Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.06.2021 17:20:35 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:
On ju ometi kirjanikud seda aastasadu teinud.
Sa eeldad, et kõik lugejad saavad naljast aru. Ei saa. Samamoodi ei saa internetis lugejad alati asjadest aru samamoodi, nagu kirjutaja mõtles.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 29.06.2021 18:24:50 vasta tsitaadiga

raxz, ei, ma ei eelda, et kõik lugejad saavad naljast aru. Ma eeldan, et nad on võimelised end väljendama viisakalt ning lugema kirjutatut vähekenegi mõttega, et naljast mitte aru saamise korral seda arusaamatust väljendada ning vajadusel selgitusi küsida. Samamoodi eeldan nalja tegijalt natukenegi vaeva nägemist, et nali oleks ka naljakas ja arusaadav mitte vaid lõõpimine, mis on arusaadav vaid nalja tegija hääletooni või näoilme vms tõttu. Nagu kirjutasin, nalja tegemine ja naljast aru saamine on arendatavad oskused.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.06.2021 18:33:09 vasta tsitaadiga

Kordan veel - internetis on väga lihtne kõige ja kõigi peale solvuda. Ja seda võimalust kasutatakse suht tihti.
Internetifoorum ei ole tõsise vestluse arendamise koht. Leppige teemas kokku ja saage päris maailmas kokku - kõigi jutt on kohe asjalikum, sest paljud ei võta internetis kirjutatut tõsiselt, aga päris maailmas on normaalsed inimesed.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 29.06.2021 18:47:38 vasta tsitaadiga

raxz, suhtlus on kahepoolne tegevus. Foorumi puhul enama kui kahe poolne. Mis tähendab, et ka lugeja peab vaeva nägema mitte ainult kirjutaja. Kerge on käega lüüa ja öelda, et ei saa või ei ole mõtet aga saab ikka. Selle jaoks ju ongi foorumites ja jututubades jna moderaatorid olemas ja ka reeglid jne.
Tõsi, reeglid võivad olla leebemead kui vestluskaaslaste omavaheline kokkulepe diskussiooni kvaliteedi osas. Kui on aga vastupidi, et reeglid on karmimad kui diskussiooni kvaliteet siis peaks vaatama moderaatorite poole, et miks nad ei tee oma tööd korralikult.

Kumb sinu arvates antud juhul on, kas moderaatorid ei kehtesta reegleid piisavalt või viisakas üksteist austad diskussioon on HV foorumi reeglite kohta liiga palju tahetud?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.06.2021 19:06:44 vasta tsitaadiga

Enamasti ei viitsita internetis suheldes pikki tekste kirjutada, et ennast võimalikult hästi selgeks teha. See on justkui mingi suvaline koht, kuhu kirjutad paar rida ja litsud enter. Täpselt nagu Messengeris, SMSis vms. Ja siis on teine äärmus, kes solvub, kui keegi talle romaaniga ei vasta vaid jääb oma kirjutisega pigem pinnapealseks, kui läheb teemasse süvitsi. 99% inimesi ei istu arvuti taga, et seal teiste anonüümsetega vaielda.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2021 16:01:36 vasta tsitaadiga

Mnator, olen laiemaltki asju vaadanud ja seeläbi nt. krüptode alafoorumi modeks saanud. Muarust kui inimesed asjalikumale sisule kaasa aitavad, siis see on positiivne.

bladerunner, kõlad nagu klassikaline hüsteerik, kel läheb kiiresti seier kohe piirajast läbi ja sealt kuskile ogarasse äärmusesse. On mõistlik piir, kust alates tekib juba mingi jabur "kitumine", vs. asjaliku diskussiooni soodutamine ja mõttetu läbustamise taunimine, selle korrale kutsumine, jne.

