Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Pi-hole soovituslikud listid? (blocklist,+ whitelist) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2019 13:47:14 Pi-hole soovituslikud listid? (blocklist,+ whitelist) vasta tsitaadiga

Tere!

Kuna olen pi hole kohapealt suht algaja siis ehk targemad soovitaksid siin, et milliseid liste ja kus kohast juurde lisada, et asjad toimiksid mõistlikult.

Proovisin siin ise siit neid:

https://firebog.net/

aga siis kohe probleem facebookiga. Saan aru, et tuleb vist teha ka mingi whitelist?

Ühesõnaga kõik nõuaned jms on teretulnud.

Tänan!

_________________


viimati muutis Markspoiss 13.01.2019 21:49:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.01.2019 16:19:43 vasta tsitaadiga

Mina leidsin siit, täitsa hästi uuendatud.
Piisab DNS blokeerimisest ehk hostname suunab tundmatusse.

https://github.com/AdAway/AdAway/wiki/hostssources

https://hosts-file.net/ad_servers.txt
https://pgl.yoyo.org/adservers/serverlist.php?hostformat=hosts&showintro=0&mimetype=plaintext
https://adaway.org/hosts.txt

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2019 21:47:34 vasta tsitaadiga

esimeselt lingilt võtan sealt lehelt olevatest linkidest eks?
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.01.2019 21:58:51 vasta tsitaadiga

Otse need tõenäoliselt ei sobigi aga sealt leiad reklaami domeenide nimekirja - ise pead tegema sobivale kujule.

Aga olen ma valesti aru saanud, et Pi-hole peaks juba sisaldama pidevalt uuenduvat nimekirja / listi? Ehk midagi lisanduvat ei peaks ju lisama?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2019 22:51:14 vasta tsitaadiga

ega ma seda asja väga jaga.. alles õpin nö. lihtsal seal on võimalus lisada veel neid liste nö... sp siin küsimuse esitasingi targematele icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.01.2019 23:19:54 vasta tsitaadiga

No siin tekib küsimus suuremale ringile - keegi avalikult ei viitsi seda DNS serverit hostida? Eks see usalduse peale ole (et ei oleks seal mingit jama sees) ning siis ei pea iga AHV seda kodus tegema, vaid saab ühiskasutuses olevat kasutada.

Võin ise katsetuseks kuhugi VPS-i selle püsti panna, iseasi, kui hea performance sel DNS-l on, aga seda saab juba analüüsida.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 22.10.2020 14:15:50 vasta tsitaadiga

https://oisd.nl/
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 14:52:15 vasta tsitaadiga

Miks mitte siis juba https://nextdns.io/

Töötab kõikides seadmetes thumbs_up.gif

Enda kasutatavatest listidest ei hakka kohe pilti lisama, aga seal on päris mitu mitu listi, mis on sellised "kõik ühes". Lisaks:
https://github.com/nextdns/metadata/tree/master/privacy/native
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu jaoks oli PiHole suurim häda selles, et see ei rakendunud kodust välja minnes. Ehk et 4G-s saadeti ikka telefonist igasugu andmeid kõiksugu sulleritele. Nextdns lahendas selle probleemi.
Ei maksa ka midagi ning saab edukalt 10+ seadmesse paigaldada. Lisaks tasuta 300k queries on ühele kasutajale (ka minule) küll ja veel.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 14:56:14 vasta tsitaadiga

Jälgin arutelu
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 15:30:51 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:

Minu jaoks oli PiHole suurim häda selles, et see ei rakendunud kodust välja minnes. Ehk et 4G-s saadeti ikka telefonist igasugu andmeid kõiksugu sulleritele. Nextdns lahendas selle probleemi.
Ei maksa ka midagi ning saab edukalt 10+ seadmesse paigaldada. Lisaks tasuta 300k queries on ühele kasutajale (ka minule) küll ja veel.


Üheks võimaluseks oleks kodus hostida OpenVPN serverit. Kodus ei ole, siis ühendad telefoni VPNi. Tulemuseks on krüptitud ühendus + pihole blokkimine, kui oled kodust eemal. Lisaks saad koduvõrgus olevatele seadmetele kaugelt ligi, kui on selline vajadus.
Muidu endal ka eelpool mainitud https://oisd.nl/ kasutuses.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.10.2020 15:56:02 vasta tsitaadiga

OpenVPN androidi peal vähemalt võtab kole palju akut.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 16:07:21 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Lord Ami kirjutas:

Minu jaoks oli PiHole suurim häda selles, et see ei rakendunud kodust välja minnes. Ehk et 4G-s saadeti ikka telefonist igasugu andmeid kõiksugu sulleritele. Nextdns lahendas selle probleemi.
Ei maksa ka midagi ning saab edukalt 10+ seadmesse paigaldada. Lisaks tasuta 300k queries on ühele kasutajale (ka minule) küll ja veel.


