Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
HV Guru
rmc

sõnum 28.11.2018 17:01 Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards) vasta tsitaadiga

Kuivõrd referral teema ei sobi päris Tasuta tookenid ehk Airdropid teemasse, kuigi on tihti sarnase tulemiga, siis mõtlesin, et alafoorumi puhtuse hoidmise nimel võiks üldteemadest referralite postitused väljas hoida kui ei ole just sisulise aruteluga seotud. Ehk pange siia teemasse kõik huvitavad (või vähemhuvitavad, ent kasulikud) referral lingid või koodid, koos asjakohaste viidetega.

Hea toon oleks kui mainitaks ära, mis on referrali efekt (erinevatele pooltele).

Mu allkirjas olev "Coinbase, kiireim viis 0'st krüptodesse (LHV kontoga ~h). Sealt altcoinidesse Binance" annab infot, ent sisaldab endas ühtlasi ka minu Coinbase'i ja Binance referral linke.

Minu Coinbase referral link
Coinbase referral info on järgnev: "If your friend visits coinbase.com/trade and initiates a buy or sell of $100 USD or more (or 100 USD equivalent of your domestic currency) within 180 days of opening his or her account, you both will receive a 10 USD (or 10 USD equivalent of your domestic currency) referral bonus when the order completes. Orders can take up to 4 business days to complete." - ehk siis kui lingi läbi liitunud isik ostab/müüb 180 päeva jooksul konto avamisest 100$ väärtuses krüptosid (mulle tundub, et ühe tehinguga), siis saate mõlemad 10$ väärtuses boonust. Mõlemad saavad sama ja kumbki ei kaota midagi.

Minu Binance referral link
Binance referral info on järgnev: "Invite your friends to trade on Binance, and you will receive 50% of his/her trading fees as commission, in real-time." - ehk siis kui kutse läbi liitunud inimene teeb tehinguid, siis saab kutse saatnu 50% tehingutasudest endale. Liitunud inimene midagi ei kaota, teenustasusid tuleb niikuinii maksta, Binance annab teenustasudest 50% ära lihtsalt. Teenustasusid makstakse, kas tehingu objektiks olevas või BNB'des (BNB'des soodsam) ja "soovitaja" saab ka vastavas "valuutas" oma kontole boonust.

Minu Initiative Q referral link
Kutsetepõhine keskkond - liitumise eest saavad nii liituja kui ka liitja Q'sid ("For the next 14 days you can invite and verify up to 5 friends and secure 1,458 for each."), mis peaksid nende teooria järgi 1Q=1$ olema. FAQ.
Minujaoks pigem "nojah, las siis olla" stiilis referral - teised puhtalt kasutuses.

viimati muutis rmc 29.11.2018 00:00, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
HV kasutaja
netcat

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 19:26 vasta tsitaadiga

Proovib siis.

Minu FreeBitco.in link.

Mis see on? Tasuta faucet, mis on koht, kus ma esimesed satoshid teenisin ja ainuke, mis siiamaani on veel viisakal kujul alles ja pole kasutajatele tünni teinud.
Aja jooksul on see muidugi enam ja enam gambling keskkonnaks kujunenud, selleks, et siit mingit mainimist väärt sissetulekut saada, peab omama arvatavasti tervet referralite armeed või siis metsikult õnne. Mul kumbagi pole.

Veel on see huvitav koht, kuhu oma satoshid parkida, sest nad lubavad maksta 4.08% intressi aastas selle pealt. Olen proovinud, maksid ka. Taaskord, suured summad oma vastutusel.

Kutsujale on mitmed boonused, millele sorri, ma otse viidata ei oska nende saidi ülesehituse tõttu, aga seal on kõik kenasti ära seletatud. Liituja ei kaota midagi ja saab võimaluse olla minu esimene referral ja lootuse, et kui ma ilgelt pappi peaks teenima ükspäev seal, siis ma jagan talle ka mingi protsendi. Selleks et midagi jagada oleks, peaks sinu ja sinu referralite tegevuse pealt seda eelnevalt tekkinud olema. Niiet mida rohkem, seda uhkem.
tagasi üles
Rain25
HV vaatleja
Rain25

sõnum 29.11.2018 11:02 vasta tsitaadiga

Kirjutan ka oma lingid. Ehk on huvi ja viitsimist

Initiative Q - 1466 Q'd tasuta. https://initiativeq.com/invite/BrwJYMn0Q Kutse kehtib 5-le inimesele. Kehtib veel 13 päeva (kuni 11.12). Peale kasutamist on vaja minu poolset kinnitust, et saaksid Q'd kätte.

