Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 15:26:03 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
vaata striime või videosid youtubest kui kahtled icon_rolleyes.gif

See on hea soovitus. Olen vaadanud päris korralikult. Kahjuks vaatamisest ei suuda ise välja lugeda, kas liikumine ja gunplay on meelepärased.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 19:05:36 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
nolifer kirjutas:
vaata striime või videosid youtubest kui kahtled icon_rolleyes.gif

See on hea soovitus. Olen vaadanud päris korralikult. Kahjuks vaatamisest ei suuda ise välja lugeda, kas liikumine ja gunplay on meelepärased.
Liikumine ja gun play on väga hea. Sama hea kui WW2-s aga kiirem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 19:46:58 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Liikumine ja gun play on väga hea. Sama hea kui WW2-s aga kiirem.

Minu jaoks on see päris huvitav tähelepanek. WW2 puhul meeldis mulle üksikmängu kampaania, aga mitmikmäng ei meeldinud absoluutselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2019 20:33:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Liikumine ja gun play on väga hea. Sama hea kui WW2-s aga kiirem.

Minu jaoks on see päris huvitav tähelepanek. WW2 puhul meeldis mulle üksikmängu kampaania, aga mitmikmäng ei meeldinud absoluutselt.

WW2-s mis mulle ei meeldinud oli see sammudest tekkiv üles alla liikumine. Seda MW-s pole. Üldiselt meenutab ka BO4 MP-d.
Üldiselt ei lähe alt kui ostad. Juba SP on seda raha väärt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 19:50:02 vasta tsitaadiga

Nu spetsid, mäng umbes kuu aega väljas olnud. Kuidas muljed nüüd on, kui mesinädalad läbi? Ise loodan, et black fridayl tuleb mingi asjalik soodukas - saab ehk mängu ka ära proovida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.11.2019 20:17:58 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nu spetsid, mäng umbes kuu aega väljas olnud. Kuidas muljed nüüd on, kui mesinädalad läbi? Ise loodan, et black fridayl tuleb mingi asjalik soodukas - saab ehk mängu ka ära proovida.
ei ole eriti mänginud, ca 20h ja mulle väga ei meeldi. 1. Miks peavad relvad olema lukustatud progressioni taha? Kujuta ette et mängid CSi nii, et awpd saad osta aint siis kui oled juba 40h mänginud 2. Miks ei ole ranked matchmakingut? 2v2 sõbraga tehes on ülicool, aga pärast mõnda tundi kaob mott mängimiseks ära, sest ei ole kuhugi poole püüelda, ainult account progression, et uusi relvi ja killstreake jne lahti saada.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 20:25:14 vasta tsitaadiga

Refundisin läbi paypali. Peab BF4 edasi toksima
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 20.11.2019 20:34:36 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Nu spetsid, mäng umbes kuu aega väljas olnud. Kuidas muljed nüüd on, kui mesinädalad läbi? Ise loodan, et black fridayl tuleb mingi asjalik soodukas - saab ehk mängu ka ära proovida.
ei ole eriti mänginud, ca 20h ja mulle väga ei meeldi. 1. Miks peavad relvad olema lukustatud progressioni taha? Kujuta ette et mängid CSi nii, et awpd saad osta aint siis kui oled juba 40h mänginud 2. Miks ei ole ranked matchmakingut? 2v2 sõbraga tehes on ülicool, aga pärast mõnda tundi kaob mott mängimiseks ära, sest ei ole kuhugi poole püüelda, ainult account progression, et uusi relvi ja killstreake jne lahti saada.

Ehk siis sinu meelest peaksid kõik relvad alates level 1 lahti olema? This is not how CoD works.
Miks sa võrdled CS:GOd ja CoDi? See, et mõlemad on first person shooterid, ei tähenda, et neid võrdlema peaks.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 20.11.2019 20:41:39 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Nu spetsid, mäng umbes kuu aega väljas olnud. Kuidas muljed nüüd on, kui mesinädalad läbi? Ise loodan, et black fridayl tuleb mingi asjalik soodukas - saab ehk mängu ka ära proovida.
ei ole eriti mänginud, ca 20h ja mulle väga ei meeldi. 1. Miks peavad relvad olema lukustatud progressioni taha? Kujuta ette et mängid CSi nii, et awpd saad osta aint siis kui oled juba 40h mänginud 2. Miks ei ole ranked matchmakingut? 2v2 sõbraga tehes on ülicool, aga pärast mõnda tundi kaob mott mängimiseks ära, sest ei ole kuhugi poole püüelda, ainult account progression, et uusi relvi ja killstreake jne lahti saada.

