Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Last Epoch märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.02.2024 12:58:44 vasta tsitaadiga

D4 on jah graafiliselt up to date niiöelda ja story on hea aga kõik muu sakib. Olles LE mänginud nüüd ca 30h saan ma aru, miks see mäng paljudele meeldib ja striimerid sinna kolinud. Kuigi mäng on early accessina väljas olnud pikalt, siis areng on muljetavaldav.
Ma ütleks, et LE skillide süsteem ja nende väljund ehk mida saab kokku panna on parem kui PoE ja D4 mnjah seda ei tahagi enam mängida peale LE tegemist. Loot filter on ikka räigelt hea asi eriti selle lihtsus kui kopeerida kuskilt mujalt valmis list.
Crafting on ka päris hea balanss lihtsuse ja samas võimalusterohke.

Ootan põnevusega 1.0 uuendusi ja uut klassi.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 17.02.2024 15:05:17 vasta tsitaadiga

Endal on 698h icon_lol.gif Mis klassiga keegi alustab? Ise tahaks uusi klasse proovida, aga samas shamani revork tundus lahe, kohe ei suuda otsustadagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.02.2024 20:31:21 vasta tsitaadiga

tehniline trailer
Spoiler Spoiler Spoiler

Miinimum nõuded

tsitaat:
PC gamers will at least need an Intel Core i5 2500 or AMD FX-4350 with 8GB of RAM and an NVIDIA GTX 660ti or AMD R9 270 with 3+ GB of VRAM.


Soovitavalt
tsitaat:
The devs recommend using an Intel Core i5 6500 or AMD Ryzen 3 1200 with 16GB of RAM and an NVIDIA GTX 1060 or AMD RX 480 with 4+ GB of VRAM.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 17.02.2024 21:40:58 vasta tsitaadiga

siin on kasulik link, hunnik build guide, item database jne
https://www.lastepochtools.com/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.02.2024 10:58:04 vasta tsitaadiga

ma siin pea kolm aastat tagasi mängisin oma spriggan werebeari, mõtlesin, et värskendan pisut ja enne launchi rollisin spin-to-win void knighti (echo warpath). väga kaugele pole jõudnud, alles kolmas mono saar avatud, level on miski 70 kandis.

võrreldes kolme aasta vanuse mänguga on palju edasiminekuid, aga paaris kohas on mäng ikka siiski toppama jäänud.
selgelt on näha, et suunati ressurssid higistajate püüdmisele, ehk endgame, crafting, balanss, erinevad buildid. väga selgelt on näha suur muudatus kogu süsteemides ja sünergias ja muus säärases.

Graafika poolelt ei paista küll midagi väga muutunud, aga jookseb küll sujuvamalt, eriti kui ekraanil oli palju läbu. Enne oli suure rahvahulga juures ikka parajalt tõkkamisi, nüüd on parem. Murekoht võib tulla EU server, kes online'i plaanib taguda, tõenäoliselt vägagi suur murekoht. EU piirkonna jaoks on praegu ainult üks server (EU West) ja seegi juba pidurdab. Vahest on erinevate areate (või fast travel) loadimine ikka kümneid sekundeid. On iseg olnud säärast jama, et ei loadigi ära, peab leave game ja uuesti tegema. Offlines sama jama ei ole. Kui nüüd launchiks kätte läheb ja rahvas suure hulgaga peale lendab (ja ma kardan, et lendab), siis on küll kaputt.

kahjuks on aga jäänud tavarahvas ehk casualid, sest ausalt öeldes campaigni poolelt ei ole väga suurt vahet, mis oli kolm aastat tagasi ja mis oli nüüd. veidi on süsteemi ringimängitud ja tuunitud (juurde on tulnud lõikamise dungeonid), aga cinematicud on ikka väga üksikud ja vaesed, bossfightid juhuslikud ja mitte midagi erilist. täpselt selline "skip-skip-next-next-skip" tüüpi vendadele, kes üldse ei viitsi süübida (ja pärast virisevad, et "pole stoorit"). Vähemalt ei jää skippijatel midagi nägemata. Kurb tõdeda, et olgu see Wolcen nii bugine ja poolik launchil nagu oli, campaign oli tol paremini viimistletud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 19.02.2024 14:54:17 vasta tsitaadiga

Kampaania peaks vist edasi minema, praegust vist lõppes seal kõrbes ära, aga see lõpu boss on nägemata.
Aga jah, üldiselt on õigus sul, tõesti sihuke kiire läbijooks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 16:55:48 vasta tsitaadiga

õnneks ma siiani ei tea ei PoE, TL:Infinite, ega ka LE storyt... ja ega ei huvita ka icon_biggrin.gif ARPG ja story on nagunii alati selline meh, mängu point on mujal...

