Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2018 21:11:02 FIFA 19 vasta tsitaadiga


Link


Spoiler Spoiler Spoiler

Release: 28th of September

Tulekul on UEFA Champions League mode, koos sellega ka Europa League and Super Cup.
Lisaks jätkub The Journey, mis kannab seekord alapealkirja "Champions". Alex Hunter liitub pärast CR7 Juvesse liikumist Real Madridiga ning temast saab nende staarmängija, mängides nende eest ka Champions League's.

Muud:
1. A more in-depth Career Mode https://www.dreamteamfc.com/c/gaming/415840/fifa-19-career-mode-footage-leak-ultimate-team/
2. "Managers and handling the press. Another addition to career mode that has now been confirmed, is the option to customise your managers and have them host press conferences."
Spoiler Spoiler Spoiler

3. Dynamic Weather.
4. Timed Finishing, an entirely new mechanic that lets you make any shot world class with just one extra, well-timed button tap.

Huvitav kas EA vahetab mingil hetkel nüüd klippides ning piltidel Ronaldo mängusärgi ära, sest hetkel on see siiani veel valedes värvides icon_smile.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 13.08.2018 10:53:02 Re: FIFA 19 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:

Link


Spoiler Spoiler Spoiler

Release: 28th of September

Tulekul on UEFA Champions League mode, koos sellega ka Europa League and Super Cup.
Lisaks jätkub The Journey, mis kannab seekord alapealkirja "Champions". Alex Hunter liitub pärast CR7 Juvesse liikumist Real Madridiga ning temast saab nende staarmängija, mängides nende eest ka Champions League's.

Muud:
1. A more in-depth Career Mode https://www.dreamteamfc.com/c/gaming/415840/fifa-19-career-mode-footage-leak-ultimate-team/
2. "Managers and handling the press. Another addition to career mode that has now been confirmed, is the option to customise your managers and have them host press conferences."
Spoiler Spoiler Spoiler

3. Dynamic Weather.
4. Timed Finishing, an entirely new mechanic that lets you make any shot world class with just one extra, well-timed button tap.

Huvitav kas EA vahetab mingil hetkel nüüd klippides ning piltidel Ronaldo mängusärgi ära, sest hetkel on see siiani veel valedes värvides icon_smile.gif.


ja ei sõnagi FUT scriptimise v parandamise kohta?

ma saan aru, et journey ja career mode on paljude jaoks huvitavad ja et neid äiendavad on igati okei.
Hetkel valukoht on siiski FUT, kuradi scriptid ja asjad, kas inimesed reaalselt saavad aru, mida see tähendab? Absurd. Mõttetu mängida mängu, mis muudab sinu jaoks asju kergemaks või raskemaks olenevalt palju sa võitnud-kaotanud või mänginud oled viimasel ajal.

Ja ma ei ole kibestunud tüüp, kes FUTis peksa saab, mängin hästi, võidan palju, aga mis mängudes toimub on rumalus.
Mind lihtsalt häirib kogu see mentaliteet ja susserdamine. Samas lambaid on vaja ju hoida, keda milkida.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.08.2018 11:11:24 vasta tsitaadiga

Ertai, sa tahad, et DIV 1 oleks sama lahjad vastased kui DIV 10 ja FUT Championsis saaksid olenemata võitude arvust ainult noobe vastu? Võidu iha liiga suur, point ongi igaühele oma koht leida, mitte PRO'd ei tümita amatööre icon_biggrin.gif
Ma ise viimane fifa lõpuks suurt online enam ei mänginudki, palju stressivabam oli vaikselt Squad Battlesit teha, kuigi lõpuks ei viitsinud seda ka enam. Eks see FUT üldse aja ja/või raha raisk kui tahtmine ilusaid kaarte endale lubada. 40 mängu nädalas Squad Battles ja 25 mängu Fut championsit otsa on täiesti hullumeelne ikka, aga 2x sai mõlemad korraga ära tehtud küll. Vähemalt 3-4x vähem võiks neid mänge olla, ei tüütaks mäng ka nii ruttu ära ja kel ilge vajadus rohkem mängida siis divisionid ootavad...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 14.08.2018 23:00:27 vasta tsitaadiga

