Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Coca-Cola Plazas avati kinosaal iSense märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2019 12:21:03 Coca-Cola Plazas avati kinosaal iSense vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Forum Cinemas avas täna uuendatud kinosaali iSense, mis toob sarnaselt teiste Euroopa riikidega ka Eestisse uudse filminäitamise kontseptsiooni.

Seni Scape saalina tegutsenud Coca-Cola Plaza suurim kinosaal kannab pärast uuenduskuuri nime iSense. „iSense kontseptsiooni toomine Coca-Cola Plazasse annab lisaks veelgi värskemale saali sisule meie kinole ka üle Eurooopa tunnustatud ja teada kvaliteedimärgi,“ ütles Forum Cinemas Baltikumi tegevjuht Kristjan Kongo.



Odeoni Groupi poolt välja töötatud üle Euroopa kasutusel olev kontseptsioon tähendab teravat ja erksate värvidega pilti, luksuslikke nahktoole, seinasuurust ekraani ja Dolby Atmose helisüsteemi. „iSense kinosaalid avati märtsi alguses ka paljudes teistes Euroopa riikides, teiste seas Soomes, Lätis ja Leedus,“ lisas Kristjan Kongo.

Uuendamise käigus muudeti Coca-Cola Plaza suurima saali sisustust ja valguslahendust. „Klientide jaoks on üha määravamaks mugavus, mis on ka iSense kontseptsiooni teravik - mõnusa filminautimise pakkumine,“ märkis Forum Cinemas tegevjuht.

iSense saali piletihinnad jäävad samale tasemele seni Coca-Cola Plaza suurimas saalis kehtinuga.

Allikas: https://www.forumcinemas.ee/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 29.03.2019 18:55:42 vasta tsitaadiga

Nii kui Scape avati käisin seal ära ja saatsin "sõimukirja" kinole icon_lol.gif
See oli 15. oktoober 2015.

Pean uuesti proovima, kas vanad vead said korda tehtud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2019 19:04:02 vasta tsitaadiga

arnis, mis seal oli, heli?
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2019 19:48:05 vasta tsitaadiga

Nad võiks Dolby Vision võimekuse sinna ehitada. Siis oleks mõtet ka mingi uudis välja lasta. Hetkel vahetatigi ainult toolid ja ledid välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2019 23:58:33 vasta tsitaadiga

Smuutibaar pandi kinni, mina seal kinos enam ei käi. Kahju iseenesest, mulle Scape saal meeldis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2019 00:34:56 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Smuutibaar pandi kinni, mina seal kinos enam ei käi. Kahju iseenesest, mulle Scape saal meeldis.
Sellepeale küsiks, et käid söömas või filmi vaatamas? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 30.03.2019 09:36:02 vasta tsitaadiga

Noortepärane ja Popp on kinos popcorni õgida nii, et summutab kinoheli (mis on tavaliselt liiga vali, eriti reklaam) ja lisaks on peale lahkumist raadiuses korralik prügilasu.
Tundub jah, et paljudele toit muidu ei maitse kui filmi kõrvale vaadata ei saa!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 30.03.2019 21:12:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
arnis, mis seal oli, heli?

Esimene üllatusmuna oli see, et toolide aadressid on täiesti nähtamatud kui saabud
momendil, mil põhivalgustus on väljas. Seda üritati ravida pimedas helendavate kleepsukestega, tulutult.

Projektor võib terav olla, aga kui film on salvestatud 24FPSiga, siis mitte mingisugust pildiparandust ei ole.
Too kord 2015. aastal vaatasin filmi "The Walk". Ja kui kaamera jooksutas pilvelõhkuja vertikaalsed postid
kaadrist vasakult paremale, siis pilt oli nii jama et ajas lausa oksele. Kõik virvendas ja käis vahest edasi vahest tagasi.
Teisisõnu kaadrite vahele ei pandud mitte midagi ja lasti toorest materjali projektorist välja.
Philipsi telekad näiteks oskavad teha imet sellise probleemi raviks.

