Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2018 16:37:55 Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast vasta tsitaadiga


Kalle sõnul ostis ta Elisa poest telefoni Prestigio Muze G7 LTE. Kodulehel reklaamiti seda nii: "Telefon ei karda kukkumist, tolmu, liiva ega vett ning vastab standardile IP68."

Just kukkudes aga telefon katki läkski. "Telefon kukkus taskust välja ja purunes. Telefon oli remondis, helistati et pean remondi kinni maksma. Aga polnud nõus ja viitasin sellele, et kodulehel info et ei karda kukkumist. Ja järgmisel päeval muutsid info, võtsid kukkumise tutvustusest ära ja väidavad et seda pole olnud," rääkis Kalle.



Loe edasi: http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/kukkumiskindla-telefoni-ekraan-lendas-kukkudes-sodiks-elisa-eemaldas-kodulehelt-reklaami-ja-keeldus-algul-arvet-huvitamast?id=83975074

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2018 21:02:56 vasta tsitaadiga

Paras kivi Elisa kapsaaeda. Ükski asi ei ole siin maailmas kukkumiskindel kui piisavalt hästi kukutada. Saan aru kliendist, kes sellest klauslist kinni haarab ja raha tagasi nõuab, mida Elisa ka talle võimaldab artiklit lugedes. Aga meediasse minna sellega ja ennast tolaks teha pasundades, et ta konkreetselt arvas et ta ostiski 139.- eest purunemiskindla telefoni on ka üsna naeruväärne.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2018 21:17:36 vasta tsitaadiga

Mina näen jällegi seda selle mätta otsast, et miks on vaja nii paganama kliendivaenulik (alati) olla? Kasum kasumiks, aga kas kuvand ei ole tähtsam? Elisal (kelle klient ma parasjagu olen) on sellest vist küll täiesti poh**. Vähemasti viimase aja uudiseid lugedes.

Hea küll, telefon ei ole kunagi millegi "kindel". Aga kui reklaamitakse seda üliasjana, mis peab kõigele vastu, siis neelake korra see mõrudus alla ja korvake kahju + muutke telefoni kirjeldust. Aga ei, enne on vaja tarbijakaitsega ja jumal teab kellega (kliendiga) vaielda ja ettevõttele see 50EUR säästa.
Mõistagi ei käi see klausel mingisuguste 500+ EUR maksvate telefonide kohta, kus igaüks tuleb oma iPhone või Samsungi telefoniga ja ütleb, et näe, kukkus maha ja klaas ämblikus - tehke tasuta korda.

Lihtsalt naeruväärne kuidas alati (rõhk on sõnal alati) üritatakse probleemi rumala ja saamatu kliendi kaela määrida... Ja kui hiljem tuleb välja, et kliendil oligi õigus, siis lihtsalt kehitatakse õlgu ja tehakse oma praak korda. kopp.gif
Liiga tihti juhtub seda. Võin üsna kindlalt väita, et suur osa taolistest juhtudest meediasse/meieni ei jõuagi. Kurb.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2018 21:23:36 vasta tsitaadiga

Hiinlased on tihtipeale paremad kuvandikaitsjad sessuhtes icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 13.10.2018 22:59:51 vasta tsitaadiga

Ma olen 100% kliendi poolel. Krt on vaja kirjutada siis selline kräpp kõrvale, lubada asju millest ei suuda hiljem kinni pidada. Keegi ei lähe ju oma telefoni maja katuselt alla loopima, et proovida kas see elisa jutt peab paika või mitte.

Noh eks Klick saab ka varsti laksu kirja. Sama telefon, sama umbluu juurde kirjutatud.
https://www.klick.ee/prestigio-muze-g7-lte-dual-sim
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 13.10.2018 23:34:14 vasta tsitaadiga

Kukkumis kindlad ei ole need Catid ka, kui ekraani poolega maha lendavad, kuigi nood vast vähe tugevamad ikka kui mingi prestigio rämps icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.10.2018 00:21:23 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kukkumis kindlad ei ole need Catid ka, kui ekraani poolega maha lendavad, kuigi nood vast vähe tugevamad ikka kui mingi prestigio rämps icon_biggrin.gif


Ega need CAT-id pole ka ennast veel tõestanud, kui jubedalt vastupidavad armor telefonid.
Aga isegi mina ei valiks endale seda Prestigo brandi poolt tehtavaid armor lutse.
Ja no üldiselt 150 euro telefoni puhul ei saagi väga loota, et see jube vastupidav oleks või kasutuskõlbulik.
Ma tahan odavalt omale telefone osta küll, kuid neis peab ikka mingit sisu ka olema.
Pealegi ma rohkem seda tüüpi ka, et ei viitsi jännata selle garantiiga ja enda õigusi taga nõuda mingi alla 200 euro telefoni pärast.
kukub katki, siis kukub ja lähen ostan uue lutsu sarnase hinnaga. Pole eriline summa millepärast oma närve kulutada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 14.10.2018 02:15:38 vasta tsitaadiga

"Kukkumiskindlad klaasid" täitsa olemas. Nimelt tegemist pole klaasiga. Ükski Gorilla ei ole kukkumiskindel.
Mul on olnud telefone, mille ekraan nii pehme, et koer närib hambaga täkke sisse, aga mõra ei tule ja töötab edasi.
Miinuseks on see, et kriimustada saab seda ka võtmetega. Plussiks see, et mõraseks ei lähe ealeski.
Igal juhul on väär spetsifikatsioon. Toode tuleb kas tasuta remontida või klient võib lepingust taganeda.

