Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.02.2021 13:31:01 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Oled sa muutnud advanced_optioniste konfi ja pannud käsitsi CPU threadide counti paika.
Kui sul on 5900X, siis seal peaks olema sul 12.

See fail asub MyDocuments->CODMW->players ja faili nimi on: adv_options
Tee notepadiga lahti ja vaata, mis sul see on (RendererWorkerCount = 6) ? Mul on sinna pandud 6, kuna on 6 tuumaline 5600X.


Ma pole jah siia ammu kirjutanud aga sain kuidagi korda, päris täpselt ei tea kuidas. Arvuti power settingud said pandud Ultimate Performance peale (oli Power saver), samuti sai mingite videote järgi NVIDIA paneelis mängu settinguid muudetud. Kui õigesti mäletan, siis see ei aidanud üldse, viimane ainult rikkus pildi täiesti ära.
See CPU threadide count sai kah paika pandud aga kui õigesti mäletan, siis alles hiljem, kui oli juba korras, ja see ei mõjutanud täiendavalt kuidagi.
Vahepeal hakkas siis normaalselt tööle (olenevalt RAM'ist kas siis 144-160fps kanti või isegi 160-180fps 1440p peal) aga põhjust ei tea kuna nii NVIDIA paneelis sai kõik resetitud ning ka arvuti powersettingud on Power Saver peal tagasi ja mängib ikka samahästi. Niiet pakume siis, et "arvuti restart" lahendas.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.02.2021 13:42:03 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Oled sa muutnud advanced_optioniste konfi ja pannud käsitsi CPU threadide counti paika.
Kui sul on 5900X, siis seal peaks olema sul 12.

See fail asub MyDocuments->CODMW->players ja faili nimi on: adv_options
Tee notepadiga lahti ja vaata, mis sul see on (RendererWorkerCount = 6) ? Mul on sinna pandud 6, kuna on 6 tuumaline 5600X.


Ma pole jah siia ammu kirjutanud aga sain kuidagi korda, päris täpselt ei tea kuidas. Arvuti power settingud said pandud Ultimate Performance peale (oli Power saver), samuti sai mingite videote järgi NVIDIA paneelis mängu settinguid muudetud. Kui õigesti mäletan, siis see ei aidanud üldse, viimane ainult rikkus pildi täiesti ära.
See CPU threadide count sai kah paika pandud aga kui õigesti mäletan, siis alles hiljem, kui oli juba korras, ja see ei mõjutanud täiendavalt kuidagi.
Vahepeal hakkas siis normaalselt tööle (olenevalt RAM'ist kas siis 144-160fps kanti või isegi 160-180fps 1440p peal) aga põhjust ei tea kuna nii NVIDIA paneelis sai kõik resetitud ning ka arvuti powersettingud on Power Saver peal tagasi ja mängib ikka samahästi. Niiet pakume siis, et "arvuti restart" lahendas.


Huvitav, et mul on 10 tuuma, aga kui vaadata seda RendererWorkerCount-i siis mul seal 9 aga mida see muudab kui seal seda faili näppida?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.02.2021 13:44:34 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Huvitav, et mul on 10 tuuma, aga kui vaadata seda RendererWorkerCount-i siis mul seal 9 aga mida see muudab kui seal seda faili näppida?

Andvat fps'i juurde ning samuti kui pildis käisid jõnksatused läbi iga 5-10sek tagant, siis see olevat need eemaldanud. Viimane oli vist rohkem AMD prosede puhul.
Ise arvan, et see annab midagi juurde juhul kui CPU on piirajaks. 1440p peal on mul juba GPU selleks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.02.2021 13:58:30 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
PJT kirjutas:
Huvitav, et mul on 10 tuuma, aga kui vaadata seda RendererWorkerCount-i siis mul seal 9 aga mida see muudab kui seal seda faili näppida?

Andvat fps'i juurde ning samuti kui pildis käisid jõnksatused läbi iga 5-10sek tagant, siis see olevat need eemaldanud. Viimane oli vist rohkem AMD prosede puhul.
Ise arvan, et see annab midagi juurde juhul kui CPU on piirajaks. 1440p peal on mul juba GPU selleks.