Ideaalses maailmas hakkaks ma monolithe/map'e jne mängima lev 1.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.02.2024 21:03:59 vasta tsitaadiga

Soovitage mingit head starter bildi.
Nagu aru saan siis mingi Void Knight ball buster on üks parematest? Midagi taolist mingi aasta kaks tagasi tegin ka.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2024 21:49:40 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Soovitage mingit head starter bildi.
Nagu aru saan siis mingi Void Knight ball buster on üks parematest? Midagi taolist mingi aasta kaks tagasi tegin ka.


Youtube on täis igasugu fun build guide icon_smile.gif lihtsalt pick one and go.. https://www.youtube.com/watch?v=-K28-2fJy1g

Release patch notes on küll kilomeeter .. https://forum.lastepoch.com/t/last-epoch-1-0-patch-notes/

Nii palju on muudetud visuaale, et täna nähtav mäng ilmselt sama küll enam välja ei näe icon_smile.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.02.2024 17:41:00 vasta tsitaadiga

Mul jäi karp lahti just visuaalse uuenduse osas. Nagu mida hekki, D4 tasemel juba video järgi. Ülivinge elamus saab olema.
Mul ka pole valikut tehtud aga kuna nagunii pole LE endgame veel kogenud, siis vist teen selle uue warlockiga algust.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 20.02.2024 22:28:50 vasta tsitaadiga

siin väike eelvaade mis on homme ootamas, sellel tüübil on ligipääas 1.0 patchile, on seda juba mänginud juba mingi 600 tundi
visuaalselt näeb mäng välja mega, kampaanias aread mis olid rasked on nüüd kerged ja mõned kerged aread on nüüd ekstreemselt rasked.
Jee ja mul on 3 vaba päeva tulemas
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.02.2024 04:16:34 vasta tsitaadiga

thargun, ma tema Bleed Warlocki proovingi teha nüüd. Veel kahevahel, et kas SSF või mitte. Warlock uus klass ka nii, et peaks fresh kõik olema icon_smile.gif
https://maxroll.gg/last-epoch/build-guides/bleed-warlock-guide
https://maxroll.gg/last-epoch/build-guides/warlock-leveling-guide
Siin 5:15 peal demo
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.02.2024 10:25:57 vasta tsitaadiga

ajalugu on näidanud, et uute masterytega tulnud klassid on alati veidi alabalansseeritud. seega pole ime, et warlock ja falconer tunduvad tugevad.
ma arvan, et võtan ka warlocki esimeseks, primalisti (beastmaster) mängisin ammu, rogued proovisin bladedancerina enne ka, nüüd sentinel void knighti. võiks midagi värsket võtta. maagi ei viitsi, sest ainus pädev värk on runemaster, aga säärane 121-põmm, 121-põmm quick-time-event tüüpi mänguisu peale ei aja
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 21.02.2024 13:12:39 vasta tsitaadiga

Kas pildiilu resolutsiooni kohalt ka parandusi tulemas on? Suurelt ekraanilt videosid vaadates on hetkel visuaalid küll üsna räbalad. Isegi pisikesed elemendid näevad hõredad välja, rääkimata suurtest. Piltlikult - elemendid, mis kuvatakse suurusega näiteks 5x5cm oleks nagu 25x25 pikslit, mis on üles skaleeritud ja tulemuse parandamiseks mingite smooth efektidega üle lastud.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga


viimati muutis Kristoferr 21.02.2024 15:58:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 21.02.2024 14:59:16 vasta tsitaadiga

