Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JMeteri testiplaanis esimene Thread Group salvestab andmed InfluxDB'sse, aga mitte enam teine Thread Group märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bret
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2018




sõnum 21.08.2018 22:15:48 JMeteri testiplaanis esimene Thread Group salvestab andmed InfluxDB'sse, aga mitte enam teine Thread Group vasta tsitaadiga

Mul on koostatud JMeteri testiplaan, kus on 2 Thread Groupi. Iga Thread Groupi alla on lisatud Backend Listener.
Kui käivitan InfluxDB ja käivitan JMeteri testiplaani ehk 2 Thread Groupi paralleelselt töötavad. Siis salvestatakse ainult InfluxDB'sse esimese Thread Groupi andmed, kuid teise Thread Groupi andmeid ei salvestada. Netist olen ka infot otsinud, aga põhjust ei leia, miks antud lahendus ei tööta.

Paluks siin abi, mis andmeid peab veel seadistama, et paralleelselt salvestatakse andmeid InfluxDB'sse nii esimese kui ka teise Thread Groupist?

Lisatud pildid esimese Thread Groupi Backend Listeneri ja teise Thread Groupi Backend Listeneri kohta.

1 Thread Group Backend Listener:

2 Thread Group Backend Listener:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 22.08.2018 08:30:47 vasta tsitaadiga

Julgen arvata, et JMeter on piisavalt vähe kasutatud tarkvara, et sul on suurem võimalus oma küsimusele vastus saada, kui see asjakohaste kategooriatega Stackoverflow'sse näiteks postitada.

Ma ise aastaid tagasi olen ühe koormustesti projekti JMeter'iga ette võtnud, aga see oli ammu ja sinu konkreetsete küsimuste kohta ei oska paraku midagi arvata.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bret
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2018




sõnum 22.08.2018 20:33:09 vasta tsitaadiga

Ma päris ideaalset lahendust ei leidnud, aga kui Backend Listeneri võtsin Thread Groupist välja, siis salvestas andmed InfluxDB'sse mõlemast Thread Groupi. Kuid nüüd tuleb Grafana poolt üritada sellised graafikuid koostada, mis eristab info mõlemast Thread Groupist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  JMeteri testiplaanis esimene Thread Group salvestab andmed InfluxDB'sse, aga mitte enam teine Thread Group
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.