Kolmandaks olid 3D prillid mingid nigelad pisikesed junnid, mille tulemusena saali keskel istudes kinolina ei mahtunud vaatevälja.
Prillide raamid tulid ennem ette. Pidi pead kruttima.
Lisaks prilliklaasid rikkusid pildi ära kromaatilise aberratsiooniga. Vaatevälja servades pilt oli täielik spekter.
Lisaks prilliklaasi servast paistis kinoprojektori valguselätakas kui just see täpselt selja taha ei jäänud (istud täpselt keskel).

Uks ei olnud avatud. Ei oska ise avaneda ja igaüks peab seda suruma (võimalik et teenindusviga, ei huvita eriti, kelle süü).
Oleks pidanud tegema ukse mis ise lahti ka tuleb enne seansi algust ja peale lõppu.

Igatahes mitte midagi head selle Scape saaliga ei lisandunud 2015. aastal. Heli oli okei, pilt ei olnud üldse, seda enam 3D.

ja Cocal on veel miljon rõvedat häda, mida nad aastaid juba ei paranda. Peldikud on pasased, piletiväravad on puuetega -
lihtsalt ei suuda triipu lugeda isegi 90%-se tõenäosusega.
Üks mökumaid kinosid Tallinnas yawn.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2019 22:11:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
netcat kirjutas:
Smuutibaar pandi kinni, mina seal kinos enam ei käi. Kahju iseenesest, mulle Scape saal meeldis.
Sellepeale küsiks, et käid söömas või filmi vaatamas? icon_lol.gif


Ei, joomas. Selline traditsioon nagu tolle kino algusaegadest peale, et lähker üht konkreetset lürbet sealt smuutibaarist filmi juurde keelekasteks. Kuna ma mulinaadi ei joo ja popkorni ei söö, siis mingit pattu võib ju inime endale lubada, mis? Aga kui ei anta, siis ei anta. Siis võib kodule lähemasse kinno ka minna, pole vaja sinna nurga taha ronida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ADD
külaline






sõnum 30.03.2019 23:38:53 vasta tsitaadiga

Plazas on puudu üks korralik garderoob. See võiks olla kinopileti alusel.
Praegust garderoobi kasutavad vähesed. Paljudel inimestel terve elu saalis kaasas, vahel ka endal.
Kogu kino võiks olla puhtam.

Prillid natukene peegeldavad seljatagust sisse, aga mäletan, et enne Scape'i oli palju halvem.
Samuti on palju halvem IMAXis. IMAX ajab lausa südame pahaks ja tekitab tõsise migreeni.
Mul nägemisprillid ka, seega 3D prillid lähevad ikka nende peale - olen vist harjunud, aga pean ette sättima väga täpselt ja siis ei tohi liigutada, muidu pilt läheb nässu.

Scape parandas heli ka, kuid tean juhuseid kus filmil oli heli väga katki (see oli ammu - Rogue One). Praegu on heli olnud hea.

Häid asju on ka.
Triipkoodilugeja loeb alati telefonist ilusti välja - panen ekraanipöörde lukku ja heledust juurde - ideaalne. Saan aru, et siin ka teisi arvamusi.

Olen kinos leidnud endale sobivad kohad, kus ei ole pidanud kogemuses pettuma.
Selline kohaleidmine võttis kaua aega.
On tore teada, et väike muutus positsioonis võib nii palju kogemust muuta - see siis "advanced feature" ehk teadlikule kinokülastajale icon_smile.gif

iSense'i proovin ära järgmine kuu.
Tulekul Avengers Endgame, mis on kõrge profiiliga ja ilmselt hästi käsitletud väljalase.

Üldiselt olengi arvamusel, et iga filmi näeb kinos erinev välja ning paljudel juhtudel kino ei vastutagi madala kvaliteedi/katkise heli jm. tehniliste probleemide eest - selle eest vastutab filmi levitaja/tootja.
Samamoodi nagu on projektor masin, on ka kinoärindus masin. Kui projektor- ja helimasin lasevad vahel poolel võimsusel, siis kinomasin seisma ei jää.

Lisaks: subtiitrite kirjutaja paneb korralikku mingit teadmatut Eesti murret - kui juhtud lugema, siis palun ära tee nii - kuigi mõistan, et filmide teravaid nalju ongi väga raske sama naljakalt edasi anda, kuid vanamehe multika stiilis tõlge ei sobi alati, äkki tuleb veel midagi originaalset, vaheldusrikast icon_smile.gif
tagasi üles
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 31.03.2019 22:19:48 vasta tsitaadiga

ADD kirjutas:
Prillid natukene peegeldavad seljatagust sisse, aga mäletan, et enne Scape'i oli palju halvem.
Samuti on palju halvem IMAXis. IMAX ajab lausa südame pahaks ja tekitab tõsise migreeni.


