Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei P30 (Pro) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 02.04.2019 12:23:50 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Sain oma Pro kätte, kaasa tulnud kella pole veel avanud, sest otseselt pole kindel, kas sellele rakendustki leian. Aga telefon ise on seni väga hea mulje jätnud, toas tehtud pildid väga korralikud ning bokeh efekt tõetruu. Eelmisel telefonil (LG G6) oli eraldi lainurk, enam ilma ei oska, aga pildikvaliteedilt on Huawei võrreldamatult kaugel ees. Mitmes unboxingus nähtud silikoonkesta karbist kahjuks ei leidnud, aga kuna telefon käes suht libe ja õhukeste äärtega, siis mingi eraldi kest üsna kohustuslik lisa. Võtsin juurde veel Samsung Gear Buds kõrvaklapid, varsti pikem lend ees, saab nende koostöö ära katsetada.

Kuskilt lugesin, et EU variantidel ei olegi silikoonkesta kaasas, aga ei oska aimata millest selline lüke.
Endale kell meeldib väga, on minu meelest õhemad kui paljud mitmed sellelaadsed mida varem katsetanud olen ja no see akukestvus kellal on lihtsalt ime. Sain 29nda hommikul kätte, panin tööle, oli kuskil 55% peal, hetkel on akut 24% jäänud. Jääb üle vaid loota, et ka mingi Spotify või üldiselt muusika play/pause/back/forward integratsioon tuleb ning pildistamise funktsioon oleks ka väga mugav.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 02.04.2019 15:34:28 vasta tsitaadiga

Pole ime ka kui selle kella aku ei kestaks. Võimsuse poolest ikka väga lahja võrreldes teistega, apple watch/samsung geariga ei kannata võrrelda.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 02.04.2019 15:39:55 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Pole ime ka kui selle kella aku ei kestaks. Võimsuse poolest ikka väga lahja võrreldes teistega, apple watch/samsung geariga ei kannata võrrelda.

Lahja mis osas? Pole nutikellamaailmaga väga kursis

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 02.04.2019 16:01:14 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Pole ime ka kui selle kella aku ei kestaks. Võimsuse poolest ikka väga lahja võrreldes teistega, apple watch/samsung geariga ei kannata võrrelda.

Lahja mis osas? Pole nutikellamaailmaga väga kursis


16mb ram, 128mb mälu vs 1.5gb ram, 4gb mälu. Appe, muusikat ja värke väga sellele kellale ei saa ju.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 02.04.2019 16:13:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Pole ime ka kui selle kella aku ei kestaks. Võimsuse poolest ikka väga lahja võrreldes teistega, apple watch/samsung geariga ei kannata võrrelda.


Tegu on pigem spordikellaga kui nutikellaga. Nutivõimalustes on paarisaja eurone Samsung võimekam ilmselt ka 1000 eurosest Garminist, aga spordikella otstarbel on nad täiesti erinevates klassides, klassikalisi nutikellasid ei kannata juba ainuüksi aku tõttu sellisel eesmärgil kasutada.

Isiklikult leiaksin, et kui peaksin nutikella iga päeva-paari tagant laadima, siis oleks see juba kohustus. Veel üks seade, mida tuleb pidevalt laadida. Seetõttu ei ole tänini kolinud üle ka juhtmevabadele klappidele (kuigi MMCX connectoriga bluetooth akuga juhe on täitsa olemas).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 02.04.2019 20:08:09 vasta tsitaadiga

Kusjuures uute Galaxy Budsidega nagu pole erilist laadimismuret. Olen iga päev tunnikese kasutanud ja vahel harva, kui asjaolud kokku satuvad, pistan laadimiskaabli taha. Siiani pole tühjaks saanud. Kasutasin ka vanemaid Samsungi bluetooth kõrvajunne ja need olid kogu aeg tühjad, siis kui neid vaja oleks olnud.

Aga P30 Prost rääkides, siis märkasin, et HiCare apis saab aktiveerida 90 päevase tasuta ekraanikindlustuse. Sama P30-ga. Midagi väga fantastilist pole, aga abiks ikka.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 02.04.2019 20:34:08 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Kusjuures uute Galaxy Budsidega nagu pole erilist laadimismuret. Olen iga päev tunnikese kasutanud ja vahel harva, kui asjaolud kokku satuvad, pistan laadimiskaabli taha.