raxz, kui sa internetis vaidlemist ja muud millekski ei pea ega internetifoorumit ülemäära tõsiselt ei võta, siis, millega enda käesolevaid sõnavõtte põhjendad? icon_lol.gif
Sa vingud hetkel selle üle, et ma tahan adekvaatsemat ja teemakohasemat diskussiooni... see on ikka omaette tühikarglemise tase...
Ma ei räägi, et siin erinevad asjad elu mõte oleksid, vaid ütlen, et kui inimesed tulevad teemasse teema üle arutlema, siis võiksid nad seda teha asjalikult ning teemakohaselt - sa arvad, et inimestel peaks olema õigus suvaliselt läbustada ja end välja elada - st. Internet on liiga palju tõsiseltvõetav justkui praegu või minu visioonis nö.? Ma tulen ausaltöeldes siia foorumisse siit asjalikku sisu otsima, mida olen aegade jooksul ka päris palju leida, ent kohati on tegemist läbustamisega, mille tõttu sündis nt. AMD vs. nvidia teema ja samamoodi tuleks sellist subjektiivse poolehoiu poolt veetud kallutatud käsitlemit kohelda ka teiste teemade puhul. Vastasel juhul levib selle eksistentsi õigustamise läbi aina enam sisutu jauramine, mis kõigi aega ja mõttetult ka ressurssi raiskab.
Mida kiiremini sisutu jaur sisulise diskussiooni rööpasse juhitakse, seda vähem aega-stressi-jne., seda rohkem teadmiste jagamist, kujundamist, jne.

edasise osas ütlen: ma suhtlen piisavalt pärisinimestega ja näost-näkku - tundub, et sa liigud sinna mingisuguse keldris õlise patsiga end mitte peseva antisotsiaalse nohiku õlgmehe kanti ning lammutad selle kallal... pigem emotsionaalne jaburus, proovi ikka aru saada, mida inimesed sisuliselt öelda suudavad ning sellest lähtuvalt järeldusi teha, mitte suvaliselt lahmida... ma ei tea, kas ja kui palju sulle teemast puudutatud (teised) lahmivad osapooled päriselu kontaktid on või muudmoodi nendega kokku puutud, ent isegi kui nii, siis sõber ei ole see, kes õigustab sõbra halba käitumist, vaid sõber aitab sõbra paremale teele. Juhul kui asi selles olema peaks :]

"Internetifoorum on huumori ja ajaviitmise koht, mitte koht tõsisteks aruteludeks, sest ekraani taga on inimestel palju lihtsam iga asja peale solvuda." sellega ei saaks rohkem mittenõustuda - meedium ei ole oluline, oluline on, kuidas meediumit kasutada. Pean tõenäoliseks, et need suuremad suvalämisejad ja "enese välja elajad" on päriselus sarnaselt ebaasjalikud. Läbustajad. Pigem võiks inimesed omale mõistlikumad viisid enese ventileerimiseks leida... nt. värskes õhus liikumise, jne., näol.

Räägid läbivalt ka solvumisest - ma ei ole solvunud selle peale, et mulle mingite eepostega ei vastata, ent leian imeliku kui foorumi eestvedaja ise kallutatult ja "ainult ühte auku" teemasse "panustab" ning huvi teema vastu kaob täielikult kui järjekordselt tema väljakäidud info täielikuks jamaks osutub.
See suhtumine, et mingi meedium kuskil on enese väljaelamiseks või suvaliseks lahmimiseks on minuarust suhtumise viga, sest selliselt raisatakse kõigi aega.
Ma ei istu arvuti taga, et seal teiste anonüümsetega vaielda, vaid ma istun arvuti taga, et infot jagada, infot saada ja info üle arutleda ning loodan, et teised osapooled on mõistlikud ja seega ka diskussioon on seda.
Üleüldse ei ole asi tekstide pikkuses, vaid sisulises mõttekuses - tundub arusaamatu, miks peaks inimesed tahtma ebakvaliteetse sisu jagamisega tegeleda. Iseenda väljaaelamine ei peaks teiste inimeste aja raiskamise arvelt käima.

etk, hea lugeda - aitäh, et asjalikku mõttelaadi hoiad! Redditi osas ütleks, et sealgi varieeruva kvaliteediga kohti - palju oleneb moderatsioonist. Väga ei kasuta, ent aeg-ajalt teatud inforuumis tuhnides jääb jalgu ja on erinevat kvaliteeti näha.

