Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 17.11.2021 12:36:53 vasta tsitaadiga

Fakt, et me 2021. aastal endiselt söödame kergeusklikele alla 60fps kogemusi on lihtsalt õudne. Uutel konsoolidel ka mingisugused 4K@30fps sätted ja ma ei tea mis, see ei ole next gen - need on lihtsalt masina jaoks liiga koormavad sätted @ 4K. Võidelgem kehva framepacingu, madala FPSi ja input lagi vastu tulihingeliselt! beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.11.2021 12:46:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow, huvitav, mis kaalutlused selle piirangu taga tegelikult on. mängude nimekirja vaadates, cyberpunk ja ac odyssey on vast jõudluse tõttu aga ülejäänud ei tohiks selles osas probleemsed olla.
samaaegsete mängijate hulk? encodingu või saadava tulemuse optimeerimine arvestades viite või ribalaiusega?

fps üle striimingu on pigem vähem oluline kui kohalikus masinas. viide ja frame pacing on pigem suurusjärk väiksemad võrgu viitest niikuinii.
kui proovinud ei ole, siis proovi - geforce nowl on tasuta tier olemas. saad mingi ettekujutuse kätte mis see on ja kuidas töötab-tundub.

Tomorrow kirjutas:
Neid numbreid vaadates jooksevad nende serverites mis kaardid siis?
virtualiseeritud serverid ja koormuse dünaamiline jaotus.
high-end teslad, hetkel vist nii pascal, turing kui ampere ja iga kaart on mitme kasutaja peale jaotatud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 17.11.2021 12:47:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2021 12:46:56 vasta tsitaadiga

No see on häbiväärne küll.

11700k + 32gb @ 3200mhz + RTX3090 suuda näiteks FHD 120+fps hoida GTA V otsapealt. icon_lol.gif
Et eks nende teiste mängudega on sama, et need on lihtsalt kehvasti optimeeritud ja mingid bugid on sees mis ei lase korralikult toimida.

Kui ikka kehtiv i7 ja 3090 on, siis võiks FHD otsapealt täna 120+ ja 4k pealt 60+ oodata ilma muretsemata.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.11.2021 12:53:26 vasta tsitaadiga

c4v6, kõrged fpsid vajavad, et mängu tegemisel oleks sellele mõeldud. gta5 on eelkõige eelmise-üleeelmise põlvkonna konsoolidele suunatud asi, kus 30fps oli standard. isegi 60fps oli pigem tagantjärgi mõtlemine.
lisaks siis kogu see mõne kiire protsessorituuma ja peamise renderdamise lõime lugu, mida gta5 peaks üsna selgelt illustreerima, sest tegu on piisavalt vana mängu/mootoriga.

vaata prooviks, mis su 3090 koormuseks 1080p gta5 mängides näitab icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.11.2021 15:17:21 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi vaieldi selle üle kas pilves mängimine üldse toimib. Täna vaieldakse selle üle, et teenus ei võimalda 60 fps-iga mängida.
Ma nimetaks seda progressiks.

Nvidia on asja kallal nokitsenud ja erinevalt konkurentidest tundub asi vist vaikselt arenevat.

selle fps-i jumala kummardamisega ei tasu ka üle võlli minna. Ma näiteks capin oma 144hz läpaka ekraani 30 fps-i peale kui ma mõnda strateegia mängu mängin. (V.a. juhul kui tuba külm on ja ma tahan oma sõrmi läpakal soojendada. )

Loomulikult olen ma avatud igasugustele selgitustele mida 144 fps-i käigupõhises strateegia mängus juurde annab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2021 15:24:59 vasta tsitaadiga

Nōkanōka ei aja oksele, lāpakat pärast tülikas puhastada..
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 17.11.2021 15:37:24 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Paar aastat tagasi vaieldi selle üle kas pilves mängimine üldse toimib. Täna vaieldakse selle üle, et teenus ei võimalda 60 fps-iga mängida.
Ma nimetaks seda progressiks.

Nvidia on asja kallal nokitsenud ja erinevalt konkurentidest tundub asi vist vaikselt arenevat.

selle fps-i jumala kummardamisega ei tasu ka üle võlli minna. Ma näiteks capin oma 144hz läpaka ekraani 30 fps-i peale kui ma mõnda strateegia mängu mängin. (V.a. juhul kui tuba külm on ja ma tahan oma sõrmi läpakal soojendada. )

Loomulikult olen ma avatud igasugustele selgitustele mida 144 fps-i käigupõhises strateegia mängus juurde annab.


