Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser PXC 550 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 19.10.2018 22:11:42 Ülevaade: Sennheiser PXC 550 vasta tsitaadiga


Nii. Pidasin tarvilikuks soetada mürasummutavaid klappe. Tööl on lärmi piisavalt ja podcaste ja mussi tahaks ka kuulata. Otsustasin osta midagi kallimat, kuna plaan kanda klappe vahest mitu tundi järjest.

Sai poes proovitud mitmeid, Sennheiserid tundusid mõnusad peas ja ka Sony WH-1000XM2 särasid oma hea mürasummutusega.
Soetatud sai Sennheiserid, kuna Sony'l väidetavalt on koostekvaliteediga probleeme nende klappidega.
Poehind on natuke üle 300€.

Nonii. Kui esimesed tunnid hakkasid tulema, selgus, et tegemist on täitsa tuksi keeratud tootega.

Materjalide valik - väga hea. Väga preemium tunde annab thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Disain - väga hea. Mõned arvavad, et munakuju on imelik, ei ütleks. Võimalikult kompaktne. Mõnusalt matt samas ei ole täitsa must ja igav thumbs_up.gif
Heli - puhas. Üsna terav. Pigem äriklass kui tümpsuklass, bass ei ole kõrvulukustav. Mulle sobib thumbs_up.gif
Helivaljusus - ei ole kiita. Vahest mõned audiosalvestused/muusikapalad on veidi vaiksed ja põhja keeratuna jääb tõsiselt puudu thumbs_down.gif
Aku - väga hea. thumbs_up.gif 30 tundi tuleb ära küll, nii nagu lubatud. Eks see piiratud helivõimsus aitab kaasa.
Juhtmevaba ulatus - väga hea. Läbi metallitsehhi võisin vabalt 20m kaugusele kõndida, metallriiulite taha. Õues märksa rohkem. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Passiivne mürasummutus - keskpärane. Ei tekita umbset tunnet, mis on kaudselt hea. icon_confused.gif
Aktiivne mürasummutus - ei ole kiita. Madalaid sagedusi eemaldab väga hästi. Näiteks lennukimüra, ventilatsioonivuhin. Ei tekita "ämbritunnet".
kõrged sagedused jäävad aga üsna kostma. Sellises hinnaklassis oleks oodanud rohkem. Tolmuimeja/akutrelli vilin näiteks kostub täitsa läbi thumbs_down.gif
Äpp - Katastroof. Täpselt nii s*tt nagu üldjuhul riistvara tootjatel juhtub. Sama jama juhtub pesumasinatega, autodega, tarkade kohvikannudega jms.
Igatahes, halb, väga halb. Ekvalaiser segane. Akuprotsendi näidik näitab teibaid. next-previous funktsioon vahest töötab vahest mitte. Pangestub. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Mitmed kasutajad on viitsinud korrektselt hinnata. Saab lugeda Play Store-ist.
Smart Pause funktsioon, mida saab äpis aktiveerida - katastroof, seda kasutada ei saa kui just konkreetselt tooli peal mitte istuda thumbs_down.gif
Touch panel klapi peal - pausitamise puude liiga kerge tulema. Tootja oleks võinud vaeva näha, aga ei. Kui ikka mingi kehaosa pihta läheb siis paus thumbs_down.gif
Otseselt mul pole midagi selle vastu, et nupud on asendatud paneeliga. Töötab isegi läbi töökinnaste. thumbs_up.gif
Klapipolstrite mõõtmed- kehva. Ma ei olen üllatunud, kuidas pooletunnine poes proovimine ei teinud asja selgeks. Tegin mõned pildid ka. Põhimõtteliselt on räigelt väikesed. 6x3,5cm. Võib nagu eeldada, et kõrvad ukerdavad servade tagant sügavale sisse. Aga tegelikult ei ole seal all tühjus, vaid on ikkagi polster. Ma ei taha, et kõrva ümbritsevad klapid kõrva ümbert otseses mõttes kinni võtaksid: Mida need klapid just teevad icon_neutral.gif
Mul on üsna keskmised kõrvalestad ja no VÄGA palju peab vaeva nägema (3-5 sekundit) et kindla peale saada klapid paika. Korduvalt jäänud mõni kõrva serv vastu polstrit ja ikka väga valus hakkab tunnike hiljem kui vereringe ära sureb thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Klapipolstrite materjal - päris hea. 2-3 tundi kandmist, soe hakkab, aga erilist higistamist ei ole thumbs_up.gif