Huvitav ikka see inimeseloom - mulle 3D osas meeldib IMAX vaieldamatult kõige enam, mujal käin võimalusel ainult 2D filme vaatamas. IMAXis häirib ainult heli valjudus. Ma vist ei ole aastatega suutnud omal kuulmist nii ära rikkuda, et sellist volüümi vajaks nagu seal on. Samas, alguses oli ikka see täiesti räme, nüüd juba veidi parem ikka.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 31.03.2019 22:39:13 vasta tsitaadiga

2 või 3 aastat tagasi käisin IMAXis Star Warsi vaatamas. Helitugevus oli üllatavalt mõistlik, eriti CC Plazaga võrreldes. Viimases olen isegi kõrvatroppe kasutanud.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suvakas
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 01.04.2019 09:35:28 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:

Projektor võib terav olla, aga kui film on salvestatud 24FPSiga, siis mitte mingisugust pildiparandust ei ole.
Too kord 2015. aastal vaatasin filmi "The Walk". Ja kui kaamera jooksutas pilvelõhkuja vertikaalsed postid
kaadrist vasakult paremale, siis pilt oli nii jama et ajas lausa oksele. Kõik virvendas ja käis vahest edasi vahest tagasi.
Teisisõnu kaadrite vahele ei pandud mitte midagi ja lasti toorest materjali projektorist välja.
Philipsi telekad näiteks oskavad teha imet sellise probleemi raviks.


Vabandan väljenduse pärast, aga midagi nii rumalat pole ma ammu lugenud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 14:43:48 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
ADD kirjutas:
Prillid natukene peegeldavad seljatagust sisse, aga mäletan, et enne Scape'i oli palju halvem.
Samuti on palju halvem IMAXis. IMAX ajab lausa südame pahaks ja tekitab tõsise migreeni.


Huvitav ikka see inimeseloom - mulle 3D osas meeldib IMAX vaieldamatult kõige enam, mujal käin võimalusel ainult 2D filme vaatamas. IMAXis häirib ainult heli valjudus. Ma vist ei ole aastatega suutnud omal kuulmist nii ära rikkuda, et sellist volüümi vajaks nagu seal on. Samas, alguses oli ikka see täiesti räme, nüüd juba veidi parem ikka.


Mulle meeldib kui heli kõvaks keeratakse. Siis häirib see vähem, et alati on saalis piisavalt tegelasi, kellel on pidevalt vaja krõbistada, matsutada, pikalt kõrrega luristada et topsist viimane tilk jooki kätte saada, poolkõvasti rääkides omavahel filmis toimuvat arutada jne.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 01.04.2019 17:33:54 vasta tsitaadiga

suvakas kirjutas:
arnis kirjutas:

Projektor võib terav olla, aga kui film on salvestatud 24FPSiga, siis mitte mingisugust pildiparandust ei ole.
Too kord 2015. aastal vaatasin filmi "The Walk". Ja kui kaamera jooksutas pilvelõhkuja vertikaalsed postid
kaadrist vasakult paremale, siis pilt oli nii jama et ajas lausa oksele. Kõik virvendas ja käis vahest edasi vahest tagasi.
Teisisõnu kaadrite vahele ei pandud mitte midagi ja lasti toorest materjali projektorist välja.
Philipsi telekad näiteks oskavad teha imet sellise probleemi raviks.


Vabandan väljenduse pärast, aga midagi nii rumalat pole ma ammu lugenud.


Nii suvakat teksti suvakalt kasutajalt polekski oodanud icon_wink.gif
Tahad kommenteerida, siis kommenteeri... ära aja mingi lampsuva jama.

