Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 12:44:20 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Pisut murelikuks teeb jah see kommertshuvides plaanitud aegumine, sest kes ei aja vaid numbreid ja iga modernset trendi taga, siis S10 seeria on veel vägagi kasutatav.

Pole olulisi puudujääke, kõik toimib, midagi ei uima, lihtsalt töötab ja kõik saab tehtud - sellest enamikule piisaks ja jääb ülegi.

Paraku tootjal on vaja müüa, iga aasta kasumeid suurendada ja olla millegi uuega pidevalt pildis, vahet pole, et sel kõigel pole keskmise kasutaja jaoks mingit olulist väärtust.


Nii on. Eriti, kuna S10 asendust nii kerge leida pole, soovides säilitada mõõtmed, SD-pesa, 3.5mm pesa, jmt.

skyTronic kirjutas:
Draqula kirjutas:
Loomulikult saaks alati veel paremini.

Jah, kui valida Apple. Mind häiris Samsungi puhul see ka, et osade äppide uuenduste jaoks oli vaja Samsungi konto teha ja hallata lisaks Google kontole. Hiljuti kukkus enda S10e nii, et tagaklaas katki ja läksingi Apple peale üle.

Endale Apple-i piiratus-suletus ei meeldi.
Samsungi puhul see eraldi Samsungi äpp tõesti - võiks kõik ühes kohas olla ja ei tohiks üleüldse sisselogimist vajada, juhul kui ei soovi kasutada sisselogimisega seotud featuure.

Mul ka vahepeal S10 kuidagi nii kukkunud, et läbi ümbrise on tagaklaas katki läinud. Kile on peal seal, seega suuremalt ei häiri. Eks mingiaeg saabki akuvahetuse ette võtta siis kaanevahetusega koos icon_lol.gif.
Vaatan, et Matis:
tsitaat:
Tagaosa vahetus ( originaal detail ) 59 EUR
Originaal aku vahetus 52 EUR

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 12:53:11 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Endale Apple-i piiratus-suletus ei meeldi.


Just täpselt see.

iPadi olen nõus meedia tarbimiseks kasutama, Macbooki tahtsin vastu seina visata kui olude sunnil üks päev pidin seda kasutama.
Pixel tundus teoorias ideaalne puhas Android, kuid reaalsuses tundub, et probleeme on rohkem kui võiks arvata ja Samsungi toe pikkus ületab Pixeli oma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 13:11:17 vasta tsitaadiga

Hetkel piidlen Sony, mõõtude kasvu mõru pill tuleb ilmselt alla neelata, kuid muudes asjades säilib päris palju sellist, mille teised on juba hüljanud icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 13:31:43 vasta tsitaadiga

Tahaks ka väga SONY osta (minevikus olnud 3 erinevat mudelit), ent nad ei suuda kuidagi konkureerivat masinat muarust teha. Point&shoot kaamera jääb tarkvara taha, näiteks.
Ja telefonid on liiga kobakad, võrreldes nt. Samsungiga, st. bezelid suured, telefon paks, jne.

icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 14:20:36 vasta tsitaadiga

Paraku praeguste valikute juures on teatud nüanssides kompromiss paratamatu, Sony on sõelale jäänud kuna täidab kõige rohkem mulle personaalselt olulisi lahtreid.

Muidugi alati võiks ka custom-ROM teed minna, kuid kahjuks lisab see mitmeid nüansse, millega põhitelefoni puhul mässata ei sooviks, seega poleks parim valik.

Ütleks, et S10e on üks parimaid telefone üldse, mis mul olnud ja seda mitte tingimata näitajate poolest, vaid just üleüldise optimaalse võimekuse poolest, piltlikult sobib nagu kinnas kätte.

Kui Samsung tooks turule sama telefoni lihtsalt uuendatud versiooni, siis ostaks selle olenemata hinnast (mõistuse piires muidugi).

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 14:33:18 vasta tsitaadiga

S10e on käes parem kui S10, jah. Ise läksin S10 teed, sest ikkagi lipulaev oma kooste ja omadustega. Tänasel päeval peaks sellest parem võimekus mahtuma väiksemasse kesta küll.