Klapihinged - katastroof. See on niivõrd RÄIGE disainiviga, et võiks praagiks tunnistada. Mul on häbi tunnistada, et ma proovides seda ei märganud.
Tegin pilte, demonstreerimaks, kui absurdselt jäigad nood on. Põhimõtteliselt, kui jätad klapi manuaalselt kasvõi 5 kraadi pea külje peale viltu, siis ka peale
pooletunnist kandmist, hing ei kompenseeri, klapp jääb vajutama kas kõrvast ettepoole või tahapoole ja vastaspoolelt lekib müra sisse. Ja neid ei saa ka set-and-forget asendisse jätta, sest välja lülitamiseks on vaja need liigendid ära keerata thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Peavõru pikendused - Jälle kehva. Reguleerimisastmeid on väga palju. Kui klapid lihtsalt pähe panna, siis suure tõenäosusega ühelt poolt tuleb kolm korda pikemalt välja kui teiselt poolt - see ei näe üldse kena välja. Pealegi libisevad need klõpsud väga kergelt edasi tagasi. Ma eeldaks set-it-and-forget-it mehhanismi. Klappe kannab tavaliselt üks isik. Maha võttes peale pannes raudselt nihkub. Hoiustamiseks vaja kokku lükata. Vaja ära õppida, kui palju välja tõsta, siis käsitsi välja tirida, siis sõrmedega kinni hoides (et ära ei libiseks) pähe panna. Ulme thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
On-Off nupu puudumine - mulle meeldib idee, aga teostus on halb. Kui klapid lahti voltida (kõlarid üksteise poole vaatama) klapid aktiveeruvad. Kui lamedaks voltida, lülituvad klapid välja. Kahjuks võib juhtuda, et paned klapid lauale ja need lihtsalt jooksevad tühjaks. Ei mingit taimerit. Ei mingit G-sensorit veendumaks, kas keegi üldse neid on puudutanud viimase tunni jooksul. Igatahes, teostus on väga halb thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Audiofeedback - Volume min, volume max, effect mode club jms. Saab loba välja lülitada äpis, aga.. jälle. Riistvara tootja on pannud täiesti villast. Kõik helid tulevad alati sama valjudusega. Seda nii volume min, kui muusika on praktiliselt väljas kui ka volume max, kui muusika karjub - viimast ei kuule absoluutselt, heli momentaanselt teavituse andmiseks ei summutata. Täiesti viimistlemate funktsioon thumbs_down.gif
Kerimisfunktsioon - üldiselt, seda pole, saab ainult läbi äpi enda pleieri, mis on täiesti mõttetu. Ma ei tea, kas teiste klappidega on samalugu, aga 300€'ste klappide puhul oleks ma oodanud kerimisfunktsiooni klappide peal thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Läbirääkimisfunktsioon - lülitab muusika välja ja laseb klappidesse mikrofoniheli - idee on hea, töötab, kui sisse lülitada. Aga lülitamine on pirtsakas. Vajab topeltklikki. Vahest paneb lihtsalt pausile. Vahest muneb üle poole sekundi. Igatahes, see ei tööta piisavalt kiirelt, kiiremini saab klapid peast maha tiritud thumbs_down.gif
Hoiustusholster - odav junn. Klapid on väga kvaliteetsest materjalist, aga see, mille sees neid transportida - samahea nagu 10€'sel multimeetril tasuta kingitud kotil. Esiteks, lukud sõidavad peitu. Teiseks, klappide vahel on omavahel hõõrdumist takistav vahesein, mis on kalts. Seda tuleb manuaalselt vahele vägistada, vastasel juhul klapid otseses mõttes hõõruvadki üksteist. Kolmandaks - klapid ei mahu sinna sisse normaalselt. Neljandaks, neid ei saa sinna normaalselt 10 sekundiga paigutada. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Mispidi pähe - täitsa haige. Raamatus pole mitte midagi. Pane pähe ja siis saad aru, kas on õige või mitte. 50:50
Lõpuks avastasin sõrmega, et ühe poolel on pimedate kirjas kirjutatud "L" täht. No halloo icon_neutral.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Kokkuvõttes - Ei tea mis sellise preemium ettevõttega juhtus, aga täiesti puhta südamega võin väita, et need ei olnud normaalsed arendajad icon_evil.gif