Selge...ühe tuuma pärast pole ka seda mõtet näppima hakata siis. Aga tänan, et selgitasid thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003



Online

sõnum 05.02.2021 14:19:27 vasta tsitaadiga

PJT, Vast parem ikka. Mul oli seal failis kenasti 12, nagu on.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 05.02.2021 23:12:39 vasta tsitaadiga

Mina sain oma 0,9 KD-ga shadowbänni selle lainega. Ping konstantselt 350, mängus sees ping korras. icon_lol.gif

60000 acci bännitud oright. Võtame järjest ja siis hea numbrit näidata.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003



Online

sõnum 06.02.2021 16:29:41 vasta tsitaadiga

Mängida ei kannatanud. 220 oli, vedas siis...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.02.2021 10:34:01 vasta tsitaadiga

Postituse värskendus:
Map changes and New Guns coming to COD Warzone! https://www.youtube.com/watch?v=4MxhYTA246s


Väike keskpäevane striim. Astu aga ligi https://www.twitch.tv/officialmuhevana

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 26.02.2021 13:46:16 vasta tsitaadiga

No mis muljed on siis season 2-st? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.02.2021 21:05:20 vasta tsitaadiga

Season 2 on üllatavalt ilus thumbs_up.gif
_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.02.2021 15:11:37 vasta tsitaadiga

Ma ei olnud ka tükk aega seda battle net. käima tõmmanud,eelmise aasta lõpus viimati vist icon_rolleyes.gif ohh jummel kus nüüd pidin tegema 100 korda restarti ja mitu miljonit giga update tõmbama icon_neutral.gif icon_evil.gif Kunagi ostsin selle modern warfare nimelise mängu, mis tuli välja vist 2019 oktoober nüüd on mul listis ainult warzone ?? nad kaotasid modern warfare nime ära ja muutsid selle warzoneks ? miks ?? mis mõte sellel on ? alguse otsisin kus mu mäng on kadunud et pole ju seda uninstallinud icon_rolleyes.gif siis sain aru et nad on sellle mängu nime täiesti ära kaotanud ? hooaeg sai läbi ja uus liini toode tuli peale.v.. black opsi ma pole ostnud ja vist ei ole tulevikus ka seda plaani... beta oli mõnus küll aga ei tea ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2021 15:15:42 vasta tsitaadiga

Ikoonid pisteti kokku lihtsalt, paned mängu käima ja siis valid mida mängid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.02.2021 15:20:35 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ikoonid pisteti kokku lihtsalt, paned mängu käima ja siis valid mida mängid thumbs_up.gif


okei eks proovin kui update tehtud icon_biggrin.gif battle.net on ka enda välimus muutnud, kõik tahavad steami moodi olla icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.02.2021 16:29:30 vasta tsitaadiga

Kuradi perse mul jäi prestiisist natuke puudu ja nüüd nulliti asi ära. Mis mõte sel lvli nullimisel on
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2021 17:07:57 vasta tsitaadiga

Mis vahet sellel prestiisimisel on ? icon_razz.gif Saad mingi embleemi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 17:31:55 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Mis vahet sellel prestiisimisel on ? icon_razz.gif Saad mingi embleemi thumbs_down.gif
Eks see näitab, kes on veteranmängija. Pühapäevamängurid ei saa ühtegi prestiisi kätte. icon_razz.gif
e-peenis noh maakeeli. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.02.2021 19:34:48 vasta tsitaadiga

aga jah sai natuke mängitud jälle üle tüki aja,päris lahe icon_razz.gif shipment ja shoot house on ka tagasi thumbs_up.gif lahedad mapid minumeelest,saab natuke kille ka muidu jooksed kuskil põllumaal kui mingi cämper v snaiper sind maha võtab icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2021 21:17:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aga jah sai natuke mängitud jälle üle tüki aja,päris lahe icon_razz.gif shipment ja shoot house on ka tagasi thumbs_up.gif lahedad mapid minumeelest,saab natuke kille ka muidu jooksed kuskil põllumaal kui mingi cämper v snaiper sind maha võtab icon_smile.gif

