Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2019 16:36:43 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Jubedalt kiidetakse seda mängijat igal-pool. Ei oska ise hinnata. Mis suhtes ta kohutav on?
Mootor on väga kärarikas ja sees olev USB värk võtab helikvaliteeti vähemaks isegi siis kui on välja lülitatud. Selle vastu aitab USB plaadi välja kiskumine ja helipea otse phonoampi sisendisse ühendamine, mootorit vaikseks ei tee, see on impulssmootor ja ongi loodud "mulksuma"... ah jaa, antiskatingu reguleerimine on sellel imeasjal samuti täiesti mööda! Aga see-eest Technicsi kloon... ja võrdlemisi odav icon_biggrin.gif Mul üks selline musta värvi elukas seisab kapis ja ma ei tea mis temaga teha, USB plaadi võtsin vahelt välja, heli läks "puhtamaks", aga see mootori mulksumine, see on päris tüütu.

viimati muutis Vondur 15.04.2019 16:39:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.04.2019 16:37:04 vasta tsitaadiga

Vondur, Ok. Kunagi mõtlesin isegi seda osta. Aga see "DJ" välimus ei meeldinud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2019 16:47:29 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Vondur, Ok. Kunagi mõtlesin isegi seda osta. Aga see "DJ" välimus ei meeldinud.
Noh taustal mängivaks plaadikeerutajaks ta sobib, "boonuseks" veel palju nuppe ja tulesid küljes... DJ asju temaga ei aja, põhjuseks jälle mootor, see on ebastabiilne ja kui korra oled plaadi keerlemist veidi käega pidurdanud, siis hakkab mootor "jõnksutama" ja saab õige kiiruse tagasi alles peale kolme-nelja sekundit. See aparaat ei ole ikka see "päris" plaadimasin...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 15.04.2019 17:03:23 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
SilQ kirjutas:
Jubedalt kiidetakse seda mängijat igal-pool. Ei oska ise hinnata. Mis suhtes ta kohutav on?
Mootor on väga kärarikas ja sees olev USB värk võtab helikvaliteeti vähemaks isegi siis kui on välja lülitatud. Selle vastu aitab USB plaadi välja kiskumine ja helipea otse phonoampi sisendisse ühendamine, mootorit vaikseks ei tee, see on impulssmootor ja ongi loodud "mulksuma"... ah jaa, antiskatingu reguleerimine on sellel imeasjal samuti täiesti mööda! Aga see-eest Technicsi kloon... ja võrdlemisi odav icon_biggrin.gif Mul üks selline musta värvi elukas seisab kapis ja ma ei tea mis temaga teha, USB plaadi võtsin vahelt välja, heli läks "puhtamaks", aga see mootori mulksumine, see on päris tüütu.


Siin juba enamus vead ära öeldud. Parandaksin veel et anti skating pole mööda vaid ei tööta üldse, täiesti praak, illustratiivne ainult.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2019 19:10:47 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Eestis müüb keegi Fluance plaadimängijaid? Amazonis nad on olemas, aga kohaltoimetamine on paras kirves...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.04.2019 19:13:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Eestis müüb keegi Fluance plaadimängijaid? Amazonis nad on olemas, aga kohaltoimetamine on paras kirves...


Otsisin ise ka. Kirjutasin tootjale, et kes EU's neil müüb. Vastuseks sain. Only Amazon.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2019 19:39:48 vasta tsitaadiga

Hea teema. thumbs_up.gif Endal on plaadimängija Technics SL Q2 ja on päris hea. Sai ka algul liiga valimatult plaate ostetud aga ega nad hapuks ka ei lähe. Jõudu Teile
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.04.2019 20:08:26 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Vondur kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Eestis müüb keegi Fluance plaadimängijaid? Amazonis nad on olemas, aga kohaltoimetamine on paras kirves...