Homme saab siis Vabaduse väljakul FIFA 19 demo proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.08.2018 13:10:09 vasta tsitaadiga

PC peal isegi veel ok, et 25 mängu weekend league. XBOX ja PS4 40 mängu. Paljud mängijad ei taha seda. Jõle grind ja ei ole fun.
EA aga surub peale. nv 40 mängu teha, absurd. 4-5 mängu max per päev oleks okei.
Võiks üldse olla mitte weekend league vaid week league - teed 5-6 päeva jooksul 25-30 mängu ja siis jagatakse nänni. rank mängud nädala sees ja nv siis topitakse omavahel kokku knockout stiilis. Saad enamvähem sama tasemega vennad vastu ka.

Mina Weekend league'i mänginud ei ole. Kus see aeg peaks tulema kui nv on muud plaanis icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erky
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2004




sõnum 16.08.2018 13:48:51 vasta tsitaadiga

See uus pressikonverentsi featuur on tegelikult jälleavastatud vana. Mingites vanades FIFAdes (aastaarvu ei mäleta) oli option, et sai enda meeskonda kiita või vastasmeeskonda kiruda.

Mängija karjääris võiks lähtuvalt mängija väärtusest või palgast ka mingeid boonuseid saada. Täiesti ükskõik, kas teenida nädalas 2000 või 150 000 EUR, selle rahaga pole midagi peale hakata. Samas käib mingi kemplemine palga üle, kui uude klubisse lähen. Üldse võiks majandamise ja AI-i poolt arendada. Mängijana rohkem suhtlust treeneriga; klubiga; miks mind pingile jäetakse või miks ma pean kõikides mängudes otsast lõpuni olema; ise klubile, treenerile mingeid ettepanekuid teha jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.08.2018 14:38:12 vasta tsitaadiga

See oli classic teema jah äkki fifa13?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 15:54:39 vasta tsitaadiga

Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 16.08.2018 16:11:26 vasta tsitaadiga

Dj-E, FUTi osas indeed on kaotus liiga räige(kõik aeg ja vaev), seetõttu ka enam ei viitsi FUTi edasi mängida. Muusosas nii ja naa, uue asjaga uus hype jne, kuigi iga aasta täishinda ka toores maksta, sarimängurile võiks mingi 40% soodukas olla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 19:33:35 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif

Mina mängin Fifat puhtalt Story pärast, mis sai alguse vist nüüd 2a tagasi. Hunteri lugu on väga põnev ning olen saanud aru, et sel hooajal tuleb see veel põnevam.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 19:36:19 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif

Mina mängin Fifat puhtalt Story pärast, mis sai alguse vist nüüd 2a tagasi. Hunteri lugu on väga põnev ning olen saanud aru, et sel hooajal tuleb see veel põnevam.

No sel juhul sa pole eriline hardcore Fifa mängija. icon_razz.gif

FUT-i poole pealt on alati kahju/tüütu otsast peale alata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 19:43:49 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif

Mina mängin Fifat puhtalt Story pärast, mis sai alguse vist nüüd 2a tagasi. Hunteri lugu on väga põnev ning olen saanud aru, et sel hooajal tuleb see veel põnevam.

No sel juhul sa pole eriline hardcore Fifa mängija. icon_razz.gif

FUT-i poole pealt on alati kahju/tüütu otsast peale alata.