Ehk siis sinu meelest peaksid kõik relvad alates level 1 lahti olema? This is not how CoD works.
Miks sa võrdled CS:GOd ja CoDi? See, et mõlemad on first person shooterid, ei tähenda, et neid võrdlema peaks.
Nad ei pea lahti olema, lihtsalt mainisin mis mulle mängus ei meeldi. Ma lihtsalt ei saa aru sellest miks need peaks lukus olema, progressionit saab muud moodi ka teha, olgu see kosmeetiliste vms asjade kujul.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 10:32:09 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
-steven-- kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Nu spetsid, mäng umbes kuu aega väljas olnud. Kuidas muljed nüüd on, kui mesinädalad läbi? Ise loodan, et black fridayl tuleb mingi asjalik soodukas - saab ehk mängu ka ära proovida.
ei ole eriti mänginud, ca 20h ja mulle väga ei meeldi. 1. Miks peavad relvad olema lukustatud progressioni taha? Kujuta ette et mängid CSi nii, et awpd saad osta aint siis kui oled juba 40h mänginud 2. Miks ei ole ranked matchmakingut? 2v2 sõbraga tehes on ülicool, aga pärast mõnda tundi kaob mott mängimiseks ära, sest ei ole kuhugi poole püüelda, ainult account progression, et uusi relvi ja killstreake jne lahti saada.

Ehk siis sinu meelest peaksid kõik relvad alates level 1 lahti olema? This is not how CoD works.
Miks sa võrdled CS:GOd ja CoDi? See, et mõlemad on first person shooterid, ei tähenda, et neid võrdlema peaks.
Nad ei pea lahti olema, lihtsalt mainisin mis mulle mängus ei meeldi. Ma lihtsalt ei saa aru sellest miks need peaks lukus olema, progressionit saab muud moodi ka teha, olgu see kosmeetiliste vms asjade kujul.


lihtne lahendus su probleemile on pela natuke 2v2 seal nagunii random relvad... sealt unlockib väga kiirelt need relvad.
ennast see ei häirinud väga.pigem häirib et relvade lisad osad tahavad ikka väga palju selle ühe relvaga mängimist.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.11.2019 11:48:46 vasta tsitaadiga

Sacrtil tulid ilmselt eile veed ära: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dz7izv/big_update_coming_soon/
Ma loodan, et mingi totaalne ümbertegemine ei kaasne sellega, et mingid pub herod jälle oma lapsfännidele "ägedaid" striime saaks teha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 21.11.2019 18:59:04 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Sacrtil tulid ilmselt eile veed ära: https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dz7izv/big_update_coming_soon/
Ma loodan, et mingi totaalne ümbertegemine ei kaasne sellega, et mingid pub herod jälle oma lapsfännidele "ägedaid" striime saaks teha.


Sest mäng pole hetkel ju retardedly broken... Ise tiksud ilmselgelt MW Redditis ja ei ole märganud, mida seal näidatakse ingame klippides iga päev icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 19:27:53 vasta tsitaadiga

Täiesti lampi viskab mäng desktopile.... ühtegi veateadet ei tule.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 19:42:41 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Täiesti lampi viskab mäng desktopile.... ühtegi veateadet ei tule.
Mul kadus see sama probleem peale viimast väikest patchi ära aga Task Managerist pean ikka iga mängu käivitamisel priority käsitsi ära muutma. Äkki selle suure patchiga saab ka sellest bugist lahti. Aga ole mureta - COD-i foorumi vist kõige pikem teema keskendubki sellele ilma veateateta desktopile viskamisest. Kõige kummalisem on, et isegi Event Viewer ei näita midagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.11.2019 20:20:05 vasta tsitaadiga

Mul sõbral sama jama, tal ka 1080Ti.
Mingid Nvidia tegematajätmised ?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.11.2019 22:52:50 vasta tsitaadiga

mul eile mängis väga hästi täna ei ole proovinud .... . Jamad on selle mänguga jah,kas siis jookseb v ei jookse üldse... mul viskas ka välja mingi aeg tegin arvutile restardi ja windows peab olema uuendatud viimasele versioonile ,peale seda hakkas tööle.

viimati muutis Gap 22.11.2019 00:43:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 21.11.2019 23:28:26 vasta tsitaadiga

SBMM on nii äge. Hakkasin mängima, esimene mäng KDR 4 ja võit. Teisel 2.5 ja võit, kolmas 3,midagi ja võit. Seejärel kaotus ja 0.2, kaotus ja 0.3, kaotus ja 0.5. Mis teeb selle eriti ägedaks? Võidumängudes jooksis kõik nagu siid ja lasud reaalselt läksid pihta. Kaotusmängudes kukkusin lihtsalt jala pealt nurga tagant tulles pikali. Vastase kaameras jooksin ma nurga tagant välja, vahtisin teda pool sekundit ja siis tõstsin alles relva.