napoleon, olen suga nõus, ent kui koosolekutel esineb üks seltskond, kes pidevalt teemapüstitustele ainult nõrkadel või olematutel või suisa valedel alustel vastu võitlevad ning lambihuumorit pritsib, siis tundub adekvaatne seda püsimustrina taunida, et koosolekud asjalikumad olla saaksid. Ma ei ole üldse huumori vastu ja inimesed peavad mind üldiselt humoorikaks + ma arvan, et elu tuleks rohkem huumoriga võtta, ent igal asjal on mõistlik osakaal + ka huumor võiks samuti olla asjalik, mitte suvaline lõõp.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2021 18:09:40 vasta tsitaadiga

rmc, kui on ühed ja samad näod, kes sulle ette jäävad siis võid neid kasutajaid ju ignoreerida.
Kunagi aastaid tagasi ühes teises foorumis olen seda näinud, mis juhtub kui hakatakse ülikarmilt modereerima. Aeg-ajalt korraldati ka kokkutulekuid ja muid ühiseid üritusi ehk aktiivsemad kasutajad teadsid üksteist ka päriselus. Otseselt läbustamist ei olnud, aga eks mõni teema ikka vahel natuke OT-ks läks. Mingil hetkel hakati ülikarmilt modereerima ehk kõik mis natukenegi OT oli saadeti ette hoiatamata prügikasti. Tulemuseks oli see, et see foorum vajus suht varjusurma kuna mis mõttega seal ikka sõna võtta kui 50:50 kas postitus saadetakse prügikasti või mitte. See pole vist päris see, mida sa sooviks, et HV foorumiga juhtub seda enam, et aktiivsete kasutajate arv nagunii langeb kuna noorem generatsioon eelistab vist facebooki, instagrami ja krt teab veel mida.

Minu arvates on HV-s modereerimine praegu suht mõistlik. Pideva räuskamise ja läbustamise eest premeeritakse muidugi AM-ga, aga samas iga OT kommentaari eest ka kohe vastu näppe ei anta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2021 14:44:37 vasta tsitaadiga

napoleon, olen suga 100% nõus, et liiga rangeks ei ole mõistlik minna, ent kohati lastakse ikka täiesti valimatult läbustada. Muarust oleks lahendus EV-de teemas kallutatult anti-EV sisu VS-i teisaldamine...
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.07.2021 18:01:03 Teema -:Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Selgitus :Jagab enda invite linki kuhugi x keskkonda? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10819566#10819566
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 17:57:54 Teema -: Sony Alpha 5000:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Fotograafia
Teema : Sony Alpha 5000
Selgitus : Kuna arutelu käib mitmete mudelite kohta siis ehk oleks parem teema pealkiri muuta "Sony Alpha arutelu"
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 18:10:24 vasta tsitaadiga

Huvitav postitus täna regatud kasutaja juhanna poolt:
juhanna kirjutas:
HV on reeglid karmid. Tsensuur on juba ammu. Ma jätkan siiski külastamast seda kuulsat saiti.


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10820239#10820239

....et kust ta seda tsensuuri nii hästi teab kui alles täna liitus. Mõnes muus postituses meenutab käekiri natuke ottegonit. Ühesõnaga mõni mode/admin võiks kontrollida, ega kellegi topeltkasutajaga tegemist pole
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 03.07.2021 18:26:23 vasta tsitaadiga

See on vist sama tegelane, kes kunagi siin igale poole vabavara juttu toppis ja lõpuks sule sappa sai. See linuxi promomine ja vabavara jutt tuttav ühest teisest foorumist, sest HV moderaatorid mõtlevad nagu anti-viiruse programmid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 18:38:00 vasta tsitaadiga

Wut?
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2021 16:27:39 Teema -:Elektriautode teema:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Elektriautode teema
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->"Elektrihindade vaatlus - uued hinnad"

