varustatud uue häälmärkmete funktsiooniga, mis võimaldab piltidele rääkimise teel lisada märkmeid, mida saab piltide vaatamisel taasesitada. Häälandmeid saab lisada ka toimetajale saadetavatele piltidele, andes neile tõhusaks redigeerimiseks vajaliku olulise teabe. Fotograaf saab kasutada ka rakenduse „Imaging Edge™” lisandmoodulit „Transfer & Tagging”, et edastada häälsildid koos piltidega oma mobiiliseadmesse ja teisendada häälmärkmed automaatselt tekstiks ning lisada need JPEG-piltidele IPTC-metaandmetena. Fotograaf saab seda kõike teha automaatselt või käsitsi.

Kombineerides juhtmevaba hääl-/pildiedastuse, hääle automaatselt tekstiks teisendamise ja võimaluse edastada automaatselt pilte koos manustatud häälmärkmetega FTP kaudu, on võimalik jäädvustada ja edastada tulemused FTP-serverisse, ilma et peaksite kunagi nutitelefoni kasutama. Rakenduse FTP-seadeid saab saata ka kaamerasse Bluetooth®-i kaudu, mis kiirendab töövoogu.

Kiiruse ja automaatse teravustamise jõudluse plaatinastandard
Uuel Alpha 9 II-l on sama tunnustatud 35 mm täiskaadriga virnastatud 24,2-megapiksline sisemäluga Exmor RS™-i CMOS-pildiandur, mis algsel Alpha 9-l. See annab kaamerale samasuguse võrreldamatu kiiruse ja erakordse pildikvaliteedi. Uus mudel suudab jäädvustada pidevalt ja täiesti vaikselt kiirusel 20 kaadrit sekundis kuni 361 JPEG-pilti või 239 tihendatud RAW-pilti ilma pildiotsija pimenduseta, mis võimaldab fotograafil jälgida objekti ja tegevust ilma EVF-i katkestusteta pildistamise ajal. Juhuks, kui eelistatakse või on vaja mehaanilist katikut, võimaldab Alpha 9 II jäädvustada kiirusel kuni 10 kaadrit sekundis ehk ligikaudu kaks korda kiiremini kui Alpha 9.

Kaamera suudab töötamise ajal pidevalt arvutada automaatse teravustamise ja automaatse särituse kiirust kuni 60 korda sekundis, kasutades äsja optimeeritud AF-algoritme, mis pakuvad märkimisväärselt suuremat AF-i täpsust ja jõudlust, tagades, et isegi kõige ebakorrapärasem objekti liikumine, mida sageli esineb spordis, on jäädvustatud ülitäpselt. Kaamera on kasulik ka spordisündmuste jäädvustamiseks ning sisaldab nüüd väreluseta pildistamisrežiimi, mis tuvastab ja kohandub automaatselt fluorestsents- või tehisvalgustuse olemasolu järgi, et maksimeerida pildi kvaliteeti.

Uue Alpha 9 II täiustatud automaatse teravustamise süsteem koosneb 693-st fokaalvälja faasi tabamise automaatse teravustamise punktist, mis katavad ligikaudu 93% pildialast, ning ka 425-st automaatse teravustamise kontrastipunktist. See kiire hübriidse automaatse teravustamise süsteem on äärmiselt kiire ja täpne, tagades kõigi kiirelt liikuvate objektide täpse jäädvustamise. Tähelepanuväärsete teravustamisvõimaluste hulka kuuluvad Real-time Eye AF parema/vasaku silma valikuga, loomade jäädvustamiseks mõeldud Real-time Eye AF , mida on täiendatud uue algoritmiga, Real-Time Eye AF videote jaoks , Real-time Tracking , valitav fookuskaadri värv, puutepadja abil juhitav fookuspunkti kontrollimine pildiotsija kasutamisel ja muud. AF suudab pidevalt jälgida isegi sarivõtte ajal, mis on kiirem kui F16 , pakkudes suuremat täpsust kaadrite jaoks, mis nõuavad aeglasemat säriaega.  

Parem ehitus ja kasutatavus
• Täiendatud BIONZ X™-i pilditöötlusmootor saab anduri suurest lugemiskiirusest maksimaalset kasu. Protsessor töötab uue LSI-ga, et suurendada AF/AE tuvastamise ja pilditöötluse kiirust, näotuvastuse kiirust ja täpsust jne.
• Täiendatud tolmu- ja niiskuskindel disain, mis vastab professionaalide vajadustele ka kõige keerulisemates välistingimustes. Kõigis ühenduskohtades, sh akupesa katte ja meediapesa juures, on parem tihendus.
• Uusim pilditöötluse algoritm vähendab müra keskmise kuni suure tundlikkuse vahemikus, parandades samal ajal subjektiivset eraldusvõimet ja pildi kvaliteeti.
• 5-teljeline optiline korpusesisene pildistabilisaator, mis pakub 5,5-astmelist säriaja võimalust.
• Täiustatud haardekonfiguratsioon veelgi suurema mugavuse ja kindla käespüsimise tagamiseks. Sobib kokku Sony lahendusega VG-C4EM Vertical Grip.
• Parem nuppude disain ja tunnetus. Nupu „AF-ON” suurem läbimõõt ja parem tagasiside; uus multivalitsa juhthoova kujundus; särikompensatsiooni valimise lukustusnupp ning tagumise valikuketta uus kuju ja asend.
• Uuendatud katikumehhanism summutab ka kõige väiksema liikumise, mis võib põhjustada pildi hägusust. Vastupidavus kontrollitud rohkem kui 500 000 klõpsu tegemisel.
• USB Type-C™ konnektor, mis toetab kiiret USB 3.2 Gen 1 andmeedastust.
• Kaks meediumipesa, kuhu saab panna UHS-I ja UHS-II SD-kaarte, suurendavad mahutavust ja lugemise/kirjutamise kiirust.
• Kaamera ühendusele Multi Interface Shoe™ (MI Shoe) lisati digitaalne heliliides, mis võimaldab MI Shoega ühendada uue mikrofoni ECM-B1M või adapterikompletki XLR-K3M, mis teeb helisalvestused puhtamaks ja selgemaks.

