Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Intel ARC Alchemist arutelu. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas Intel suudab kõigutada Nvidia ülemvõimu graafikakaartide turul?
Jah. Neil on palju ressursse ja pädevad inimesed.
18%
 18%  [ 27 ]
Ei. Nvidia ja AMD on vanad olijad kes hoiavad enda käes kõiki eeliseid.
20%
 20%  [ 31 ]
Võibolla aja jooksul aga mitte kohe alguses.
61%
 61%  [ 91 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 10.10.2023 16:34:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Inteli probleem on see, et nad ei oska teised või kolmandad olla. Tahetakse tulemusi ja kohe. Ja kui tulemusi kohe ei tule, siis tekib surve kokkupakkimiseks.
Ainult Microsoft on raua poolel selles osas hullem (võibolla ka Google). Tehakse potentsiaaliga toode aga kui see kohe suurt edu ei saavuta, siis see hüljatakse. Ma isegi imestan, et Surface ja Xbox nii kaua on vastu pidanud seal.

Ja tasub vaadata ka asja vedajaid. Raja Koduri (arhitekt) on lahkunud. Ryan Shrout (PR) on lahkunud. Kindlasti teisi veel. Tom Peterson on alles aga kui kauaks? ei tea.


Ükski nendest inimestest ei oska oma tööd hästi (vähemalt mitte sellel tasemel, mis nad ise kokku rääkinud on) icon_smile.gif Seega parem ongi kui läinud.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.10.2023 07:18:07 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Intelil jagub insenere ja arendajad, et nii Nvidia kui AMD pikas perspektiivis üle sõita.
Praegu juba inteli upscaling Xess on parem AMD omast (kvaliteedi mõttes). Dtraiverid lähevad ajas edasi ainult paremaks. GPU arhitektuur tuleb ka multichip, ma ei näe ühtegi takistust, et Intel ei võiks krooni võtta.
Ainult tahtmise taga kinni.

Ja neil jooksis RT ammu juba CPU peal.
Küsimus on ikkagi kas nad samasugusesse stagnatsiooni ei vaju nagu nad oma cpu ja pocess node olid siin pea 10a.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=Efy6WsgQAUk A580
Tullakse välja uue GPUga ja suurima selle aasta väljalaske mängul "Starfield" ikka väga madal tase FPSs.
Lõpus on ka 7600 ja 4060ga võrdlus, neil ikka kõvasti parem tulemus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.10.2023 11:10:20 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=Efy6WsgQAUk A580
Tullakse välja uue GPUga ja suurima selle aasta väljalaske mängul "Starfield" ikka väga madal tase FPSs.
Lõpus on ka 7600 ja 4060ga võrdlus, neil ikka kõvasti parem tulemus.


Kui uus ta nüüd siis tegelikult on.
A580 kuulutati välja juba eelmine aasta. Nüüd jõudis siis lõpuks müüki. Ilmselt on siis tegu toodanguga mis a750 ja 770 jaoks ei sobinud. Kogu see inteli seeria oli juba väljatuleku hetkel konkurentidest põlvkonna jagu maas. Lisaks veel energia tarbimine , mis on konkurentidest ilmselt 2 põlvkonda maas. Isegi hea müügi hinna puhul võib see kaart samas hinnaklassis aastase kasutamise jooksul vabalt kõige kallimaks osutuda.

Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.
Mida see suurim tähendab? Installeerimis faili suurust?


viimati muutis SirAskAlot 14.10.2023 23:04:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 11.10.2023 12:29:39 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:

Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.

icon_lol.gif WTF?

Ole vähem buthurt roheline. Nvidia kaardid jooksevad väga hästi Starfieldiga.


Inteli rep juba ütles, et Starfieldi ja The Last Of Usi perf fixitakse järgmise draiveri väljalaskega. Ning mingites mängudes oli A580 oma potentsiaali kõrguses jällegi (Ratchet & Crank:Rift apart +32% kiirem kui lähim AMD konkurent).
Näitab, et kiibil on korralikult potentsiaali kui draiverid 100% toimivad.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.10.2023 13:27:01 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:

Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.

icon_lol.gif WTF?

