Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 14.10.2019 16:39:59 vasta tsitaadiga

Muuseas meenus juhtum, kus sõbraga käisin kohalikus ehituspoes ja vargatõrje alarm hakkas tööle mingi elektroonilise autovõtme tõttu.
Õnneks ennegi juhtunud ja tehnilised detailid olid enam-vähem teada, seega suurt probleemi polnud, kuigi pahameelt võib tekitada.
Kui juba tead, et võti hakkab poes ulguma sellise asja peale ja ometi on vaja poes käia, siis tuleks selline faraday-hoidik kindlasti kasuks.
Täiesti igapäevaeluline juhtum.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2019 19:17:40 vasta tsitaadiga

Seal kena kokkuvote:
tsitaat:
Bottom line: Heat is the only influence radio can have on a body, and it's undetectable compared to the countless other thermal influences we experience all day every day. Even a single hot shower exceeds all the heat you'll absorb from cell phone radio over your entire lifetime.

https://skeptoid.com/episodes/4677

Tundub, et nii monelgi oleks soovitav see labi lugeda. Mitte, et ma eeldaks, et keegi oma kujunenud arvamust muudaks, sest kes ikka julgeks tunnistada, et eksis lol.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 08:30:05 vasta tsitaadiga

perseas kirjutas:
Muuseas meenus juhtum, kus sõbraga käisin kohalikus ehituspoes ja vargatõrje alarm hakkas tööle mingi elektroonilise autovõtme tõttu.
Õnneks ennegi juhtunud ja tehnilised detailid olid enam-vähem teada, seega suurt probleemi polnud, kuigi pahameelt võib tekitada.
Kui juba tead, et võti hakkab poes ulguma sellise asja peale ja ometi on vaja poes käia, siis tuleks selline faraday-hoidik kindlasti kasuks.
Täiesti igapäevaeluline juhtum.


Sellega meenub juhtum, kui Helsingis olin konverentsil ja käisin paaris poes. Igas teises poes hakkas varga-alarm karjuma. Autovõtit mul tollel päeval kaasas polnud, kuid oli läpakas.
Kas ma oskasin siis tol päeval mingi juhtme "täpselt valesti" kokku kerida või mis seda põhjustas, ei saanudki teada. Enne pole juhtunud ja pärast pole ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.10.2019 08:51:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
perseas kirjutas:
Muuseas meenus juhtum, kus sõbraga käisin kohalikus ehituspoes ja vargatõrje alarm hakkas tööle mingi elektroonilise autovõtme tõttu.
Õnneks ennegi juhtunud ja tehnilised detailid olid enam-vähem teada, seega suurt probleemi polnud, kuigi pahameelt võib tekitada.
Kui juba tead, et võti hakkab poes ulguma sellise asja peale ja ometi on vaja poes käia, siis tuleks selline faraday-hoidik kindlasti kasuks.
Täiesti igapäevaeluline juhtum.


Sellega meenub juhtum, kui Helsingis olin konverentsil ja käisin paaris poes. Igas teises poes hakkas varga-alarm karjuma. Autovõtit mul tollel päeval kaasas polnud, kuid oli läpakas.
Kas ma oskasin siis tol päeval mingi juhtme "täpselt valesti" kokku kerida või mis seda põhjustas, ei saanudki teada. Enne pole juhtunud ja pärast pole ka.


Ilmselt ülearu tundlik, halvasti regullitud vms. 1990- dail töökotiga kuhugi sisenesin, siis oli tihtipeale vile taga. Kotis olid kaabli- ja traadijupid ning tööriistad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.10.2019 12:09:28 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Draqula kirjutas:
perseas kirjutas:
Muuseas meenus juhtum, kus sõbraga käisin kohalikus ehituspoes ja vargatõrje alarm hakkas tööle mingi elektroonilise autovõtme tõttu.
Õnneks ennegi juhtunud ja tehnilised detailid olid enam-vähem teada, seega suurt probleemi polnud, kuigi pahameelt võib tekitada.
Kui juba tead, et võti hakkab poes ulguma sellise asja peale ja ometi on vaja poes käia, siis tuleks selline faraday-hoidik kindlasti kasuks.
Täiesti igapäevaeluline juhtum.


