Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 7/7 Pro/7T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 08:22:54 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1471132/oneplus-7-128gb/
https://www.hinnavaatlus.ee/1471131/oneplus-7-pro-256gb/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 09:25:13 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No Oppo on hiina turu bränd ja Oneplus on Oppo välisturgude bränd. Väljamaal inimesed rikkamad, ehk siis kindlasti.
Oppole siiski ei kuulu Oneplus. Nad mõlemad kuuluvad BBK Electronicsile.

Ja mida kõik vinguvad hindade üle? Millest see ving alati tuleb? Eelmise aasta 6T'ga on täpselt sama hind mis Oneplus 7.
Võimalusena tehti ka Oneplus 7 Pro ning keegi ei käsi seda osta. Siiani pakub flagship killerit Oneplus. Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju. Ärge ajage mõttetut iba suust välja koos selle suure massiga kes ei viitsi vähegi süveneda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.05.2019 09:41:35 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:

Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju


Xiaomi, Asus, ZTE?
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 10:02:49 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
ptbl kirjutas:

Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju


Xiaomi, Asus, ZTE?
Kõik mis sa nimetasid on puudustega võrreldes oneplus 7 pro'd.

-kas kaamera soft/riistvara halvem (DxOMark)
-väiksem aku
-Oxygen OS puudumine
-UFS 3.0
-90hz (silmale juba pakub rahuldust kuid pole oluline asi mida soovida aga olemas siiski)

milline neist neid asju pakub sul? nimekirja saab veel pikemaks teha aga need vist kõige tähtsamad enamustel.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.05.2019 10:37:21 vasta tsitaadiga

No OP soft pole minu arvates kunagi hiilanud oma headusega. Lisaks ei ole tegu kusagilt otsast puhta androidiga, nagu paljude sulest kuulda olnud ja mis andvat eelise uuenduste väljastamisel, kuna pole vaja seda tarkvara niipalju tuunida.
See 90hz ekraan pole mulle selline eelis, kui et saaks ka peale kahte aastat tarkvarauuendusi, nagu päris lipulaevad pakuvad, mitte nende jäljendajad.

Kaamera aga pole paraku ühelgi telefonil väga hea, kui hämaras ja keerulistes oludes tahad pildistada. Ja seda ma teen ikka palju, küll senimaani OP2, kuid proovides S9 või S10 siis need ei saa samuti hakkama. Kindlasti võib väita seda ka OP7 kohta, ehk siis tehniline test, mida DxOMark teeb, ei peegelda päriselu vajadusi.

Linnavaated ja lilleõied pole ainsad objektid, mida pildistada vaja.

OP eesmärk on tänasega pakkuda järjest suurima valikuga kaupa raha omavale kliendile valikusse, samas Samsung S6 (mis on natuka varasem telefon kui OP2) sai ver.7 androidi OP2 aga mitte. thumbs_down.gif

See on oluline, kuid kas mulle annab eelisa UFS3 olemasolu, saan teada ainult läbi kasutajakogemuse. PC maailmast paraleele tuues, et kiirem ja uuem riistvara ei pruugi minu tegevustes mingit eelist tuua.
Ehk mingid tehnilised eripärad, numbrilised paremused ei pruugi mingitki WOW efekti esile kutsuda.


PS. Minu väited peegeldavad minu võimalikke kasutusvajadusi ja ei tee seda müügile tulnud uut mudelit sugugi maha. Pole teist veel käeski hoidnud. Äkki ostangi icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 15.05.2019 10:45:27 vasta tsitaadiga

op5 saab lõpuks puhkusele .. 7 pro sai ära tellitud banana_dance.gif
jama et too telias müügil olev nebula blue on .. mirror gray oleks imo palju parem valik olnud, nüüd tuleb dbrandile ka raha loopida whip.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 11:01:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No OP soft pole minu arvates kunagi hiilanud oma headusega. Lisaks ei ole tegu kusagilt otsast puhta androidiga, nagu paljude sulest kuulda olnud ja mis andvat eelise uuenduste väljastamisel, kuna pole vaja seda tarkvara niipalju tuunida.
See 90hz ekraan pole mulle selline eelis, kui et saaks ka peale kahte aastat tarkvarauuendusi, nagu päris lipulaevad pakuvad, mitte nende jäljendajad.

