Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Facebook proovib saada pankadelt klientide andmeid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2018 20:29:02 Facebook proovib saada pankadelt klientide andmeid vasta tsitaadiga


Sotsiaalmeediahiid Facebook on palunud suurtel USA pankadel jagada oma klientide detailseid finantsandmeid, sealhulgas kaarditehinguid ja kontoseisu, et pakkuda suhtlusvõrgustiku kasutajatele uusi teenuseid ja suurendada andmete abil kasutajate osalust Facebooki platvormidel.

Facebook soovib üha enam saada platvormiks, kus kasutajad tegelevad lisaks sõpradega suhtlemisele toodete ja teenuste ostmise ja müügiga. Ettevõte on viimase aasta jooksul soovinud arutada pankade JOPMorgan Chase, Wells Fargo, Citigroup ja U.S. Bancorp võimalikke teenuseid, mida saaks pakkuda pankade klientidele sõnumirakenduses Facebook Messengeris.

Loe edasi: https://www.err.ee/852345/wsj-facebook-proovib-saada-pankadelt-klientide-andmeid

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 08.08.2018 21:13:56 vasta tsitaadiga

On ikka jultumust sellel lõustaraamatul icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2018 21:25:19 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
On ikka jultumust sellel lõustaraamatul icon_neutral.gif

Küsija suu pihta ei lööda ja küsida võib kõike. Kui see läbi läheb, siis ma ütleks, et on ikka jultumust hoopis pankadel. FB võib ju küsida, aga kui pangad lihtsalt vabatahtlikult omakasu huvides mu andmeid jagaksid, siis ma pigem vaataks vihase pilguga nende poole, et mida hekki!?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 08.08.2018 22:07:43 vasta tsitaadiga

Võite ju vihastada, aga sinna suunas me liigumegi ju ? Kõik see data protection ja muu jura on mingi kummaline lainetus vaid sellega kaasas. Monopoliseeritud andmebaas on vaid midagi täna väärt.

Enamus ka siinsetest ei mõtle ju tegelikult, millest on loobutud mugavuse kaasnemisega juba praegu ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 09.08.2018 07:09:36 vasta tsitaadiga

Targem olnuks alustada igasugu mobiilsete maksete vahendajatega, mille kasutajad kasvanud mordapiibli ajastul, kus andmete väärtust ei tajuta ja privaatsusest ei hoolita. Isiklikult loodan, et samamoodi nagu ei võimaldata sõlmida ennast lootusetult kahjustavaid lepinuid, keelavad riigid teatud andmete kolmandate osapooltega jagamise sõltumata inimese kergemeelsusest. Oleks aeg...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2018 12:33:59 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Zuumbox kirjutas:
On ikka jultumust sellel lõustaraamatul icon_neutral.gif

Küsija suu pihta ei lööda ja küsida võib kõike. Kui see läbi läheb, siis ma ütleks, et on ikka jultumust hoopis pankadel. FB võib ju küsida, aga kui pangad lihtsalt vabatahtlikult omakasu huvides mu andmeid jagaksid, siis ma pigem vaataks vihase pilguga nende poole, et mida hekki!?


See on tõesti täiesti WTF, et pangad on üldse nõus sel teemal läbi rääkima olenemata sellest, kas asi reaalselt andmete jagamiseni jõuab või mitte.
Pank müüb usaldust ja sellise panga vastu puuduks mul küll igasugune usaldus, kes jagab andmeid kolmandate osapooltega. Pank peaks sellise küsimuse peale konkreetselt ei ütlema ilma igasuguste aga-deta kui just seadus ei kohusta neid andmeid jagama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.08.2018 12:49:55 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:
Zuumbox kirjutas:
On ikka jultumust sellel lõustaraamatul icon_neutral.gif

Küsija suu pihta ei lööda ja küsida võib kõike. Kui see läbi läheb, siis ma ütleks, et on ikka jultumust hoopis pankadel. FB võib ju küsida, aga kui pangad lihtsalt vabatahtlikult omakasu huvides mu andmeid jagaksid, siis ma pigem vaataks vihase pilguga nende poole, et mida hekki!?


See on tõesti täiesti WTF, et pangad on üldse nõus sel teemal läbi rääkima olenemata sellest, kas asi reaalselt andmete jagamiseni jõuab või mitte.
Pank müüb usaldust ja sellise panga vastu puuduks mul küll igasugune usaldus, kes jagab andmeid kolmandate osapooltega. Pank peaks sellise küsimuse peale konkreetselt ei ütlema ilma igasuguste aga-deta kui just seadus ei kohusta neid andmeid jagama.

Pisike asi, mille unustasid - FB on USA firma ning see teema käibki peamiselt USA-s toimuva kohta. Ning veel lisaks, USA-s on pangaandmed nagunii selline "tavaline kaup mida ostetakse ja müüakse". icon_cool.gif

Ei mäleta täpselt - aga oli vist Trump see isiklikult kes selle "USA andmekaubanduse" omalt poolt heaks kiitis.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2018 12:56:52 vasta tsitaadiga

No kui neil see USA-s peaks õnnestuma, siis on aja küsimus millal nad sama jutuga Euroopa pankade ukse taga on ja siis on juba hea viidata, et näe USA-s läks käima ja seal on kõik nüüd nii hea ja tore ning kasutajad on rahul
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2018 13:22:57 vasta tsitaadiga

USA-s tegutsevad ka Euroopa pangad ja vastupidi. Ei tasu seda väikest fakti unustada. Globaliseerumine tagab selle, et üht- või teistmoodi tuleb see ringiga ikkagi meile kah.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.08.2018 17:32:37 vasta tsitaadiga

Sotsmeedia ja pangatehingud peaks vähegi arukam inimene lahus hoidma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Facebook proovib saada pankadelt klientide andmeid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.