Pole miskit öelda, kvaliteetmäng. Üks paremaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.11.2019 23:32:41 vasta tsitaadiga

Nuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 21.11.2019 23:38:55 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Nuta thumbs_up.gif


More like lasen selle viimase XP tokeni ära ja läheb uninstalli. Hea, et selle debiilsuse eest raha ei maksnud, teeks ilmselt chargebacki.

https://old.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dze0al/results_of_my_experiment_after_xclusives_aces/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2019 09:35:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Sest mäng pole hetkel ju retardedly broken... Ise tiksud ilmselgelt MW Redditis ja ei ole märganud, mida seal näidatakse ingame klippides iga päev icon_rolleyes.gif


Mängus on piisavalt vahendeid camperite vastu võitlemiseks.
See, et mäng mind järjest tugevamatega kokku paneb ei ole probleem. Areng peab kuskilt tulema. Ma ei fännaks seda mängu niipalju kui vanade CoDide stiilis 24-4 oleks koguaeg K-D.

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Nuta thumbs_up.gif


More like lasen selle viimase XP tokeni ära ja läheb uninstalli. Hea, et selle debiilsuse eest raha ei maksnud, teeks ilmselt chargebacki.



Tee muidugi, äkki sa ei siuna siis igat asja siin teemas thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 22.11.2019 11:54:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:

See, et mäng mind järjest tugevamatega kokku paneb ei ole probleem. Areng peab kuskilt tulema.


Areng, mis tuleb packet lossist (vastased ja omad warpivad) ja sellest, et minu ping serverisse on 100+ ning vastastel 30? Päris hea areng, selliseid võiks rohkem olla. Kas nimetame järgmise taseme arenguks ehk veel kangema handicapi? After all, kui oled serveri jaoks vastastest alati aeglasem, pead ju paremini mängima icon_rolleyes.gif

EDIT: see on see big update, mida community manager eile haippis kui uuendust, mis "lahendab kõik community poolt tõstatatud probleemid"? https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dzy5uc/112219_patch_notes/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2019 11:57:59 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuidas sina koguaeg 100+ pingiga tüüpide otsa satud. Mul juhtub seda üliharva ja siis ka ehk ühe-kahe mängijaga.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 22.11.2019 12:03:47 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma ei tea, kuidas sina koguaeg 100+ pingiga tüüpide otsa satud. Mul juhtub seda üliharva ja siis ka ehk ühe-kahe mängijaga.


Eile olid ühes mängus vastaste poolel kolm venda, kelle ping kõikus 150-160 vahel. Surin neid nähes jala pealt iga kord. Aga skill küll tõusis, raisk thumbs_up.gif icon_lol.gif

Community saatis lugupeetud community manageri konkreetselt urruauku selle update-i peale: https://twitter.com/ashtonisVULCAN/status/1197794048297168896
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2019 13:28:36 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma ei tea, kuidas sina koguaeg 100+ pingiga tüüpide otsa satud. Mul juhtub seda üliharva ja siis ka ehk ühe-kahe mängijaga.
Ju ta üle 4G võrgu mängib. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 22.11.2019 13:48:55 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
softis kirjutas:
Ma ei tea, kuidas sina koguaeg 100+ pingiga tüüpide otsa satud. Mul juhtub seda üliharva ja siis ka ehk ühe-kahe mängijaga.
Ju ta üle 4G võrgu mängib. icon_razz.gif


Viiesajane Elisa Tallinna südalinnas. Ja kui endiselt ei tea, siis mängijate pingide väärtus on mängija suhtlusaeg serveriga, mitte aga teiste mängijatega. Kui mitte ühtegi teise võrgumänguga probleeme ei ole ega toimu ka mingit "skill based matchmakingut", siis asi on selles spetsiifilises mängus, mitte aga netis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.