Endale pole vaja ülisuurt võimekust, kuna ei mängi jne. telefoniga niiehknaa ja ei tahaks isegi üle 1080p resolutsiooni, kuigi kõrgemate Hz-ide variant võiks olla valikuna (vaikimisi ei tahaks).
Ideaalne telefon peaks olema tehtav, ent pushitakse mingite pseudonäitajate järgi, mida enamikel eniveis vaja ei ole.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 15:14:31 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
skyTronic kirjutas:
Draqula kirjutas:
Loomulikult saaks alati veel paremini.

Jah, kui valida Apple. Mind häiris Samsungi puhul see ka, et osade äppide uuenduste jaoks oli vaja Samsungi konto teha ja hallata lisaks Google kontole. Hiljuti kukkus enda S10e nii, et tagaklaas katki ja läksingi Apple peale üle.

Endale Apple-i piiratus-suletus ei meeldi.

Mida see tähendab? Kui sideloadimine, siis selliseid äppe ma ei usalda. Apple pakkus mulle juba varasemalt huvi featuurde tõttu nagu proxy IP-ga native mail client (tasuta), VPN Safarile (1€ / kuu), aga määravaks vahetuse juures sai see, et 4 aasta pärast saab up to date OSi kasutada.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 17:09:28 vasta tsitaadiga

Sideloadimine näiteks, jah. Ent laiemalt ei meeldi ka nende poliitika.

Apple on vist viimasel ajal paremaks läinud, ent varasemalt on tõsiselt gimpitud korralikku rauda tarkvara poolelt, seega uuendamise mõttekus on küsimärgiga olnud.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2023 17:39:40 vasta tsitaadiga

Pick your poison. Samsung ju gimpis S10 aku vastupidavust pannes meie piirkonnas ebaefektiivsema protsessori sisse. Apple eelis on see, et nad arendavad oma rauda ise - turva ja krüpto on suht solid samas kui Androidi puhul iga tootja peab ise välja mõtlema, kuidas turvat lahendada. Lõpuni ei saanudki aru kui hea see Androidi full disk encryption on. Apple miinus on parandatavus (selles osas tundub, et Samsungil on sama tase) ja hind. Tahtsin tegelt oodata kuni mingi uus odavam Apple mudel välja tuuakse, aga kuna pillasin oma Samsungi maha, siis sai praegune mudel ostetud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 11:37:00 vasta tsitaadiga

Ei tahaks seda teemat siin süsteemide sõjaks pöörata, kuid ilmselgelt ei eraldatud Apple toodete jaoks spetsiaalset alamrubriiki põhjuseta.

Apple seadmed on ikka väga oma ökosüsteemis kinni ja paljuski tuleb lähtuda Apple loogikas 'my way or the highway' ja see on minu jaoks pidevalt risti jalus.

Seega olenemata teatud eelistest, see süsteem mulle ei sobi, sest personaliseerimine on minu jaoks väga oluline ja õnneks lubab droid seda teha üpris suures ulatuses enne, kui tuleb noaga päris süsteemi kallale minna.

Üheks oluliseks näiteks on töölaua ja selle vidinate ning programmikausta seadistamine Nova Launcheri abil. Tänu sellele olen saanud hoida telefoni kasutamiskogemuse juba pikki aastaid sarnasena olenemata telefoni brändist või mudelist.

Näiteid võiks tuua veel ridamisi, kuid kes on karu kõhus natukenegi ringi sorkinud, peaks neid asju niigi teadma, kes aga pole, ilmselt sel pole ka vaja.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 12:28:31 vasta tsitaadiga

Samsungi puhul on üks haigemaid asju, et Good Lock on Samsungi poes ning Eesti regioonis "pole saadaval": https://www.androidcentral.com/samsung-good-lock
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 22.07.2023 12:37:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Samsungi puhul on üks haigemaid asju, et Good Lock on Samsungi poes ning Eesti regioonis "pole saadaval": https://www.androidcentral.com/samsung-good-lock
see vaid mõnes üksikus riigis saadaval
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 12:51:46 vasta tsitaadiga

rmc, Jep üritasin eelmine aasta ümbernurga variante selle paigaldamiseks a'la sideload jne. Ei saanud tööle.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 13:27:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
rmc, Jep üritasin eelmine aasta ümbernurga variante selle paigaldamiseks a'la sideload jne. Ei saanud tööle.