Kaamera aga pole paraku ühelgi telefonil väga hea, kui hämaras ja keerulistes oludes tahad pildistada. Ja seda ma teen ikka palju, küll senimaani OP2, kuid proovides S9 või S10 siis need ei saa samuti hakkama. Kindlasti võib väita seda ka OP7 kohta, ehk siis tehniline test, mida DxOMark teeb, ei peegelda päriselu vajadusi.

Linnavaated ja lilleõied pole ainsad objektid, mida pildistada vaja.

OP eesmärk on tänasega pakkuda järjest suurima valikuga kaupa raha omavale kliendile valikusse, samas Samsung S6 (mis on natuka varasem telefon kui OP2) sai ver.7 androidi OP2 aga mitte. thumbs_down.gif

See on oluline, kuid kas mulle annab eelisa UFS3 olemasolu, saan teada ainult läbi kasutajakogemuse. PC maailmast paraleele tuues, et kiirem ja uuem riistvara ei pruugi minu tegevustes mingit eelist tuua.
Ehk mingid tehnilised eripärad, numbrilised paremused ei pruugi mingitki WOW efekti esile kutsuda.


PS. Minu väited peegeldavad minu võimalikke kasutusvajadusi ja ei tee seda müügile tulnud uut mudelit sugugi maha. Pole teist veel käeski hoidnud. Äkki ostangi icon_razz1.gif
Vähe valesid telefone proovid low light oludes kasutada. Proovi pixel 3 või OP 6/6Td.

Kuidas ei ole puhas tarkvara? Ma kindlasti kohe ei valiks omale Samjongi (loe Samsung) või mõnda muud droidi. Enamus on läbustatud bloatwareiga.

Kaamera testis sa ju ei pildistagi valget või musta pinda. Ilmselgelt annab see lilleõie ja linnapildistamine vajalikud tulemused mille alusel tehakse järeldusi. Kõigi jaoks ei saagi teha kaamera testi aga saab üldise tulemuse kätte mis annab aimu kui hea või halb see kaamera saab olla.

Ja rääkides riistvarast siis paraku peab ajaga kaasas käima. Äppid jne lähevad suuremaks ja janulisemaks mistõttu tulebki kiiremaid ja paremaid riistvaralisi lahendusi pakkuda. See on ju loomulik kulg.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 15.05.2019 11:28:15 vasta tsitaadiga

Fännboy oled et nii leili lähed? 6 küll nüüd nii hea kaameraga polnud kui konkurendid, paar nädalat proovisin ja aitas sellest. Räigelt häiris oneplusil kõlar, nii halva kõlariga telefoni pole veel kasutanud. Ei viitsi koguaeg kõrvaklappe kasutada.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 12:12:54 vasta tsitaadiga

ptbl, sa pole ammu samsungit vist käes hoidnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 12:40:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ptbl, sa pole ammu samsungit vist käes hoidnud
kahjuks olen. nende hinda ei õigusta enam miski.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 15.05.2019 16:12:15 vasta tsitaadiga

Miks ei õigusta? Maksad veits rohkem ja saad ka rohkem. Veekindlus/tolmukindlus on juba asi mille eest maksaks rohkem. Saad parema kaamera ka veel jne.

Hea kaamera ülevaade:
https://youtu.be/e7HSUkBu_U4
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007




sõnum 15.05.2019 19:45:32 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Fännboy oled et nii leili lähed? 6 küll nüüd nii hea kaameraga polnud kui konkurendid, paar nädalat proovisin ja aitas sellest. Räigelt häiris oneplusil kõlar, nii halva kõlariga telefoni pole veel kasutanud. Ei viitsi koguaeg kõrvaklappe kasutada.


Mul on 6 ja kaamera osas küll kurta ei oska. Teeb täitsa rahuldavaid pilte (nagu enamus flagshipe) aga kõlar on tõsistelt kräpp. See ka ainuke põhjus miks ma järgmist telefoni ostes teen endale nõude, et peab olema esikõlar (vähemalt 1).

See kõlar Oneplus 6'l tundub nagu tõsine dealbreaker (ei ole 7't veel näppida saanud.. äkki on oma stereo speakeriga parem).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.05.2019 22:33:44 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:
JRISETH kirjutas:
ptbl kirjutas:

Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju


Xiaomi, Asus, ZTE?
Kõik mis sa nimetasid on puudustega võrreldes oneplus 7 pro'd.