Ole vähem buthurt roheline. Nvidia kaardid jooksevad väga hästi Starfieldiga.




Kas mu lauses oli midagi sellist millepärast pidi kohe solvama ja ülbama tulema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.10.2023 14:01:32 vasta tsitaadiga

Veidi etem A380 lõpuks ka saada meil, ehk see ilma lisa toiteta variant:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?query=SA380E-6G&sort=price
Spoiler Spoiler Spoiler


Kellele lisa toitega meeldib, saab veidi odavamalt.
https://www.hinnavaatlus.ee/2456015/asrock-arc-a380-challenger-itx-6gb-oc/
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 11.10.2023 15:03:39 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:

Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.

icon_lol.gif WTF?

Ole vähem buthurt roheline. Nvidia kaardid jooksevad väga hästi Starfieldiga.




Kas mu lauses oli midagi sellist millepärast pidi kohe solvama ja ülbama tulema ?


Sinu enda tekst oli juba eos propageeriv. Muuda oma tekst ja ma muudan oma kommentaari.
See, et mingi mänguarendaja ei taha kasutada peale AMD upscalingut teisi- ei tähenda et seda mängu ei tohiks võrrelda Inteli/Nvidia kaartidega.
Ning minu viide sinu undying Nvidia lembusele on kõigile siin foorumis teada ning sellele ka viitasin tänu sinu sappi täis kommentaarile AMD suunal, mis postitati ilma eelneva provokatsioonita kohe esimese asjana. Mulle tundus see tulevat mingist sügavast pettumusest, seega ka minu butthurt kommentaar. Kas see on solvav ja ülbe... eks siis läks mingile nupule pihta, kui seda selliselt tunnetasid. Kuid kui paned asjaliku argumendi, millele sinu AMD kommentaar põhines ja miks ei peaks võrdlema Starfieldi perfi mitte üheski raua ülevaates, siis võin tunnistada et eksisin. Ning järeldan, et sinu kommentaar tuli puhtast südamest ja ilma südamesopis resideeruva AMD vihkamiseta.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.10.2023 15:52:35 vasta tsitaadiga

A580 ka olemas meil, https://www.hinnavaatlus.ee/2671379/asrock-arc-a580-8-gb/

A380 official tdp on 75w, kuigi reaalsuses võtavad need 35w, ka see 6 or 8 pin lisaga asrock thumbs_up.gif
https://gig.ee/et/catalog/product/view/id/708037
https://gig.ee/et/catalog/product/view/id/613174
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.10.2023 16:02:55 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

See, et mingi mänguarendaja ei taha kasutada peale AMD upscalingut teisi- ei tähenda et seda mängu ei tohiks võrrelda Inteli/Nvidia kaartidega.


Ma ei tea mis seis on peale viimast patchi, aga Starfieldi launchiversioon lihtsalt ei töötanud Nvidia kaartidel korrektselt, väljenduses Nvidia poolt peaaegu poole väiksemas voolutõmbes (4090 võttis all out, ilma ühegi piiranguta, 200-230w mil limiit on 450w) ja ka selles, et 7900-seeria oli kiirem kui 4090, mis on puhtalt mõlema kaardi jõudlust arvesse võttes võimatu kui mõlemad kaardid töötaks oma jõudluse kohaselt. Milline väärtus täpsemalt on sellisel mängul jõudlusetestides kui kõik teavad, et Nvidia kaardid ei töötanud/ei tööta mängu jooksutades võimete kohaselt?

DLSS3 mod btw tõstis 4090'l FPSi üle kahe korra, mis on ausalt öeldes absurd, aga siin me täna oleme.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 11.10.2023 16:22:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:

See, et mingi mänguarendaja ei taha kasutada peale AMD upscalingut teisi- ei tähenda et seda mängu ei tohiks võrrelda Inteli/Nvidia kaartidega.


