Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Specs märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rommYh
HV vaatleja

sõnum 06.12.2018 20:34 Specs vasta tsitaadiga

Tervist!

Probleem on siis järgnev, et kuna arvuti on juba hädine, ostsin uue protsessori, intel core i5-7600K, aga see ei sobinud, kuna ülejäänud jupid on ka vanad (DDR3).
Sooviks siis mõne targema soovitust, kuna endal eriti nutti pole selle teemaga, vaja oleks siis uut emaplaati, 8gb rami ja kõvaketast, milliseid osta, max umbes natuke üle 200 euro, kuigi ei pea olema 200, kui odavamalt saab ka mingeid häid juppe.
Lisan pildi ka, mis siis praegused on (I5-7600K on kapi otsas ja ootab teisi juppe järgi).

Kui infot napib või mingi küsimus, siis palun küsige, ootan abi! icon_biggrin.gif
Ette tänades! icon_smile.gif

EDIT:
noone? KEEGI???? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 22:37 vasta tsitaadiga

Sul on vaja osta vaid Z170/H110M või mõni muu DDR3 toega 1151 emaplaat, ning saad ümber tõsta. Samuti soovitan 16GB rami panna kokku, ehk osta 1 pulk sama RAM-i juurde.
SSD võta 240GB.

Saad kõik 200€ kanti kätte. Kui vaja veel abi nt. komplekteerimisel, siis kirjuta postkasti! icon_wink.gif

tagasi üles
rommYh
HV vaatleja

sõnum 08.12.2018 00:38 vasta tsitaadiga

Ma saan 8GB ramiga hetkel hakkama, võibolla kui olen kokku pannud juba siis kunagi hiljem, kui tarvis on. Emaplaadi pean niivõi naa uue ostma, seal DDR#3,#4 katki. I5-7600K on juba ostetud ja kapi otsas, seega ma lihtsalt ei tea mis juppe osta oleks tarvis.
SSD ostan ka natuke hiljem, esmalt tahan lihtsalt arvuti kokku tagasi saada icon_biggrin.gif
Ei tea kas linke on lubatud siia toppida, aga kui mingid jupid on mida soovitate, siis lingid oleks ka teretulnud. icon_biggrin.gif
tagasi üles
Insomnia
HV kasutaja
Insomnia

sõnum 08.12.2018 01:17 vasta tsitaadiga

Paistab et sul veab, arvutitargas soodsalt, kuid kasutatud:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/SALE-OUT-ASUS-H110M2-D3-Asus-H110M2-D3-Processor-family-Intel-Processor-socket-LGA1151-255788

või tutikas
https://www.photopoint.ee/komponendid/1144064-asrock-emaplaat-h110m-dgs-d3

DDR3 toega emaplaadid muidu suht eksootilised LGA1151-l

SSD:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/CRUCIAL-SSD-SATA25-250GB-MX500-CT250MX500SSD1-331006
SSD suht kohustuslik, kui enda närvid kallid. See annab sulle rohkem tunnetuslikku arvuti kiirust juurde kui i5 2500 vahetamine -> 7600k vastu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
rommYh
HV vaatleja

sõnum 09.12.2018 19:44 vasta tsitaadiga

Tegelt nagu ma esmalt aru sain, siis mul vaja DDR4 toega emaplaati, et i5-7600k sobiks, seega DDR3 ei otsi. (Vist?)
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Malud-lauaarvutile-DDR4-malud-lauaarvutile/KINGSTON-HYPERX-FURY-2933MHz-DDR4-DIMM-8GB-PC23400-CL17-HX429C17FB2-8-389278
Kui see RAM nt võtta, siis mis emaplaati keegi soovitab, ei pea olema kasutatud, eelistaks tutikat.
Kõvaketast ei oska ma ka kahjuks valida, oleks väga tänulik kui keegi kiiruga oskaks öelda! icon_biggrin.gif

EDIT:
Googeldades vist sain aru, et see emaplaat peaks sobima kokku teiste juppidega, keegi võiks confirmida icon_biggrin.gif ei taha valesi kokku osta.
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/SALE-OUT-ASUS-PRIME-Z270-A-Asus-REFURBISHED-USED-BACK-PANEL-INCLUDED-WITHOUT-ORIGINAL-350614
Oleks tänulik kui keegi tark oskaks kiirelt vastata icon_biggrin.gif

SSD ostan hiljem nagu eelnevalt mainisin icon_biggrin.gif pean mõnda aega vastu ilma selleta, hiljem, kui see kamraad koos ja klaaritud
tagasi üles
est11
Mees metsast

sõnum 09.12.2018 20:02 vasta tsitaadiga

anna parem kellelegi see 200euri ja lase tal oma nägemise järgi asjad osta . sa ju ei jaga üldse asja , ostad sedasi nagu 1 teine kasutaja omale kapid täis kraami mis omavahel grammigi ei sobi
slaava007 ütles ju täpselt mis sul vaja oleks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
rommYh
HV vaatleja

sõnum 09.12.2018 20:07 vasta tsitaadiga

No arvata on et ei jaga asja, eri mõttega siia üldse kirjutada muidu? Sul võiks common sense ikka olla, et sellise threadi teeks keegi, kes ei tajuks midagi. Ja palun väga, kust ma sul otsin inimese kes oma nägemise järgi ostab ära, nii et palun hoiaks suu kinni, kui postituse mõttest aru ei saa.
slaava ütles, et ma ostaks ddr3 toega emaplaadi, sobib siis see ka selle cpuga v? teeninduses öeldi et ddr4, googeldades sain sama vastuse. sorry tahaks nagu kindel ka olla, mida ostan, et sama viga ei kordaks mis CPU ostuga tegin.
tagasi üles
Slaava007
HV Guru
Slaava007

sõnum 09.12.2018 21:06 vasta tsitaadiga

rommYh kirjutas:
No arvata on et ei jaga asja, eri mõttega siia üldse kirjutada muidu? Sul võiks common sense ikka olla, et sellise threadi teeks keegi, kes ei tajuks midagi. Ja palun väga, kust ma sul otsin inimese kes oma nägemise järgi ostab ära, nii et palun hoiaks suu kinni, kui postituse mõttest aru ei saa.
slaava ütles, et ma ostaks ddr3 toega emaplaadi, sobib siis see ka selle cpuga v? teeninduses öeldi et ddr4, googeldades sain sama vastuse. sorry tahaks nagu kindel ka olla, mida ostan, et sama viga ei kordaks mis CPU ostuga tegin.

Kuna sul i5-7600K, siis osta see plaat, mis sul oleks aastateks ja kannataks täiendamist. Rääkimata sellest, et kuna sa ostsid inteli K-seeria protsessori, siis võiks selle täit potentsiaali ära kasutada ehk sobib vaid Z-seeria minu silmis.

Võta siit ligi:
https://www.ebay.com/itm/Gigabyte-Z170M-D3H-DDR3-Motherboard-LGA1151-DDR3-Intel-Z170-/142386111838

See on DDR3 toega ja paljude uute lisadega! thumbs_up.gif

KUID, kui ei raatsi, siis pildi saad ette ka H110M platega, mida sulle eelmine vastaja soovita.... Rohkem mul midagi lisada pole icon_cool.gif

tagasi üles
rommYh
HV vaatleja

sõnum 09.12.2018 22:14 vasta tsitaadiga

Hüva, sellist vastust ma ootasingi, suured tänud! thumbs_up.gif
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Specs
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.