For real? Apkmirroris kõik vajalik olemas. Töötas nii S10E kui ka S23 peal mul.
Neid rakendusi erinevaid mis lasevad mujal regioonides neid mooduleid hallata, ise kasutan NiceLock https://forum.xda-developers.com/t/app-v2-8-20-03-nicelock-good-lock-2020-launcher-w-update-notifications.3908648/
Teine millest lugenud ka: https://play.google.com/store/apps/details?id=yuh.yuh.finelock
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 13:32:28 vasta tsitaadiga

reikar, Äpp launchis aga midagi sellega teha ei saanud. S10e. Ma ei tea mis talle ei meeldinud. See oli eelmine aasta. Võibolla nüüd on midagi muutunud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 13:38:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
reikar, Äpp launchis aga midagi sellega teha ei saanud. S10e. Ma ei tea mis talle ei meeldinud. See oli eelmine aasta. Võibolla nüüd on midagi muutunud.

GoodLockis endas ei saagi midagi teha (ainult pealkiri ja must leht), selle jaoks ongi need NiceLock jms admin rakendused mis lasevad sul neid installitud mooduleid eraldi avada.
Mõne mooduli kohta eraldi märkus et vajab töötamiseks et selle GoodLocki apk ikka ka endale installiks (GOOD LOCK MAIN APP
If you are having trouble changing NotiStar settings or QuickStar changes does not stick after reboot, installing original Good Lock launcher may help. Due to region restrictions, main application will not be able to do anything, but some users reported juts having it installed fixed such issues. After installing it, you can hide Good Lock icon from the launcher.
)

Igatahes soovitan kõigile neid mooduleid, saab väga palju käepärasemaks teha asju vastavalt soovidele.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 14:03:22 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
rmc kirjutas:
Samsungi puhul on üks haigemaid asju, et Good Lock on Samsungi poes ning Eesti regioonis "pole saadaval": https://www.androidcentral.com/samsung-good-lock
see vaid mõnes üksikus riigis saadaval


Jah ja see ongi haige. Mis põhjusel? Äpil cache jne. tühjaks teha ja VPN-i kasutada, siis kõik toimib. Kunstlik piirang.

Tomorrow kirjutas:
rmc, Jep üritasin eelmine aasta ümbernurga variante selle paigaldamiseks a'la sideload jne. Ei saanud tööle.

Toimib VPN-i kasutamine. Enne käivitamist VPN käima, USA, näiteks ja siis töötab. Aga läheb katki kui ühendus mujalt, vb. isegi kui ei käivita.

reikar kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
rmc, Jep üritasin eelmine aasta ümbernurga variante selle paigaldamiseks a'la sideload jne. Ei saanud tööle.

For real? Apkmirroris kõik vajalik olemas. Töötas nii S10E kui ka S23 peal mul.
Neid rakendusi erinevaid mis lasevad mujal regioonides neid mooduleid hallata, ise kasutan NiceLock https://forum.xda-developers.com/t/app-v2-8-20-03-nicelock-good-lock-2020-launcher-w-update-notifications.3908648/
Teine millest lugenud ka: https://play.google.com/store/apps/details?id=yuh.yuh.finelock

Tänud viitamast. Huvitav, et Fine Lock ei tule Aurora Store-is ette, mis peaks nagu Google Play Store-i mirror olema idees.
Arendaja peale klikkides on lisaks ka see puudu, https://play.google.com/store/apps/details?id=dev.yuhapps.myc , teised olemas.

Finelock läheb tööle, a Multistar ja LockStar ei avane.

reikar kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
reikar, Äpp launchis aga midagi sellega teha ei saanud. S10e. Ma ei tea mis talle ei meeldinud. See oli eelmine aasta. Võibolla nüüd on midagi muutunud.

GoodLockis endas ei saagi midagi teha (ainult pealkiri ja must leht), selle jaoks ongi need NiceLock jms admin rakendused mis lasevad sul neid installitud mooduleid eraldi avada.
Mõne mooduli kohta eraldi märkus et vajab töötamiseks et selle GoodLocki apk ikka ka endale installiks (GOOD LOCK MAIN APP
If you are having trouble changing NotiStar settings or QuickStar changes does not stick after reboot, installing original Good Lock launcher may help. Due to region restrictions, main application will not be able to do anything, but some users reported juts having it installed fixed such issues. After installing it, you can hide Good Lock icon from the launcher.
)

Igatahes soovitan kõigile neid mooduleid, saab väga palju käepärasemaks teha asju vastavalt soovidele.