Ma ei tea mis seis on peale viimast patchi, aga Starfieldi launchiversioon lihtsalt ei töötanud Nvidia kaartidel korrektselt, väljenduses Nvidia poolt peaaegu poole väiksemas voolutõmbes (4090 võttis all out, ilma ühegi piiranguta, 200-230w mil limiit on 450w) ja ka selles, et 7900-seeria oli kiirem kui 4090, mis on puhtalt mõlema kaardi jõudlust arvesse võttes võimatu kui mõlemad kaardid töötaks oma jõudluse kohaselt. Milline väärtus täpsemalt on sellisel mängul jõudlusetestides kui kõik teavad, et Nvidia kaardid ei töötanud/ei tööta mängu jooksutades võimete kohaselt?

DLSS3 mod btw tõstis 4090'l FPSi üle kahe korra, mis on ausalt öeldes absurd, aga siin me täna oleme.


Starfield töötab Nvidia kaartidega nagu kulda.

Link


RTX4080 perf on täpselt seal kus ta peakski olema vs RX7900XTX.

Ning ma ei tea kas seal DLSS tulemustes kasutavad seda häkki, kus ise lisasid Nvidia DLSS toe. Kuid ka siis on perf OK.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.10.2023 16:32:04 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:


RTX4080 perf on täpselt seal kus ta peakski olema vs RX7900XTX.

Ning ma ei tea kas seal DLSS tulemustes kasutavad seda häkki, kus ise lisasid Nvidia DLSS toe. Kuid ka siis on perf OK.


Scart kirjutas:


Ma ei tea mis seis on peale viimast patchi, aga Starfieldi launchiversioon lihtsalt ei töötanud Nvidia kaartidel korrektselt


HU video on peale kahte patchi ehk 7 päeva vana.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 11.10.2023 18:22:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:

Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.

icon_lol.gif WTF?

Ole vähem buthurt roheline. Nvidia kaardid jooksevad väga hästi Starfieldiga.




Kas mu lauses oli midagi sellist millepärast pidi kohe solvama ja ülbama tulema ?


Sinu enda tekst oli juba eos propageeriv. Muuda oma tekst ja ma muudan oma kommentaari.
See, et mingi mänguarendaja ei taha kasutada peale AMD upscalingut teisi- ei tähenda et seda mängu ei tohiks võrrelda Inteli/Nvidia kaartidega.
Ning minu viide sinu undying Nvidia lembusele on kõigile siin foorumis teada ning sellele ka viitasin tänu sinu sappi täis kommentaarile AMD suunal, mis postitati ilma eelneva provokatsioonita kohe esimese asjana. Mulle tundus see tulevat mingist sügavast pettumusest, seega ka minu butthurt kommentaar. Kas see on solvav ja ülbe... eks siis läks mingile nupule pihta, kui seda selliselt tunnetasid. Kuid kui paned asjaliku argumendi, millele sinu AMD kommentaar põhines ja miks ei peaks võrdlema Starfieldi perfi mitte üheski raua ülevaates, siis võin tunnistada et eksisin. Ning järeldan, et sinu kommentaar tuli puhtast südamest ja ilma südamesopis resideeruva AMD vihkamiseta.


Starfieldi support ütles, et nad ei toeta A770-t. Sellest ka küsimus kas olukord on muutunud.
Nvidia poolelt vaadatuna oli alguses üsna selge, et korraliku toetust nvidia kaaritidele ei antud. Fakte on liiga palju , et seda eitada saaks.

