Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Video Ülevaade: ASUS ROG GeForce RTX2080Ti - Kas tõesti parim videokaart mängimiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.02.2019 13:28:49 Video Ülevaade: ASUS ROG GeForce RTX2080Ti - Kas tõesti parim videokaart mängimiseks? vasta tsitaadiga



Link


Mõni aeg tagasi sai otsustatud, et lähen ikkagi üle uuele põlvkonnale kuna lihtaslt tehti liiga hea pakkumine icon_smile.gif
Usun, et kui ma oleks pidanud täis hinna välja käima siis pigem oleks jäänud rahus GTX1080Ti juurde või kui peaksin uuendama kuskilt GTX1050 pealt siis pigem ostaks lihtsalt tavalise RTX2080 kaardi.

Igatahes nagu ikka, videost näete enamus asju, ka nn live benchmarkid kus lasen kõik testid läbi otse teie silme ees. Veidi huvitavam ehk neile, kes reaalselt huvi tunnevad antud kaardist.
Üks asi mida ei näidanud videos oli Raytracing icon_lol.gif ma küll lasin läbi Battlefield V testi aga oleme ausad.. Raytracing on selline väga kesine lisa ja võibolla, et isegi nii kesine, et unustad üldse ära seda peale panemast icon_lol.gif
nVidia tutvustas just selle põlvkonnaga Raytracingu, mis siis reaalajas kõik peegeldused kenasti veeloikude jms läikivate pindade peale toob, otsene peegeldus ümbritsevast, mitte enam mingi udukogu vms.
Tundub nagu lahe lisa aga reaalselt pea kunagi ei pane tähele peegelduste detailsust.

Siiski üldiselt olen mõelnud, et miks nad tõid just praegu niiviisi suurelt haibitult Raytracingu sisse? Võibolla see, et neil on raskusi rohkem kiirust kaardile lisada ning vähene kiiruse lisa ei õigustaks pm kahekordset videokaardi hinda ära.. AGA.. kui lisada äkki mingi uus huvitav graafiline lisa siis teeks see sellest kaardist parema value, more bang for buck nagu öeldakse.
Ning nüüd kui oleme näinud kuidas AMD VEGA VII performib siis võib öelda, et kiiruse juurde leidmine ongi väga suur probleem hetkel.. kuna AMD suutis vaid RTX2080 kiiruseid välja saada kuid seda ilma Raytracing tehnoloogiata.

Kokkuvõttes on Raytracing lahe lisa aga ei midagi erilist.. ning sellepärast arvan, et see ei tasu oma hinda ära.. KUID.. RTX2080 on palju palju mõistlikum ost, mis on ligi pool RTX2080Ti hinnast odavam.


Nüüd aga kui rääkida just antud ASUS-e STRIX mudelist siis tegu on võibolla, et ühe paremate RTX2080Ti kaartidega, mis väljas on. Jahutus on järjekordselt ülihästi välja kukkunud. Nad on aina edasi arendamas oma mega õhkjahutust ning see radikas selle kaardi peal siin on umbes 20% suurem kui eelmise generatsiooni STRIX kaardid, mis juba olid väga head. STRIX kasutab nüüdsest Axial Tech ventilaatoreid, vähemalt sellise nime on nad nüüd pannud neile. Väline äär on tugevdatud, et oleks stabiilsem pöörlemine ning mootori osad on väiksemaks tehtud, et ventilaatori enda labad saaks suuremad olla ja rohkem õhku läbi lükata.
See kõik aga kokkupanduna teeb sellest sellise kaardi, et kaart täiesti hääletuna istub 35c peal ja mängides läheb ehk kuskil 60-65c peale aga oleneb muidugi korpusest ja selle õhuvoolust ka. Ühe väga laheda lisa mis taaskord esile tuleb on, et kaardi ventilaatorid töötavad alles siis kui videokaart saavutab 55c temperatuuriks, aidates ventilaatorite eluiga massiivselt pikendada. Hea ventilatsiooniga korpuses on enamus ajast kui te ei mängi mänge kaart 100% passiivne, ehk siis ventilaatorid kaardil seisavad.
Radiaator kasutab taas MAX CONTACT tehnoloogiat, mis annab veelgi parema kontakti Turing GPU tuumaga. Vajadusel saate enda mingi aftermarket pasta peale panna või vedelmetaalli, et temperatuure veelgi parandada.
Ja nagu alati kaasneb ka väike RGB lisa. ASUS ei kasuta väga suurt RGB süsteemi kuid see, mis selle kaardi peal siin on saab ühe füüsilise nupu vajutusega kõik kinni panna, ülimugav. Kaardi tagapaneelil asub RGB on off nupp icon_biggrin.gif
Võibolla tulevikus võiksid nad ausalt öeldes tibakene seda STRIX mudeli disaini muuta kuna hakkab väga igavaks muutuma kuidagi..
Üldiselt aga.. üks parimaid kui mitte parim RTX2080Ti videokaart hetkel turul!

PLUSSID:
• Suurepärane jahutus süsteem
• Väga Väga vaikne, isegi mängides!
• Parim videokaart hetkel mängimiseks

MIINUSED:
• Liiga kallis kuid pole otseselt ASUS-e süü
• Kus on RTX toega mängud??
• Must plastik disain hakkab vaikselt
igavaks muutuma

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 10.02.2019 20:08:33 vasta tsitaadiga

Ostsin nädal tagasi MSI Gaming X trio 2080 ti. Sellel jahutusega sama lugu. Täiskoormuse all hääletu. Ehk siis asi pole niiväga Asuses, kui just selles, et 2080ti dele on päratud jahutid otsa ehitatud.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.02.2019 04:39:19 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, MSI viimased on jah samale tasemele jõudnud. Samas täpselt ei oska öelda kumb peal oleks icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006




sõnum 11.02.2019 15:01:54 vasta tsitaadiga

Selle graafilise videokiirendi hinna võiks ka välja tuua.
Näide:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Graafikakaardid-VGA-NVIDIA-GeForce-GeForce-20-Series/380463
Hind 1449€

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2019 19:54:44 vasta tsitaadiga

Sul seal videos mingid vsyncid/gsyncid peal ? Tavaline 2080 skoorib ka rohkem, Ti peaks seal 15k+ tegema.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.02.2019 20:40:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ofc maas, pealegi oskavad sellised programmid ise ka tajuda, et lülitavad vsynci välja. Gsynci tuge monitori pole. Tavaline i5 skoor rtx2080ti-ga. i5 8600k klokkimata. i5 8600 Rank 1 tulemus maailmas on vaevu 12k
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2019 21:17:47 vasta tsitaadiga

3dmark ei lülita ise midagi välja.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.02.2019 23:25:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, nvidia profileris on vsync by default auto peal ja kui 3dmarkis by default pole vsynci mida ka pole siis ei ole mingit vsynci jura, see oleks kohe aru saada anyway.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Video Ülevaade: ASUS ROG GeForce RTX2080Ti - Kas tõesti parim videokaart mängimiseks?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.