Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  läpakas boodiv teisele monitorile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2018 13:16:34 läpakas boodiv teisele monitorile vasta tsitaadiga

mul imelik mure siin seoses ühe vanema delliga.

Dell latitude 6520 https://www.dell.com/downloads/global/products/latit/en/latitude-e6520-specsheet.pdf

läpakas boodib aga enda ekraan ei näita midagi. hdmi-ga teleka taga siis bootscreen on seal.

boodima panna ilma hdmi-ta siis fn+f8 hdmi-st enda ekraanile pilti ei too. selleks peab hdmi järgi olema siis saab vahetada ekraani hdmist enda ekraani peale (enda all pean silmas läpaka ekraani)

f2 settingutest ma nagu ei leia kohta kuskohast valida primaty displayd.

google ka praegu ei aita, pole veel vist õigetele otsingusünadele pihta saanud.

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2018 13:35:07 vasta tsitaadiga

Äkki on biosest pandud default teine video väljund hdmi vms...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 11:19:39 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
Äkki on biosest pandud default teine video väljund hdmi vms...



f2 settingutest ma nagu ei leia kohta kuskohast valida primaty displayd.


kuidas teha bios update kui kõvaketst sees ei ole. pean siin silmas mingit bootivat windows või dos süsteemi pulgalt. hetkel siin uurin seda total commanderi oma aga see vist ei ole päris see mida otsin.

bios update tehtud. ja ikka sama jama. ei leia seadetest kuskohast saab valida põhi video väljundit. äkki polegi. aga probleem on alles. ja ma ei saa aka aru miks ta nii teeb. Hetkel installin windowsi ja eks paistab kas windows laseb muuta midagi.

windowsis ei leia üldse läpaka ekraani ainult external. (ehk siis tv praegu).

nüüd ühe korra nägin windowsi läpaka ekraanil , laadimise ajal booti ega muud ei näinud aga windows tuli, kasutasin natuke ja tegin restardi ning nüüd nägin ainult windowsi laadimislogo peale seda enam midagi jälle. täiesti imelik anomaalia . kakkusin pilbasteks, kõik pistikud ka kenasti pesades. ja tee mis tahad mina googlest veel abi saand ei ole icon_sad.gif Asja juures kõige nõmedam on see et läpaka ekraan on töökorras kui lasta diagnostika programmil kontrollida. (mingi delli enda diagnost)

hetkel arvan et see nvidia 4200s on äkki pekkis lihtsalt.

Läpakale sai siiski uus elu antud. ja leididis ennast 19 tollise monitori taga küljel rippumas ehk siis tegemist projektiga. ja leidis oma koha tütre laual kuna tema lauaarvuti läks katki.

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 14:28:53 vasta tsitaadiga

PE keskkonnas peaksid saama.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 15:10:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
PE keskkonnas peaksid saama.


mida sa selle all mõtlesid ?

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 15:45:59 vasta tsitaadiga

sa kuskil rääkisid midagi biose uuendamisest ilma kettata. delli " eksed" on windows based, samas PE keskkond neid käima laseb.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 16:55:11 heh vasta tsitaadiga

ega ma viitsind kaua jebida ma sain kohaliku tuttava käest hdd. lükkasin win peale ja uuendasin ära. aga seda valikut polegi seal(ilmselt sellepärast et see teine graafika on kutu)

sellel läpakal on switchable graphics ja see 4200s on kutu ilmselt. ja millegipärast läpakas tunnistab aint external porte. (vahest harva võtab pildi enda ekraanile ka) siinkohal ma ikkagi ei saa aru miks just external pordile suunab pildi. windows ka ei leia läpaka ekraani(kuigi dell diagnostika väidab et see on korras kõik triibud ja ruudud jne on olemas seal. ja dell diagnostikas ja bioses saab ekraani vahetada fn+f8.ga läpaka ekraanile icon_biggrin.gif

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2018 21:42:25 vasta tsitaadiga

googeldasin ka selle biose screenshotte kõige lähedasem asi on seal see https://www.dell.com/support/article/ee/en/eebsdt1/sln142654/nvidia-optimus-feature-disabled-on-latitude-e6420-e6430-e6520-and-e6530-systems?lang=en

aga ei ole ka see õige. Ilmselt ikka raua viga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2018 11:43:56 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
googeldasin ka selle biose screenshotte kõige lähedasem asi on seal see https://www.dell.com/support/article/ee/en/eebsdt1/sln142654/nvidia-optimus-feature-disabled-on-latitude-e6420-e6430-e6520-and-e6530-systems?lang=en

aga ei ole ka see õige. Ilmselt ikka raua viga


jah sellest ma räägingi, ei ole küll otseselt asjaga seotud aga seda valikut ei ole üldse bioses. ma proovisin mitut erinevat biost ja ikka sama jama. seega on jah ilmselt raud katki. aga mulle ei jõua ikkagi kohale mis loogika sunnib pilti ainult externali. et enda ekraani peale ei taha pilti tuua icon_biggrin.gif

_________________
BatRat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2018 13:22:29 vasta tsitaadiga

vigane(v6i yldse puuduv) ekraanikaabel viskab ka vga'sse v6i hdmi'sse pildi teinekord...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  läpakas boodiv teisele monitorile
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.