See elektrihinna läbu viimased 2 lehte võiks vast sinna tõsta, teemakohasem. Rahustab ehk teemat maha ka.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 06.07.2021 23:33:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
tundub, et sa liigud sinna mingisuguse keldris õlise patsiga end mitte peseva antisotsiaalse nohiku õlgmehe kanti
icon_lol.gif
Sa ei saaks enam rohkem mööda panna. Palaval ajal peaen end 3 korda päevas, juuksed on a la 1cm, elan kõrgete puude all 4m kõrgete akendega majas. Keldrit mul kahjuks ei ole.
Suhtlen paljude inimestega, sealhulgas tuntud artistid, poliitikud, avaliku elu tegelased ja muud. Jüri Ratas näiteks on mulle isiklikult helistanud ja asju ajanud, mitte nõunike ja büroo kaudu, nagu 99% juhtudest tegelikult tehakse. Inimestega ma suhtlen päris palju. Seetõttu ma ei saagi aru, miks inimesed internetis vaidlemist (või arutlemist, kuidas soovite) nii südamesse võtavad. Siin on ju väga palju päris suhtluse aspekte puudu.
tsitaat:
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - even if you win, you’re still retarded.
PS: mul endal ei ole midagi erivajadustega inimeste vastu. Erineval ajal on mõned mitte nii õnnelikult sündinud inimesed isegi mu head sõbrad olnud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 07.07.2021 00:14:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
rmc kirjutas:
tundub, et sa liigud sinna mingisuguse keldris õlise patsiga end mitte peseva antisotsiaalse nohiku õlgmehe kanti
icon_lol.gif
Sa ei saaks enam rohkem mööda panna. ....

Tundub, et sa said lausest valesti aru. Mitte sinu kohta ei öeldud õlise patsiga antisotsiaalne nohik vaid see millena sa kujutasid interneti foorumites suhtlejaid oli õlgmees keda kujutlesid kui õlise patsiga antisotsiaalset nohikut.
Muidugi tore on näha, et sul on lai ja kuulus tutvuste ring kuid tekitab küsimusi, miks leiad, et pead sel viisil üritama enda olemust õigustada interneti foorumis võhivõõraste jaoks. Eriti kui leiad, et interneti foorumites suheldes peakski eeldama alla-keskmise suhtlust.


Sinu väitest lähtudes, et internetis suheldes puuduvad mõned suhtluse aspektid peaks siis järeldama, et kirja kirjutamine teisele on ka väärtusetu ning ei peaks sisaldama sisukat juttu? Või et telefoniga suhtlemisel ei peaks austama mingeidki vestlus standardeid ja viisakusvorme kuna nende suhtlusvahendite puhul ei ole kõiki suhtluse aspekte olemas?
Mitme või milliste suhtlus aspektide puudumise puhul võib lugeda vastavat suhtluskanalit ebaväärtuslikuks ja võib seda kohelda kui rämpsu? Kas ainult siis peab viisakalt suhtlema, kui vestluskaaslane on käeulatuses ning saab kurikaga piki pead virutada ebaviisakuste korral? Või on sinu hinnangul olukordi, kus peaks viisakat ja sisukat suhtlust arendama ka ilma negatiivsete tagajärgede ohuta?

Jah, liialdan sõnakasutusega, sa ei ole öelnud, et peab ainult ebaviisakalt suhtlema ega trollima või, et ei võiks viisakalt suhelda. Aga kuna kogu su jutu läbiv point tundub olema see, et interneti kaudu suhtlemine ei vääri austamist ja austava suhtlemise eeldamine internetis on võrreldav taandarenguga, siis ei tundu minu arust selliste liialduste tegemine liiga ülekohtune.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 07.07.2021 00:40:28 vasta tsitaadiga

Päris elus inimesega suheldes ei aja enamasti mitte keegi debiilset juttu. Internetis aga loed mõnikord totaalset kõhulahtisust. Näiteks igasugused vaktsiinivastased uhhuud ei julge päris elus midagi sellest teemast rääkida. Omad kogemused - internetis läks meil vaidlus tuliseks, isegi Tõnumaa võttis sõna, aga päris elus ei julge ega oska see inimene (kolleeg) nimetatud teemal sõnagi arutleda. Internetis aga kõva mees.
Internetis ei ole inimene päris - ise ka näete, et igasugused trollid ja debiilikud ei oma internetis mingit filtrit. Päris maailmas on kogu jutu sisu aga kökk-mökk. Ajuvaba suhtlus, kui päris maailmas teemat edasi arendada ei suuda. Inimene googeldab lauseid kokku, aga päriselus suheldes guuglit ju pole.
Päris elus suheldes saab inimesele asjad selgeks teha ja vajadusel isegi vastu pead anda, kui mõistus muidu pähe ei mahu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2021 13:32:22 vasta tsitaadiga

Kuulge. Minge võtke endale tuba ja arutage seal teineteise esteetiliste väärtuste ning vaimse tervise teemadel. Käesoleva teema pealkiri ütleb kõik:
"Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist."

