Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 7/7 Pro/7T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 31.03.2021 14:39:37 vasta tsitaadiga

Minul just vastupidi, pärast uuendust ja Teliale kirjutamist hakkas täna Vowifi tööle. Eile kordagi ei näidanud ühendust, täna Wi-Fi ühenduses tekitab ka VoWifi.


Telia sõnutsi ei ole nemad midagi muutnud, võrk töötab samade parameetritega. Siiski nüüd VoWifi ühendab püsivalt ära ja korralikult püsib.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibp4e
HV vaatleja
ibp4e

liitunud: 23.11.2010




sõnum 13.04.2021 08:54:17 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et pärast uuendust ehk nüüd aprillikuust tekkis selline jama, et telefon läheb automaatselt kui on "halb" wifi andmesidesse ja poole kuu pealt nüüd on mu 5giga pmst kohe täis. Vaatasin seadetest alguses, et polnud valitud, et wifi automaatselt sisse lülituks. Aga pärast seda valikut ikka kasutas andmesidet, siis leidsin kahe kanaliga võrguühendus ja lülitasin selle välja. Kas asi on neid või muus? Nüüd enam andmesidet sisse lülitada ei julge, muidu kohe tühi, kui need 2 jälle ei tööta. Milles mul probleem? Varem olin enamasti wifis ja vaevu kasutasin 2giga ära, nüüd selline "üllatus".
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 20.04.2021 16:00:45 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et suht sama jama. Wifi ei ühenda ära, kuigi levi hea. Käsitsi vaja vajutada, siis alles teeb ühenduse.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 16:22:11 vasta tsitaadiga

Overkilla kirjutas:
Ma vaatan, et suht sama jama. Wifi ei ühenda ära, kuigi levi hea. Käsitsi vaja vajutada, siis alles teeb ühenduse.


Pole täheldanud sellist asja. Just tuli järgmine uuendus 11.0.0.2 vms... äkki aitab jälle midagi katki teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 22.04.2021 08:15:52 vasta tsitaadiga

Mul ka sama jama, isegi pärast viimast nn "parandatud" uuendust. Lihtsalt kaovad kõik ühendused mingi hetk ära, kohati tulevad ise tagasi, kohati vaja mõnda käsitsi ühendada.
Automaatne taustavalgus on ka paras disko - sama koha peal istudes selg suunaga seina poole (valgustugevus ei muutu), taustavalgus lihtsalt kord läheb täiesti tumedaks, siis jälle heledaks icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 31.05.2021 13:06:07 vasta tsitaadiga

Kustutasin wifi salvestatud profiili ära, lisasin uuesti - nüüd justkui paremini ühendab.

Jälle tuli uuendus, muidu nagu sobib, aga iga kord laadides näitab kellaaega, ekraani kinni ei pane. Seda ei saa välja ka lülitada, päris imelik.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunn056
HV vaatleja
Gunn056

liitunud: 12.06.2008




sõnum 31.05.2021 14:01:32 vasta tsitaadiga

Sellepärast tütre 7T FamilyLink näitaski lambist suurt kasutusaega kellale...

Overkilla kirjutas:

Jälle tuli uuendus, muidu nagu sobib, aga iga kord laadides näitab kellaaega, ekraani kinni ei pane. Seda ei saa välja ka lülitada, päris imelik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2021 17:36:38 vasta tsitaadiga

One 7T pro pani pange. Kõne lõppedes jooksis telefon kinni. Lõi pildi tasku ja siis hakkas end üles laadima. Animatsiooni näitas. ühtki nuppu vajutada ei saa. Keris ja keris ja keris, ma ei tea mitu tundi. võtsin isegi simi vahepeal välja juba. lõpuks keris end mingi punktini ja ütles, et nüüd on valida, kas teed total wipe või pane pin ja decrypt ja jääb data ka alles. Siis jälle majandas pikalt pikalt. Tegi restardi, läks käima ja töötab nobedalt nagu poleks midagi juhtunudki. See oli siis veel enne seda viimast väiksemat uuendust.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 31.05.2021 23:51:44 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
One 7T pro pani pange. Kõne lõppedes jooksis telefon kinni. Lõi pildi tasku ja siis hakkas end üles laadima. Animatsiooni näitas. ühtki nuppu vajutada ei saa. Keris ja keris ja keris, ma ei tea mitu tundi. võtsin isegi simi vahepeal välja juba. lõpuks keris end mingi punktini ja ütles, et nüüd on valida, kas teed total wipe või pane pin ja decrypt ja jääb data ka alles. Siis jälle majandas pikalt pikalt. Tegi restardi, läks käima ja töötab nobedalt nagu poleks midagi juhtunudki. See oli siis veel enne seda viimast väiksemat uuendust.