-kas kaamera soft/riistvara halvem (DxOMark)
-väiksem aku
-Oxygen OS puudumine
-UFS 3.0
-90hz (silmale juba pakub rahuldust kuid pole oluline asi mida soovida aga olemas siiski)

milline neist neid asju pakub sul? nimekirja saab veel pikemaks teha aga need vist kõige tähtsamad enamustel.


Kaamera 7 prol IMX 586, sama riistvara olemas <300€ Xiaomidel. Softi kohalt ei oska öelda midagi Asuse ega ZTE kohta (viimati katsetades - not good, aasta tagasi) aga nii OnePlus kui Xiaomi enda soft on sama halvad öösel ja päeval ei erista oluliselt. Google Camera lahendab kõik pretensioonid nii ehk naa.

Väiksema aku ja 90hz paneks ühte kategooriasse. Ei saaks üldsegi vastu vaielda kui oleks ainult 60hz ekraan ja 4000mAh aku kuid see 90hz sööb akut päris palju. Ei usu, et Mi9/Mix 3 aku kestaks halvemini, kui OnePlus 7 Pro.

OS on kuidas kellele. Minu jaoks on OxygenOS-is liiga palju asju puudu. MIUI sisaldab enam-vähem kõike vajaliku. Kindel on see, et Xiaomi telefonid saavad uuendusi pikemat aega kui OnePlusi omad. Asuse skin tõesti ei ole hea (7.1), ZTE on talutav.

UFS 3.0 ja 90hz muidugi vägev, väärt aga 200-300€ kõrgemat hinda kui Mi9? thumbs_down.gif Kohe alles hakkavad tulema järgmised Snap 855 flagshipid, eks saame näha teiste hindu. Pakun, et Redmi K20 tuleb väga 1:1 specilt ja palju parema hinnaga.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 09:44:00 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
ptbl kirjutas:
JRISETH kirjutas:
ptbl kirjutas:

Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju


Xiaomi, Asus, ZTE?
Kõik mis sa nimetasid on puudustega võrreldes oneplus 7 pro'd.

-kas kaamera soft/riistvara halvem (DxOMark)
-väiksem aku
-Oxygen OS puudumine
-UFS 3.0
-90hz (silmale juba pakub rahuldust kuid pole oluline asi mida soovida aga olemas siiski)

milline neist neid asju pakub sul? nimekirja saab veel pikemaks teha aga need vist kõige tähtsamad enamustel.


Kaamera 7 prol IMX 586, sama riistvara olemas <300€ Xiaomidel. Softi kohalt ei oska öelda midagi Asuse ega ZTE kohta (viimati katsetades - not good, aasta tagasi) aga nii OnePlus kui Xiaomi enda soft on sama halvad öösel ja päeval ei erista oluliselt. Google Camera lahendab kõik pretensioonid nii ehk naa.

Väiksema aku ja 90hz paneks ühte kategooriasse. Ei saaks üldsegi vastu vaielda kui oleks ainult 60hz ekraan ja 4000mAh aku kuid see 90hz sööb akut päris palju. Ei usu, et Mi9/Mix 3 aku kestaks halvemini, kui OnePlus 7 Pro.

OS on kuidas kellele. Minu jaoks on OxygenOS-is liiga palju asju puudu. MIUI sisaldab enam-vähem kõike vajaliku. Kindel on see, et Xiaomi telefonid saavad uuendusi pikemat aega kui OnePlusi omad. Asuse skin tõesti ei ole hea (7.1), ZTE on talutav.

UFS 3.0 ja 90hz muidugi vägev, väärt aga 200-300€ kõrgemat hinda kui Mi9? thumbs_down.gif Kohe alles hakkavad tulema järgmised Snap 855 flagshipid, eks saame näha teiste hindu. Pakun, et Redmi K20 tuleb väga 1:1 specilt ja palju parema hinnaga.
siin nii palju vale infot.. lihtsam on mul mitte kõigele vastata. parem on sul kummardada enda telefoni teises teemas vist. beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 16.05.2019 09:45:00 vasta tsitaadiga

Tellin täna vist pro ära
_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 16.05.2019 11:16:38 vasta tsitaadiga