Byteball - DAG ahelal põhinev coin. Info: https://byteball.org/index.html.et Olen nende kutsetega kokku saanud üle 200€. Ja selle kõik pangaülekandega oma arvele. Kutsud kellegi uue, saad 10$ väärtuses byteballe. Ja nii ka uus tulija. Kutsumine käib siis nii, et uus kasutaja peab ennast registreerima @eesti.ee emailiga ja kasutama minu poolt saadetud byte. Kasutama peab eesnimi.perekonnanimi, mitte isikukoodi.Nendel on ka hästi töötav äpp. Nii iOS kui Android.
Regamiseks vajalikud byte'd: Here is your link to receive 0.0005 GB (≈0.01 USD): https://byteball.org/#textcoin?unable-another-music-news-early-bridge-sight-purpose-bright-original-shell-invite Link kehtib esimesele kiiremale.
Kui keegi veel huvitatud saan uue lingi saata.
tagasi üles
filx
HV kasutaja
filx

sõnum 29.11.2018 20:07 Re: Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards) vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuivõrd referral teema ei sobi päris Tasuta tookenid ehk Airdropid teemasse, kuigi on tihti sarnase tulemiga, siis mõtlesin, et alafoorumi puhtuse hoidmise nimel võiks üldteemadest referralite postitused väljas hoida kui ei ole just sisulise aruteluga seotud. Ehk pange siia teemasse kõik huvitavad (või vähemhuvitavad, ent kasulikud) referral lingid või koodid, koos asjakohaste viidetega.

Hea toon oleks kui mainitaks ära, mis on referrali efekt (erinevatele pooltele).

Mu allkirjas olev "Coinbase, kiireim viis 0'st krüptodesse (LHV kontoga ~h). Sealt altcoinidesse Binance" annab infot, ent sisaldab endas ühtlasi ka minu Coinbase'i ja Binance referral linke.

Minu Coinbase referral link
Coinbase referral info on järgnev: "If your friend visits coinbase.com/trade and initiates a buy or sell of $100 USD or more (or 100 USD equivalent of your domestic currency) within 180 days of opening his or her account, you both will receive a 10 USD (or 10 USD equivalent of your domestic currency) referral bonus when the order completes. Orders can take up to 4 business days to complete." - ehk siis kui lingi läbi liitunud isik ostab/müüb 180 päeva jooksul konto avamisest 100$ väärtuses krüptosid (mulle tundub, et ühe tehinguga), siis saate mõlemad 10$ väärtuses boonust. Mõlemad saavad sama ja kumbki ei kaota midagi.

Minu Binance referral link
Binance referral info on järgnev: "Invite your friends to trade on Binance, and you will receive 50% of his/her trading fees as commission, in real-time." - ehk siis kui kutse läbi liitunud inimene teeb tehinguid, siis saab kutse saatnu 50% tehingutasudest endale. Liitunud inimene midagi ei kaota, teenustasusid tuleb niikuinii maksta, Binance annab teenustasudest 50% ära lihtsalt. Teenustasusid makstakse, kas tehingu objektiks olevas või BNB'des (BNB'des soodsam) ja "soovitaja" saab ka vastavas "valuutas" oma kontole boonust.

Minu Initiative Q referral link
Kutsetepõhine keskkond - liitumise eest saavad nii liituja kui ka liitja Q'sid ("For the next 14 days you can invite and verify up to 5 friends and secure 1,458 for each."), mis peaksid nende teooria järgi 1Q=1$ olema. FAQ.
Minujaoks pigem "nojah, las siis olla" stiilis referral - teised puhtalt kasutuses.

Approve mu Q, tundub suht püramiid aga lets see icon_biggrin.gif

rmc
HV Guru
rmc

sõnum 29.11.2018 20:56 vasta tsitaadiga

filx, done ja keegi teine (kaks erinimelist ja vist pärisnimega kasutajat) oli ka linki kasutanud - ka done. Minu kaudu saavad veel 3tk Q'ga liituda. Tundub omamoodi asi jep, ent eks tükki küljest ära ei võta - eks näis.
Rain25, Byteball on kõva - kunagi kui ise ei omanud, siis soovitasin sõbrale ja suurendas seeläbi oma BTC stacki päris okeilt.

tagasi üles
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2018 20:43 vasta tsitaadiga

Ja minu lingid samuti. Allkirjas.

Ja lisaks igati kasulik, lihtne ning turvaline VPN lahendus: https://windscribe.com/?friend=wm5obin8

Selle lingiga saab nii liituja kui mina +1GB liiklust.

näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptokeskkondade soovituslingid ja -koodid (referral ja rewards)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.