Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 21:44:15 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Mingeid kontaktandmeid ma küll Elektrilevi lehel sisestama ei pidanud.

Kas sa siis ei pannud kirja, millisele aadressile sa ühendust soovid?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.11.2018 22:03:46 vasta tsitaadiga

Jep, ma tõesti ootan tänapäeval, et teavitus tuleb tiguposti teel või et mingil suvalisel hetkel on mehed ukse taga kaablit tirimas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 22:05:02 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
teamgt kirjutas:
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada icon_smile.gif


Ei avane ja ei ütle ka midagi. Tühi valge leht ees nii chrome kui edgega

Kusjuures nii oligi vähemalt kella 18 paiku. Chromega valge leht, aga firefoxiga leht avanes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 22:11:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.11.2018 23:00:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.


Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)

Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.

Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees. icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2018 11:23:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule.


Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud icon_rolleyes.gif

Täna ETV Terevisioon saates Elektrilevi asjapulk igatahes väitis, et omavalitsuste kaudu kogutud nimekirjad/avaldused läksid musta auku, arvesse lähevad vaid Elektrilevile esitatud avaldused. Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 08.11.2018 12:09:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea.


Topelt ei kärise. Tegelikult ma lootsin, et kuna juba avalduse varem esitasin ennast identifitseerides ja lisaks nende klient, siis ikka kuvatakse, et sellel ja sellel aadressil on juba avaldus esitatud. Nüüd jäi aga selline tunne, et neid musti auke on rohkem, kui omavalitsuste mustad augud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 09:36:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.


Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)
Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.
Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees. icon_smile.gif


Ma ei tea kas sa juba ise ära ei väsi? kusjuures mina väsisin. NIi tule mulle objektile kohale ja tee selgeks, kuidas elektrilevi toob, kui TINGIMUSED on täpselt samad absull kõikide firmade jaoks? mitte midagi ju vahepeal muutunud ei ole. vahemaa on ikka 1,7km jämedalt
kas sina maksad kinni näiteks naabrimehe autoostu, või kaabli, mis EI OLE sinu kinnistul?
mina ei ole maksnud riigile viimased 10 a sentigi. noh tegelikult võiks öelda viimased 20 aastat - seega minu omast nad ei saa midagi
elasa projekt on neile kõigile juba kõik sisuliselt ära maksnud
ei naabrid ei ole sellest huvitatud, nemad on tahanteada pulga usku. pealegi naabrite soovid ei muuda vahemaad. vahemaa JÄÄB samaks. sellest ka hind.
jah kirjuta mulle, mille eest ma selle 10k välja käin ja ma käin selle välja, kuigi samas, selle asemel et jahuda, otsi teliast üles allkirjaõigusega mees (sina see pole), kes selle 1,7km ära kaabeldab (kas tõesti on see kaabel 10 tuhat) ja asi tehtud.
muide sina ju isiklikult sellest 10 nest tuhandest ei sasa sentigi, milleks siis sellised meelevadlsed numbrid?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 28.11.2018 18:57:32 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/elektrilevi-tahab-2019-aastal-kiire-interneti-vorku-uhendada-15-000-kodu-vaata-kuidas-nende-sekka-saada?id=84589789
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.