Need puudused, mis ma tõin, on täiesti aktsepteerimatud 150€'ste klappidega. Aga need Sennheiserid maksavad kaks korda rohkem. icon_neutral.gif

Hinnanguks saab 3/10. 8 sõrme ülesse, 28 alla. Loodan, et järgmine omanik ei ole nii tähelepanelik ja/või on tal rohkem kannatust klappide pähe paigaldamiseks.

Nii kõrini sellest jamast, vabandage, et ei ole emotsiooni ilusaks viimistleda seda ülevaadet.
https://drive.google.com/drive/folders/18od-bpufLfYb38pC5VBwvFAAk7SeN7fI

EDIT by Tanel: viide HV hinnapakkumistele: https://www.hinnavaatlus.ee/1291856/sennheiser-pxc-550/


viimati muutis arnis 20.10.2018 11:02:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 19.10.2018 22:37:17 vasta tsitaadiga

Väga põhjalik ülevaade - aituma.

Ise kannan viimasel ajal ainult pisikesi (odavaid) kõrvapealseid klappe - prillikandjana pole leidnud varianti kus suured klapid pikal kandmisel kõrvi sanga juurest valusaks ei teeks - see vbl prillikandjate mure pigem. Eelmised viisakamad stuudio Sonyd läksid seetõttu mahakandmisele.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2018 22:43:22 vasta tsitaadiga

volado, mul on Sony WH1000XM2'ed, Sennheiser HD8DJ'd, Sennheiser HD215 ja Sennheiser Urbanite XL Wireless ning ma kannan ka prille, samas seda sinu kirjeldatud muret pole ühegagi neist esinenud... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 20.10.2018 11:06:05 vasta tsitaadiga

Prillisanga paksus mängib kindlalt rolli - mida jämedam, seda kehvem, mida laiem, seda parem. Sennheiseri padjad olid väga head. Aga pole prillikandja, seetõttu ei oska rohkemat öelda.
EDIT: andsin vist vale lingi, ainult ühele fotole.
https://drive.google.com/drive/folders/18od-bpufLfYb38pC5VBwvFAAk7SeN7fI
See peaks olema kausta link.
Fotodel näha, et klapid on ühtepidi ja teistpidi servapidi välja venitatud olekus ilma toeta ning need ei klapi end lapikuks.
On näha ka palju ruumi kõrvadele jäetud. Ja on näha, et holster on liiga väike NING lukud on peitu sõitnud (iga kord kui lahti teed, sõidavad kaugele peitu, täitsa keskele kokku omavahel).
kopp.gif kopp.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 11:43:11 vasta tsitaadiga

arnis, seda kindlasti, ma olen korra elus ka kõrvaklapid näpus, käinud prille ostmas... icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 21.10.2018 11:35:02 vasta tsitaadiga

