Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia TV-s näeb Eesti suurimat e-spordi sündmust HyperTown märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.10.2018 17:04:53 Telia TV-s näeb Eesti suurimat e-spordi sündmust HyperTown vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - 20. ja 21. oktoobril toimub Saku Suurhallis Baltimaade üks suurimaid e-spordi festivale HyperTown, millele saab laupäeval, 20. oktoobril kaasa elada Telia TV erikanali vahendusel.

Esmakordselt Eestis toimuval sündmusel saab nautida droonide, robotite, virtuaalreaalsuse ja simulaatorite uut põlvkonda koos erinevate e-spordi mängudega.

Telia LIVE TV teeb otseülekande laupäevasest CS:GO turniirist ning annab ülevaate e-spordi maailma põnevatest telgitagustest. Lisaks turniiri ülekandele astuvad päeva jooksul live-stuudios üles põnevad külalised, kes jagavad oma kogemusi mängude maailmaga seonduvast.

Laupäevane otseülekanne toimub vahemikus kell 10:00-21:30. Juhul kui otseülekannet jälgida ei saa, on võimalik seda salvestuse näol järelvaadata kuni 22. oktoobri südaööni.

Ülekannet saab vaadata Telia TV 0-kanalil või MINU.TV vahendusel ka kodust eemal olles. MINU.TV äpi leiab Telia veebist.

Lisaks on Telia HyperTownil esindatud oma alaga, kus kõik huvilised saavad arvutimänge mängida, uute mänguriarvutitega tutvuda ning soetada mängimiseks vajalikke seadmeid soodsatel tingimustel. Samuti saab kohapeal kiirelt ja mugavalt kontrollida, kas Telia ülikiire internet juba jõuab huvilise aadressini ning mida teha selle tellimiseks.

Allikas: www.telia.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003




sõnum 21.10.2018 16:01:01 vasta tsitaadiga

Kava on siiani ainult näidanud see kanal ei mingit ülekannet kopp.gif
Kommentaarid: 357 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2018 16:26:53 vasta tsitaadiga

Krt ma kusjuures mõtlesin et võiks sinna minna. Reklaam oli suht kõva. Ja kui ma nüüd eile sealt erinevaid striime vaatasin siis hea, et ei läinud. Kohati tundus, et peale telia seal suurt pilnudki icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 23.10.2018 18:44:49 vasta tsitaadiga

salatoimik, kohapeal oli vaadata ja teha küll. Cosplay'si oli põnev näha, sai sõita playseat + VR headsetiga, mis minu jaoks oli esmakordne kogemus. Lisaks oli päris äge lennusimulaator, mida kahjuks sai ainult sularaha eest proovida (mida mul ilmselgelt polnud). Lisaks retro ja tänapäeva mängude nurgad, kuigi need mind ei tõmmanud. Ise käisin ja kahtsema küll ei pidanud. Huvitav muidugi see, et Telia pühapäeval live ei teinud, kuigi hiljem lugesin, et polnud ka plaanis. Tahaks teada, palju neid vaatajaid üldse oli, ilmselt mitte väga palju.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia TV-s näeb Eesti suurimat e-spordi sündmust HyperTown
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.