Kahju et juhtmevaba laadimine on välja jäänud. Olgugi, et aeglane, aga ööseks alusesse pannes on anyway täis ja pole vaja juhtmetega mässata.
Siiski hetkel uue telefoni nimekirjas #1

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 11:24:47 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kahju et juhtmevaba laadimine on välja jäänud. Olgugi, et aeglane, aga ööseks alusesse pannes on anyway täis ja pole vaja juhtmetega mässata.
Siiski hetkel uue telefoni nimekirjas #1
eks see wireless laadimine on pigem gimmick nagu 3d telerid või IP rating.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 16.05.2019 11:28:37 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kahju et juhtmevaba laadimine on välja jäänud. Olgugi, et aeglane, aga ööseks alusesse pannes on anyway täis ja pole vaja juhtmetega mässata.
Siiski hetkel uue telefoni nimekirjas #1
eks see wireless laadimine on pigem gimmick nagu 3d telerid või IP rating.

Sa mingi next level fänboy ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007




sõnum 16.05.2019 11:30:58 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Kindel on see, et Xiaomi telefonid saavad uuendusi pikemat aega kui OnePlusi omad.


Mina ei leidnud ühtegi Xiaomi seadet aastast 2016 mis saaks Andorid Pie uuenduse. Oneplus 3 ja 3T saavad (Open beta juba olemas ja stabiilne)

Üleüldse tundub, et võib ühe käe sõrmedel lugeda kokku flagshipid 2016 aastast mis saavad Android Pie uuenduse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 16.05.2019 11:47:45 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kahju et juhtmevaba laadimine on välja jäänud. Olgugi, et aeglane, aga ööseks alusesse pannes on anyway täis ja pole vaja juhtmetega mässata.
Siiski hetkel uue telefoni nimekirjas #1
eks see wireless laadimine on pigem gimmick nagu 3d telerid või IP rating.


Ei ole just päris võrreldavad asjad, aga kuidas kellelegi. Mina sellega nii ära harjunud.
Pigem võiks võrrelda näiteks auto roolisoojendusega - kui pole olnud, siis tundub täielik gimmick, kui on olemas ja kasutad, siis ikka jube mõnus.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptbl
HV kasutaja
ptbl

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 12:10:10 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ptbl kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kahju et juhtmevaba laadimine on välja jäänud. Olgugi, et aeglane, aga ööseks alusesse pannes on anyway täis ja pole vaja juhtmetega mässata.
Siiski hetkel uue telefoni nimekirjas #1
eks see wireless laadimine on pigem gimmick nagu 3d telerid või IP rating.

Sa mingi next level fänboy ikka icon_lol.gif
lõpuboss
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 12:38:52 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et juhtmevaba laadimisel on omad eelised ning natuke tunnen tõesti OP telefonidel sellest puudust..
Kaks kohta kus seda kasutaksin oleks auto ning mootorratta peal, mujal ma ei näe probleemi see kaabel külge lükata eriti arvestades seda kui kiiresti OP7 Pro aku laeb..
IP rating on nice to have aga kuna ei plaani telefoniga minna kõrbesse ega ka ujuma, siis ei näe probleemi selle puudumises(lisaks on OP7 Pro'd juba testitud ning paistab olevat igati veekindel).

Üldjoontes ütleks, et OP7 Pro on igati hinda väärt telefon ning seda pole väga mõtet võrrelda varasemate mudelitega, kui tahate seda teha, vaadake harilikku OP7't.
OP7 Pro kõige suurem rivaal on Samsa S10+ ning minu hinnangul on OP sellest üle kui hinda arvesse võttta. Parem ekraan, kiirem laadimine ja puhtam Android on minu hinnangul olulisemad kui veidi parem kaamera(ning jah ainult veidi) ning juhtmevaba laadimine.

