Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Apple Pay märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 20:07:21 vasta tsitaadiga

Kas esimene makse uue kaardiga oli ikka terminalis? Kui ei, siis ei pruugi toimida, jah.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 25.03.2022 20:55:34 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kas esimene makse uue kaardiga oli ikka terminalis? Kui ei, siis ei pruugi toimida, jah.


Täna sai Walletis kaart kustutatud ja uuesti lisatud, tuli sms kinnituskood ja sidus äpiga ära. Nagu peaks ok olema, täna sai lihtsalt kaardiga makstud poes ja toimis. Kuid hiljem sai proovitud apple pay makset, siis taas oli nii,et näitas et makse done ,kuid siis ilmus Rimi iseteenindus ekraanile failed ja kutsu abi. No ei tea, mis teema nüüd, telefon oli terminali läheduses peaks koik ok olema ,aga polnud. Pidi jälle kaardi välja otsima ja maksma eraldi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.03.2022 22:17:03 vasta tsitaadiga

Vahetasin hiljuti LHV kaarti, lisasin eelmisse telefoni, hiljuti vahetasin siis ka telefoni, lisasin uude telefoni, igal juhul maksed käivad nii kella kui telefoniga, kasutasin ka täna.
Lisaks on mul LHV kaart mTaskus millega Selveris maksan, Hesburgeri äpis on ka LHV kaart otse ning Apple Pay ja mõlemad toimivad. Samuti on see kaart muudes äpipoodides.

Üldiselt ei oska enam arvata, mis sul katki olla saab. Factory Default ehk.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 25.03.2022 23:11:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Vahetasin hiljuti LHV kaarti, lisasin eelmisse telefoni, hiljuti vahetasin siis ka telefoni, lisasin uude telefoni, igal juhul maksed käivad nii kella kui telefoniga, kasutasin ka täna.
Lisaks on mul LHV kaart mTaskus millega Selveris maksan, Hesburgeri äpis on ka LHV kaart otse ning Apple Pay ja mõlemad toimivad. Samuti on see kaart muudes äpipoodides.

)
Üldiselt ei oska enam arvata, mis sul katki olla saab. Factory Default ehk.


No minu jaoks uus asi see maksete teema apple payga, kuna hiljuti sai õunale üle tuldud. Eks proovin mõnes kohas veel, kui poodi asja.

Edit: Jäin korra mõtlema, kas teen ise miskit valesti äkki ? Kui poes tahan apple payga maksta, teen topelt kliki ,telef avaneb, face i tunneb ära, panen
telefoni term.vastu ja ootan kui tuleb done.Kas peab kuhugi veel vajutama või piisabvaid telef puutest ?
Kas telefoni settingutes apple id all payment& shipping alt peaks olema payment method tehtud 'linnuke apple pay juures või ei mängi see rolli ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 26.03.2022 09:04:07 vasta tsitaadiga

Maksmine käib ikka nii nagu sa kirjeldasid.
Payment methodi all ma mingit linnuksest küll panna ei saa, mul on payment method lihtsalt Matercard.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 11:56:12 vasta tsitaadiga

hode, see koht on Apple ID-ga seotud maksete jaoks, App Store ostud nt. ja ei puududta Apple Pay makset toidupoes. Selles kohas on mul nt. hoopis mobiili arvega maksmine ja Apple Pay töötab ilusti.
hugo, kirjelduse järgi teed kõik õigesti. Kui panga support kuidagi aidata ei oska, siis soovitaks ka telefoni resetti.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.03.2022 13:04:46 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
hode, see koht on Apple ID-ga seotud maksete jaoks, App Store ostud nt. ja ei puududta Apple Pay makset toidupoes. Selles kohas on mul nt. hoopis mobiili arvega maksmine ja Apple Pay töötab ilusti.
hugo, kirjelduse järgi teed kõik õigesti. Kui panga support kuidagi aidata ei oska, siis soovitaks ka telefoni resetti.


Proovin täna-homme veel poes mõne vidina osta ja testida, kas õnnestub.
Jah eespool mainitud kuva, tekitas ka mul kahtluse, et see säte oleks nagu app store ostud vmt jaoks, Lhv panga õpetuses oleks siis seda mainitud, kui oluline oleks olnud.

Reset all mõtled kogu telefoni nullimist ja algusest peale ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 26.03.2022 13:11:05 vasta tsitaadiga

Mulle ei tundu samuti, et midagi valesti teed.

Osades pankades Apple Pay limiit seotud viipemaksete limiidiga, kas viipemaksed kaardil lubatud ja limiit piisavalt suur?
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.03.2022 13:34:53 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Mulle ei tundu samuti, et midagi valesti teed.

Osades pankades Apple Pay limiit seotud viipemaksete limiidiga, kas viipemaksed kaardil lubatud ja limiit piisavalt suur?