Mul peale viimast uuendust, autoga ühenduses olles läks pidevalt lolliks, pilt must, nupu vajutustele ei reageeri aga galaxywatch näitab, et ühendatud, aitas restart(power off ja on). Mõned korrad on ise täiesti lambist taaskäivitunud. Laadija sabas siis üle ekraani jooksevad horisontaalsed triibud, nagu virvendaks. Telefoniks 7tpro. Üpris kindel, et jääb mu esimeseks ja viimaseks OnePlus telefoniks. Äkki järgmine asuse zenfone 8, vahelduseks midagi väiksemat.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 08.07.2021 11:11:56 vasta tsitaadiga

Lihtne asi, kuidas ma näen kõik äpid ära, 3/4 on ekraanil. Täna vaja üks harva kasutatav leida, vidinad ja taustapildid tulevad ette, äppe mitte. Teen seda avakuval shrink, kahe näpuga.

Teistel ka juhtub sellist jama. Ekraani panen 30 min.aga tlf muudab aegajalt ise 10 või 30 sek. Teine asi on autom.pööramine, vahel kaob ise ära. icon_eek.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 08.07.2021 13:26:47 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Teistel ka juhtub sellist jama. Ekraani panen 30 min.aga tlf muudab aegajalt ise 10 või 30 sek.


Ekraanile paned mis asja 30 minutit?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 08.07.2021 16:41:48 vasta tsitaadiga

30 min. on ekraan elus. Ei lähe kinni
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 09.07.2021 12:15:55 vasta tsitaadiga

Ekraani ärkveloleku aja muutumine on küll kahtlane. Mingi akusäästmis reziim pole?
Ekraani pööramise äkki võtad kogemata kiirvalikutest maha?

Kuigi arvestades viimaseid tarkvara uuendusi, siis ma ütleks et see ongi normaale 1+ tase.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.07.2021 14:12:22 vasta tsitaadiga

Ei tea mul pole ühtegi softi häda olnud, peal viimane droid11 lapp.
Vägisi tundub et mingi kasutaja teema pigem või lihtsalt paigaldatud sodi konfliktis millegagi.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2021 16:49:08 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
One 7T pro pani pange. Kõne lõppedes jooksis telefon kinni. Lõi pildi tasku ja siis hakkas end üles laadima. Animatsiooni näitas. ühtki nuppu vajutada ei saa. Keris ja keris ja keris, ma ei tea mitu tundi. võtsin isegi simi vahepeal välja juba. lõpuks keris end mingi punktini ja ütles, et nüüd on valida, kas teed total wipe või pane pin ja decrypt ja jääb data ka alles. Siis jälle majandas pikalt pikalt. Tegi restardi, läks käima ja töötab nobedalt nagu poleks midagi juhtunudki. See oli siis veel enne seda viimast väiksemat uuendust.


ja nüüd siis jälle icon_mad.gif hea sitt
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 26.07.2021 14:31:15 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
olc kirjutas:
One 7T pro pani pange. Kõne lõppedes jooksis telefon kinni. Lõi pildi tasku ja siis hakkas end üles laadima. Animatsiooni näitas. ühtki nuppu vajutada ei saa. Keris ja keris ja keris, ma ei tea mitu tundi. võtsin isegi simi vahepeal välja juba. lõpuks keris end mingi punktini ja ütles, et nüüd on valida, kas teed total wipe või pane pin ja decrypt ja jääb data ka alles. Siis jälle majandas pikalt pikalt. Tegi restardi, läks käima ja töötab nobedalt nagu poleks midagi juhtunudki. See oli siis veel enne seda viimast väiksemat uuendust.


ja nüüd siis jälle icon_mad.gif hea sitt


mul teeb mõnigi kord nädalas nii. veel sellist anomaaliat olnud, et näpujälje lugeja tausta valgustus jääb põlema ja siis hangub kinni mingiks ajaks, keegi helistab ei tule pilti ette, et saaks vastu võtta, täiesti lambist laualt telefoni kätte haarates ja restart poole peal. üldiselt paras lutsukivi, tellisin oma samsa note 9le uue ekraani ja läheb vana hea kasutusse tagasi. esimene ja viimane oneplus telefon icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 14:59:52 vasta tsitaadiga

telefon ise meeldis et ekraanil polnud selfi kaamera ava ja face unlock töötas kiirelt ja üldse parim mis siiamaani proovida olen saanud.lisaks kiirlaadimine oli omaette tase kindlalt parim.
aga jah oli tõesti haiged buge nt waze poole sõidu pealt viskas koguaeg inglise keele peale. see oli igakord umbes 10-20min jooksul.
siis nagu eelnevalt väidetud et vahel ei saand kõnesid vastu võtta . jäi ette mingi unlock telefon või sõrmejälje avamine ja kõnele vastata ei saanudki.
hetkel läks vahetusse samsung s20+ vastu aga tulevikus kindlasti proovin veel oneplus ilmselt 10 või 11 seeria siis.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alo
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2002




sõnum 26.10.2021 09:29:09 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Negatiivse poole pealt - MobiilID ei tööta kui VoLTE/VoWIFI sisse lülitatud.. - annab "Ühenduse viga, kas proovida uuesti?"
On keegi veel sellist viga näinud?

sama siin ka.