Üheks võimaluseks oleks kodus hostida OpenVPN serverit. Kodus ei ole, siis ühendad telefoni VPNi. Tulemuseks on krüptitud ühendus + pihole blokkimine, kui oled kodust eemal. Lisaks saad koduvõrgus olevatele seadmetele kaugelt ligi, kui on selline vajadus.
Muidu endal ka eelpool mainitud https://oisd.nl/ kasutuses.


Seda küll. Aga näiteks Androidis on mul VPN asemel Adguard, mis loob lokaalse VPN ühenduse. Seega minu jaoks see ei töötaks, kuna Adguardist ma küll ei loobuks thumbs_up.gif.
Eks igal asjal omad head-vead. Minu jaoks on hästi tähtis ka mugavus: NextDNS on mugav üles seadistada, hallata ja kasutada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 17:51:28 vasta tsitaadiga

Jätan märgi maha, ise plaanisin ka just testima hakata Synology peal dockeri sees pihole. Sellepuhul soovitatakse ka et kui tahad mobiilis ja läpakaga mujal kasutada siis synos vpn service ka püsti tõmmata, siis adblocking mujal ka peal.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2020 11:21:57 vasta tsitaadiga

DNS baseeruvad reklaamiblokeerijad ei ole ülearu efektiivsed.
Lisaks jätavad need lehtedele tühimikke (reklaami kast on kuvatud, aga tühi).

Isiklikult ei näe vajadust jalgratast leiutada. NextDNS pakub piisavalt häid haldusvõimalusi ning erinevatele pereliikmetele (olgu nendeks siis näiteks lapsed), saab luua erinevaid konfiguratsioone.
Alles eile lisati selline huvitav lisa: "Introducing Recreation Time — only allow some websites, apps and games during a specific time period each day of the week."
https://headwayapp.co/nextdns-changelog

Sellegi poolest: muidugi on igasugune kodukootud lahendus privaatsem ja kasutaja ise on peremees. beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2020 14:40:44 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Lord Ami kirjutas:

Minu jaoks oli PiHole suurim häda selles, et see ei rakendunud kodust välja minnes. Ehk et 4G-s saadeti ikka telefonist igasugu andmeid kõiksugu sulleritele. Nextdns lahendas selle probleemi.
Ei maksa ka midagi ning saab edukalt 10+ seadmesse paigaldada. Lisaks tasuta 300k queries on ühele kasutajale (ka minule) küll ja veel.


Üheks võimaluseks oleks kodus hostida OpenVPN serverit. Kodus ei ole, siis ühendad telefoni VPNi. Tulemuseks on krüptitud ühendus + pihole blokkimine, kui oled kodust eemal. Lisaks saad koduvõrgus olevatele seadmetele kaugelt ligi, kui on selline vajadus.

Soovitaks pigem WireGuardi. Tundub oluliselt kiirem ja akusõbralikum.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2020 14:53:50 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Lord Ami kirjutas:

Minu jaoks oli PiHole suurim häda selles, et see ei rakendunud kodust välja minnes. Ehk et 4G-s saadeti ikka telefonist igasugu andmeid kõiksugu sulleritele. Nextdns lahendas selle probleemi.
Ei maksa ka midagi ning saab edukalt 10+ seadmesse paigaldada. Lisaks tasuta 300k queries on ühele kasutajale (ka minule) küll ja veel.


Üheks võimaluseks oleks kodus hostida OpenVPN serverit. Kodus ei ole, siis ühendad telefoni VPNi. Tulemuseks on krüptitud ühendus + pihole blokkimine, kui oled kodust eemal. Lisaks saad koduvõrgus olevatele seadmetele kaugelt ligi, kui on selline vajadus.

Soovitaks pigem WireGuardi. Tundub oluliselt kiirem ja akusõbralikum.

AdAway veel parem. Pole vaja mingit VPNi taustal jooksutada. Blokeeritakse läbi hosts faili. Root vajalik samas.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 24.12.2020 15:09:12 vasta tsitaadiga

Keegi mõne hea Eestile suunatud DNS block listi on kokku pannud?
_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johnbrown
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2014




sõnum 24.12.2020 15:38:56 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
Keegi mõne hea Eestile suunatud DNS block listi on kokku pannud?


mingi kraam on siin https://adblock.ee/list.php

ei tea, kas pihole seda otse sööb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2021 21:55:25 vasta tsitaadiga

johnbrown kirjutas:
Nebulos kirjutas:
Keegi mõne hea Eestile suunatud DNS block listi on kokku pannud?


mingi kraam on siin https://adblock.ee/list.php

ei tea, kas pihole seda otse sööb.

Sööb, kuid too loom üksi töötab suht halvasti.