Mul on äpis viipemaksed väljal lülitatud, kuna ei taha lihtsalt kaardiga viipata, pigem siis sisestan pin koodi. Ma ei usu, et see takistab siis apple pay-ga maksta või siiski ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 18:03:37 vasta tsitaadiga

LHV-d ei tea, aga swedis peavad kaardil viipemaksed lubatud olema, et apple payga maksta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 18:38:24 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mulle ei tundu samuti, et midagi valesti teed.

Osades pankades Apple Pay limiit seotud viipemaksete limiidiga, kas viipemaksed kaardil lubatud ja limiit piisavalt suur?


Mul on äpis viipemaksed väljal lülitatud, kuna ei taha lihtsalt kaardiga viipata, pigem siis sisestan pin koodi. Ma ei usu, et see takistab siis apple pay-ga maksta või siiski ?

Lükka viipemaksed sisse ja katseta poes uuesti, see võib küll olla takistuseks.
Aga muidu mõtlesin jah kogu telefoni nullimist aga seda siis kui enam pole midagi muud proovida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.03.2022 19:16:11 vasta tsitaadiga

aeropiloot kirjutas:
hugo kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Mulle ei tundu samuti, et midagi valesti teed.

Osades pankades Apple Pay limiit seotud viipemaksete limiidiga, kas viipemaksed kaardil lubatud ja limiit piisavalt suur?


Mul on äpis viipemaksed väljal lülitatud, kuna ei taha lihtsalt kaardiga viipata, pigem siis sisestan pin koodi. Ma ei usu, et see takistab siis apple pay-ga maksta või siiski ?

Lükka viipemaksed sisse ja katseta poes uuesti, see võib küll olla takistuseks.
Aga muidu mõtlesin jah kogu telefoni nullimist aga seda siis kui enam pole midagi muud proovida icon_biggrin.gif


Just sai poes proovitud taas, panin telefoni terminali juurde ja näitas done, mõtlesin ohh nüüd õnnestus, oli väike paus icon_smile.gif ja siis selveri ekraanil ilmus veateade viga 902 , proovi uuesti.
Need katsetused lähevad aina kallimaks ja poeskäik lliga tihedaks , pole enam tavapärane icon_smile.gif .Kui veel poodi satun siis lülitan viipemakse sisse ,kui ei toimi, siis peab pangaga suhtlema. Samas mind häirib see, et miks peaks viipemakse sees olema, seega tuleb seal ka limiite tõsta suhteliselt ju sama tasemele ,mis kaardi kuulimiit nt 1000, kui teha see väiksemaks 500 siis taas mõtle, et miks see nüüd ei toimi või ahhaa limiit täis ,otsi pangakaart välja, kui on kaasas siis ok, kui ei ole kaasas siis tobe olukord. Samas mulle ei meeldi, et viipemakse limiit kõrge, et just apple payd maksta , kaob kaart ära siis võõras muudkui viipab sellega icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2022 19:44:54 vasta tsitaadiga

LHV lehel on kirjas, et kasutab viipemakse limiite. Võib-olla peavad need siis ikkagi ka sisse olema lülitatud sel juhul.

tsitaat:
1. Millised limiidid kehtivad Apple Pay tehingutele?
Apple Pay viipemaksetele kehtivad tavapärased viipemaksete limiidid, mis on telefoni või muusse seadmesse (nutikella, iPadi) lisatud pangakaardil. Kui kasutad Apple Payd internetis või rakendustes maksmiseks, siis kehtivad pangakaardi internetiostude limiidid. Soovi korral saad limiite muuta mobiiliäpis ja internetipangas.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 26.03.2022 20:50:42 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
LHV lehel on kirjas, et kasutab viipemakse limiite. Võib-olla peavad need siis ikkagi ka sisse olema lülitatud sel juhul.

tsitaat:
1. Millised limiidid kehtivad Apple Pay tehingutele?
Apple Pay viipemaksetele kehtivad tavapärased viipemaksete limiidid, mis on telefoni või muusse seadmesse (nutikella, iPadi) lisatud pangakaardil. Kui kasutad Apple Payd internetis või rakendustes maksmiseks, siis kehtivad pangakaardi internetiostude limiidid. Soovi korral saad limiite muuta mobiiliäpis ja internetipangas.