Sellega meenub juhtum, kui Helsingis olin konverentsil ja käisin paaris poes. Igas teises poes hakkas varga-alarm karjuma. Autovõtit mul tollel päeval kaasas polnud, kuid oli läpakas.
Kas ma oskasin siis tol päeval mingi juhtme "täpselt valesti" kokku kerida või mis seda põhjustas, ei saanudki teada. Enne pole juhtunud ja pärast pole ka.


Ilmselt ülearu tundlik, halvasti regullitud vms. 1990- dail töökotiga kuhugi sisenesin, siis oli tihtipeale vile taga. Kotis olid kaabli- ja traadijupid ning tööriistad.
kolenoskoopiat ei tehta sel juhul? icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 15.10.2019 13:16:42 vasta tsitaadiga

Eile oli selline huvitav juhtum, et mu ratas jäi kogemata kohaliku perearstikeskuse ees lukku, nii, et lahkudes keerasin võtme pooleks.
Siis tuli oodata ära õhtune aeg ja akutrelliga lukku puurima minna kaamerate silme all, koristaja ka seal askeldas klaasakende taga rahulikult.
Kahjuks sai aku sellel tühjaks ja kodus õigeid otsikuid ka ei leidnud enne tulekut, tuli mossis näoga külma ilmaga koju jalutada jälle.
Kuna ilm väga külm ja kõht tühi, siis teisel katsel läksin peale luku lahti saamist selverisse süüa ostma, kuna oma tööriistu ei saa seal ilmselgelt kuskile jätta nii, et varastamisohtu pole, pidin oma kohvriga poes käima. Ometi midagi seal piiksuma ei hakanud, hästi ju tegelikult.
Iseteeninduskassas kahjuks puldiga oli mingeid probleeme, kui läksin maksma pult käes, lõin kaardi läbi "ostukäru ei leitud". Okei, pult käes, kuskile pole panna seda, järelikult tuleb tagasi viia ja uuesti proovida. Ikka "ostukäru ei leitud". Ikka kassapidaja juurde siis uuesti.
Vahepeal läks paberkott väikese äärmiselt raske biolaguneva banaanikoti peale katki, seega pidin veel vähemalt korra poodi uuesti minema ja lõpuks tuli vist kolm kokku. Igatahes, äkki sellisel juhul oleks tõesti mingi 5G või mis iganes elektrooniline pult parem, kui suvaline mehhaaniline lukk mida isegi hooldada ei viitsi, mille keegi ära kaotas ilmselt samal põhjusel, aga kogemata. Samas, selllised asjad on kallid ja tuleb endalt küsida, kas on ikka mõtet.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 15.10.2019 13:22:16 vasta tsitaadiga

Nii saamatu ikka annab olla...
samas selleks juraks on teema olemas.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=107909
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 13:28:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sellega meenub juhtum, kui Helsingis olin konverentsil ja käisin paaris poes. Igas teises poes hakkas varga-alarm karjuma. Autovõtit mul tollel päeval kaasas polnud, kuid oli läpakas.
Kas ma oskasin siis tol päeval mingi juhtme "täpselt valesti" kokku kerida või mis seda põhjustas, ei saanudki teada. Enne pole juhtunud ja pärast pole ka.

Cat kaabel ilusti rulli keeratud paneb alarmid tööle
Uued varjestusega kaablid ilmselt nii ei tööta selle peale
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 13:34:52 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Draqula kirjutas:
Sellega meenub juhtum, kui Helsingis olin konverentsil ja käisin paaris poes. Igas teises poes hakkas varga-alarm karjuma. Autovõtit mul tollel päeval kaasas polnud, kuid oli läpakas.
Kas ma oskasin siis tol päeval mingi juhtme "täpselt valesti" kokku kerida või mis seda põhjustas, ei saanudki teada. Enne pole juhtunud ja pärast pole ka.

Cat kaabel ilusti rulli keeratud paneb alarmid tööle
Uued varjestusega kaablid ilmselt nii ei tööta selle peale


Võrgukaabel tõenäoliselt oli kotis küll.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 15.10.2019 14:07:13 vasta tsitaadiga

Kas Selverist võtsid elektromagnetlainete eest kaitstud toitu või tavalist?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2019 20:30:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Seal kena kokkuvote:
tsitaat:
Bottom line: Heat is the only influence radio can have on a body, and it's undetectable compared to the countless other thermal influences we experience all day every day. Even a single hot shower exceeds all the heat you'll absorb from cell phone radio over your entire lifetime.

https://skeptoid.com/episodes/4677

Tundub, et nii monelgi oleks soovitav see labi lugeda. Mitte, et ma eeldaks, et keegi oma kujunenud arvamust muudaks, sest kes ikka julgeks tunnistada, et eksis lol.