Väita, et sellist infot pole olnud kodulehel on räige feil. Mina keeraks ettevõttele 5000€'se trahvi valetamise eest kaela thumbs_up.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 14.10.2018 02:48:52 vasta tsitaadiga

Rohkem peaks tähelepanu pöörama sellistele ekslikele kirjeldustele toodetel. Midagi head nad kasutajale ei tee ja kogu see ülekiitmine on paras libe tee. Üks päev pannakse suvalisele tootele külge kukkumiskindlus ja teine päev peab uuele tootele, mis oleks esimese kirjelduste tugevune reaalselt, veel 2x parema kirjelduse, et muu saasta seest välja paistaks jne.

PS. Pole küll lugenud aga on see gorillaklaas üldse purunemise vastupidamiseks disainitud? Minuteada suht alati see disainitud just kõvema karastusega kriimude eemal hoimiseks (mis omakorda teeb selle just hapramaks) Eks nad tänapäeval raskemini lähevad katki küll kui esimesed gorillad aga klaasihaamrit ei kannata neist ükski. Kukkudes pole kunagi teada kui terav ja kõva kivi vms. just vastu ekraani satub ja klaasidele need ei meeldi.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 03:06:18 vasta tsitaadiga

Selle telefoni ingliskeelses kirjelduses oli öeldud, et põrandale või liivale kukkudes klaas ei purune. Ju sel elisa kliendil kukkus asfaltile näiteks. Eestikeelses variandis seda ei täpsustatud kahjuks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 09:13:29 vasta tsitaadiga

Paljudel juhtudel telefon üldse ilma igasuguse kobinata garantiikorras korda tehakse/välja vahetatakse? Mulle tundub, et väga suurel osal juhtudest üritatakse asi kliendi keala veeretada, "leitakse" mingi niiskuskahjustus (mida tavainimesel on sisuliselt võimatu kontrollida) jne. Ühegi teise elektroonikaseadme garantiiga pole endal probleeme olnud peale 1 telefoni (teistega õnneks probleeme pole olnud) ning sellist hämamist telefonide puhul olen kuulnud ka sõprade/tuttavate käest.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 12:37:45 vasta tsitaadiga

Samas reaalselt võibki väga paljudel olla niiskuskahjustus ja vast ka selle poolt tekitatud viga. Omanik ei pruugi teadagi, et seade niiskust saanud. Ei kehti ainult telefonide puhul. Läpparitega sama asi.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 15:23:06 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui kukkumis ja veekindel võiks olla mu Ulefone Armor 5 reaalsuses? Niisama vastu maad ei tahaks ka proovimiseks visata icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 15:38:08 vasta tsitaadiga

Mul tänase päevani nokia1100 käigus sest mõtlesin et enne välja ei vaheta kui otsad annab, nüüd juba sportlik huvi, keskeltläbi korra kuus kukub pilbasteks ja nii juba 10+ aastat. Aku ei näita ka väsimise märke.

Aga selle elisa teema kohta, nagu elatakse 20. sajandis et mätsime kinni pole olnud. Rahaline kahju poleks ju suur ja hea võimalus oma brändile reklaami teha, näete maksime kinni kuigi poleks ehk pidanudki sest klient on meile kõige tähtsam.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 16:19:36 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Ma olen 100% kliendi poolel. Krt on vaja kirjutada siis selline kräpp kõrvale, lubada asju millest ei suuda hiljem kinni pidada. Keegi ei lähe ju oma telefoni maja katuselt alla loopima, et proovida kas see elisa jutt peab paika või mitte.

Noh eks Klick saab ka varsti laksu kirja. Sama telefon, sama umbluu juurde kirjutatud.
https://www.klick.ee/prestigio-muze-g7-lte-dual-sim


Ega ei saa sedagi välistada, et mõni suudab üheksandal korrusel rõdul suitsu tehes telefoni maha pillata rääkimata näiteks ehitustöölistest, kellel see tellingute peal olles alla võib kukkuda.
Terve mõistusega inimene sellisel juhul muidugi garantiid nõudma ei lähe, samas peaks kukkumiskindlusega olema ära toodud mingid tingimused, mille puhul see kehtib. Selge see, et piisavalt kõrgelt ja piisavalt kõvale pinnale kukutades läheb iga asi katki
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2018 19:37:46 vasta tsitaadiga

napoleon, einu enamjaolt ongi mingisugune lubadus a'la peab vastu pooleteist meetri kõrguselt betoonile kukkumist, pool tundi meetri sügavuses vees jne. Probleem on lihtsalt selles, et kuidas klienti huiamata välja selgitada milles siis põhjus oli kui puru läheb. Antud juhul sedasi, et rugged veksel läiakse välja kõigi kukkumis ja IP sertide jutuga aga kui asi prse läheb siis ikka inimene süüdi.