Röögatult hea ülevaade. Natuke emotsionaalne, kuid see teebki ülevaate ausaks. Tellisin endale mitu korda odavamad aktiivse mürasummutusega klapid Taotronics TT-BH22 ca 70 euro eest, sest kõik juutuuberid ainult kiitsid seda ja väitsid, et mürasummutus nagu preemiumklappidel. Kuid minu kasutuskogemuse põhjal on nende mürasummutus absoluutne 0 ja juutuuberid lihtsalt kinni makstud. Kusjuures paljudes ülevaaates toodud Sennheiserite kohta ei kuule midagi halba - tahtsin neid kunagi isegi osta. Kolleeg ostis need Sennheiserid ning kommentaarid olid umbes samasugused nagu sinul - jätsin ostmata ja võtsin endale odavad Taotronics BT klapid, mille mürasummutus eriti mainimist väärt pole, kuid Taotronicsid on peas mugavad ka peale 10h kandmist.

Kas WH-1000XM3 ei kaalunud osta? Ülevaated head, kuid pole ise neid katsuda saanud. Seda kas WH-1000XM2 pärit cracking teema veel aktuaalne selgub alles tulevikus.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2018 20:26:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis ülevaadet mõned ülalrääkinud siin lugesid aga ütleks enda arvamuse ka ära. Väga halb ülevaade! Tegu on kõrvaklappidega...seega võiks ju natuke rõhku panna HELIST rääkimisele thumbs_down.gif Isegi kui midagi mõõtnud ei ole ja isegi kõrvaga mingeid konkreetseid asju võrrelnud või mõne teise klapiga kõrvutanud. Räägi siis kasvõi seda ümmargust subjektiivset mulligi icon_rolleyes.gif Puhas ja terav, no palun. 13a india laps oskab vist ka natuke detailsemalt kõrvaklappide heli kirjeldada.
Kui helist rääkida ei oska siis parem kirjuta, et ei tea, pole millegagi võrrelda ja eks minge kuulake ise. Paljude ülevaadete puhul oleks see ilmselt üsna hea soovitus ka!

Misasi on äriklass??? rääkides heli kõlast. Ma arvan, et mitte ainult minule esimest korda kuuldav "väljend". Kõlab muidugi uhkelt...vist...aga no tähendus on ümmargune null ju thumbs_down.gif Mis tähendab helivaljus ei ole kiita? Järgnenud kirjeldus annab alust arvata, et autoril on lihtsalt väga erinena db leveliga track'e, millest osade puhul ilmselt on salvestatud selgelt liiga vaikselt. Klappidesse ei puutu see aga mitte kuidagi. Helivaljus muide sõltub ka VÄGA suures osas seadmest, mille järgi konkreetset klapipaari kasutatakse. Sellest muidugi ei ole sõnagi thumbs_down.gif

Olen samamoodi üllatunud kuidas polstrite mõõtmetest ei saada aru klappe proovides. Eriti veel pool tundi neid peas hoides icon_eek.gif Aga minumeelest jällegi suht imelik on PÄRAST kommenteerida, et kehva thumbs_down.gif See ei ole ju mingi üllatus, mis peale ostmist ja pikka kasutamist selgub. Isegi toodet pakist välja võtmata näed need mõõtmed ära. Ning väga suhteline parameeter pealegi, mõne inimese kõrva jaoks võib see olla täiesti sobiv. Seega arvamus on jällegi ülimalt subjektiivne thumbs_down.gif Vähemalt on mõõdud juurde kirjutatud icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

"Smart Pause funktsioon, mida saab äpis aktiveerida - katastroof, seda kasutada ei saa kui just konkreetselt tooli peal mitte istuda" täiesti arusaamatu lause! seega täiesti useless lugeda sellist asja thumbs_down.gif