Vist Fifa 2002'st alates mänginud muidu, aga mulle ei ole FUT pakkunud huvi pärast kolm korda proovimist. Minu jaoks on ilgelt palju jebimist sellega, et saada kokku tiim millel oleks normaalne koosseis, kus oleks skill 5* ning samas ka Chemistry korras/põhjas. Siis lisaks pead sa hoolitsema selle eest, et kellelgi lepingud otsa ei lõppeks, siis on vaja tradede vahepeal mängijaid/treenereid ja muid itemeid jne - ühesõnaga liiga palju stuffi millega vaja tegeleda. Seepärast meeldib mulle pigem career mode või Story mode, saab keskenduda rohkem mängimisele kui tiimi ehitamisele.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erky
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2004




sõnum 16.08.2018 21:48:10 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif


Täiesti nõus, mina sel aastal ostma ei hakka, sest kärjäär on alles pooleli. Eelmine sügis ostsin, nüüd mängin kevadeni ja siis on sügisel jälle hea uuesti alustada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2018 02:23:09 vasta tsitaadiga

erky kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes see üldse viitsib iga aasta seda mängu otsast peale alustada?
EA võiks teha ühe Fifa ja seda updateda järk järgult nii nagu Microsoft tegi Windows 10-ga. icon_razz.gif


Täiesti nõus, mina sel aastal ostma ei hakka, sest kärjäär on alles pooleli. Eelmine sügis ostsin, nüüd mängin kevadeni ja siis on sügisel jälle hea uuesti alustada.

Ma maybe seekord ostan. Viimased Fifad on olnud mul 14 ja 16. 15-17-18 jäid just sellepärast vahele. Nüüd üle pika aja ehk jälle prooviks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.08.2018 15:00:35 vasta tsitaadiga

origin access premieriga tuleb fifa 19 ultimate edition ning 7 päeva early access thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 20:37:43 vasta tsitaadiga

Esialgse info põhjal tuleb demo väidetavalt 14. septembril. https://www.eurogamer.net/articles/2018-08-07-fifa-19-guide-release-date-demo-gameplay-details-5019
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.08.2018 21:31:12 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Esialgse info põhjal tuleb demo väidetavalt 14. septembril. https://www.eurogamer.net/articles/2018-08-07-fifa-19-guide-release-date-demo-gameplay-details-5019
nädal hiljem saab juba pelada, pointless hakata seda tirimagi icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 22.08.2018 22:40:45 vasta tsitaadiga

libe, näpud soojaks teha, et kohe esimese squad battlesiga max head auhinnad võtta. Sul on varem ligipääs, et võimalik head kohta püüda. Eelmine aasta ma raiskasin lolli peaga tunde seal ära ka divides mängimisele, lõpuks jäin top 100 välja ülinapilt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.08.2018 19:55:41 vasta tsitaadiga

https://www.easports.com/uk/fifa/news/2018/fifa-19-game-mode-new-kick-off

kickoff saab lõbus olema, kui semudega sohval pelada
lisaks kisckoff name, et saad sõbrapool ka endale statse salvestada ja hiljem neid vaadata

the journey on nüüd ka 3 eraldi episoodi thumbs_up.gif

Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2018 10:32:19 vasta tsitaadiga

Sain videost aru, et praegune Alex Hunteri Journey jääb viimaseks icon_cry.gif aga eks see vist ole loomulik, sest Realis ta võidab kõik mida võita annab ning edasi väga ei oleks mõtet seda Journey't lüpsta. Loodetavasti Fifa 20's on uue karakteriga Journey, sest mulle isiklikult see Journey täiega meeldib.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 10.09.2018 19:34:47 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
PC peal isegi veel ok, et 25 mängu weekend league. XBOX ja PS4 40 mängu. Paljud mängijad ei taha seda. Jõle grind ja ei ole fun.
EA aga surub peale. nv 40 mängu teha, absurd. 4-5 mängu max per päev oleks okei.
Võiks üldse olla mitte weekend league vaid week league - teed 5-6 päeva jooksul 25-30 mängu ja siis jagatakse nänni. rank mängud nädala sees ja nv siis topitakse omavahel kokku knockout stiilis. Saad enamvähem sama tasemega vennad vastu ka.