Tunnike pole ka eriline kasutusaeg. Mu Bluetooth juhe on 10-tunnise akuga ja iga päev pidin laadima. (või ütleme siis pooleteise päeva tagant)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.05.2019 10:15:45 vasta tsitaadiga

Abikaasal juunis sünnipäev tulemas ja vana LG G6 vajaks vahetust. Küsimus siis selles, et kui suur vahe on p30 ja p30 pro kaameral? Pildikvaliteet on väga oluline kuna perelisa ka veel juulis tulemas ning ilmselt pildistamisvajadus oluliselt suureneb icon_smile.gif Samas pro kahjuks räägib suurus, et kuidas selline labidas mu naise väiksesse kätte mahub. Kui spece vaadata, siis nagu väga suurt vahet polegi, ~1cm pikem ja paar mm laiem ning paksem kui lg, p30 täpselt sama nagu praegune.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2019 13:53:57 vasta tsitaadiga

Kvaliteediosas pole suurt vahet nende P30 Pro ja P30 puhul. Vaata YT videosi (nt see).
Pro tavakaameral on optiline pildistabilisaator ja tavalisel pole (seda üldiselt pannaksegi nimelt tipumudelitesse) ehk siis väga värisevate kätega annab halvas valguses pildistades veidi tunda vb, aga minu jaoks isiklikult on see üleelatav, kui ei soovi 300€ rohkem maksta.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 09.05.2019 15:17:45 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Abikaasal juunis sünnipäev tulemas ja vana LG G6 vajaks vahetust. Küsimus siis selles, et kui suur vahe on p30 ja p30 pro kaameral? Pildikvaliteet on väga oluline kuna perelisa ka veel juulis tulemas ning ilmselt pildistamisvajadus oluliselt suureneb icon_smile.gif Samas pro kahjuks räägib suurus, et kuidas selline labidas mu naise väiksesse kätte mahub. Kui spece vaadata, siis nagu väga suurt vahet polegi, ~1cm pikem ja paar mm laiem ning paksem kui lg, p30 täpselt sama nagu praegune.

Võta siis juba parem S10E. Igas asjas parem telefon, va pimedas pildistamine (kas see on nii oluline?) Päeval teeb teatud tingimustes paremat piltigi. Samsungil parem tarkvara, ekraan, AUX, juhtmevaba laadija, parem raudvara, stereo kõlar, parem videokaamera kvaliteet, väiksele käele hea suurus, tavalise micro SD kaardi lisamise võimalus. Hind sama.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.05.2019 11:28:36 vasta tsitaadiga

Naisele ei meeldi samsad, sellepärast huaweid uuringi. Ja noh, kui üldse samsa, siis pigem tavaline s10. Hetkel tundub küll, et peab korra poodi piiluma minema p30, sama hinnaga saab ka juba mate20pro kätte.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.05.2019 11:31:26 vasta tsitaadiga

Fuz, kui sa jääd nüüd valima P30 (tavaline) ja mate 20 pro, siis viimane vast oleks mõistlik. Just kaamera osas icon_smile.gif

Mul on P30pro, kui küsimus, siis küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.05.2019 13:42:48 vasta tsitaadiga

Aga kui valida p30pro ja mate20pro vahel? Andmete järgi nagu ka mingit suurt vahet pole.
Käisin just tele2-s ja näppisin neid, p30 tundus ikka jube tilluke võrreldes minu s9+'ga icon_biggrin.gif Samas naine minu omaga vahest toimetab ja saab hakkama, et siis ei tohiks probleemi olla. Ja noh, see uus samsungi s10 seeria ei meeldi ka endale, power button on ikka eriti kõrgele tõstetud, niiet samsa välistatud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.05.2019 14:09:09 vasta tsitaadiga

Fuz, vahe ongi ainult kaamera(te)s ja suuruses. Ja juhtmevaba laadimine puudub P30 tavalisel, samas klapiauk on olemas ja Pro`l pole kui see peaks tähtis olema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 17.05.2019 13:29:40 vasta tsitaadiga

Ma valisin ka mate 20 pro ja p30 pro vahel ning võtsin esimese.
Aga nüüd olen viimased kaks päeva maadelnud, et notificationid tööle saada korralikult aga pole siiani õnnestunud. Nimelt kui telefon seisab ca 10 minutit siis ükski notification ei tule läbi. Ja siis kui korra ekraani puutud. Papahhi lendavad kõik notificationid ette korraga.
Üldiselt väga häiriv teema kuna mul on uksekell, maja valve, kaamerad ja palju muud mis peaks nagu koheselt feedi viskama aga ei.Kellelgi siin veel sellist probleemi.
Igasugused välismaised foorumid on sama muret täis igatahes.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 17.05.2019 14:42:26 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ma valisin ka mate 20 pro ja p30 pro vahel ning võtsin esimese.
Aga nüüd olen viimased kaks päeva maadelnud, et notificationid tööle saada korralikult aga pole siiani õnnestunud. Nimelt kui telefon seisab ca 10 minutit siis ükski notification ei tule läbi. Ja siis kui korra ekraani puutud. Papahhi lendavad kõik notificationid ette korraga.
Üldiselt väga häiriv teema kuna mul on uksekell, maja valve, kaamerad ja palju muud mis peaks nagu koheselt feedi viskama aga ei.Kellelgi siin veel sellist probleemi.
Igasugused välismaised foorumid on sama muret täis igatahes.
muuda aku alt endale vajaliku äpi seadeid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 17.05.2019 15:41:00 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Ma valisin ka mate 20 pro ja p30 pro vahel ning võtsin esimese.
Aga nüüd olen viimased kaks päeva maadelnud, et notificationid tööle saada korralikult aga pole siiani õnnestunud. Nimelt kui telefon seisab ca 10 minutit siis ükski notification ei tule läbi. Ja siis kui korra ekraani puutud. Papahhi lendavad kõik notificationid ette korraga.
Üldiselt väga häiriv teema kuna mul on uksekell, maja valve, kaamerad ja palju muud mis peaks nagu koheselt feedi viskama aga ei.Kellelgi siin veel sellist probleemi.
Igasugused välismaised foorumid on sama muret täis igatahes.
muuda aku alt endale vajaliku äpi seadeid