Nõustus Napoleoniga. Kui on kinolinal ikkagi räige action, siis üks püstolilask peab ikka olema püstolilask ka saalis.
Ma võin telekast ka kodus asja vaadata kui elamust ei taha. Olgu dB filmis ja kinosaalis ikkagi võimalikult lähedane thumbs_up.gif
Ei tahaks "vabadust" siin piirata, aga kui tahetakse reaalsust, siis maja kokku kukkumine ei ole mingi vaikne tegevus.
Kui ta oleks vaikne, siis see on ebareaalne kogemus ja sellest kukub ka tärnide arv. Siin ei ole midagi valida ja eelistada.
Kui ei meeldi valjud tegevused, siis ära mine vaatama filmi kus tulistatakse või lennukid kukuvad taevast alla.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suvakas
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 01.04.2019 19:04:17 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:

Nii suvakat teksti suvakalt kasutajalt polekski oodanud icon_wink.gif
Tahad kommenteerida, siis kommenteeri... ära aja mingi lampsuva jama.

Ei viitsi nii elementaarset asja seletama hakata.
Toksi googlisse: why movies are in 24fps

Seda linki võid ka vaadata ja kommentaare lugeda:
https://www.youtube.com/watch?v=SPZXR4sxfRc
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.04.2019 19:33:48 vasta tsitaadiga

ma läheks minema kui mulle mingit motion smoothinguga manti kinos näidataks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 21:06:35 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
ma läheks minema kui mulle mingit motion smoothinguga manti kinos näidataks.


+1
Ma kellegi juurde lähen ja kui telekas mängib siis lülitan kohe selle motion plus vms. paranduse välja. Ma ei tea miks see vaikimisi peal üldse on, täielik okse.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 01.04.2019 22:03:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jaank kirjutas:
ma läheks minema kui mulle mingit motion smoothinguga manti kinos näidataks.


+1
Ma kellegi juurde lähen ja kui telekas mängib siis lülitan kohe selle motion plus vms. paranduse välja. Ma ei tea miks see vaikimisi peal üldse on, täielik okse.


Samas mõni inimene seda pildiparendust ei tunneta, minu naine näiteks. Pane kõik kellad ja viled peale ja ta ikka ei saa aru, et pilt imelik oleks, mul on juba "low" sätetel paha vaadata.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2019 22:14:51 vasta tsitaadiga

Lotharius, nii on. Olen klõpsinud seda sisse välja demo mõttes ja mõni ei tee mingit vahet.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 10:14:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jaank kirjutas:
ma läheks minema kui mulle mingit motion smoothinguga manti kinos näidataks.


+1
Ma kellegi juurde lähen ja kui telekas mängib siis lülitan kohe selle motion plus vms. paranduse välja. Ma ei tea miks see vaikimisi peal üldse on, täielik okse.

Lähed kellegi juurde külla ja hakkad kohe teleka pilti kruttima? Sa päris viisakas poiss meil icon_eek.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 10:41:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
jaank kirjutas:
ma läheks minema kui mulle mingit motion smoothinguga manti kinos näidataks.


+1
Ma kellegi juurde lähen ja kui telekas mängib siis lülitan kohe selle motion plus vms. paranduse välja. Ma ei tea miks see vaikimisi peal üldse on, täielik okse.

Lähed kellegi juurde külla ja hakkad kohe teleka pilti kruttima? Sa päris viisakas poiss meil icon_eek.gif


Muidugi. Kui puldi ära peidavad mind nähed siis tulen universaalpuldiga tagasi ja jõuga muudan ära.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 02.04.2019 19:32:36 vasta tsitaadiga

Smooti või mitte smuuti, faktiks jääb see, et kiiresti liikuv võte 24 kaadriga on prügi. On ja jääb. Siuke propelleriefekt.. öäääk.
10€ eest tahan rohkem kui kleepuv tool. icon_neutral.gif

Kui on halb salvestus ja ei oska korda teha, siis tehke odavamaks antud seanss, teavitage vaatajaid või midagi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 20:05:25 vasta tsitaadiga

See pole mingi vhs et on parem või halvem salvestus, kõik kinod siin ja sealpool lompi saavad samasuguse koopia ja igasugune pildi"parandus" tähendaks et sa ei vasta enam standardile mis muudab küsitavaks linastusõiguse.

Kui tahetakse mehhiko efekti siis tehakse ka film vastav, kääbik seni vist ainus.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2019 20:44:53 vasta tsitaadiga

Kui 24fps ei sobi siis ehk ei tasuks ka kinno minna?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Coca-Cola Plazas avati kinosaal iSense mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.