Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 05.01.2018 00:49:18 vasta tsitaadiga

kaste saad ka SHD eest osta kui tead kus need asuvad ja iga 5 wave-iga tuleb boss kust on omakorda võimalik saada ja saad ka kasti iga 5 wave-i järgi mida suurem wave seda suurem võimalus on sealt kastist võimalik hea asi saada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.01.2018 22:46:27 vasta tsitaadiga

yess täna sain kaks head exotic relva seda resistance mängides.hungry hog ja mingi excotic scar (tenebrae vms ? ) Mingite normaalsete vendadega on väga bro icon_smile.gif Mitte et ma ise mingi pro äss oleks ,aga vahest satub ikka eriliste noobidega kokku kes juba peale 2 roundi kukuvad. Ise olen koos mingi tiimiga jõudnud 17 wave-ni ja 3 korda on mind revivitud icon_biggrin.gif see hungry hog tundub väga äge disainilt ei tea kas on ka hea,peaks mingi aeg mingi uue seti ka koostama jälle.praegu kasutan navy mp5 see niidab ka päris hästi ja scar-on mul teiseks relvaks millega hea headshotte teha... scar minuarvates ka üks tugevamaid relvi siin mängus.Tahaks muidugi õudsalt neid viimase uuendusega tulnud relvi saada,mingi House nimeline oli ja midagi oli veel ? see house pidi päris hea olema,iseasi kus krt seda saada võiks ta ju nii lambist annab neod exotic relvi icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 09:34:03 vasta tsitaadiga

Ilma kellegi abita, mis on parim viis lvl 30 saada, missioone tehes? (ega vist palju võimalusi muud pole? XD) Igaksjuhuks küsin.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.01.2018 10:57:32 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Ilma kellegi abita, mis on parim viis lvl 30 saada, missioone tehes? (ega vist palju võimalusi muud pole? XD) Igaksjuhuks küsin.



Igaksjuhuks on mungal icon_biggrin.gif ise sain päris ruttu kellegagi kellel on kõrgem level missioone tehes ja muidugi tasub teha neid weekly missioone ka ,juhul kui hammas peale hakkab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 11:39:59 vasta tsitaadiga

Küsimus siiski sama, et ilma abilisteta kuidas hea leveldada, ei taha high level abiga leveldada, see on minu jaoks igav + seda tehtud küll kunagi erinevates MMOdes... Tava MMOs on palju leveldamis kohti ja mõne tunniga end lvl uppida, siin aga hetkel pole avastanud midagi peale missioonide?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.01.2018 11:54:21 vasta tsitaadiga

no missioonid jah ja siis ehk veel nende igasugu telefonide ja kadunud agentide kollektsioneerimine annab ka päris palju xp punkte. need echo data jne.....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2018 13:05:12 vasta tsitaadiga

Ma saan aru see Resistance nagu ka muu varasem kraam (Survival mode jne) ei ole vanilla mängu omajale tasuta?
Ehk mängu ei ole mõtet tagasi pöörduda kui ei soovi kohe DLC/pass osta?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 391 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.01.2018 13:16:01 vasta tsitaadiga

Killhoven, ei see viimane resistance tuli minu teada ikka free update uuendusega 1.8 peaks olema tasuta kui mäng on uuendatud 1.8 patchile.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 13:57:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
no missioonid jah ja siis ehk veel nende igasugu telefonide ja kadunud agentide kollektsioneerimine annab ka päris palju xp punkte. need echo data jne.....


tänud thumbs_up.gif

Niipalju mänge, niivähe aega, aga tahaks selle kogemuse ise kätte saada Divisionis, sest ega ma seda palju vast ei mängi, aegajalt natukene, mulle väga meeldib Division ja suuremosa asju selle juures, aga lihtsalt muid hingelähedasemaid / rohkem mängukaaslastega mänge on käsil, et ei hakka siia süvenema põhjalikult. Võtan sellise single player (with a taste of co up) kogemusena rohkem icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 15:14:38 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Gap kirjutas:
no missioonid jah ja siis ehk veel nende igasugu telefonide ja kadunud agentide kollektsioneerimine annab ka päris palju xp punkte. need echo data jne.....