Üldiselt, nett on kehvasid ja ülikehvasid ülevaateid niigi täis. Selle asemel, et pikk joru mingit arusaamatut loba kirjutada, oleks võinud natuke läbi mõelda, mida ja kuidas kirjutada. Oleks ehk kellelgi reaalselt kasu ka. See jutt siin tundub rohkem enda negatiivse ostukogemuse välja elamise kui objektiivse tooteülevaate moodi. Aga noh, eks eestlane ole rikas. Ostab 300 eest omale mingi mänguasja ära sest "nii kallis asi peab ju hea olema", siis avastab, et ikka ei olegi hea ning üritab selle kuu aega hiljem osta.ee's teisele lollile eestlasele 400ga maha müüa icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 22.10.2018 01:12:52 vasta tsitaadiga

acer, XM3 tellisin ära, ooteaeg mitu nädalat. Käisin poes proovimas, no on räigelt parem see mürasummutus.
Jah, klapi hinge purunemist kardan sel kõige rohkem. Kirjutasin Sony küsimuse, kas selle purunemine läheb garantii alla, öeldi et võiks minna jah.

Wiltz, tahad analüüsi ja tabeleid ja tooreid numbreid, neid saad siit:
https://www.rtings.com/headphones/reviews/sennheiser/pxc-550-wireless
Mismõttes võiks rõhku panna "Helist rääkimisele"? Mine kuula. Ma võin kaks A4 rääkida helist, see ei muuda mitte midagi - klapid on pasad.
Pole mõtet tähelepanu pöörata väärtustele mis on etteaimatavad, vaja pöörata tähelepanu sellele, millega ülevaates olev toode/teenus eristub.
Ja antud toode eristub sellega, et ta on mitmeti tuksis. Just see info on vajalik, mitte põhifunktsioon (helikvaliteet), mis on "okei" oma hinnaklassis.

Ma tegin inimliku ülevaate, mitte laboratoorse analüüsi.
https://www.rtings.com/headphones/1-2/graph#392/2090/678
Siin on võrdlus mürasummutuse võimekuses Sennidel ja Sony XM3-del, mis on hetkel tuntud kui parimad mürasummutajad turul ja mida ma ka soetan.
Pöörata tähelepanu sellele, et osa joonest on nullist ülevalpool.


"Äriklass" on klass, mis on pöördvõrdeline tavaklassile. Ja tavaliselt müüvad ettevõtted oma heliseadmeid mõnusa "tümpsu" funktsionaalsusega.
Ala "Bass-Boost" ja "Powerful" on ideaalne näide MITTE äriklassi suunaga seadmele.

tsitaat:
13a india laps oskab vist ka natuke detailsemalt kõrvaklappide heli kirjeldada.
- otsene solvamise üritus? icon_rolleyes.gif

Smart Pause funktsioon paneb pausile kui pea ei ole "tavaasendis". Nüüd saad aru? Ei saa? Seletan uuesti. Kui vaatad alla, et paelu siduda, siis jääb muusika vait. Oled sõudeergomeetril, läheb pausile. Kallutad miskit jõusaalis, läheb pausile. Oled voodis diivanil. Läheb pausile. Istud sirgelt kontoritoolil. Ei lähe pausile. Nüüd pead küll aru saama.

Su kriitika mu kriitika üle ei kannata kriitikat beer_yum.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 22.10.2018 08:56:16 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

Olen samamoodi üllatunud kuidas polstrite mõõtmetest ei saada aru klappe proovides. Eriti veel pool tundi neid peas hoides icon_eek.gif Aga minumeelest jällegi suht imelik on PÄRAST kommenteerida, et kehva thumbs_down.gif See ei ole ju mingi üllatus, mis peale ostmist ja pikka kasutamist selgub. Isegi toodet pakist välja võtmata näed need mõõtmed ära. Ning väga suhteline parameeter pealegi, mõne inimese kõrva jaoks võib see olla täiesti sobiv. Seega arvamus on jällegi ülimalt subjektiivne thumbs_down.gif Vähemalt on mõõdud juurde kirjutatud icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Kogu kommentaari ei viitsi kommenteerida, seega tsiteerin vaid osa. Päris reaalne lugu, sest ostsin mingi 5 aastat tagasi endale oma esimesed korralikud Sony klapid poest ning poes pähe proovides tundusid ideaalsed. Kuid pikema kasutamise peale lihtsalt ei püsinud peas ning pidin pidevalt klappe kohendama. Miks ma sellest kohe aru ei saanud, sest 5 minutit poes proovida või kodus pool tundi kanda on päris suur erinevus. Okei, eks tunnistan tagantjärgi ka oma viga, sest oleksin võinud rohkem proovida, kuidas pea ette-taha kallutamisel klapid tunduvad peas püsivat. Nüüd tagantjärgi näeks isegi 13aastane india laps ära, et need klapid ei saagi peas püsida, kuna polster on nagu on kasutades sinu näiteid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2018 22:11:46 vasta tsitaadiga