Seda kas Starfieldi peaks GPU testides kasutama. Ma alustasin ettekavatsetult ja väga konkreetselt lauset sõnaga Minuarust. Ma loodan et tead mida sõna minuarust tähendab ? See , et sulle kellegi arvamus ei meeldi ei tähenda, et sa võiksid neid sildistama ja kahemõtteliste väljenditega solvama hakata. Kui sa ei suuda lause mõttest aru saada siis äkki hoiad oma suu kinni ja ei uhkusta oma harimatusega. (võibolla oleks pidanud sõna minu arvates kasutama kuna seda loetakse vist neutraalsemaks, aga mu 3-
eesikeeleoskuse juures ei viitsi kõike üle kontrollida)
Minu nn Nvidia meelsus on ka tulnud sellest , et ma olen sinusugustele matsidele vastu vaielnud. Küsimus ei ole kunagi olnud nvidia või amd. Küsimus on alati olnud kas mul on õigus oma arvamusele ja kas mul on õigus oma arvamust väljendada. Samuti kas mul on õigus teiste arvamust tsiviliseeritul kombel kahtluse alla seada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 11.10.2023 20:53:31 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:

Seda kas Starfieldi peaks GPU testides kasutama. Ma alustasin ettekavatsetult ja väga konkreetselt lauset sõnaga Minuarust. Ma loodan et tead mida sõna minuarust tähendab ? See , et sulle kellegi arvamus ei meeldi ei tähenda, et sa võiksid neid sildistama ja kahemõtteliste väljenditega solvama hakata. Kui sa ei suuda lause mõttest aru saada siis äkki hoiad oma suu kinni ja ei uhkusta oma harimatusega. (võibolla oleks pidanud sõna minu arvates kasutama kuna seda loetakse vist neutraalsemaks, aga mu 3-
eesikeeleoskuse juures ei viitsi kõike üle kontrollida)
Minu nn Nvidia meelsus on ka tulnud sellest , et ma olen sinusugustele matsidele vastu vaielnud. Küsimus ei ole kunagi olnud nvidia või amd. Küsimus on alati olnud kas mul on õigus oma arvamusele ja kas mul on õigus oma arvamust väljendada. Samuti kas mul on õigus teiste arvamust tsiviliseeritul kombel kahtluse alla seada.


Siin oli bla bla bla, Starfield. Ei mittegi ühtegi argumenti. Mängutootja peab lubama konkreetse tootja API, see kuidas mäng mingitel draiveritel jookseb on puhtalt ikka raua tootja enda draiverite taga. Ilmselgelt Inteli kaardid toimivad, sest pilt on ees. Kui perf on sitt, siis see Nvidia/Intel day 0 draiverite taga.

tsitaat:
Minu nn Nvidia meelsus on ka tulnud sellest , et ma olen sinusugustele matsidele vastu vaielnud

Olen vist meelitatud, et MINA olen nüüd sinu elu väljakutse icon_biggrin.gif Ok ok good goooood!

Mina ei solvanud kedagi, kui ütlesin välja sinu kõigile teada nvidia lembuse, kui seda pead solvanguks siis- sinu mure. Ma ise kasutan ka Nvidia kaarte, viimased 4+ aastat. Ma lihtsalt ei visku Nvidia mõõga otsa, kuid sellele ma Sinu puhul vihjasingi, sest kohe oli AMD paha, sest Nvidia ei suutnud performida icon_razz.gif Innuendo applied icon_wink.gif
Kui sa nüüd hakkad kohe mind sellepärast matsiks nimetama, ma ütleks et see käib rohkem sinu enda kohta.
Isiklikult ei toeta ühtegi kultust ja ostan parimat bang for bucki.

tsitaat:
Samuti kas mul on õigus teiste arvamust tsiviliseeritul kombel kahtluse alla seada.
icon_lol.gif icon_lol.gif
Kuskohas see "tsiviliseeritud" arvamuse kahtluse alla seadmine oli?


