Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wreckfest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2021 09:55:21 vasta tsitaadiga

Kui vajalikud need Season Passid on?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2021 10:25:30 vasta tsitaadiga

Ernits, Kui otseselt ühtegi autot väga ei taha sealt, siis ei ole. Kõik rajad on tasuta updatena tulnud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 27.09.2022 22:50:58 vasta tsitaadiga

Mäng on endiselt aktiivne Eestiis ka 2022 sügis! Tulge mängige pühapäeval 20.00 toimuvatel võistlustel! Mäng on saanud palju uuendusi sealhulgas ka võimaluse kasutada võistluste korraldamiseks punktisüsteemi ning variandid stardijärjestuse valikuteks thumbs_up.gif

https://store.steampowered.com/news/app/228380

Otse link Discordi keskkonda:

https://discord.com/invite/5wjm87sEH4

_________________
Eesti WreckfEST - https://discord.gg/bveJQT88Ea | ESTONIA - WreckfEST serverites iga õhtu võidusõidud & romutamine
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markus1700
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2022




sõnum 06.12.2022 23:19:49 vasta tsitaadiga

Ma ise juba sõidan teist aastat nende WreckfESTi kommuunis. Õhtuti alati äge seltskond kohal ja sõidud ka eriti fun. Mõnikord rammimised ajavad närvi ka, aga võtan juba seda huumoriga. Tubli töö Sulle KrikU, et viitsid aidata korraldada igasugu erinevaid fun evente. icon_biggrin.gif

Ma ei suuda seal sõitmist lõpetada. Ma ei suuda nende servust ka lahkuda. Kui keegi tunneb huvi siis astuge julgelt sisse ja kes pole seda mängu soetanud, siis soetage kindlasti. Mängu võivad julgesti ka vanemaealised ka sõita! Üleval on lingid, kust leiate meie kommuuni! Kohtumiseni! beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.08.2023 13:06:59 vasta tsitaadiga

Tere, ma soetasin ka omale mängu nüüd, et oleks veits vaheldust PUBG'ile a mina seda krdi pordisuunamist korda ei saa ja sõber mu serverit üles ei leia. Paar sõitu tegin üksi ja päris mõnus tundub.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 19.08.2023 15:27:33 vasta tsitaadiga

Pordi suunamisele ruuterist lisaks tuleb mängu host arvutis sisevõrgus ka windows firewalli sissetulevatele ühendustele vastavad pordid avada.

Minu eelmine postitus kehtib endiselt icon_cool.gif Selle pühapäeva võistlejate nimekiri on küll paraku nüüd lukus ja saab waitinglisti panna end.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.08.2023 17:50:59 vasta tsitaadiga

Nojah, tegin firewallis ka kaks muudatust a krt ikka kui kuskil lehel kontrollid porti, näitab kinni.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.08.2023 20:12:45 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Nojah, tegin firewallis ka kaks muudatust a krt ikka kui kuskil lehel kontrollid porti, näitab kinni.


kui on telia ühendus siis mine nende iseteenindusse ning ava pordid, defaultis on kinni.
Lisaks peab su sõber olema hetkel samal platformil (steam töötab steamiga jne).

Crossplay oli neil mingil hetkel plaanis aga hetkel ei ole jälginud, kas sai ka teostuseks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 22.08.2023 20:33:23 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Renq kirjutas:
Nojah, tegin firewallis ka kaks muudatust a krt ikka kui kuskil lehel kontrollid porti, näitab kinni.


kui on telia ühendus siis mine nende iseteenindusse ning ava pordid, defaultis on kinni.
Lisaks peab su sõber olema hetkel samal platformil (steam töötab steamiga jne).

Crossplay oli neil mingil hetkel plaanis aga hetkel ei ole jälginud, kas sai ka teostuseks.


Teliast on avatud. Sõber ka steamis. Kui kontrollin porte ala https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/, siis seal näitab teist IP'd kui mul seal portide sättimise lehel on pandud, a nii peabki onju? Panin selle mis "ipconfigu" alt näitab.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.08.2023 12:32:26 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Renq kirjutas:
Nojah, tegin firewallis ka kaks muudatust a krt ikka kui kuskil lehel kontrollid porti, näitab kinni.


kui on telia ühendus siis mine nende iseteenindusse ning ava pordid, defaultis on kinni.
Lisaks peab su sõber olema hetkel samal platformil (steam töötab steamiga jne).

Crossplay oli neil mingil hetkel plaanis aga hetkel ei ole jälginud, kas sai ka teostuseks.


Teliast on avatud. Sõber ka steamis. Kui kontrollin porte ala https://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/, siis seal näitab teist IP'd kui mul seal portide sättimise lehel on pandud, a nii peabki onju? Panin selle mis "ipconfigu" alt näitab.


ausaltöelda mul toimis servu tegemine isegi siis kui mitte ükski port kuskil käsitsi suunatud ei olnud. Ma prooviks korra kõik defaulti panna ja vaadata et windows firewalli all mõlemal teil wreckfest läbi lubatud oleks. Imo ei tohiks küsimust olla.

Sinu küsimuse osas - ipconfigist vaatad sa sisevõrgu IP-d. Kuskilt ip kontrolli lehelt välist IP-d, need peavadki erinevad olema. Kui sa tahad mingit suunamist teha, siis peaksid tegema ruuteri adminis LAN->WAN ja WAN->LAN vastavad pordid mis vaja. Enne prooviks ausalt defaultis kõike uuesti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wreckfest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.