Eks tegelikult suuremat osa klappe siiski tulebki aegajalt ikka kohendada, kui just päris liikumatult ei istu paigal. Kuigi mina kohendan neid vahel ka siis. Paratamatult klapid ju avaldavad mingit survet neid peas hoides, selle vastu ei saa. Et endal mugvam oleks siis vahepeal on hea cup'i natuke liigutada.
Kui klapid peas ei püsi siis on tihtipeale asi aga hoopis liiga väikses peakaare surves või klappide kehvas ehituses. mul on ka sellised sony'd kunagi olnud. eks nad tunduvadki algselt pähe pannes ideaalsed sest erilist jõudu/survet peale nad ei avalda. Muidugi see on koht, kus tulebki kohe mõelda, et kuidas see mugavus mõjub muudele omadustele

rtings on VÄGA, ma rõhutan VÄGA!!! hea koht klappide kohta lugemiseks ja reaalselt nende omadustest aimu saamiseks. mulle seda soovitada on muidugi üleliigne sest ma kasutan seda juba ammu ning olen ka antud klappide review sealt juba vaadanud icon_biggrin.gif ma ei taha mingeid numbreid, ma tean, et siit neid ei saa ega hakka kunagi saama, aga miks mitte minna loogilist teed ja kirjutadagi oma ülevaates selle koha peale, kus on HELI: selle mõttetu mitte midagi ütleva teksti asemele, et mine loe sealt ...->link kõik oleks rõõmsamad thumbs_up.gif

""Äriklass" on klass, mis on pöördvõrdeline tavaklassile" selliseid asju nagu äriklassid ja tavaklassid ei eksisteeri. pole mõtet endale asju ette kujutada või mingeid imelikke termineid välja mõelda. Kuskilt nurga alt võib ju öelda, et mingi kõrvaklapp tervikuna on justkui äriklassi toode...aga et klapi heli kuulub äriklassi. No see on absurdi tipp. Hifi on ka tähendusrikkam väljend icon_lol.gif Kui tahad deep jutuga silma paista, kirjuta siis järgmine kord, et heli on "audiofiilne" või audiofiili klassist. Sellega vähemalt lollitad mõned totud reaalselt ära icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 22.10.2018 22:57:27 vasta tsitaadiga

Ära lahmi minu sõnadevaliku üle ja ära tee maha foorumi lugejaid. Kaua võib juba. icon_neutral.gif
Lugedes su kommentaare, tundub et "tegijal juhtub nii mõndagi".
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003




sõnum 23.10.2018 09:05:05 vasta tsitaadiga

Endal PXC550 olnud ~1 aasta ning senini võib üldjoontes rahule jääda. Kasutan neid reisimisel ja vahel õhtuti arvutiga. Reisimisel lennujaamades ja lennukis toimib mürasummutus väga hästi.
Ülaltoodud review põhjal võib jääda mulje, et väga kehvad klapid aga enda kogemuse põhjal seda väita ei saa. Eks igaüks otsib oma kasutusmustrile vastava toote. Reviewed võrreldes QC35 kinnitasid seda samuti, et konkurentsivõimeline toode.