Tegelt on maagil päris mitu op buildi, spellblade flame reave, shatter strike, sorcil lighting buildid, elemental nova (see küll nõuab uniqe helmi et toimiks), meteor, volcanic orb
kõik on fun buildid ja endgame võimelised
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2024 15:09:18 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda otsustada, kas warlock või siis lightning rampage werebear icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 21.02.2024 17:21:10 vasta tsitaadiga

viska kulli kirja icon_lol.gif
ma lähen esialgu tuttavat teed, proovin midagi shaman gathering stormiga teha, eks siis näis kuida toimib, ühtegi guidi ei vaata
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.02.2024 06:39:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi mõistab miks serveritega ALATI selline jura on? Nagu.. LISAGE OMALE QUEUE SÜSTEEM.. see lahendaks ju absoluutselt kõik problad? Jah näed ekraanil 4h ootamist AGA sa tead millal tagasi tulla.
Praegu aga jumal teab millal online mängida saab.. offline jummala mõttetu kuna seda chari ei saa online hiljem tuua..


edit: Praegu võimalik mingi mesilaste MTX lahti saada kui paned refferal koodi sisse. Kui keegi saab lisage "HDTanel". Mängus vajutage H.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 22.02.2024 18:00:12 vasta tsitaadiga

Jaaa, steamis 167k mängijat ja serverid umbes jälle, 5 minutit laadib areat icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.02.2024 19:05:41 vasta tsitaadiga

Sama mis Tanel, kes viitsib lisada "Divona"

thargun kirjutas:
Jaaa, steamis 167k mängijat ja serverid umbes jälle, 5 minutit laadib areat icon_lol.gif


Jah, hullem kui eile südaööl. Siis sain vähemalt areasid vahetada lvl 21 tegin ära falconeriga. Kui nad homseks korda ei saa, siis nädalavahetusel on lootusetu.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2024 19:33:05 vasta tsitaadiga

Discordist nende kommunikatsiooni järgi, siis neil ei ole riistvara puudus vaid on pudelikaelad, millega nad aktiivselt tegelevad. Eks nad ilmselt on veidi oma edu ohvrid, korraga samaaegselt sisse logivate inimeste arv on liiga suur.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.02.2024 19:43:16 vasta tsitaadiga

Ma olen üsna kindel, et tegemist ei ole sisselogimise või auth probleemiga serveri poolel. Ühenduste arv ka mängus sees istun eri tsoonide loadimise ootel ja vastust ei tule isegi failimist. Nad on queue peale pannud ja oled ootel oma päringuga.

See on kindlasti palju ajakulukam backendis lahendada, et suudaks mitmeid kordi rohkem päringuid läbi lasta sekundis.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 22.02.2024 20:02:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt siis ca miljon koopiat müüdud kohe esimese hurraaga.
E: Paistab jah, et milku müüdi juba 13 päeva tagasi eelmüügist.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga


viimati muutis Kristoferr 22.02.2024 20:07:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2024 20:07:52 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma olen üsna kindel, et tegemist ei ole sisselogimise või auth probleemiga serveri poolel. Ühenduste arv ka mängus sees istun eri tsoonide loadimise ootel ja vastust ei tule isegi failimist. Nad on queue peale pannud ja oled ootel oma päringuga.

See on kindlasti palju ajakulukam backendis lahendada, et suudaks mitmeid kordi rohkem päringuid läbi lasta sekundis.


Mulle tundub, et probleem on backendis, kui on alade vahel liikumine, siis on neid päringuid instantside kohta liiga palju.

Keegi võiks LE'le ka miski asjaliku loot filtri genereerida ja seda hallata, nagu PoEl on neversink. Üldse ei viitsi/taha enda filtrit tegema hakata icon_biggrin.gif

edit: Miljon müüdi täis juba nädal tagasi. Ilmselt eile müüdi korralikult otsa sinna.
Steamchartsi järgi on viimase 30 päeva korraga mängijate arv 166k ja hetkel mängib 145,470 , mis paneb nad steamis 9ndale kohale.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.02.2024 20:21:30 vasta tsitaadiga

Averielle — Today at 18:46
Notice: We are continuing to work on the transition time issues, and will be deploying a service to help us better diagnose issues and test fixes. We expect this process to take up to one hour, during which time servers may become unavailable. Thank you for the continued support as we are working to resolve these issues.


Okei lähen vaatan mingi filmi vahepeal ära. Vb 2h pärast on püsti. Nad alles hakkavad diagnoosima probleemi ja selle fixi kas aitab.

Guide ja loot filtrid olemas anna minna copy paste, tegin sama falconeriga
https://maxroll.gg/last-epoch/build-guides

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Last Epoch mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.