GoodLockis tegelt saab asju teha, ent näitab regiooniblokki. GoodLockis peaks saama hallata (ka neid asju, mille jaoks eraldi ikoone pole).
Agajah, GoodLock-i abil saab UI palju paremaks teha. Seepärast ei saagi aru, miks Samsung saadavust piirab sel.
Veelenam, see ei peaks tulema läbi eraldi Galaxy Store-i, veelenam - see peaks olema telefoni menüüdesse sisse ehitatud funktsionaalsus!

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 14:57:11 vasta tsitaadiga

Nende moodulite puhul oluline jälgida S10 seeriale et kõige uuemaid ei tõmba. Mingist versioonist ainult Android 13 toetatud.apkmirroris see info peaks olemas olema. Multistar ja LockStarMul endal toimisid s10e ja ka s23 peal.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 16:02:55 vasta tsitaadiga

Mul on peal need versioonid moodulitest, mis pealepannes töötasid.
Moodulid ise GoodLockist algselt toimisid, nüüd Finelockist ei. Samas vb. asi selles, et GoodLock regiooniblokis omadega..

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2023 21:07:44 vasta tsitaadiga

S10e, S21 ja S23 suht korraga kasutusel ja minu arust sobib S23 oma mõõtudelt ja kaalult päris hästi S10e jätkuks, eriti kui vahepeal juba aastakene tiba pikemat S21 kasutama harjunud. Mina konkreetselt pole 3.5mm audiopesa ja mälukaarti juba väga ammu telefonis kasutanud. BT klapid oluliselt mugavamad ja terade viisi andmeid telefonis hoida ei tundu ka mõistlik. S10e ja S21 128GB-ga sain lahedalt hakkama, S23 võtsin 256GB, kuna see on juba erinevalt 128GB-st UFS 4.0 kiirusega.

Need 3 kõrvuti pannes (nagu näha, on vahelt ära nii S20 kui S22) on edasiminek ikka silmnähtav. Eriti just kaamerate osas, kus S23 toob juurde reaalse optilise tele/makro võimekuse (S22-st alates tegelikult küll).

Aga olen nõus sellega, et S10e on läbi aegade üks mõnusamaid telefone olnud. Kõik varasemad ma olen pärast uuele üleminekut üsna kiirelt maha müünud, seda kuidagi ei raatsi... Kasutan hetkel peamiselt autohoidikus gepsu jaoks, kuna varasemast selleks kõik seatud ja istub hästi ka hoidikuga kokku. Aku 85% piirangu lükkasin peale, kui see softiuuendusega tekkis ja aku on seni päris heas olukorras, kuigi istub pidevalt juhtmevaba laadimisega hoidikus.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 21:18:37 vasta tsitaadiga

rex, võiks ka ühe tel autosse GPS-ks panna, oskab keegi head laadija ja hoidiku komplekti S10-le soovitada?

edit: Otsisin ja leidsin kak ras nagu vaja: 2in1 seadme, kuid siis selgus, et too puhurivõresse kinnitub, mitte iminapaga klaasile thumbs_down.gif - https://www.hinnavaatlus.ee/2313378/samsung-autolaadija-juhtmevaba-ep-h5300-9w/

See kinnitus paistab nagu vaja thumbs_up.gif - https://allo.ee/pood/telefonihoidik-autosse-gravitatsiooniga-ja-iminapp-kinnitusega/
Juurde vaja veel laadijat - umbes nagu Boldi rendi autodes on hea 3 eri laadimisotsaga (seal ka enam alati pole... osad sead vist viivad kaasa neid). thumbs_down.gif
Ei tea kas sellega saab juhtmed ka kaasa icon_question.gif Ühel pildil on soliidsed Ugreen orig. juhtmed, kauba kirjeldust pole tuhkagi: https://allo.ee/pood/ugreen-auto-kiirlaadija-usb-ja-usb-c-q-c-3-0-power-delivery-36w-3a-hall/
Kui eelmisega juhtmeid ei saa, siis soodsam ja ägedam oleks juba LCD ekraaniga valida, ainult kõige odavamast Digizone kauplusest ei taha enam tellida, sest seal venitasid viimati kuu aega tarnet ja ei vastanud thumbs_down.gif - https://www.hinnavaatlus.ee/1602520/baseus-charger-car-for-smartphone-magic-series/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 23:12:12 vasta tsitaadiga

Esimene hoidik on sul juhtmevaba laadimisega, teine mitte. S10-le ma võtaks ikka juhtmevabaga. Samas esimene on pigem landscape'is kasutamiseks. Maitse asi, kuidas navina ees hoida, ma eelistan püstisena.