Seal tabelis ei näinud ma ühtegi strateegiamängu, mida võib liigutada ka 20fps'ga pealtvaates... su point läks kaduma sest enamik on kas first person ja mõni thirdperson vaates mäng.
Min ja avg võiks olla ikka 60fpsi sellistel mängudel. Üle selle ei näeks pointi striimingu puhul.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.11.2021 16:38:18 vasta tsitaadiga

Mu point ei olnud mingi tabeli või konkreetse mängu kohta vaid üleüldiselt.
On mängud kus kõrge FPS annab palju juurde.
On mängud kus kõrge FPS ei anna suurt midagi juurde. Mul ei ole vaja 120 fps-i et civi mängida. 60 ajab asjad suurepäraselt ära ja kui ma ei taha tuba kütta saab 30-ga vabalt ka hakkama.

Ma ei mäleta, et vanasti telekat müües oksekott kaasa anti nagu mõni mees siin ürtiab seletada. Palju telekad FPS-e tulistasid ? 24 vist ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2021 16:44:23 vasta tsitaadiga

Teleka vaatamine ja millegi mângimine on 2 eri asja. Vōks køigepealt sellest aru saada aga kui sulle 30fps meeldib siis palun.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2021 17:41:45 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, Jutt oli spetsiifilistest mängudest tasulises teenuses millest enamus pole isegi nõudlikud ja ükski pole RTS.
Mõistetav, et RTS jaoks pole 60+ vajalik aga see polnud point.
Ja palun ärme toome jälle telekaid mängu. Tegu on passiivse vaatamisega. Kui mäng kooseneks ainult videotest ja interaktiivsus puuduks, siis sobiks ka 30fps vabalt.
Vanasti olid kineskooptelekad mis olidki sujuvamad kui tänased sample and hold LCD paneelid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.11.2021 02:51:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot, Jutt oli spetsiifilistest mängudest tasulises teenuses millest enamus pole isegi nõudlikud ja ükski pole RTS.
Mõistetav, et RTS jaoks pole 60+ vajalik aga see polnud point.
Ja palun ärme toome jälle telekaid mängu. Tegu on passiivse vaatamisega. Kui mäng kooseneks ainult videotest ja interaktiivsus puuduks, siis sobiks ka 30fps vabalt.
Vanasti olid kineskooptelekad mis olidki sujuvamad kui tänased sample and hold LCD paneelid.




Sa küsid esimeses, tabeliga postis "Keegi veel arvab, et mängude striimimine on tulevik?" (võib lugeda ka ilmselt laiema mõistena - tulevikku) ja nüüd ajad mingit juttu spetsiifilstest mängudest.
Vastus oli
viimase paari aastaga on streamismi teenuses stabiilne areng toimunud
kõik mängud ei nõua kõrget FPS-i.

Eelmises postis kinnitad ka ise, et RTS -i jaoks pole 60+ vajalik. Kusjuures mina rääkisin oma näites TBS-ist kus on veel vähem liikuvat pilti.
Kui teleka näide ei sobi , siis võin vabalt eelmiste põlvkondade konsoole kasutada mis jooksid enamus 30 fps-i peal.
Vaadates eelevate aastate konsolide müügi numbreid ja mängutegijate suhtumist võib üsna kindlalt väita et 30 FPS-i on tunduvalt väiksem probleem kui mõned inimesed arvavad.
Ma muidugi ei väida nüüd, et 30 fps mingi lagi olema. Väidan et alustuseks on see talutav punkt kust tahtmise ja huvi korral üles poole liikuda. Eriti kui mingit teenust aretada. Mida rohkem FPS-i seda parem, aga madal FPS ei ole nii suur probleem, et see millegi arengut takistaks.