Dushi all toimub sul soojusvahetus, nahatemperatuur muutub, siseorganid ei tea sellest midagi. Raadioga köetakse kõike mis sisaldab vett, olgu see su aju või pitsa. Nii et need kaks soojendusmeetodit pole ühikutes väga võrreldavad.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.10.2019 07:06:23 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
SKG kirjutas:
Seal kena kokkuvote:
tsitaat:
Bottom line: Heat is the only influence radio can have on a body, and it's undetectable compared to the countless other thermal influences we experience all day every day. Even a single hot shower exceeds all the heat you'll absorb from cell phone radio over your entire lifetime.

https://skeptoid.com/episodes/4677

Tundub, et nii monelgi oleks soovitav see labi lugeda. Mitte, et ma eeldaks, et keegi oma kujunenud arvamust muudaks, sest kes ikka julgeks tunnistada, et eksis lol.


Dushi all toimub sul soojusvahetus, nahatemperatuur muutub, siseorganid ei tea sellest midagi. Raadioga köetakse kõike mis sisaldab vett, olgu see su aju või pitsa. Nii et need kaks soojendusmeetodit pole ühikutes väga võrreldavad.
võtad pits külma viina ja selle peale ka hakkad pabistama et ai kurat kus nüüd hakkas seest kütma täitsa pekkis.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 11:35:09 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
SKG kirjutas:
Seal kena kokkuvote:
tsitaat:
Bottom line: Heat is the only influence radio can have on a body, and it's undetectable compared to the countless other thermal influences we experience all day every day. Even a single hot shower exceeds all the heat you'll absorb from cell phone radio over your entire lifetime.

https://skeptoid.com/episodes/4677

Tundub, et nii monelgi oleks soovitav see labi lugeda. Mitte, et ma eeldaks, et keegi oma kujunenud arvamust muudaks, sest kes ikka julgeks tunnistada, et eksis lol.


Dushi all toimub sul soojusvahetus, nahatemperatuur muutub, siseorganid ei tea sellest midagi. Raadioga köetakse kõike mis sisaldab vett, olgu see su aju või pitsa. Nii et need kaks soojendusmeetodit pole ühikutes väga võrreldavad.

See õige küll jah. Aga ega 5G-vastastele vast neile ühtegi meelepärast näidet ei leia.
Samas solaariumite vastu ei protesti keegi lol.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2019 11:54:28 vasta tsitaadiga

SKG, kuidas ei protesti, nahaarstid muud ei räägigi kui et solaarium paha, päike paha ja for the love of god, ÄRGE MINGE PÄEVAL ÕUE, ja noorkuust vanakuuni tuleb samuti keldrist väljumist vältida ka öösel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.10.2019 12:26:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG, kuidas ei protesti, nahaarstid muud ei räägigi kui et solaarium paha, päike paha ja for the love of god, ÄRGE MINGE PÄEVAL ÕUE, ja noorkuust vanakuuni tuleb samuti keldrist väljumist vältida ka öösel.

Haritud inimene võiks päikesekiirgusest ikka kõvasti rohkem teada. icon_cool.gif

Tuletan siis meelde ja vastu vaielda pole siin midagi.
PS: Ja kui oled ise liigtundliku nahatüübiga, siis oled natuke päikse käes ja pärast seda panevad sugulased su, urnis või kirstus, mulla alla ning hakkavad siis sinu varandust laiali tassima.