Otsisin ise ka. Kirjutasin tootjale, et kes EU's neil müüb. Vastuseks sain. Only Amazon.
Jama on veel see, et saksa Amazon ei tea Fluancest midagi, neid müüb ainult Amazon UK ja sealt on kohaletoomine üle 30 euri, naelade eurodeks konverteerimine on väga imelik, ametlikust kursist palju kallim ja tänu sellele tuleb veel mingi 20 euri juurde... lõpphind tuleb näiteks RT81 mudelil 333 euri kuigi ametlik hind eurodes on 220 euri...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.04.2019 11:15:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

naelade eurodeks konverteerimine on väga imelik, ametlikust kursist palju kallim

Osta/telli naeltes, saad kodupanga kursiga icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 16.04.2019 12:43:23 vasta tsitaadiga

Amazonis hea transporti pakub kui müüjaks on Amazon ise, kaval ka jälgida Warehouse Deals... nn karpkahjustatud kaup. Lisaks Amazon.Co.uk it/de/es ka kohad

Miks just see Fluance? Kui ainult antud tootja, siis alates RT82. RT81 tundub olevat sama, mis ülejäänud turul aka Denon jne

Ise soovitaks välistada sisemiste RIAA muundajatega või USB-ga. See sisemine ei kõlba ei kuhugi. Mida võiks peaks jälgima, Wow and Flutter näitajaid ja ka müra, neid hiljem muuta ei saa. Heal grammofonil üldistavalt isolatsioon muust maailmast peamine. Hinnanguid võib lugeda, kuid loe ka ridade vahelt.

RIAA korrektor siis jah üks esimesi mis heliliselt tunda. Järgmine helipea nõela kuju. Matid väga erinevad ja neid peab proovima, ka ilma, seal siis kaks suunda isoleerivad ja mitte. Lisaks helipea nullpunktide seadistamine, 90 kraadi vertikaalselt ja horisontaalselt.

Uus AT VM95 huvitavad, et saama helipea külge erineva kujuga nõelad ka DJ
Nagaoka väga huvitav tootja ja C711 väga ok mudel, MP-110 hind läinud kalliks kuid laheda heliga.
Ortofonil natuke kehv maine, kuna ei suuda sama heliga mudelit toota, miks ka arvustusi nii erinevaid.
Grado
Goldring
Denon

jne kallid tootjad

Taavi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 16.04.2019 13:37:34 vasta tsitaadiga

leierpro,
Hea ja asjalik jutt.

Mina vaatasin Fluance'et välimuse pärast. Paraku, ei ela ma üksi ja "man cave" ka pole seega tuleb arvestada teistega. Siis tuleb jälgida disaini, et sobib elamisse ja teine pool ei taha seda häbist ära peita. Nagu DJ välimusega mängijad.

Küsikski mis mängijad siis rahval on kodu?

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 13:51:06 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Küsikski mis mängijad siis rahval on kodu?


Stanton STR8.150, kohe varsti lisanduvad Denon VL12'ned...

SilQ kirjutas:
...teine pool ei taha seda häbist ära peita...


Imelik teine pool sul siis... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 13:59:35 vasta tsitaadiga

Pro-Ject Debut Carbon (valge). Kiiruse vahetamine on ehk natuke tüütu aga muidu igast otsast väga hea masin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 14:11:15 vasta tsitaadiga

Kuna oli ebaselge palju vinüüle kuulama hakkan, sai soodne Audio Technica AT-LP3 hangitud. Helipea läks vahetusse, asemele sai Nagaoka MP-100.
Ühel sünnipäeval äkki võtan ka kangema mängija. Pro-jecti peale jäi enda silm ka.
Hea valik phobic!

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 264
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 16.04.2019 14:17:20 vasta tsitaadiga

Technics 1210 MK2 (klassika, väga hea) ja ATLP120 ( suht käkk aga 78ne kiirus olemas mida tihti kasutan)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 16.04.2019 14:29:18 vasta tsitaadiga

SL-1210mkII
SL-1210M5G
SL-10 müügis
SL-L3

Kõik Technics icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 16.04.2019 14:29:45 vasta tsitaadiga

Etz, No tegelikult olen mina oluliselt pipram kui teine pool. Mul on väga oluline millise disainiga üks või teine element kodus on. Arvuti korpus, vinüüli mängija, arvuti monitor jne. Ja ma olen üsna imelik tõesti icon_smile.gif

Endal oli aastaid 10-15 tagasi mingi vene mängija mõned plaadid ka, läks rikki. Nüüd 2 aastat tagasi plaanisin uuesti alustada kuulamise ja kogumisega. Kõigepealt otsin lihtsalt albumeid icon_smile.gif.
Tahtsin küll kasutatuld, aga ei leidnud 3 kuu jooksul midagi, väga palju polnud aega otsida ka. Nüüd mängija olnud üle aasta ja võtsin AT-LP5'e polnud nagu midagi võtta hinnapiir oli ees (max 300€), sest sama moodi omal ajal ei teadnud kui kõvasti kuulama jään ja ühel päeval ma nägin soodukat ja ära ostsingi. Muidugi oli ka soodsamaid variante, aga sai hea hinnaga 359€, isegi praegu ei saa sellise hinnaga. Kuu tagasi avastasin, et AT'l uued mängijad mis päris kenad. https://eu.audio-technica.com/turntables/AT-LPW40WN.
Aga hetkel täidab mu vajadused.