Juba tehtud. Kõik variandid läbi proovitud mida netist suutsin leida.Kasu aga ümargune null.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 18.05.2019 12:04:27 vasta tsitaadiga

Ma enda P20 Pro'l sain lõpuks kuidagi asja korda. Rakenduse all on veel selline koht, kui Energiamahukuseviip, kas sealt oled tärni ära võtnud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 10:46:09 vasta tsitaadiga

Kas Smart-ID toimib teil normaalselt? Tükk aega jebin nende seadetega, kõik load antud ja akuhaldus manuaalne (energiamahukuse viip samuti maas). Koodi küsib ainult siis kui manuaalselt äpi avan. Varasemalt kasutasin P10 telefoni, kõik töötas väga kenasti.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.07.2019 10:49:46 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
Kas Smart-ID toimib teil normaalselt? Tükk aega jebin nende seadetega, kõik load antud ja akuhaldus manuaalne (energiamahukuse viip samuti maas). Koodi küsib ainult siis kui manuaalselt äpi avan. Varasemalt kasutasin P10 telefoni, kõik töötas väga kenasti.
see äpp eluaeg mädane olnud. mul ka mingi periood lihtsalt ei töötand muud moodi, kui pidi käsitsi äpi avama. eelmiste telefonidega ka sama jura kohand
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 04.07.2019 12:06:16 vasta tsitaadiga

Mul siis ei tule vahepeal seda ette kui telefon lukus on, aga kui lahti teen, siis popib 99% kordadest koheselt ette, väga harva on juhuseid kui ei tule midagi. Seadeid pole üldse näppinud.
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005




sõnum 04.07.2019 16:39:50 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
Kas Smart-ID toimib teil normaalselt? Tükk aega jebin nende seadetega, kõik load antud ja akuhaldus manuaalne (energiamahukuse viip samuti maas). Koodi küsib ainult siis kui manuaalselt äpi avan. Varasemalt kasutasin P10 telefoni, kõik töötas väga kenasti.


Endal sain nii toimima

https://www.smart-id.com/et/abi/kkk/automaatteavitused/huawei-nutiseadmed-ei-kuva-smart-id-teavitusi/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.08.2019 10:09:48 vasta tsitaadiga

Kuidas veendunud iPhone kasutajast sai Androidi fänn:
https://tasku.delfi.ee/tehnotropid/671100353

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkelsepp
HV kasutaja
mihkelsepp

liitunud: 14.09.2005




sõnum 21.09.2019 16:57:26 Forwarded vasta tsitaadiga

Hei!

Üks küsimus, ehk keegi oskab vastata.

Nimelt on teemaks edastatud kõnede telefoni jõudmisel korraks teavitus, et sissetulev kõne on eelnevalt edastatud. Kui vana telefoniga (LG G5) oli märge juures kogu helisemise vältel "Forwarded" , et sissetulev kõne on eelnevalt edastatud, siis P30 Pro puhul tuleb väike infomull vaid helisemise algamisel ainult korraks.

Kas seda edastatud kõne teavitust on võimalik kuidagi staatiliseks/pin on top teha, et nii kaua kui eelnevalt edastatud sissetulev kõne heliseb on samal ajal ka märge juures "Forwarded" vms

_________________
(:
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 21.09.2019 17:29:09 Re: Forwarded vasta tsitaadiga

mihkelsepp kirjutas:
Hei!

Üks küsimus, ehk keegi oskab vastata.

Nimelt on teemaks edastatud kõnede telefoni jõudmisel korraks teavitus, et sissetulev kõne on eelnevalt edastatud. Kui vana telefoniga (LG G5) oli märge juures kogu helisemise vältel "Forwarded" , et sissetulev kõne on eelnevalt edastatud, siis P30 Pro puhul tuleb väike infomull vaid helisemise algamisel ainult korraks.

Kas seda edastatud kõne teavitust on võimalik kuidagi staatiliseks/pin on top teha, et nii kaua kui eelnevalt edastatud sissetulev kõne heliseb on samal ajal ka märge juures "Forwarded" vms



Samsungil sama asi, et korra näitab suunatud kõnet ja siis kaob ära ning heliseb tavapärasel moel. Kui ei näinud väikest teadet siis ei teagi, kas sissetulev kõne on n.ö teatud suunatult nr-lt või miski muu .Loodan,et sain su mõttest aru
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei P30 (Pro) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.