Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Surnud arvuti win10 SSD teise masinasse ja võimalikud probleemid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 17:09:57 Surnud arvuti win10 SSD teise masinasse ja võimalikud probleemid? vasta tsitaadiga

Tere.
Pole ise veel kokku puutunud aga lähiajal puutun. Nimelt emaplaadi rikkega masinas on ehk hdd ja ssd terved ja plaan on nood järgmisse masinasse tõsta. Millised võiksid olla tekkivad probleemid? Aktiveerimise poolt mõtlen, Win10 hoiab ju võtit seotuna emaplaadiga. Või ei saagi?

_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 164
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.06.2019 17:16:30 vasta tsitaadiga

karukas, kui on legitiimne win, siis võtad võtme ja toksid uuesti sisse. mul vähemalt käis see nii peale mobo/prose/ram vahetust. kinguini jms 10€ võtmeid jagavate kohtade versioone ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 17:18:29 vasta tsitaadiga

Võtit ei tea, loodan, et ehk pääseb teise masinaga kettale ligi ja siis ehk saab võtme kätte. Kahtlane tundub.
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 164
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 18.06.2019 18:48:10 vasta tsitaadiga

karukas kirjutas:
Võtit ei tea, loodan, et ehk pääseb teise masinaga kettale ligi ja siis ehk saab võtme kätte. Kahtlane tundub.
windows ise võtit ei näita sulle. see peab olema kas kuskil emaili peal või üles kirjutatud endal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 18:58:00 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
karukas kirjutas:
Võtit ei tea, loodan, et ehk pääseb teise masinaga kettale ligi ja siis ehk saab võtme kätte. Kahtlane tundub.
windows ise võtit ei näita sulle. see peab olema kas kuskil emaili peal või üles kirjutatud endal.

ShowKeyPlus on abiks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 18.06.2019 19:21:10 vasta tsitaadiga

Aktiveeritud saad helistad räägid robotiga sisestad numbrid ja saadki aktiveeritud uue masina peal oma vana võtmega see robot seal eetikeeles kui eesti numbri peale helistad, Ise vahetasin terve Arvuti kola kasutasin 10 võtit robot kobinata aktiveeris ära. Selleks vaja win10 võti ja puhas install.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 00:46:15 vasta tsitaadiga

Enam kui kindel, et kui süsteemiketta uude arvutisse tõstad, boodib 10 seal kenasti pärast mõningast ragistamist üles. Generic driverid on 10 puhul kuldaväärt asjad thumbs_up.gif
Enne tee muidugi backup ära loomulikult.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.06.2019 06:33:38 vasta tsitaadiga

mis seal ikka backuppida kola läheb wondows.old kataloogi kogu toimetus on 15 minutit poole tunniga on kõik ülejaanud paigas ei pea maadlema rohkem kuid saad toimiva asja. Steami lased installiga üle midagi uuesti laadima alla ei pea. Kogu paikasättimine võtab alla poole tunni kus on toimiv kõik. Edasi on mureta milleks peab katkise winniga maadlema hiljem et oleks rohkem probleeme kui mingi asi ei funka FPS pole see driverid poolikud konfliktis ähh. Mina ei taha vana draivi pealt uuesti laetud asja nähagi sest see on esko kui ma peaks seda kasutama.

Ma pole kunagi aega raisanud backuppidega alati winni üle lasknud ja saand asjad kätte windows.old kataloogist win kipub teinekorgd katki minema isegi elektri katkestusest

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.06.2019 08:43:05 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
mis seal ikka backuppida kola läheb wondows.old kataloogi kogu toimetus on 15 minutit poole tunniga on kõik ülejaanud paigas ei pea maadlema rohkem kuid saad toimiva asja. Steami lased installiga üle midagi uuesti laadima alla ei pea. Kogu paikasättimine võtab alla poole tunni kus on toimiv kõik. Edasi on mureta milleks peab katkise winniga maadlema hiljem et oleks rohkem probleeme kui mingi asi ei funka FPS pole see driverid poolikud konfliktis ähh. Mina ei taha vana draivi pealt uuesti laetud asja nähagi sest see on esko kui ma peaks seda kasutama.

Ma pole kunagi aega raisanud backuppidega alati winni üle lasknud ja saand asjad kätte windows.old kataloogist win kipub teinekorgd katki minema isegi elektri katkestusest
läksin ivy pealt coffe peale ja midagi ei installind. kõik töötab, midagi katki pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2019 10:26:32 vasta tsitaadiga

Ma läksin Intel Core2Duo (2006) pealt AMD Ryzeni peale üle lihtsalt kettad ümber tõstes icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.06.2019 11:20:22 vasta tsitaadiga

Mina viskasin reinstall kohe peale kui kehvemaid numbreid näen kui kuskil on taandareng kohe no qustions asked fresh peale. Mõni fps on madalam ja tagasi ei saa kukil väiksem skoor kohe läheb uus peale siis nii võib istuda aasta kuid ma tean asi on korras.
Tavaliselt ma asju ei torgi ei uuenda kuni uus windowsi versioon tuleb. Ei pea drivereid biose ja müüd pläma peale pressima pidevalt.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.06.2019 13:08:52 vasta tsitaadiga

Sai just HP läpast Delli vint viidud, ei mingit muret. Pool tundi WU jooksutamist ja korras. Win 10 oli muidugi karbiversioon.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2019 21:17:03 vasta tsitaadiga

Ehk õnnestub mingil hetkel ka legaalse OS`ga proovida. Seekord läks nagu läks. Win 10 tundub üsnagi viisakas muidu.
_________________
Torgin vanarauda erinevate asjadega ja suviti sõidan jalgrattaga.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 164
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Surnud arvuti win10 SSD teise masinasse ja võimalikud probleemid?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.