Hakka siis ise kah snaipriga ringi jooksma. Cold War-is ma kasutangi ainult snaiprit + termo scope. Jube efektiivne. Killide saamiseks ei pea üldse campima. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.02.2021 22:02:56 vasta tsitaadiga

Mäng näeb terav ja selge välja, väike perf hit ka, nii umbes 5FPS aga parem teravam pilt.
Mäng ei jookse enam High Texture Resolution peal kokku ka, GPU draiverid täpselt samad.(ja muu PC seadistus).

Eile vähemalt ei saanud Warzone QUADe kokku, iga 3 server ainult õnnestus mängu ka saada. Väike nostalgia laks, nagu Firestorm juba, et pidi 10min mängu ootama.

Aga muidu on lõpuks vist üks stabiilseimaid Season vahetusi...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003



Online

sõnum 28.02.2021 12:10:55 vasta tsitaadiga

1080ti@34"1440 uw venitab 120-144fps välja, mis teeb selle asja mängitavaks Võib sedasi jääda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 02.03.2021 22:31:06 vasta tsitaadiga

Kuidas kurat siin mängus täna reverse boostida saab? No tõsiselt kõriauguni sellest higistamisest. Olen googeldanud ja proovinud erinevaid asju ja no ei toimi. Mul kd ca 2 ringis ja ma saan peamiselt ainult diamond lobisid. Teeme seltskonnaga kus inimestel 0.6-1.3kd ja endiselt diamond lobid. Proovisin uue accounti teha PS peal, joinisin mainiga mängu ja ainult diamond lobid. Sõber siin nädal tagasi alustas mängu aitasin tal tutvuda ja meil olid fantast lobid, see oli fun, ei olnud seda tüüpilist närvamist. Saime ca 4 mängu teha, kui lobid olid tuksis. Kas nad on hiljuti midagi teinud, et enam ei saa boostida või?

Mõistagi on neid kes kipuvad kisama sellise asja peale aga vaatame tõele näkku, ei teeni raha, ei ole pro mängur, tahaks lõbutseda aga diamond lobides seda enamasti teha ei saa. Mul selline tunne, et mu statsid rikuvad teiste jaoks ka mängu totaalselt ära, kuna kui nad solosid jms teevad on pilt natuke parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2021 09:13:25 vasta tsitaadiga

RagnarA kirjutas:
Kuidas kurat siin mängus täna reverse boostida saab? No tõsiselt kõriauguni sellest higistamisest. Olen googeldanud ja proovinud erinevaid asju ja no ei toimi. Mul kd ca 2 ringis ja ma saan peamiselt ainult diamond lobisid. Teeme seltskonnaga kus inimestel 0.6-1.3kd ja endiselt diamond lobid. Proovisin uue accounti teha PS peal, joinisin mainiga mängu ja ainult diamond lobid. Sõber siin nädal tagasi alustas mängu aitasin tal tutvuda ja meil olid fantast lobid, see oli fun, ei olnud seda tüüpilist närvamist. Saime ca 4 mängu teha, kui lobid olid tuksis. Kas nad on hiljuti midagi teinud, et enam ei saa boostida või?

Mõistagi on neid kes kipuvad kisama sellise asja peale aga vaatame tõele näkku, ei teeni raha, ei ole pro mängur, tahaks lõbutseda aga diamond lobides seda enamasti teha ei saa. Mul selline tunne, et mu statsid rikuvad teiste jaoks ka mängu totaalselt ära, kuna kui nad solosid jms teevad on pilt natuke parem.
Järelikult on kuhu edasi areneda. Kalkunijaht muutuks kah pikapeale igavaks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 03.03.2021 12:36:39 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
RagnarA kirjutas:
Kuidas kurat siin mängus täna reverse boostida saab? No tõsiselt kõriauguni sellest higistamisest. Olen googeldanud ja proovinud erinevaid asju ja no ei toimi. Mul kd ca 2 ringis ja ma saan peamiselt ainult diamond lobisid. Teeme seltskonnaga kus inimestel 0.6-1.3kd ja endiselt diamond lobid. Proovisin uue accounti teha PS peal, joinisin mainiga mängu ja ainult diamond lobid. Sõber siin nädal tagasi alustas mängu aitasin tal tutvuda ja meil olid fantast lobid, see oli fun, ei olnud seda tüüpilist närvamist. Saime ca 4 mängu teha, kui lobid olid tuksis. Kas nad on hiljuti midagi teinud, et enam ei saa boostida või?