On olemas:
1. ülitundlikud inimesed. Kes siis võivad päikse käes olla ainult mõned minutid või mõnekümned minutid.
- Ning erijuhtudel inimesed - kes tohivad väljas viibida ainult vastavas eririietuses (tuntud ka kui "skafander".)
2. tundlikud inimesed. Neil lubatakse tavaliselt korraga olla päikse äes max. 1-2 tundi, siis kähku päikse käest minema.
3. ning siis vähetundlikud inimesed. Kes siis on päevade viisi päikse käes ja kes siis muudkui endale vastu rinda taovad: "minuga ei juhtu midagi".
- niikaua ei juhtugi - kui avastatakse - oi - ei olnudki vähetundlik inimene vaid oli hoopis tundlik inimene ja nüüd 3-4 astme nahavähi käes... beer_yum.gif

PS: Mina õppisin seda kõike ENSV ajal. Ehk siis kui alles säras taevas sõbralik "sotsialistik päike".
Mitte halb ja paha "kapitalistlik päike".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 17.10.2019 13:15:19 vasta tsitaadiga

Kas oleks ehk võimalik ja püsiks teemas - 5G jaoks kasutatavate sagedusalade bioloogilises mõjus?
Praegu siin püütakse siga ja kägu võrrelda. Ei ole mõtet võrrelda 3,5GHz või 28GHz sagedusala bioloogilist mõju valguse või radioaktiivse kiirguse mõjuga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2019 13:22:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi juba mobiilikiirguse kätte ära kah on surnud?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 17.10.2019 14:48:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi juba mobiilikiirguse kätte ära kah on surnud?

Otseselt vast mitte, aga kui see kellelegi halvasti mõjub, võib juhtuda, et enestunde halvenemise tõttu satub autoõnnetusse,
pika aja peale haigestub tuvastamata põhjusel vähki, või mis iganes. Lihtsalt spekuleerin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 17.10.2019 14:51:42 vasta tsitaadiga

Surnud ei ole, küll aga on mõne "tundlikumat tüüpi" persooni ajud pehme(ma)ks küpsetanud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 17.10.2019 16:11:52 vasta tsitaadiga

Kes ei ole veel lugenud, siis siin on juttu antud teemaga seotud kunagistest uuringutest Tallinna Tehnikaülikooli Biomeditsiini Keskuses:
http://ares.nlib.ee/HORISONT/2000/03/b14110234.html

tsitaat:
...Katse näitas, et moduleeritud mikrolainekiirgus mõjutab aju tegevust sarnaselt valgussignaalile, surudes alfarütmi maha. Valguse puhul on see loomulik, sest inimene võtab silma kaudu vastu valgussignaale. Mikrolainekiirguse vastuvõtuks ini-mesel tundeelundeid pole ja otsese mõju puudumisel ei tohiks see kuidagi ajurütme muuta. Elektromagnetkiirgus lülitati sisse juhuslikult, katsealused ei teadnud, keda parajasti mõjutati. Selgus, et muutused alfalainete nivoos 7-hertsise modulatsioonisageduse korral toimusid niisamuti nagu valgusstimulatsiooni puhul. Järelikult mingi otsene mõju pidi olema. Seejuures suuremate modulatsioonisageduste juures oli mõju väiksem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.10.2019 16:57:11 vasta tsitaadiga

perseas kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas keegi juba mobiilikiirguse kätte ära kah on surnud?

Otseselt vast mitte, aga kui see kellelegi halvasti mõjub, võib juhtuda, et enestunde halvenemise tõttu satub autoõnnetusse,
pika aja peale haigestub tuvastamata põhjusel vähki, või mis iganes. Lihtsalt spekuleerin icon_rolleyes.gif
kas on mõne vähi juhtumi põhjus tuvastatud ka peale tugeva radioaktiivse kiirguse?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 17.10.2019 18:56:34 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
perseas kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas keegi juba mobiilikiirguse kätte ära kah on surnud?

Otseselt vast mitte, aga kui see kellelegi halvasti mõjub, võib juhtuda, et enestunde halvenemise tõttu satub autoõnnetusse,
pika aja peale haigestub tuvastamata põhjusel vähki, või mis iganes. Lihtsalt spekuleerin icon_rolleyes.gif
kas on mõne vähi juhtumi põhjus tuvastatud ka peale tugeva radioaktiivse kiirguse?