Ja 3.5mm pesa puudumine - Olin samuti pikalt hinnangul, et ilma selleta ma telefoni ei taha, samas hakates asjale veidi mõtlema, siis mõne euri eest osta endale adapter autosse, kontorisse, läpaka kotti, koju ja kuhu iganes veel vaja on, siis see mure on minu jaoks kadunud.
Hetkel tekib tunne nagu inimesed arvaksid, et 3.5mm klappe ei saagi enam kasutada - Saab küll, lihtsalt ühte väikest adapterit on juurde vaja...
PS. Oman ka ise üpris korralikke klappe millest pole nõus loobuma

PS2. Olen Samsung S10+ testinud ja pole ka selle telefoni kohta otseselt ühtegi halba sõna öelda(Kuii hind kõrvale jätta).
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 16.05.2019 12:47:52 vasta tsitaadiga

TaaviS kirjutas:
Ma ütleks, et juhtmevaba laadimisel on omad eelised ning natuke tunnen tõesti OP telefonidel sellest puudust..
Kaks kohta kus seda kasutaksin oleks auto ning mootorratta peal, mujal ma ei näe probleemi see kaabel külge lükata eriti arvestades seda kui kiiresti OP7 Pro aku laeb..
IP rating on nice to have aga kuna ei plaani telefoniga minna kõrbesse ega ka ujuma, siis ei näe probleemi selle puudumises(lisaks on OP7 Pro'd juba testitud ning paistab olevat igati veekindel).

Üldjoontes ütleks, et OP7 Pro on igati hinda väärt telefon ning seda pole väga mõtet võrrelda varasemate mudelitega, kui tahate seda teha, vaadake harilikku OP7't.
OP7 Pro kõige suurem rivaal on Samsa S10+ ning minu hinnangul on OP sellest üle kui hinda arvesse võttta. Parem ekraan, kiirem laadimine ja puhtam Android on minu hinnangul olulisemad kui veidi parem kaamera(ning jah ainult veidi) ning juhtmevaba laadimine.

Ja 3.5mm pesa puudumine - Olin samuti pikalt hinnangul, et ilma selleta ma telefoni ei taha, samas hakates asjale veidi mõtlema, siis mõne euri eest osta endale adapter autosse, kontorisse, läpaka kotti, koju ja kuhu iganes veel vaja on, siis see mure on minu jaoks kadunud.
Hetkel tekib tunne nagu inimesed arvaksid, et 3.5mm klappe ei saagi enam kasutada - Saab küll, lihtsalt ühte väikest adapterit on juurde vaja...
PS. Oman ka ise üpris korralikke klappe millest pole nõus loobuma

PS2. Olen Samsung S10+ testinud ja pole ka selle telefoni kohta otseselt ühtegi halba sõna öelda(Kuii hind kõrvale jätta).


Ma ütleks lisaks seda, et meie regioonis pakutav S10 on Exynos SoC'ga jääb täna OP7/PRO SD855 selgelt alla.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2019 17:29:37 vasta tsitaadiga

ptbl kirjutas:
JRISETH kirjutas:
ptbl kirjutas:

Mitte ühegi teise suurfirma telefon ei maksa nii vähe ja ei paku nii palju


Xiaomi, Asus, ZTE?
Kõik mis sa nimetasid on puudustega võrreldes oneplus 7 pro'd.

-kas kaamera soft/riistvara halvem (DxOMark)
-väiksem aku
-Oxygen OS puudumine
-UFS 3.0
-90hz (silmale juba pakub rahuldust kuid pole oluline asi mida soovida aga olemas siiski)

milline neist neid asju pakub sul? nimekirja saab veel pikemaks teha aga need vist kõige tähtsamad enamustel.

Väiksem aku, aga Xiaomi Mi 9 aku kestab kauem.1440p 90Hz ekraan on suur akuröövel.
https://youtu.be/YoSYD_bO3q8
parkenTOSH kirjutas:
JRISETH kirjutas:
Kindel on see, et Xiaomi telefonid saavad uuendusi pikemat aega kui OnePlusi omad.


Mina ei leidnud ühtegi Xiaomi seadet aastast 2016 mis saaks Andorid Pie uuenduse. Oneplus 3 ja 3T saavad (Open beta juba olemas ja stabiilne)

Üleüldse tundub, et võib ühe käe sõrmedel lugeda kokku flagshipid 2016 aastast mis saavad Android Pie uuenduse.

Täpselt nii. OnePlus on ainuke, kes oma mudeleid nii pikalt softiuuendustega veel toetab.
Xiaomi Mi 6, mis 2017 välja tuli alles sai Android Pie.. Vot siis.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.05.2019 19:05:40 vasta tsitaadiga

Telefon avalikustatakse alles homme, kuid juba lüüakse hingekella OP7le.
Xiaomi... icon_rolleyes.gif. the flagship killer killer icon_lol.gif
Oh seda tehnikamaailma arengut.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 7/7 Pro/7T mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.