tänud thumbs_up.gif

Niipalju mänge, niivähe aega, aga tahaks selle kogemuse ise kätte saada Divisionis, sest ega ma seda palju vast ei mängi, aegajalt natukene, mulle väga meeldib Division ja suuremosa asju selle juures, aga lihtsalt muid hingelähedasemaid / rohkem mängukaaslastega mänge on käsil, et ei hakka siia süvenema põhjalikult. Võtan sellise single player (with a taste of co up) kogemusena rohkem icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


katsu leida paar sõpra... endale meeldis see mäng väga ja tuleb tunnistada ,et kibelen pidevalt tagasi sinna...
see maailm ja atmosfäär on suht kaiff... lihtsalt pead aru saama ,et kui tuleb boss mehike siis ta tahab ikka korralikult tina saada... kui hakkad mõtlema ,et fuck ta näeb välja ju inimene ja tahab mingi 5000 kuuli saada ,et sureks ajuvaba....lihtsalt peab aru saama ,et muidu oleks liiga kerge see mäng ja visuaalselt ei soovitud lisada mingeid monstereid...
kuigi jah bossideks oleks võind olla juu mõni monster icon_biggrin.gif
küsiks veel ,et see resistance on nagu mingi ala kus lihtsalt kaitsed? ja mingi iga wawe tagant saad looti?kui seda teha kas siis peab juba suhteliselt hea gear olemas olema???
endale räigelt meeldis underground lisa... mis meenutas täiega nagu diablos mingeid rifte... layout igakord random + random enemid . lisaks said raskuseks lisada multiplayereid mis tegid asja veel raskemaks aga suurendas ka rewardi... täiessti mõnus grind oli see underground.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.01.2018 16:48:29 vasta tsitaadiga

homme hakkab siis GE ? banana_dance.gif ei tea mida head siis tuleb ? loodan äkki jagatakse exotic relvasi ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 22.01.2018 19:42:16 vasta tsitaadiga

ainukesed head on alejandro ja house ning bullfrog ka
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.03.2018 18:19:29 vasta tsitaadiga

juhuu global event 4 nädalavahetust banana_dance.gif

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/news/152-319596-16/happy-birthday-the-division-global-event-weekends
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008




sõnum 26.06.2018 17:21:03 vasta tsitaadiga

Praegu on Steam Summer Sale hind 10eur põhimängule ja 18eur Gold Edition
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.08.2018 23:06:39 vasta tsitaadiga

Oskab mind keegi aidata et miks see mäng mul selle 1080ti kaardiga vahepeal nagu n.ö kuidas seda öelda stutterdab ? isegi ennem vana gtx970 kaardiga ei olnud sellist asja.muidugi effekti settingud olid madalamal aga nüüd saan kõik põhja jälle panna ja mäng jookseb muidu ilusti aga mingi aja tagant nagu korraks kiilub mäng nagu kinni ja siis jookseb nagu paar kaadrit hästi kiiresti ? ma ei oska seda täpselt seletada aga loodan et saate aru icon_rolleyes.gif mis seda põhjustab kas äkki driverid ? mul on miskised augusti kuu omad nüüd 398.82 ja refreh rate on mängus mul pandud 145 aga monitor on 144Hz kas see äkki midagi mõjutab ja kui nvidia control panelis on mul gsync sees kas pean mängu settingutes ka kuskilt selle sisse lülitama või see ei ole oluline ? häirib et peaks ju ilusti mängima aga ikka jamab nii et kiilub kinni korraks ja siis jookseb hästi kiiresti paar kaadrit nagu oleks kiirkerimist vajutanud ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2018 23:18:46 vasta tsitaadiga

Gsync kasutades capi oma framerate rivatuneriga 141 peale ingame vsync off, geforce settings vsync on. Kui limiteri pole siis ongi nõka nõka.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2019 11:41:23 vasta tsitaadiga

... just välja tulnud järje valguses ilus järelevaade eelmisele:
Spoiler Spoiler Spoiler

... kui päris aus olla, siis ma ei oskagi öelda, kumb mulle rohkem meeldib, mõlemal on oma võlu thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 28.09.2019 18:22:53 vasta tsitaadiga

Keegi veel mängib ka seda?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004




sõnum 30.09.2019 15:14:33 vasta tsitaadiga

Iga päev saab natz tehtud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.09.2020 15:07:42 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/frab-for-free-tom-clancy%E2%80%99s-the-division.html

Jagatakse tasuta praegu seda mängu
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.