Hind ja saadavus
Alpha 9 II jõuab Euroopasse 2019. aasta oktoobris ja selle hind on ligikaudu 5490 eurot.

Alpha 9 II lisainfot ja pildimaterjali leiate aadressilt https://presscentre.sony.eu/pressreleases/sony-introduces-alpha-9-ii-adding-enhanced-connectivity-and-workflow-for-professional-sports-photographers-and-photojournalists-2927763.

Uue Alpha 9 II tootevideo

Link


Mitmesuguseid eksklusiivseid lugusid, videoid ja põnevat uut sisu, mis on tehtud uusimate kaamerate ja muude Sony α toodetega, leiate aadressilt
https://www.sony.co.uk/alphauniverse. Sony Euroopa fotograafiakeskus on saadaval 22 keeles ning see sisaldab tooteuudiseid, võistlusi ja ajakohastatud loendeid igas riigis toimuvate Sony sündmuste kohta.

Elektroonilise katiku režiim. Ekraani värskendamine on pikema säriaja korral aeglasem.
Sarivõte „Hi”. 1/125 sek või kiirem. AF-C-režiimis oleneb maksimaalne sarivõtte kiirus kasutatavast pildistamisrežiimist ja objektiivist. Mõne objektiivi jaoks võib vajalik olla tarkvarauuendus. Objektiivide ühilduvuse kohta saate lisateavet Sony tootetoe veebilehelt.
Säriaeg 1/125 sek või kiirem. AF-arvutuste arv oleneb kasutatavast objektiivist.
Vajalik on versioon 2.0 või uuem. Lisateavet uute rakenduseuuenduste kohta saate veebilehelt „Remote Camera Tool” aadressil
https://support.d-imaging.sony.co.jp/app/remotecameratool/l/index.php.
Mõnes riigis/piirkonnas müüdavad mudelid toetavad ainult IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz) juhtmevaba LAN-i. 5 GHz side võib mõnes riigis ja piirkonnas piiratud olla.
Vajalik on versioon 1.1 või uuem. Versioon 1.1 antakse välja 2019. aasta oktoobris. Lisateavet uute rakenduseuuenduste kohta saate veebilehelt „Transfer & Tagging add-on” aadressil
https://sony.net/ttad/.
Saadaval ainult piirkondades, kus pakutakse Google’i teenuseid. Häälmärkmeid, mis on pikemad kui 50 sekundit, ei saa tekstiks teisendada.
„IPTC metaandmed” on digitaalpildinduse metaandmete standardid, mille on koostanud IPTC (International Press Telecommunications Council).
Ligikaudne efektiivsete megapikslite arv.
Vaikne jäädvustamine on võimalik siis, kui katiku tüübiks on valitud „Elektrooniline” ja helisignaalid on väljas.
Sarivõte „Hi”, UHS-II mälukaart. Sony katsetuste kohaselt.
Sarivõte „Hi”, tihendatud RAW, UHS-II mälukaart. Sony katsetuste kohaselt.
Tuvastatakse ainult 100 Hz ja 120 Hz värelus. Sarivõtte kiirus võib väheneda. Väreluseta pildistamine ei ole saadaval elektroonilise katiku kasutamise ajal, BULB-säritamisel või videote salvestamisel.
Ainult pildid.
Funktsioon ei jälgi loomade silmi.
Menüüs „Tracking” (jälgimine).
Kui kaamera [Aperture Drive in AF] on määratud valikule [Focus Priority], saab ava väärtuseks määrata suurema kui F16. Sarivõtte kiirus aeglustub. Kokkusobivad objektiivid on [SEL200600G][SEL35F18F][SEL400F28GM][SEL600F40GM].
Tolmu- ja niiskuskindlus pole täielikult garanteeritud.
CIPA standardid. Ainult X- ja Y-telje värin. Planaarne T* FE 50 mm F1.4 ZA lääts. Pika säriajaga müravähendamine on väljas.
Vastavalt Sony ettevõttesisesele katsetamisele katiku elektroonilise esikattega.Pildimaterjali leiab: https://presscentre.sony.eu/pressreleases/sony-introduces-alpha-9-ii-adding-enhanced-connectivity-and-workflow-for-professional-sports-photographers-and-photojournalists-2927763

Allikas: Sony

_________________
"...Miku versioon AdBlue'st - kalla sinist juurde..."
HV kasutajate autode tabel
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 7 :: 344
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Sony esitleb kaamerat Alpha 9 II
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumisHinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.