Mõistagi on neid kes kipuvad kisama sellise asja peale aga vaatame tõele näkku, ei teeni raha, ei ole pro mängur, tahaks lõbutseda aga diamond lobides seda enamasti teha ei saa. Mul selline tunne, et mu statsid rikuvad teiste jaoks ka mängu totaalselt ära, kuna kui nad solosid jms teevad on pilt natuke parem.
Järelikult on kuhu edasi areneda. Kalkunijaht muutuks kah pikapeale igavaks. icon_lol.gif


Ma mõistan su mõtet 100%, mul võttis samuti aega mõned kuud, et jõuda selle kd peale aga ma mängin siiski peale tööd mingid tunnid ja kõik muud kohustused kõrval olemas ehk see on minu jaoks mõeldud, kui meelelahutus aga see asi ajab viimasel ajal tõsiselt endast välja. Muide mu all time kd on üldsegi 1,6 midagi, viimase ilmselt kuu või vpooleteise keskmine on 2, vähemalt companion äpp seda niimoodi kuvab. Point ongi selles, et näitajate poolest ma olen endale kõik asjad ära tõestanud ma olen üle keskmise mängija aga rohkem mul pole vaja kuskile tõusta. Ma oleks väga rahul selle kalkunijahiga, ausalt, ilma häbitundeta, sest ma usun, et ilma SBMM-ita oleks enamik lobisid bronksi ja silveri tasemel, kus lobi topis on mõni üksik väga hea mängija.
Muidugi mida ma ennist ei maininud on kooderid. Kui seda warzone companion äppi uskuda siis see on ikka meeletu kogus, mis neid vahepeal seal mängib. Mõneti lainetega, vahepeal jääb vähemaks ja siis läheb nii käest ära, et potentsiaalset on igas mängus 4-8kooderit äpi sõnul. Ja need kooderid on samuti enamasti alati ainult diamond lobides, mis on loogiline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2021 13:30:03 vasta tsitaadiga

Mul näitab app K/D Ratioks 1.22
See on siis Cold War-is ja ainult TDM. Muid ei viitsi mängida. Eks see ratio langes kah kuna S1 Battle Pass sai liiga kiiresti ära tehtud, et S2-ni jäi veel 30 päeva ja sel ajal üldse ei mänginud. Skill kuivas suht kokku. Nüüd olen vaikselt jälle alustanud ja ei ütleks, et raske oleks. Mõni mäng läheb väga pekki kuna teatud map-id ei meeldi ja samas vahest mängu lõpuks on K/D 17.0 😂
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 03.03.2021 15:17:49 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul näitab app K/D Ratioks 1.22
See on siis Cold War-is ja ainult TDM. Muid ei viitsi mängida. Eks see ratio langes kah kuna S1 Battle Pass sai liiga kiiresti ära tehtud, et S2-ni jäi veel 30 päeva ja sel ajal üldse ei mänginud. Skill kuivas suht kokku. Nüüd olen vaikselt jälle alustanud ja ei ütleks, et raske oleks. Mõni mäng läheb väga pekki kuna teatud map-id ei meeldi ja samas vahest mängu lõpuks on K/D 17.0 😂


Need multiplayerid cold war või mw neist pole mõtet rääkidagi, seal saab lõbutsed küll lihtsalt väiksed mapid tüütavad ruttu ära. Kasutan neid ainult relvade või skinnide grindi jaoks. Probleem ikkagi minul puhtalt Warzonega. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.