Potentsiaalist ja tulevkust veel rääkida.
Microsoft on korduvalt väitnud, et neid huvitab teenus ja xboxide vorpimine on ainult vahend millega nad oma teenust vahendavad.
Hetkel kui streamimis teenus töötab microsofti juhtkonna jaoks rahuldavalt võetakse see ilmselt ka kasutusele.
Võita on palju rohkem kui kaotada ja Microsoft on varemgi nõus olnud oma miljarditega riskeerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.11.2021 08:29:24 vasta tsitaadiga

Need mängud millel fps cappiti 60ne peale on dualcore näiteks dauntless fps langeb alla 60ne kui rohkelt rahvast ei aita siin ka 3080 või 6800xt tegemist on konsooli pordiga kus kõigil peaks olema ainult kuni 60 fps pc peale tehti hijem muudatus kuna konsoolid ei saa eales niipalju. Mäletan selgelt kui pc playerid stutterdasid konsoole fps ja net koodi pärast. Nüüdseks on see fps issue küll korda tehtud kuid ega sealt palju fps välja ei võlu ka. Mäng on ka nüüdseks peaaegu surnud 10+ miljonit accounti tuulde lastud. MMO konsoolis ei kõla just hästi. PC rauga ei vea just ega see konsool midagi parem pole.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.11.2021 01:06:58 vasta tsitaadiga

Keegi on kohanud probleemi uutemate mängudega, mis ei suuda õigesti masinast GPU'd omale valida? Mul on emaplaadil ehk main GPU'ks 3060TI ja riseriga ühendatult on laua peal 3080. Teisena mainitul pole mingit väljundit küljes, jookseb kaevurina ja ajab oma asja. Aga nüüd on tekkinud kolm mängu, mis täiesti võimatuna näivalt kasutavad 3080't oma videokaardina. Nendeks on AOE 4, Halo Infinite ja Battlefield 2042. Lühidalt kokkuvõttes on need mängud otsustanud, et jooksevad 3080 peal, mis siis saadab pildi 3060TI peale, mis lükkab selle kuvarisse. Olen proovinud viimast kolme peamist ajuversiooni ja sellest jamast lahti ei saanud ja panin täna isegi W11 lõpuks peale. Tulemuseks sama seis - mul on W11 alt valitud mängudel spetsiifiliselt 3060TI kui GPU, aga mängud käivitades ütleb sätete leht, et mäng jookseb 3080 peal ja see on tunda, FPS on umbes 15-20 ja siis on crash. Ideid? Uutematest Forza Horizon 5 töötab õigesti ja elab 3060TI peal ning paugutab nagu muiste.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tooner
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2021 01:19:24 vasta tsitaadiga

Mul oli sama mure, vist Fallout76ga. Oli tunne, et mäng kasutab lihtsalt esimest kaarti, nagu nad listis on. Workaroundina disablesin device managerist mängu käivitamise ajaks teise kaardi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.11.2021 03:01:41 vasta tsitaadiga

tooner kirjutas:
Mul oli sama mure, vist Fallout76ga. Oli tunne, et mäng kasutab lihtsalt esimest kaarti, nagu nad listis on. Workaroundina disablesin device managerist mängu käivitamise ajaks teise kaardi.


Cool, proovin ka nii mainitud mängudega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 22.11.2021 17:26:29 vasta tsitaadiga

Hetkel on RTX3080 mobile läpaka hinnad Black Friday raames all.
Endale jäi see silma.
https://geizhals.eu/msi-gp66-leopard-11ug-414-core-black-001543-414-a2572745.html

130W RTX3080 mobile on täitsa OK. Sinna RTX3060TI desktop kanti.
Kuid hind võiks olla veel nii -150 eurot allpool, siis väga ei mõtleks kas osta või mitte.
Teine variant on see läpakas kaevama panna nii 1-2kuuks ja siis olemas icon_lol.gif see ale.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 16:18:01 vasta tsitaadiga

ehk siis varsti on EVGA uut Queued oodata või pigem liigutavad inimesed üle 3080 8gb pealt?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.11.2021 16:59:56 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
130W RTX3080 mobile on täitsa OK. Sinna RTX3060TI desktop kanti.
rtx3080 mobile on sama kivi mis desktop rtx3070ti aga gddr6 ja veerandi kuni poole eraldatava vooluga icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 25.11.2021 17:16:52 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 27.11.2021 01:24:33 vasta tsitaadiga

Kui lähtuda Steam Hardware & Software Survey andmetest, siis nVidia ja 3000-seeria kaartide kättesaadavus on oluliselt parem kui AMD uuel seerial - sortides "Percent Share" järgi ei mahu üldarvestuses isegi scoreboardile.

https://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2021 02:01:26 vasta tsitaadiga

ionic kirjutas:
Kui lähtuda Steam Hardware & Software Survey andmetest, siis nVidia ja 3000-seeria kaartide kättesaadavus on oluliselt parem kui AMD uuel seerial - sortides "Percent Share" järgi ei mahu üldarvestuses isegi scoreboardile.

https://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/


https://videocardz.com/press-release/jpr-amd-and-intel-gpu-shipment-decreased-by-11-and-26-respectively-from-last-quarter-nvidia-increased-by-8

tsitaat:
Overall GPU unit shipments decreased by -18.2% from last quarter, AMD shipments decreased by -11.4%, Intel’s shipments decreased by -25.6%, and Nvidia’s shipments increased 8.0%.