Ehk aastaga nii palju muutunud, et Sony jms on nii palju paremad klapid välja toonud aga kaheldav. Seega minu poolt PXC 550 võib üldjoontes positiivse hinde anda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 23.10.2018 10:08:20 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
volado, mul on Sony WH1000XM2'ed, Sennheiser HD8DJ'd, Sennheiser HD215 ja Sennheiser Urbanite XL Wireless ning ma kannan ka prille, samas seda sinu kirjeldatud muret pole ühegagi neist esinenud... icon_rolleyes.gif


Ju siis mõjub vist jah prillisanga paksus - ehkki, eelmised olid õhemad.

..., eks ta individuaalne ole jah - mulle hetkel need pisikesed sobivad, vaja taustamüras aru saada mis ümbruses toimub.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 23.10.2018 16:12:11 vasta tsitaadiga

Freedom, kas need puudused mis ma välja tõin, on olemas ka sinu klappidel?
Tuksis äpp, jäigad hinged, halb kott?

Muideks, tuli meelde, et klapid suvalistel hetkedel kaotasid BT ühenduse, mingi 5 sekundiks.
Bluetooth disconnected. Bluetooth connected.
Ja lugesin, et ma pole ainuke, kel see juhtub, et ei saa süüdistada konkreetselt telefonimasinat.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003




sõnum 23.10.2018 20:18:03 vasta tsitaadiga

arnis kirjutas:
Freedom, kas need puudused mis ma välja tõin, on olemas ka sinu klappidel?
Tuksis äpp, jäigad hinged, halb kott?

Muideks, tuli meelde, et klapid suvalistel hetkedel kaotasid BT ühenduse, mingi 5 sekundiks.
Bluetooth disconnected. Bluetooth connected.
Ja lugesin, et ma pole ainuke, kel see juhtub, et ei saa süüdistada konkreetselt telefonimasinat.


Äppi installisin korra esimesel korral aga rohkem pole kasutanud. Ei näe vajadust või miks seda vaja. Lükkad klapid käima, muusika moblast käima ning toimib. Pause, volume up, forward ning mürasummutus läheb klappidelt.
Hinged hetkel toimivad ja ei oskaks nende jäikust probleemina välja tuua.
Kott jah võiks natuke parem olla aga väike miinus minu jaoks.

BT ühenduse probleemi ei ole. Ainsana vahel anomaaliad kui klapid arvuti kui ka moblaga ühendatud. Samal ajal arvutist kuulates muusikat ja moblat kasutades võib PC audio ära kukkuda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2018 20:57:02 vasta tsitaadiga

Viimasest kommentaarist tuleb kaudselt väga hästi välja see kuidas toote erinevaid omadusi või funktsioone kiites või kritiseerides on võimalik ja peakski neid prioritiseerima. Mitte lihtsalt lugema pika joruna üles kõiki võimalikke asju, mida üldse üles lugeda saab ja tuima näoga väitma, et mingi pagana kottide suurus on justkui täpselt sama oluline parameeter nagu see, milline on näiteks klappide heli kvaliteet, mürasummutuse tase vms.

Nii et Arnis, arenemisruumi sul on, ülevaate kirjutamise juures...ja ka oma emotsioonide mahasurumise puhul icon_biggrin.gif see, et said mingit kallist vidinat ostes enda jaoks negatiivse kogemuse, ei tähenda et tuleks tikutulega hakata taga otsima ja pastakast välja imema mingeid imepäraseid puudusi ja vigasi. Justkui tõsimeeli oleks meeeletu probleem see, klappidele pole suure punase kirjade peale trükitud L ja R. Paned ühe korra pähe üht ja teist pidi ning saad aru, mispidi nad peas käivad. Või sa tõepoolest IGA kord klappe pähe pannes uurid neid tähekesi???