Peaks siis testima järgmine kord, et viipemakse sees ja mõned asjad siis pangast üle küsima pangakaardi viipemaksega seoses.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.03.2022 10:57:45 vasta tsitaadiga

Swedis ka see, et viibe peab olema sisselülitatud (kuigi jah küsimus, miks), aga limiite kui selliseid pole mina täheldanud, mis oleks seotud spetsiaalselt viipemaksega, pigem juba siis kaardi enda limiidiga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 27.03.2022 12:47:07 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
Swedis ka see, et viibe peab olema sisselülitatud (kuigi jah küsimus, miks), aga limiite kui selliseid pole mina täheldanud, mis oleks seotud spetsiaalselt viipemaksega, pigem juba siis kaardi enda limiidiga.
Swedis on seotud kaardi limiidiga, LHV-s viipemaksete limiidiga (või netimaksete limiidiga, kui rakendustes maksmiseks kasutada). Vähemalt endal selline kogemus.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.03.2022 13:25:26 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
shizny kirjutas:
Swedis ka see, et viibe peab olema sisselülitatud (kuigi jah küsimus, miks), aga limiite kui selliseid pole mina täheldanud, mis oleks seotud spetsiaalselt viipemaksega, pigem juba siis kaardi enda limiidiga.
Swedis on seotud kaardi limiidiga, LHV-s viipemaksete limiidiga (või netimaksete limiidiga, kui rakendustes maksmiseks kasutada). Vähemalt endal selline kogemus.


siis mõnes mõttes suht mõttetu, sama hästi kanna kaarti kaasas kui telefoniga Apple Pay kasutades suuremaid oste teha ei saa (kunagi ei tea ju).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.03.2022 14:08:00 vasta tsitaadiga

shizny kirjutas:
sakinaga kirjutas:
shizny kirjutas:
Swedis ka see, et viibe peab olema sisselülitatud (kuigi jah küsimus, miks), aga limiite kui selliseid pole mina täheldanud, mis oleks seotud spetsiaalselt viipemaksega, pigem juba siis kaardi enda limiidiga.
Swedis on seotud kaardi limiidiga, LHV-s viipemaksete limiidiga (või netimaksete limiidiga, kui rakendustes maksmiseks kasutada). Vähemalt endal selline kogemus.


siis mõnes mõttes suht mõttetu, sama hästi kanna kaarti kaasas kui telefoniga Apple Pay kasutades suuremaid oste teha ei saa (kunagi ei tea ju).


No seda ma kartsingi, et viipemakse limiit eraldi pangakaardi omaga, et kanna pangakaarti kaasas, kui suurem ost jàrsky plaanis. Niisama kaardi viipe limiidi suurust ka ei tahaks suurena hoida, kui pangakaardi oma
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.03.2022 14:25:23 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
shizny kirjutas:
sakinaga kirjutas:
shizny kirjutas:
Swedis ka see, et viibe peab olema sisselülitatud (kuigi jah küsimus, miks), aga limiite kui selliseid pole mina täheldanud, mis oleks seotud spetsiaalselt viipemaksega, pigem juba siis kaardi enda limiidiga.
Swedis on seotud kaardi limiidiga, LHV-s viipemaksete limiidiga (või netimaksete limiidiga, kui rakendustes maksmiseks kasutada). Vähemalt endal selline kogemus.


siis mõnes mõttes suht mõttetu, sama hästi kanna kaarti kaasas kui telefoniga Apple Pay kasutades suuremaid oste teha ei saa (kunagi ei tea ju).


No seda ma kartsingi, et viipemakse limiit eraldi pangakaardi omaga, et kanna pangakaarti kaasas, kui suurem ost jàrsky plaanis. Niisama kaardi viipe limiidi suurust ka ei tahaks suurena hoida, kui pangakaardi oma


Lihtsam on ise proovida, lükka viipemaksed sisse ja mine telefoniga poodlema, kõige parem praktika, saad ise kõikidele küsimustele vastused.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 05.04.2022 10:14:03 vasta tsitaadiga

Apple Pay SEBis lõpuks saadaval.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 05.04.2022 16:56:28 vasta tsitaadiga

Hmm, Verification required. Use the SEB Eesti app to verify your card...

Kuid äpis pole mingit kohta kus seda teha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007




sõnum 05.04.2022 17:22:44 vasta tsitaadiga

Hitaku, Walletis oli mingi nupp selleks, mis avab SEB äpi ja seal tuleb kinnitus ise ette.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 05.04.2022 17:49:37 vasta tsitaadiga

Hmm, äpi avab kuid kinnitust ei tule ikkagi ette.

OK. Kõne SEB-sse ja aktiveeritud. Tegi paar kliki lisaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 03.10.2023 10:52:14 vasta tsitaadiga

Mingist hetkest on tekkinud nähtus, et apple pay (seb kaart) poes kasutades on terminali kirjad venekeelsed, kellaga makstes kenasti ingliskeelsed. Oskab keegi midagi soovitada, kuidas telefoni puhul ka ingliskeel sinna tagasi saada?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qarisqa
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2023 12:13:48 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Mingist hetkest on tekkinud nähtus, et apple pay (seb kaart) poes kasutades on terminali kirjad venekeelsed, kellaga makstes kenasti ingliskeelsed. Oskab keegi midagi soovitada, kuidas telefoni puhul ka ingliskeel sinna tagasi saada?


Hea teada, et ma ei ole üksi selle murega. Kas oled leidnud mingi lahenduse?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Apple Pay mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.