Seega siinkohal ei suutnud sa mind küll kuidagi veenda oma sõnadest taanduma ja endiselt oled butthurt millegipärast.


viimati muutis Viilutaja 12.10.2023 11:49:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2023 11:12:23 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Starfield ? Kas nad on nüüd hakanud inteli kaarte ametlikult toetama ? Sarfleid on minuarust mäng mida ei tohiks GPU-de võrdlustes kasutada. Põhimõtteliselt toetavad nad ainult AMD toodangut.

See oli vale launch päeval ja on vale nüüd. Enne selliste põhjapanevate väidete esitamist võiks veidi asjade seisu uurida.
See, et mäng üldse Inteli kaartidel käima ei läinud oli puhtalt Inteli enda süü. Üks aasta suurimaid mänge ja nad ei suutnud launch päevaks garanteerida isegi seda, et mäng käivitub.
Ja siis virisetakse AMD toe üle. Mulle ei meenu lähiminevikust ühtegi juhust kus AMD kaartidega oleks mingi mäng keeldunud jooksmast. Veel vähem suur AAA mäng.
SirAskAlot kirjutas:
Edit. Kas sinna küsitlusse saaks lisada. Küsitluse postitaja on kclick bait artikli ohver ?

Mis küsitlusest jutt käib? Teema päises olev küsitlus on ka tänasel päeval igati ajakohane ja mingit fanboy jama sinna kindlasti lisama ei hakka.
SirAskAlot kirjutas:
Starfieldi support ütles, et nad ei toeta A770-t. Sellest ka küsimus kas olukord on muutunud.

"Support". Justkui see oleks esimene kord kui alamakstud klienditeenindus ei omaks õrna aimugi iseenda toote kohta. Selliseid näiteid võib iga nädal tuua.
SirAskAlot kirjutas:
Nvidia poolelt vaadatuna oli alguses üsna selge, et korraliku toetust nvidia kaaritidele ei antud.

Mis toetust? Nvidial nagu ka Intelil oli ligipääs dev buildidele mitu kuud enne launchi. Sina räägid justkui Starfieldi lähtekood oleks kuni launch päevani olnud kuskil Fort Knoxis AMD valve all ja Nvidia/Intel said hakata draiverite kallal töötama alles avaliku launchi ajal. Nvidia jõudlus launchi ajal oli veidi kehvem aga see parandati üsna kiiresti. Meenub ka teisi mänge millel pole AMD'ga mingit seost kus Nvidia jõudlus alguses ei ole olnud optimaalne. Näiteks eelmine Forza mäng kui mälu ei peta. Ka Intel paistab olevat oma probleemid lahendanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 13.10.2023 12:06:44 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Siin oli bla bla bla, ...

Mõttetu vastu foorumi seina mastrubeerimine. Sa tahtsi näiteid ja selgitusi. Said need.
Mida sa nendega tegid ?
Midagi.
Ajad oma umbmäärast möla edasi.
Kui sa tahad mulle mingit vastust anda, siis alusta .
Miks ütles starfieldi suport et nad A770-t ei toeta.
Anna mulle üks loogiline seletus miks mängust puutus launchi ajal DLSS.
Ja selle nvidia fanboy jutu võid omale pärakusse pista. Inteli GPU foorum pole kindlasti koht kus sa seda jutlustama peaks.



Tomorrow kirjutas:

See oli vale launch päeval ja on vale nüüd. Enne selliste põhjapanevate väidete esitamist võiks veidi asjade seisu uurida.

Loomulikult olen valmis uurima ja su jutust on arusaada, et sa oled sellist uuringut näinud. Paluks linki.
Tomorrow kirjutas:

SirAskAlot kirjutas:
Edit. Kas sinna küsitlusse saaks lisada. Küsitluse postitaja on kclick bait artikli ohver ?

Mis küsitlusest jutt käib? Teema päises olev küsitlus on ka tänasel päeval igati ajakohane ja mingit fanboy jama sinna kindlasti lisama ei hakka.