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 24.10.2018 00:22:46 vasta tsitaadiga

Freedom, ma arvan, et sa maksid üle. Oleks vabalt saanud võtta mõned 30€'sed klapid ja arvatavasti oleksid väga rahule jäänud. Kui just brändi logo tähtis pole. icon_smile.gif
"See on väike mure, see ei häiri, seda äppi mis ei tööta ma üldse ei kasuta, kerimisfunktsioon on tarbetu"
on pigem toote kohaselt sobitumine kui et kriitiline suhtumine asjasse, mis maksab 10x rohkem kui konkurendid, mis on samaväärsed või paremad paljude omadustega.
See on põhiline, mis sel tootel valesti on. Hind ei vasta kvaliteedile. BT klappide maailmas pole kõrgemat klassi olemaski, mida massiliselt müüdaks.
Kallis aga märgatavate puudustega - nii minu poolt, kui ka nende sünteetiliste testidega eelmainitud leheküljel. Kokku liites on neid puudusid oi kui palju.

Ma arvan, et Sennheiser läks seda teed, et klapid lihtsalt pähe määrida. Poekarp, mille sees on klapid ja paberid jms, on märksa tugevam ja kvaliteetsem kui holster ise icon_lol.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2018 03:59:46 vasta tsitaadiga

Mõttetu lahmimise asemel tood äkki konkreetsed näited välja ka, millised on need konkurendid ja nende 30 eurosed täpselt samaväärsed või paremad paljude omadustega alternatiivid? 30 euro eest ei ole võimalik saada isegi tavalist juhtmega, ilma igasuguste aktiivsete mürasummutusteta hea heliga klappi. Mugavusest rääkimata. See on mitmekordselt tõestatud fakt. Umbes 60e on see minimaalne summa, mille eest saab juba korraliku heliga ning võrdlemisi hea koostekvaliteedi/materjalidega klapi. Tavalise klapi siis, juhtmega ja mürasummutuseta, aga mitte veel just kuigi mugava.

Ma arvan, et sa läksid seda teed, et ei viitsinud tegelikult mitte mingisugust vähegi mainimisväärset eeltööd teha, seadsid sammud umbes ühte poodi ja võrdlesid seal heal juhul 3 erinevat klappi. Seejuures ei teadnud absoluutselt, mida ja kuidas vaadata, millele tähelepanu pöörata ning tegid vägagi eestlasliku emotsiooniostu. Ja ära peta end, et "brändi logo" sinu enda ostuotsuse juures rolli ei mänginud. Palju õnne, sina oledki see klient, kellele saab nagu sa ise ütled, pähe määrida suht mida iganes. Ainult, et sennheiser ei ole sulle midagi pähe määrinud antud juhul. Nemad tegid lihtsalt toote, mida turg nõuab. Vabadus valida ja osta, mida iganes sa tahad, on sul endiselt täielikult olemas! Tõsiselt kahtlen, et seal poes mõni sennheiseri esindaja oli sul kõrval seismas ja midagi pähe määrimas.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2018 09:39:44 vasta tsitaadiga

Wiltz, ei tasu nii isiklikuks minna.
arnis on vähemalt ülevaate kirjutanud, kirjuta sina ka midagi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2018 20:21:13 vasta tsitaadiga

Tõsi, on kirjutanud. Ettevõtlikkus on igati kiiduväärt, objektiivsus ja realistlik asjasse suhtumine jätab vaid kohati soovida. Olen kirjutamisele korduvalt mõelnud kusjuures, hiljuti mõtlesin kirjutada siia vaadet ühtedest pioneeri klappidest. Aga kuna need on nii "tavalised" siis ilmselt poleks sellest kirjutisest just paljudele kasu tänasel päeval. Enamasti siiski ostetakse juhtmevabasid, mürasummutavaid ja igasuguseid "gaming" kõrvaklappe. Igav ülevaade tuleks ju ka kui suurt muud polegi öelda kui, et heli on ülihea ning mugavus on super ja kõik funktsioonid toimivad icon_biggrin.gif Aga püüan end kokku võtta ja millegi kohta ikka midagi kirjutada, kui mõne hea toote otsa satun.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sennheiser PXC 550
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.