Ise panin regexisse
(\.|^)youtu\.be$
.---..googlevideo.......
forwarded.*-.*\.googlevideo.*\..*\..*\..*

Addlistile juurde
https://raw.githubusercontent.com/kboghdady/youTube_ads_4_pi-hole/master/youtubelist.txt
https://raw.githubusercontent.com/kboghdady/youTube_ads_4_pi-hole/master/crowed_list.txt
https://easylist-downloads.adblockplus.org/easylist.txt

Logide alt whitelisti mida vaja on, et läbi laseks (gmail, google search jne) ning arvutitest ja telefonist reklaame enam ei pildunud. Teleka youtube laseb miskit veel läbi, kuid ei ole aega olnud uurida, et kes või mis ja kust vahele ennast pressib. Sisuliselt logide alt peaks nähtav olema.

[LISA] Samsungi nutikatel tappab i.ytimg.com blacklisti lisamine reklaamid ära.
Lisaks eest adbock.ee listi võtsin endal maha, sest hakkas kahtlaselt palju eesti saitidel liiklemist blokeerima.

[LISA]
Google vast muutis midagi või mingi list käis käppuli, antud meede enam ei tööta, on hakanud liiga palju kõrvalisi anomaaliaid tekitama.

Proovisin täna ka sellist asja nagu AdGuardHome, kuid ei saa seda kuidagi jooksma oma purgi ja ADG DHCP taga. ADG jagab IP-d ära, kuid vahelt ei lõika midagi, purk ise DHCP serverit ei loo.
Keegi veel mingeid erinevaid lahendusi proovinud?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015




sõnum 25.08.2021 07:57:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ise panin regexisse
(\.|^)youtu\.be$
.---..googlevideo.......
forwarded.*-.*\.googlevideo.*\..*\..*\..*


Väga vabandan rumala küsimuse pärast, avan Blacklist, sealt valin ReGex, iga rida on eraldi reegel?

tsitaat:

[LISA] Samsungi nutikatel tappab i.ytimg.com blacklisti lisamine reklaamid ära.

Super! See teleka teema häirib tõsiselt, maksad 2,5K raha teleka eest, siis veel 1K heli eest telekale ja siis saad iga 5 minuti pärast karjuva reklaami youtubes. Minu oma pole veel kohale jõudnud, ootan lähipäevil, päris põnevil ja kergelt ärevuses, kuidas seal youtubis reklaamidega on, arvutis harjunud et neid ei ole. Mul on brauseris AdBlock for youtube laiendus, mitte ühtegi reklaami, mitte ühtegi.

P.S. Kui keegi otsib raudvara, mille peal jooksutada PiHole, siis soovitan Orange Pi Zero 512 MB, mul juba aastaid, toide talle tuleb ruuteri USB pesast, suurust on tal koos korpusega 50x50x50 mm, hind 15 euri koos korpusega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 09:37:51 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:

Super! See teleka teema häirib tõsiselt, maksad 2,5K raha teleka eest, siis veel 1K heli eest telekale ja siis saad iga 5 minuti pärast karjuva reklaami youtubes. Minu oma pole veel kohale jõudnud, ootan lähipäevil, päris põnevil ja kergelt ärevuses, kuidas seal youtubis reklaamidega on, arvutis harjunud et neid ei ole. Mul on brauseris AdBlock for youtube laiendus, mitte ühtegi reklaami, mitte ühtegi.
Vahel tasub mõtelda ka selle peale, et äkki võiks ikkagi maksta saadava teenuse eest ja võtta Youtube Premium. Sest tunda end häirituna, et keegi on teinud hea teenuse, mida kasutad mõnuga, ja siis tahab veel tasu ka saada - tundub natuke veider. Oma tööd ju sa ei tee tasuta? Ning ei, ei ole vaja tuua põhjenduseks "aga ta on ju suur ja tal on palju raha", sellega ei purjeta kaugele ja petad ainult ise-ennast.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015




sõnum 25.08.2021 09:53:06 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Miks mitte siis juba https://nextdns.io/

Töötab kõikides seadmetes thumbs_up.gif



Mul kadusid Youtubis videote trumbnailid ära, on mingi võimalus seda parandada?

tsitaat:
Vahel tasub mõtelda ka selle peale, et äkki võiks ikkagi maksta saadava teenuse eest ja võtta Youtube Premium. Sest tunda end häirituna, et keegi on teinud hea teenuse, mida kasutad mõnuga, ja siis tahab veel tasu ka saada - tundub natuke veider. Oma tööd ju sa ei tee tasuta? Ning ei, ei ole vaja tuua põhjenduseks "aga ta on ju suur ja tal on palju raha", sellega ei purjeta kaugele ja petad ainult ise-ennast.