Ma ei leidnud omale sobivat vastust. Kas see oli paha kui ma omale sobivat vastust küsisin ?
Ma näen , et mulle anti aukõrgendust ja ma olen nüüd ka inteli fanboy.
Tomorrow kirjutas:

SirAskAlot kirjutas:
Starfieldi support ütles, et nad ei toeta A770-t. Sellest ka küsimus kas olukord on muutunud.

"Support". Justkui see oleks esimene kord kui alamakstud klienditeenindus ei omaks õrna aimugi iseenda toote kohta. Selliseid näiteid võib iga nädal tuua.

Ilmsel võib. Normaalselt järgneb sellele ka tootja poolne vabandus. Sa oled seda vabandust kindlasti näinud. Äkki jagad seda teistele ka ?
Tomorrow kirjutas:

SirAskAlot kirjutas:
Nvidia poolelt vaadatuna oli alguses üsna selge, et korraliku toetust nvidia kaaritidele ei antud.

Mis toetust? Nvidial nagu ka Intelil oli ligipääs dev buildidele mitu kuud enne launchi. Sina räägid justkui Starfieldi lähtekood oleks kuni launch päevani olnud kuskil Fort Knoxis AMD valve all ja Nvidia/Intel said hakata draiverite kallal töötama alles avaliku launchi ajal. Nvidia jõudlus launchi ajal oli veidi kehvem aga see parandati üsna kiiresti. Meenub ka teisi mänge millel pole AMD'ga mingit seost kus Nvidia jõudlus alguses ei ole olnud optimaalne. Näiteks eelmine Forza mäng kui mälu ei peta. Ka Intel paistab olevat oma probleemid lahendanud.

Need on su enda sõnad.
Tomorrow kirjutas:

Üks aasta suurimaid mänge ja nad ei suutnud ...

Seleta nüüd palun kõigile kuidas üks maailma rikkaim mängutootja , tehes aasta ühte suurimat mängu , ei suuda sinna aastal 2023 DLSS tuge sisse programmeerida.
Ja ma soovitan sul millegi paremaga välja tulla kui fanboy , tuul puhus DLSS memo laualt minema, voolukatekstuse tõttu ei jõudnud teha jne.
Arvestades, et kodanik Tomorrow usaldusväärsus on mu silmis 0 , siis soovitan ma tal oma jutu kinnituseks ka algandmetele viite lisada.

PS mul ei ole aega ja võimalust netis lõputult ringi vahtida ja ma ei pruugi kõiki uudiseid , artikleid või selgitusi näha. Seega ma lähtun nenest andmetest mida ma olen näinud.
Lisan ka vabanduse, et mingi fanboy teema risustab jälle foorumit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 13.10.2023 18:14:01 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Viilutaja kirjutas:

Siin oli bla bla bla, ...

Mõttetu vastu foorumi seina mastrubeerimine. Sa tahtsi näiteid ja selgitusi. Said need.
Mida sa nendega tegid ?
Midagi.
Ajad oma umbmäärast möla edasi.


Mis selgitused? Sinu poolt polnud ühtegi ametlikku viidet või tõendit. "Starfieldi support ütles, et nad ei toeta A770-t."
Ma ei tea ühtegi L1 taseme supporti mis oleks asjadega 100% kursis. Olen pidanud omajagu suhtlema erineva firmade supportidega, üldiselt asjalikud vastused hakkavad alles L3 tulema.
Lihtsalt 'Sinu arvamus' - viitan just täpselt sellele nagu sa ennist ise ütlesid, et oleksid ise pidanud üle rõhutama 'Minu arvamus'!
Küsisin täpsustust ja vastasid uuesti enda arvamsuega, sellest ka minu bla bla bla selle sinu selgituse peale.


Sul pole enda argumentide vastuväiteks ka midagi tuua kui lihtsalt sooja auru, äkki tõmbad fooliummütsi ka pähe, kui näed kuskil Nvidia vastast tegutsemist.
Mitte ühtegi tõendit pole keegi toonud, et oleks sahker mahker ja isegi mängutootja ütles seda. Mida muud sul vaja?