Mingi vanema põlvkonna micro USB pesaga Qi hoidiku leiad soodukaga ja saad suvalise vana 1A autolaadija ära kasutada. Seal pole kiiret kuskile ja päikese käes võib kiirlaadimine kiire lõpu saada, eriti klaasi küljes hoidikus. Ventresti ees jahutab üldjuhul piisavalt maha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2023 12:56:44 vasta tsitaadiga

rex, mulle meeldib ka kui tel püsti. Vaatasin, et mu 2009 a. Peugeot 308-l on keskmisi soojapuhureid 3 ja asuvad suht üleval armatuuris, seega käraks küll nii... siis telefoni aku tervisele on kasulik kui suvel jahutab ja talvel soojendab - geniaalne thumbs_up.gif

edit:
Mõni füüsik teab vast vastata, kas tel magnetkinnitusega juhtmevabaid laadimis-docke ka tehakse?
Neid dokke ikka tuleb tublisti välja, kui eri märksõnadega otsida...

Üks vanem ja odavam püstine hoidik ~14€ - https://www.hinnavaatlus.ee/1515700/baseus-autohoidja-telefoni-autohoidik-wireless-charger-gravity/

Uuem ja uhkem, vähemalt piltide järgi, kuid pagan teab kas on ikka see paremast plastikust, samas ise lukustuv - https://www.hinnavaatlus.ee/2486562/sbs-mobiiltelefoni-autohoidik-juhtmevaba-laadimisega-15w-must/

Noja siis selline, mille saab võre vahele susata või kasvõi iminapaga sulgeda - https://www.hinnavaatlus.ee/2280066/baseus-wxhw03-01-autohoidik-juhtmevaba-laadimisega-15w-must/

Siit arvuti tagant raskem valida, ühelgi pole vist sigarisüütaja üleminekut kaasas eusa_think.gif

Kui kellelgi on soovitada, siis olge lahke, ma nüüd varsti ostan ühe komplekti ära ja siis ei kirjuta rohkem vb teemavälist sousti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2023 13:00:09 vasta tsitaadiga

jaanjaapan,
Hoia aga vanakese aparaadi teema elus! icon_lol.gif

Peale juhtmevaba laadimisaluse ja AA wirelessiga auto hankimist ei ole ma enam hoidikutega eriti kursis.

Baseus kaablite ja laadijatega on mul head kogemused. SBS ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2023 14:48:12 vasta tsitaadiga

Ma vist otsustasin ära. icon_idea.gif Võtan kvaliteeti! Allo.ee alates 30€ tasuta saatmine + järgmine päev kohal thumbs_up.gif

Korralik, auto aku volti näitav laadija (mootor kinni, kohapeal tiksudes ~10min raadiot saan kuulata ja auto aku tühi), seega hea laadijalt aku volti vaadata, et teaks millal kohapeal käivitada. Vanasti osadel lux pillidel oli armatuuris isegi aku voldi seier, nüüd mobla laadijal icon_smile.gif thumbs_up.gif

https://allo.ee/pood/autolaadija-usb-quick-charge-3-0-usb-type-c-pd-qc4-45w-6a-baseus-magic-series-pps-must/
https://allo.ee/pood/baseus-smart-vehicle-juhtmevaba-qi-laadija-15w-4-7-6-5-telefonile/

~50€ kokku, ~1/3 S10 hinda, aga korra ~15a tagant võib lubada... viimati 2008 sai Carmen GPS ostetud, töötab siiani, ainult kaarte ei uuenda...

Kohe veel ära ei osta esimese tuhinaga, teen vähe piipu ja mõtlen üle.. icon_biggrin.gif boss.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.