Veel mingit iba siit lugema pean, siis hakkavad AM-id tulema. Kaua võib? icon_confused.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 07.07.2021 14:15:38 vasta tsitaadiga

Betamax, mõnes mõttes on nad õiges rubriigis oma arvamustevahetusega
ainult nende jutud võid ju eraldi teemaks eraldada, ei usu, et nad silmast-silma kokkusaamist suudavad teha
elektriautode teemadele lisaks võiks seal olla ka näiteks aruelu selle üle, et miks lastakse videokaartide teemades nii palju krüptojutte ajada...kui vaid keegi viitsib seda ja muidki õigetest rubriikidest möödarääkimisi arutada, seal oma ekstreemharrastusspets-rmc puudub
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2021 14:33:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Betamax, mõnes mõttes on nad õiges rubriigis oma arvamustevahetusega
ainult nende jutud võid ju eraldi teemaks eraldada, ei usu, et nad silmast-silma kokkusaamist suudavad teha
elektriautode teemadele lisaks võiks seal olla ka näiteks aruelu selle üle, et miks lastakse videokaartide teemades nii palju krüptojutte ajada...kui vaid keegi viitsib seda ja muidki õigetest rubriikidest möödarääkimisi arutada, seal oma ekstreemharrastusspets-rmc puudub

No ei ole ikka õiges kohas küll. Elektriautode teema on juba ammu unustatud ja pikemat aega on siin peldikusein, mitte arvamuste vahetus.
Nagu öeldud, kui veel mingit iba tuleb, läheb AM peale. See ei ole enda väljaelamise teema. Ei ole just kõige mõnusam siit adkevaatseid postitusi otsida, mis teemasse kuuluvad ja modereerimist vajavad.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 07.07.2021 14:38:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mnator kirjutas:
Betamax, mõnes mõttes on nad õiges rubriigis oma arvamustevahetusega
ainult nende jutud võid ju eraldi teemaks eraldada, ei usu, et nad silmast-silma kokkusaamist suudavad teha
elektriautode teemadele lisaks võiks seal olla ka näiteks aruelu selle üle, et miks lastakse videokaartide teemades nii palju krüptojutte ajada...kui vaid keegi viitsib seda ja muidki õigetest rubriikidest möödarääkimisi arutada, seal oma ekstreemharrastusspets-rmc puudub

No ei ole ikka õiges kohas küll. Elektriautode teema on juba ammu unustatud ja pikemat aega on siin peldikusein, mitte arvamuste vahetus.
Nagu öeldud, kui veel mingit iba tuleb, läheb AM peale. See ei ole enda väljaelamise teema. Ei ole just kõige mõnusam siit adkevaatseid postitusi otsida, mis teemasse kuuluvad ja modereerimist vajavad.
ma pidasin silmas elektriautode teemast välja kerkinud arutelu selle kohta, et mida kõlbab foorumisse postitada ja mida mitte --- see nagu kuuluks siia rubriiki ehki pigem eraldi teemana (mille tekkele sa saad kaasa aidata vastava jutu siit eraldi teemasse eraldades)
või kuidas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2021 21:54:06 vasta tsitaadiga

Betamax, äkki teed selle tüübiga midagi, kes Elektriautode teemat risustab pidevalt? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10823948#10823948
Arusaamatu, et sel teemal lastakse peldikusein olla.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2021 20:45:35 Teema -:Koroonaviiruse ja teiste muude ohtlike viiruste teema (Küsitlus: Sinu praegune hetkeseis koroonaviirusega?):- vajaks t vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Koroonaviiruse ja teiste muude ohtlike viiruste teema (Küsitlus: Sinu praegune hetkeseis koroonaviirusega?)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->" "

Vajaks, siit alates puhastamist: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10828036#10828036 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2021 13:18:03 Teema -:Viga raadio kuulamine Samsung telefonides:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mac/Apple
Teema : Viga raadio kuulamine Samsung telefonides
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" "

spämm
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2021 13:18:13 Teema -:Kas iPhone saab raadiot kuulata:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mac/Apple
Teema : Kas iPhone saab raadiot kuulata
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" "

spämm
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.