Niipalju kui mina olen lugenud, siis FSR toe lisamine on kordades lihtsam kui Nvidia DLSS'i (Nvidia ise väidab, et selleks mingi plugin olemas, kuid reaalselt see ei ole nii lihtne- puhas Nvidia PR).
Lisaks FSR toetab kõikide tootjate kaarte vs DLSS. Sinna see koer ongi maetud. Miks peaks nägema topelt vaeva, kui FSR lisamisega saad kõik kaetud!

Aga sinu aruvaba räuskamine hakkas kohe pihta.
tsitaat:
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 20:04:18 vasta tsitaadiga

DLSS tuli ju suht kohe peale launchi, enamusel nvidia sponsored mängudel läheb raytraysinguga kordades ja kordades rohkem
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 20:55:33 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Edit. Kas sinna küsitlusse saaks lisada. Küsitluse postitaja on kclick bait artikli ohver ?

Mis küsitlusest jutt käib? Teema päises olev küsitlus on ka tänasel päeval igati ajakohane ja mingit fanboy jama sinna kindlasti lisama ei hakka.

Ma ei leidnud omale sobivat vastust. Kas see oli paha kui ma omale sobivat vastust küsisin ?
Ma näen , et mulle anti aukõrgendust ja ma olen nüüd ka inteli fanboy.

Kui sa ei leidnud endale sobivat vastust, siis jäta küsitlusele vastamata.

Nii lihtne see ongi. Sinu "soovitus" küsitluse postitaja kohta ei ole isegi loogiline sinna küsitlusse lisada.
Küsitlus on Inteli mitte minu, sinu või jumal teab kelle kolmanda kohta.

Ülejäänule ma ei vaevu isegi vastama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 13.10.2023 22:44:29 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Niipalju kui mina olen lugenud, siis FSR toe lisamine on kordades lihtsam kui Nvidia DLSS'i (Nvidia ise väidab, et selleks mingi plugin olemas, kuid reaalselt see ei ole nii lihtne- puhas Nvidia PR).


Täielik bullshit, mida levitatakse muidugi ilma mingi allikakriitikata. FSRi ja DLSS'i lisamine ei erine üksteisest mitte mingil viisil ja kui üks lisatud, on teise lisamine ühele arendajale üks päev tööd. Kas peab meenutama, et Starfieldis, kus DLSS üldse puudus, oli DLSS 2 lisatud mängu konkreetselt launchipäeva hommikuks peale kesköist launchi ja seda ühe mehe(!) poolt ning DLSS 3 FrameGen paar päeva peale seda, lausa kahe erineva tüübi poolt? Aga eks muidugi, Zenimax ja MS on liiga vaesed ja väetid, et üks arendaja panna asja implementeerima paariks päevaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.10.2023 11:44:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Niipalju kui mina olen lugenud, siis FSR toe lisamine on kordades lihtsam kui Nvidia DLSS'i (Nvidia ise väidab, et selleks mingi plugin olemas, kuid reaalselt see ei ole nii lihtne- puhas Nvidia PR).


Täielik bullshit, mida levitatakse muidugi ilma mingi allikakriitikata. FSRi ja DLSS'i lisamine ei erine üksteisest mitte mingil viisil ja kui üks lisatud, on teise lisamine ühele arendajale üks päev tööd. Kas peab meenutama, et Starfieldis, kus DLSS üldse puudus, oli DLSS 2 lisatud mängu konkreetselt launchipäeva hommikuks peale kesköist launchi ja seda ühe mehe(!) poolt ning DLSS 3 FrameGen paar päeva peale seda, lausa kahe erineva tüübi poolt? Aga eks muidugi, Zenimax ja MS on liiga vaesed ja väetid, et üks arendaja panna asja implementeerima paariks päevaks thumbs_up.gif