Nagu eel pool öeldi siis olin ka enne ostu teadlik, et et igasugused sisemised võimud on saatanast ja isegi kui saab välja lülitada siis reeglina on ta seal ikka segamas. Mina võtsin selle riski kui ostsin.
Wow & flutter reeglina on kõigil 0.2%. Olen kuulnud, et pigem võiks alla selle jääda, aga siis läks mängija minul juba hinna skaalast välja.

Tahaks küll mingid pro'mat mängijat oma seadmetega kuulata.


viimati muutis SilQ 16.04.2019 14:32:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 16.04.2019 14:30:51 vasta tsitaadiga

http://www.audiosalons.lv/lv/catalog.php?prod_id=2037 suht ok hind

T
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 14:36:53 vasta tsitaadiga

AT-LP5 oli endal ka sihikul, kuid ostu hetkel oli AT-LP3 179 vs AT-LP5 ca 450. Antud hinnaga millega kasutaja SilQ mängija sai oleks ise ka AT-LP5 kasuks otsustanud icon_smile.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 264
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 16.04.2019 15:43:21 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem oleks ma tahtnud Technics technics sl-q2 musta värvi, aga neid vist väga liigu.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.04.2019 15:58:38 vasta tsitaadiga

Technics SL1200 MK2, Ortofon 2m Red. Korrektorit otsin juba pikka aega, kuid mitte eriti agaralt, seni on ta Technicsi võimu küljes. Mul on üldse kogu audiokola Technics, koos grammariga 9 erinevat karpi riiulis, siin mängib suurt rolli nostalgia... Fluancet tahan suurde tuppa, just disaini pärast, pole neist masinatest midagi halba kuulnud ja Pro-Jecti ja Rega ufod mulle ei istu. Aga tegelikult on minu "idioodi unistus" midagi vana ja väärikat, midagi Pioneeri või Denoni seitsmekümnendate/kaheksakümnendate masinatest...

viimati muutis Vondur 16.04.2019 16:54:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phobic
HV kasutaja
phobic

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 16:25:41 vasta tsitaadiga

Siin on nii mõnigi lahe masin saadaval:
https://www.retroheli.ee/kategooria/vinuul/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2019 19:26:15 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Mul on üldse kogu audiokola Technics, koos grammariga 9 erinevat karpi riiulis, siin mängib suurt rolli nostalgia...


ot:
Äkki räägid lähemalt...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 17.04.2019 04:21:45 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Vondur kirjutas:
Mul on üldse kogu audiokola Technics, koos grammariga 9 erinevat karpi riiulis, siin mängib suurt rolli nostalgia...


ot:
Äkki räägid lähemalt...

Ei midagi üüberkallist ega üüberharuldast, kaheksakümnendate lõpp ja üheksakümnendate algus, nagu ütlesin, on tegu rohkem nostalgia ja sentimentaalse kolaga, kuid kõik nad on võimalikult heas seisukorras, ilma kriimudeta ja töötavad nii nagu peab. Üritan hoida kogu karbihunnikul ühte stiili ja disaini, vana head sirgjoonelist ja askeetlikku, hilisem kaarjate joontega niinimetatud "korea" disain ei meeldi mulle üldse.

Võimendi Technics SU-VX620
CD dekk Technics SL-PG400A
CD dekk Technics SL-PG520A
3 head Kassettdekk Technics RS-BX727
Duubelkassettdekk Technics RS-TR555
Duubelkassettdekk Technics RS-TR165
Tüüner Technics ST-G460L
Ekvalaiser Technics SH-GE70

P.S.
Otsin SU-VX620 võimendile originaalpulti, sellega saab juhtida ka CD dekki, duubelkassettdekki ja ekvalaiserit (läbi võimendi, lisajuhtmete kaudu). Kui kellelgi on jäänud vedelema selline pult nagu RAK-SU301W, oleksin huvitatud. Hetkel on iseprogrammeeritud pult ja see pole ikka see...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.04.2019 07:45:57 vasta tsitaadiga

Keegi välimisi kilesid ka vinüülidel kasutab?
Kui jah siis miks? ja milliseid?

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.