Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  1150 prose märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 16.08.2018 09:01:12 1150 prose vasta tsitaadiga

Probleem selline, et z87x-oc vana emmega järsku hakkas pool a tagasi pc loopima nii, et hakkas toole ja seejarel 1sec hiljem laks ise kinni ning seejärel restart kuid mingiaeg laks siiski käima ja tootas laitmatult paar paeva tagasi lasin tal loopida mingi 30min ja käima eilähe. Selge ostsin uue emme kuna z87xil olid paar pinni kõverad mille ise olin tagasi enamvähem väänand ja ehk paisumiseteel emme läbi läinud ja muretsesin msi z97 gaming 7 ja nuud lheb käima täielikult kuid pilti ette eitule. Mõtlesin, et ok kindlasti siis ehk PSU. Ostsin siis Seasonic Gold Focus 650FX ja sama kala, et läheb käima kuid klavi hiir ega monitor pilti taha eivõta. Olen ükshaaval/paari rame vahetand, gpu , ssd hdd välja tomband ja ei midagi. Lõpuks tombasin koik valja korraga ainult cpu jätsin taha ja ikka sama jama ja kummaline on see et isegi piiksu ega veateadet eiannna. Seejärel eemaldasin CPU et taha vaadata nimg selgus et 5 ruutu oli tumedamad kuid piiritusega sain nad heledamaks kuid paratult sest tulemus sama nuud olekski vaja kuskilt ligidalt Tartust 1150 suvalist prose, et testida kas mul CPU dead või miskit kuna aju enam eivõta mida pealehakata. Olen ka proovind prose inteliga pcd bootida

CPUst pilt jargnev
https://www.upload.ee/image/8818447/DE26A90A-E983-4706-A3F5-99E3392F8F8D.jpeg

Pc confi saab vaadata profiilist

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 16.08.2018 09:55:49 vasta tsitaadiga

Emaplaadil on veakoodi lahter - mis too ütleb? Biosi patarei välja ja tagasi sisse.
Kommentaarid: 956 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 761
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 21.08.2018 13:08:30 vasta tsitaadiga

Eiütle viga ja cmosi resettind, vana emmega ka eiütlend viga (vahepeal jäi kauemaks kui 1sec käima)

EDIT: Saan täna vast prose prooviks, eks kaeb . Kui prose läbi siis mõttekas uue geni peale minma vast...

Küsimus selle seti kohta https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=739620&highlight=8700k . Minu ainuke concern delidded cpu kohta on see , et kas see on safe kui ma topin oma evo cooleri peale ja tiksun samamoodi nagu oleks see tavaline non delidded CPU või vaja liquid coolerit kui olen kuulnud, et need AllInOne coolerid suht meh? On üldse safe osta delidded ja või rohkem hobikorras ja pole mõeldud ala 24/7 tööks.


EDIT: Voib kustutada teema, sain uue geni

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  1150 prose
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.