No muidu mõni siin foorumis väitis et TSMC on suurte GPU kogemustega ja toodetakse enneolematus kogustes AMD graafikaprotsessoreid ja see nvidia GPUsid vorpiv õnnetu samsung ei saa üldse millegagi hakkama ja küll oli nvidia loll firma et samsungilt vahvleid tellis icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 27.11.2021 02:05:45 vasta tsitaadiga

Või siis on nVidia kaardid lihtsalt paremad ja rahvas valib pigem neid mängimiseks icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2021 10:02:46 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No muidu mõni siin foorumis väitis et TSMC on suurte GPU kogemustega ja toodetakse enneolematus kogustes AMD graafikaprotsessoreid ja see nvidia GPUsid vorpiv õnnetu samsung ei saa üldse millegagi hakkama ja küll oli nvidia loll firma et samsungilt vahvleid tellis icon_smile.gif

Jah TSMC ikka nurgatagune firma mis mahuga hakkama ei saa. Aga ometi, miskipärast Nvidia tellis ju kõik eelmised seerialt nendelt k.a Ampere GA100.
Aga kuna Nvidia tahtis müüdud kiipidelt rohkem raha endale saada mindi odavama Samsungi teed ja kehvema tootmisprotsessi kompenseerimiseks keerati voolutarbimine 11 peale + voolujanune G6X sinna otsa.

Kui TSMC nii kehva oleks, ja Samsungi 8nm (mis pole mõeldud suurtele kiipidele tegelikult) on pea sama hea kui TSMC 7nm siis miks Samsung GA100 ei tooda? Järelikult ikka ei ole nii hea kui TSMC protsess.
Seda on ka näha AMD kaartide kelladest. 2,5Ghz õhuga on 24/7 tavaline. Nvidial teeb seda ainult LN2-ga. Arvan, et AMD ei oodanud, et TSMC protsess nii hea on ja, et nad nii konkurentsis on. Seega ilmselt ei ostetud ka piisavalt mahtu ette.

Kuuldavasti sama viga ei taheta korrata ja AMD ostab igalt poolt mahtu kokku kust saab järgmiste toodete jaoks. K.a Samsungi 3nm.
wirx kirjutas:
Või siis on nVidia kaardid lihtsalt paremad ja rahvas valib pigem neid mängimiseks icon_wink.gif

Paremad mille poolest? Kaevandamise? icon_lol.gif
Hetkel on neil RT parem aga seda seetõttu, et nad on teise põlvkonna RT peal juba (AMD RT on parem kui Nvidia esimene Turingu RT muide).
Iseasi palju see loeb kui inimesed ei saa normaalse raha eest kaarte ja RT tuge alles lisatakse. Selleks ajaks kui see tõesti loeb on Ampere RT eelis juba unustatud asi.

Teine on DLSS aga vaadates Inteli techi, siis ilmselt mitte kauaks.
Nvidiat ostetakse mindshare pärast mitte, et see oleks märgatavalt parem kui Navi 2.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 27.11.2021 11:02:54 vasta tsitaadiga

See pole koht vaidlemiseks, miks on parem või ei ole...vaata numbreid kuidas kasutajad on jalgadega hääletanud icon_wink.gif
Ma ütlesin juba eelmine sügis, et RT ja DLSS ruulivad ja sellepärast on nVidia parem. Kui mängu ilu ja fps ei loeks siis võiks ju solitare edasi taguda. See on muidugi miinus, et kaevandavad paremini, võiks üldse mitte kaevandada.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.11.2021 12:26:16 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib, kuidas me 15 kuud peale launchi jaurame veel hinna üle olukorras, kus iga vähemalt launchist selle suveni ostetud kaart oleks end ammu nulli kaevanud mängimise kõrvalt ja toodaks hetkel puhast kasumit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.