Antud keiss vist esmane kus klient õiguse sai ja seda ka 99% tõenäosusega seetõttu, et kodulehel enne oli ja siis peale kaebust eemaldati ja üritati sogada, et mingit kukkumis või põrutuskindlust pole lubatud aga jäädi vahele.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.10.2018 19:46:07 vasta tsitaadiga

Auron, meenub, et telial on ka olnud mingi ämber veekindla iphonega, mis jõudis tarbijakaitsesse?
_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 14.10.2018 22:11:55 vasta tsitaadiga

Elisa poolt puhas feil, olen küll nende klient igal rindel, sest Telia on lüpsilehmi kooriv firma, Tele2 pole kunagi old soosikute seas. Sellegipoolest pole ma mitte ühegi müügiesindaja juttu kuulanud, vaid ise uurinud toote paikapidavust. Kui tootel pole MIL-STD-810G standardit, siis pole isegi lootust, et toode kukkumistele vastu peab. Tänapäeva mõistes Nokia 3110 oleks suht tegija selle standardi järgi, võibolla isegi 5110 jne.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 15.10.2018 05:18:04 vasta tsitaadiga

Üks vanema generatiooni IP68 CAT (täpset mudelit ei oska hetkel peast öelda, viimati käppisin, siis jooksis seal Android 4.4) purunes (klaas) peale pehmele murule kukkumist. Tahaks uskuda, et uued generatsioonid on vastupidavamad (võib olla oli füüsikaline võnkumine/külgjõud vanematel mudelitel valesti arvutatud, teades, et karastatud klaasidel on omadus olla laupkokkupõrkes tugev, ent külgkokkupõrkes äärmiselt habras), aga üldiselt arvan, et IP ratingule mitte vastamine on sama nagu ükskõik millisele teisele spekifikatsioonile mitte vastamine. Ehk kui ma ostan 6GB RAM-iga telefoni ja tal on 4GB, siis ma sain vale toote. Ja kui ma ostan IP68 vastupidavusega seadme ja too saab IP68 eeskirjades ette nähtud kõrguselt kuukumisel viga, siis on tegu samamoodi vale tootega.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 15.10.2018 05:27:20 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Ja kui ma ostan IP68 vastupidavusega seadme ja too saab IP68 eeskirjades ette nähtud kõrguselt kuukumisel viga, siis on tegu samamoodi vale tootega.

Inimesed tehke enesele selgeks, et IP on standard, millega määratakse seadme tolmu- ja veekindlus.
https://et.wikipedia.org/wiki/IP-kood
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2018 07:43:05 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et pkwild618, pidas silmas seda, et kui nö. 2 meetripealt betoonile kukkuda lubav telefon puruneb isegi püksitaskust maha kukkudes või IP68 serdiga isend saab veekahjustuse kuna omanik võttis seenevihmaga kõnet vastu siis ei vasta toode lubatule. Siiani ju sedasi olnud kus lubadus käiakse välja aga kui tootega lubatu piires miskit juhtub siis reaalset vastutust pole.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 15.10.2018 10:01:28 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Siiani ju sedasi olnud kus lubadus käiakse välja aga kui tootega lubatu piires miskit juhtub siis reaalset vastutust pole.

Eks see kahe otsaga asi on. Enamikel juhtudest pole vöimalik kindlaks teha, kas asi ikka purunes lubatud piirides toimetades. Eks mingeid peenemaid uuringuid saaks läbi viia aga keegi peab need ka kinni maksma. Lisaks suurema koguse tarbija edulugude tulemuseks oleks veel suurema koguse "kogemata purunenud" seadmete sissetulv, mille remondi peab ka keegi kinni maksma.

Ma parem ostan 100€ telefone edasi ja lepin sellega, et nende purunedes pean uue ostma. Igathes parem variant kui maksta sama telefoni eest 500€ ja saada see pika jagelemisega paar korda välja vahetada.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2018 11:31:04 vasta tsitaadiga

Kinni maksab seesama tarbija kes teeb ostuotsuse reklaamlause põhjal. Ilma selle lauseta oleks sama mudeli müüginumbrid teised.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.10.2018 09:13:47 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
.

Ma parem ostan 100€ telefone edasi ja lepin sellega, et nende purunedes pean uue ostma. Igathes parem variant kui maksta sama telefoni eest 500€ ja saada see pika jagelemisega paar korda välja vahetada.


Ostad kallima ja hoiad hästi. Ei nõustu sinu mõtteviisiga.
Pole ühegi telefoniga sedasi hakanud. Viimased 3 telefoni on olnud 700€ hinnaga.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.10.2018 11:18:33 vasta tsitaadiga

Kunagi oli endal mingi Sonim, Elioni poes rääkis müüja, et sama mudeli pistsid mingid naljavennad asfaldile ja sõitsid suure rekkaga üle. Terveks jäi icon_biggrin.gif
_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Kukkumiskindla telefoni ekraan lendas kukkudes sodiks. Elisa eemaldas kodulehelt reklaami ja keeldus algul arvet hüvitamast mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.