Päris kõiki pidada endasugusteks kah ei tasu. Isiklikult minul on täiesti ükstaspuha, palju tal raha on.
Hea teenuse? Tõsiselt või? Tasuline teenus, kus klient maksab raha selle eest, et ta ei näeks reklaame, aga vahest ta neid näeb, ja muide tõesti näeb, ei ole hea teenus.
Suhtumisega, maksa pappi ja ära tee ise midagi, ära hari ennast, ole lammas, pole HV foorumisse tegelt asja, neti.ee pihku ja otsi sobivamad kohad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 10:00:10 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:
tsitaat:

Ise panin regexisse
(\.|^)youtu\.be$
.---..googlevideo.......
forwarded.*-.*\.googlevideo.*\..*\..*\..*


Väga vabandan rumala küsimuse pärast, avan Blacklist, sealt valin ReGex, iga rida on eraldi reegel?

tsitaat:

[LISA] Samsungi nutikatel tappab i.ytimg.com blacklisti lisamine reklaamid ära.

Super! See teleka teema häirib tõsiselt, maksad 2,5K raha teleka eest, siis veel 1K heli eest telekale ja siis saad iga 5 minuti pärast karjuva reklaami youtubes. Minu oma pole veel kohale jõudnud, ootan lähipäevil, päris põnevil ja kergelt ärevuses, kuidas seal youtubis reklaamidega on, arvutis harjunud et neid ei ole. Mul on brauseris AdBlock for youtube laiendus, mitte ühtegi reklaami, mitte ühtegi.

P.S. Kui keegi otsib raudvara, mille peal jooksutada PiHole, siis soovitan Orange Pi Zero 512 MB, mul juba aastaid, toide talle tuleb ruuteri USB pesast, suurust on tal koos korpusega 50x50x50 mm, hind 15 euri koos korpusega.


Iga rida oli eraldi. Aga praeguseks see enam ei tööta, vähemalt minul. Mul nii uus telekas pole, et youtube pani pillid kokku vahepeal reklaame otsides ja või otsing ei tahtnud enam töötada. Mingit kindlat asja hakkas vist uurima ja peale seda lagunes koost.
Ei viitsinud rohkem pusida, tahvlile vanced ja mure murtud, telekast iga paari minuti tagant nupu vajutada, et reklaamid edasi lükata. Tüütu, kuid kannatab ära. Eriti tüütud on need mingi india või türgi muusikalood, mida vahepeal viskab neljaks minutiks kopp.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 10:21:30 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:

Hea teenuse? Tõsiselt või? Tasuline teenus, kus klient maksab raha selle eest, et ta ei näeks reklaame, aga vahest ta neid näeb, ja muide tõesti näeb, ei ole hea teenus.
Youtube Premiumiga ei näe reklaame. Kontrolli oma faktid üle!
tsitaat:

Suhtumisega, maksa pappi ja ära tee ise midagi, ära hari ennast, ole lammas, pole HV foorumisse tegelt asja, neti.ee pihku ja otsi sobivamad kohad.
Sellise suhtumisega ei ole tõesti HV foorumisse asja. Mingi piirini saan aru sellest, et reklaame on tõesti liiga palju. Kui aga teenuse omanik ongi konkreetset teinud kaks toodet, üks tasuline, reklaamidega, teine tasuta, reklaamideta, siis viriseda, et tahaks tasuta ja reklaamideta, on lihtsalt piinlik. Kui tahad, siis blokeeri reklaame, keegi tänaval näpuga ei näita ja ei naera. Aga kui hakkad avalikult sellist juttu rääkima, siis saad ka avaliku tagasiside.

Edasi palun teema tehniline arutelu.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 12:16:32 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Miks mitte siis juba https://nextdns.io/

Töötab kõikides seadmetes thumbs_up.gif



Mul kadusid Youtubis videote trumbnailid ära, on mingi võimalus seda parandada?

Ma ise olen kolinud Controld.com peale. Vähem valehäireid, millega sul arvatavasti thumbnailide mittekuvamisel tegemist on.
Lülita logid sisse ja vaata Logs alt täpsemalt, et mida blokeeritakse. Arvatavasti mingi blocklist blokeerib thumbnailide servut/lehte.

Kusjuures Android TV-del on üsna kerge ABD kaudu Custom DNS määrata
https://gist.github.com/sharunkumar/b6195cbbd26a0039ec87fbd3829aa6b3
Kui keegi soovib, võin pisukese tutoriali kirjutada. Väga kerge, võtab paar minutit ja tehtud.

Isiklikult kasutan Youtube Premium. 13 EUR kuu 6 inimese peale tähendab, et poolaastas tuleb maksta 13 EUR/nägu. Reklaame pole, YT Music boonuseks juures thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Pi-hole soovituslikud listid? (blocklist,+ whitelist) mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.