Umbes 2 aastat hiljem, OnePlus Nero CE ja sama probleem...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.10.2021 09:43:19 vasta tsitaadiga

alo kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Negatiivse poole pealt - MobiilID ei tööta kui VoLTE/VoWIFI sisse lülitatud.. - annab "Ühenduse viga, kas proovida uuesti?"
On keegi veel sellist viga näinud?

sama siin ka.


Umbes 2 aastat hiljem, OnePlus Nero CE ja sama probleem...



Kas operaator on vowifi/volte ametlikult käiku lasknud antud seadmele?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2021 22:49:02 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
olc kirjutas:
One 7T pro pani pange. Kõne lõppedes jooksis telefon kinni. Lõi pildi tasku ja siis hakkas end üles laadima. Animatsiooni näitas. ühtki nuppu vajutada ei saa. Keris ja keris ja keris, ma ei tea mitu tundi. võtsin isegi simi vahepeal välja juba. lõpuks keris end mingi punktini ja ütles, et nüüd on valida, kas teed total wipe või pane pin ja decrypt ja jääb data ka alles. Siis jälle majandas pikalt pikalt. Tegi restardi, läks käima ja töötab nobedalt nagu poleks midagi juhtunudki. See oli siis veel enne seda viimast väiksemat uuendust.


ja nüüd siis jälle icon_mad.gif hea sitt

Juulist on vahepeal peaaegu november saanud ja mõni uuenduski vahepeal tulnud. Ptyi ptyi ptyi, rohkem seda jama pole olnud
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tasutamoob
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2021




sõnum 09.12.2021 21:10:20 vasta tsitaadiga

Hundu kirjutas:
Hmmmm... Tuli uus firmware OP7T'le - 10.0.7.HD65BA.
Positiivse poole pealt VOLTE töötab Telia võrgus. VoWIFI ka olemas
Negatiivse poole pealt - MobiilID ei tööta kui VoLTE/VoWIFI sisse lülitatud.. - annab "Ühenduse viga, kas proovida uuesti?"
On keegi veel sellist viga näinud?


Mul on sama mure telefonil Sony Xperia 10 iii. Kas on ideed kuidas lahendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armido15
HV kasutaja
armido15

liitunud: 24.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 17:07:52 vasta tsitaadiga

Kuidas.oneplus 7 omanikel akuga kogemus ? Ostsin 2,5a tagasi ja vist aku hakkab surema.

Millegipärast kadus öösel 5h jooksul 40% akut. Üleüldse tähele pannud, et aku väga ei pea enam.
Oneplus diagnostics ütleb, et 75% battery health ja accubattery 43% (hiljuti tõmbasin - ilmselt sample size väike ja number veidi vale)

kellelgi kogemusi sellega ?

Pole varem akuga probleeme olnud kuna olen suutnud ennem telefoni katki teha kui aku sureb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.12.2022 20:32:44 vasta tsitaadiga

Kellelgi probleeme on olnud selfie-kaameraga? Lampi ei tööta enam. Kaamera tuleb välja, kuid pilt on kas must või kaamera äpp crashib. Googeldamine annab kahte probleemivarianti: software issue või on lintkaabel pekkis. Kuna probleem algas täna ja softiuuendusi pole olnud, siis selle välistaks. On Eestis firmasid, kes selfie-kaamera lintkaableid OP7Pro variandil vahetab (ja kellel võib neid laos olla)?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004




sõnum 26.12.2022 07:06:21 vasta tsitaadiga

armido15 kirjutas:
Kuidas.oneplus 7 omanikel akuga kogemus ? Ostsin 2,5a tagasi ja vist aku hakkab surema.

Millegipärast kadus öösel 5h jooksul 40% akut. Üleüldse tähele pannud, et aku väga ei pea enam.
Oneplus diagnostics ütleb, et 75% battery health ja accubattery 43% (hiljuti tõmbasin - ilmselt sample size väike ja number veidi vale)

kellelgi kogemusi sellega ?

Pole varem akuga probleeme olnud kuna olen suutnud ennem telefoni katki teha kui aku sureb.

Mul oli ka koguaeg aku tühjenemise jama öösel jms, aga kui kõik softid maha lasin, siis imekombel kadus probleem ära.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 05.02.2023 14:03:08 vasta tsitaadiga

Mis ajast messengeril on "show as bubble"? Kuhu "Open chat head" kadus?
See bubble variant on päris kole.

Oneplus 7 pro android 12 versiooniga siis. Ma ainuke kellel nii?


Muudatus: https://www.youtube.com/watch?v=UxHSTHam42w - õpetus siin kuidas sellest vabaneda.

Aga ma lasen selle 12 versiooni maha. Ei meeldi see käkerdis. icon_biggrin.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 7/7 Pro/7T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.