Pigem on see, et kui inimene läheb põhjuseta endast välja, siis aeg teeb oma töö ja võib väljenduda pikas perspektiivis mis iganes haigusega.
Isegi ilma kiirguseta, kuigi siis võiks jälle uurida, mis seda põhjustab. See mobiilivõrkude kiirgus on ainult üks potensiaalsetest teguritest. On ju kõigile teada, et ka rämpstoit ei mõju hästi, ometi süüakse seda tihtipeale omajagu ja seni kuni midagi kriitiliselt valesti pole, põhjus elustiili muutmiseks puudub. Isoleeritud uuringud kahjuks samamoodi adekvaatset hinnangut ei anna, kui tervet pilti kokku ei pane.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 17.10.2019 20:14:14 vasta tsitaadiga

Eks kõik sõltub sellest, kui suure portsu saad korraga. Võib olla nõrk kiirgus 24/7 tõesti midagi ei tee või mõju ilmneb alles pikema aja möödudes. 80-ndatel oli siinkandis üks eruohvitser, ostis suvila ja harrastas tervislikku eluviisi ja värskes õhus viibida. Ütles, et tänu sellele veel elus on, kolleeg olevat juba ammu teises ilmas. Oli juhtunud õnnetus, olid midagi teinud töötava lokaatori juures. Saatja antennikaabel oli pistikust lahti tulnud ja enne kui ruumist välja said, said juba piisavalt kiiritada. Radari sagedus seal 5G sageduse kandis või rohkem, täpselt ei tea. Olin Paldiskis õhutõrjes partisaniks, seal ka hoiatati, et sihtimisradari ette ei tohi jääda, kui see töötab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 17.10.2019 21:35:22 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
Kes ei ole veel lugenud, siis siin on juttu antud teemaga seotud kunagistest uuringutest Tallinna Tehnikaülikooli Biomeditsiini Keskuses:
http://ares.nlib.ee/HORISONT/2000/03/b14110234.html

tsitaat:
...Katse näitas, et moduleeritud mikrolainekiirgus mõjutab aju tegevust sarnaselt valgussignaalile, surudes alfarütmi maha. Valguse puhul on see loomulik, sest inimene võtab silma kaudu vastu valgussignaale. Mikrolainekiirguse vastuvõtuks ini-mesel tundeelundeid pole ja otsese mõju puudumisel ei tohiks see kuidagi ajurütme muuta. Elektromagnetkiirgus lülitati sisse juhuslikult, katsealused ei teadnud, keda parajasti mõjutati. Selgus, et muutused alfalainete nivoos 7-hertsise modulatsioonisageduse korral toimusid niisamuti nagu valgusstimulatsiooni puhul. Järelikult mingi otsene mõju pidi olema. Seejuures suuremate modulatsioonisageduste juures oli mõju väiksem.

Veel üks märkimisväärne lõik sellest Horisondi artiklist:
tsitaat:
Näiteks Rootsis Lundi Ülikoolis rottidega korraldatud katse näitas, et mikrolainekiirgus nõrgendab aju hematoloogilist barjääri. Kuidas öeldust aru saada? Aju toitvate kapillaaride membraanid koosnevad üksikutest molekulidest. Need molekulid peavad olema nii tihkelt koos, et nende vahelt ei pääse läbi mingid võõrad molekulid ega ioonid. Kuid mikrolainete mõjul membraani seinad "hõrenevad" ja võõrad ioonid hakkavad läbi mahtuma ning võivad sattuda ajju. Kas on see hea või halb? Nii seda kui teist. Võib aru saada, et aju on säärasel juhul vähem kaitstud mürkide eest, kui need verega sinna satuvad. Teisalt saab aga sellisel juhul viia ajju ravimeid, mida muidu on sinna raske manustada.

Põhimõtteliselt saab sedasi aju ainevahetust mõjutada. Vahepeal on ligemale 20 aastat möödunud, me ei tea mida võib olla sellel alal veel avastatud. Kui sedasi saab tõesti sihipäraselt suunata inimese psüühilist seisundit, siis nendest uuringutest palju ei räägitaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 17.10.2019 21:57:46 vasta tsitaadiga

Üldiselt need artiklid ja uuringud mulle tunduvad nagu sigri-migri, sest nendest ma suurt midagi aru ei saa, küll aga võin jagada järgnevat:
Ingliskeelne tehniline mudru:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lühikokkuvõttes pidi üle maailma elektrivõrkude alajaamades, või kus iganes, olema nn. "must kast", mis seda toodab.
Kuidas muu signaal vahele pannakse, ei tea. Äkki polegi vaja ja piisab teleka vaatamisest ja mõnest väikesest "suunavast võnkest" mõjuks. Kes oskab, mõõdab.
Ja midagi ainult herr tahanteada-le kommenteerimiseks, juhuks, kui AM millalgi lubab ja kaasfoorumlased enne ära ei söö.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.