Jah, lisamine on lihtne. Kuid selle korrektselt tööle saamine pidi olema pain in the ass. Artefaktid, latency jms. Mine uuri väheke. See, et mingi vend selle 1 päeva jooksul lisab on ok, kuid see tuleb korrektselt töötamiseks väga täpselt optimeerida ja seda 1 tüüp ei tee ka 1 kuuga.
Hea näide on NA automootorile turbo lisamine. Jah, kui jupid olemas saab suvaline töökoda sellega hakkama, kuid see auto ei tööta nii nagu peab peale seda. Selleks on vaja ikka auto aju seadistada ja peenhäälestada nii dynostendis kui tänaval.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.10.2023 12:55:29 vasta tsitaadiga

Viilutaja, on vahe, kas selle lisab mingi suvaline tüüp või mängu tootja. just sellest küljest, et millist infot millisest renderdamise staadiumist xess/dlss/fsr ette sööta saab.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.10.2023 16:15:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Viilutaja, on vahe, kas selle lisab mingi suvaline tüüp või mängu tootja. just sellest küljest, et millist infot millisest renderdamise staadiumist xess/dlss/fsr ette sööta saab.

Jah, kuid hetkel ei lisanud seda tuge ju mängutootja, vaid suvaline vend. Ta lihtsalt lisas selle, ilma optimiseerimiseta. Neid asju on varemgi nähtud, kus DLSS1 asemel lisati DLSS2, kuid see automaatselt ei tähenda, et see mäng nüüd toimib nii nagu peaks DLSS2'ga. Vaid peab tegema vastavaid optimiseerimisi. Seega ei saa öelda, et näe piisas ju 1h tööst, et see mängule lisada. Keegi ei tea kui palju tunde või arendust oleks sinna taha vaja, et see tööle ka hakkaks nii, et pilt oleks ilus.
Mis muidugi ei tähenda, et see suurele mänguarendajale jõukohane poleks kui nad asja ette võtaks.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.10.2023 19:58:59 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Jah, lisamine on lihtne. Kuid selle korrektselt tööle saamine pidi olema pain in the ass. Artefaktid, latency jms. Mine uuri väheke. See, et mingi vend selle 1 päeva jooksul lisab on ok, kuid see tuleb korrektselt töötamiseks väga täpselt optimeerida ja seda 1 tüüp ei tee ka 1 kuuga.
Hea näide on NA automootorile turbo lisamine. Jah, kui jupid olemas saab suvaline töökoda sellega hakkama, kuid see auto ei tööta nii nagu peab peale seda. Selleks on vaja ikka auto aju seadistada ja peenhäälestada nii dynostendis kui tänaval.


Sa oled teretulnud tõestama, et LukeFZ'i ja PureDarki modid ei tööta õigesti. Ma olen esimesena mainitud härrase DLSS 3 FG modiga mänginud Starfieldi ~50 tundi ja ma ei saaks öelda, et kusagil midagi probleemset oleks, ainult FPS on 2x kõrgem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 23:07:49 vasta tsitaadiga

Scart, Sina ei ole ka neutraalne allikas. Sinu jaoks on kõik Nvidia tehnoloogiad probleemivabad ja magic.
DF ja teised on tõestanud, et päris nii see siiski pole, et dropid paar DLL faili mängukausta ja maagiliselt saad ideaalse kogemuse.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.10.2023 23:42:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Scart, Sina ei ole ka neutraalne allikas. Sinu jaoks on kõik Nvidia tehnoloogiad probleemivabad ja magic.
DF ja teised on tõestanud, et päris nii see siiski pole, et dropid paar DLL faili mängukausta ja maagiliselt saad ideaalse kogemuse.


Jääme siis linke ootama. DLL faile saab muidu ainult droppida juba DLSS toega mängude puhul, kus nii tavaline kui ka frame gen jooksevad oma DLL failide pealt ja community peab nimekirja igale mängule kõige paremini sobivast DLL'ist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Intel ARC Alchemist arutelu. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.