Mina Weekend league'i mänginud ei ole. Kus see aeg peaks tulema kui nv on muud plaanis icon_smile.gif


fifa 19 tulemas , divison rivals vms , võib see aasta WL isegi vahele jätta kui sealt rewardid enam vähem ja saab päriselu ka elada ...

keegi muidu ostmas seda PC peal seda origin premiumi? 99 euri aastane leping , kaasa saab champ editioni ja saab täismängu alates 20/9 .... ei näe nagu mõtet osta mujalt , fifad on ju aastased nagunii
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2018 19:44:57 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
Ertai kirjutas:
PC peal isegi veel ok, et 25 mängu weekend league. XBOX ja PS4 40 mängu. Paljud mängijad ei taha seda. Jõle grind ja ei ole fun.
EA aga surub peale. nv 40 mängu teha, absurd. 4-5 mängu max per päev oleks okei.
Võiks üldse olla mitte weekend league vaid week league - teed 5-6 päeva jooksul 25-30 mängu ja siis jagatakse nänni. rank mängud nädala sees ja nv siis topitakse omavahel kokku knockout stiilis. Saad enamvähem sama tasemega vennad vastu ka.

Mina Weekend league'i mänginud ei ole. Kus see aeg peaks tulema kui nv on muud plaanis icon_smile.gif


fifa 19 tulemas , divison rivals vms , võib see aasta WL isegi vahele jätta kui sealt rewardid enam vähem ja saab päriselu ka elada ...

keegi muidu ostmas seda PC peal seda origin premiumi? 99 euri aastane leping , kaasa saab champ editioni ja saab täismängu alates 20/9 .... ei näe nagu mõtet osta mujalt , fifad on ju aastased nagunii
ma ostsin koreast, aga vene vpniga olevat hind koguni 50€ ja eng versioon alla laetav

origin accessile aga refundi ei saa, kui subscriptioni katkestad, siis lihtsalt seda ei pikendata, kuid ülejäänud aja saad seda teenust edasi kasutada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.09.2018 20:07:37 vasta tsitaadiga

50 euri premium oleks haigelt hea diil icon_biggrin.gif
Aga redditist kohe sai sellise vastuse: Look around this sub - lots of people did it and their accounts got suspended.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 10.09.2018 20:32:37 vasta tsitaadiga

no vpn iseenest keelatud ju pole vist aga see on ikkagist EA .... teevad mis tahavad ja saadavad su seenele...

endal võeti kõik coinid ära see aasta , müüsin 24mängu lepinguid ja max bin osteti 5-6tk kellegi laisa ostja poolt ära ja support saatis mu piiksu
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2018 21:00:22 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
50 euri premium oleks haigelt hea diil icon_biggrin.gif
Aga redditist kohe sai sellise vastuse: Look around this sub - lots of people did it and their accounts got suspended.
ilmselt oleks mu korea vpniga võetud access ka suspended

bani olen kaks korda küll saanud vpni kasutamisest, kuid siis oli probleemiks hoopis origini töösoleku ajal erinevate vpnide vahel hüppamisest ja arvati, et mu konto on häkitud
esimesel korral ma arvasin, et nii ongi, kuid siis otsustasin ikkagi disputeda ja asi lahenes, teisel korral kui ära banniti, siis tormasin kohe chatti ja hõikasin, et tehku konto lahti, mind ei ole häkitud - kogu jama võttis vist 5min kokku icon_lol.gif
tol korral ei kasutanud VPN'i, vaid jagelesin netiga koduarvutis, ühendades vaheldumisi kodunet ja mobiilse neti vahet - ip muutus tihti - siis lõikasin ka ära, miks eelmine kord banniti


peale seda pole rohkem kontot kinni pandud



see suspension võiski olla sellest hacker alertist

ja viimased 4 aastat vms olen originist ainult vpniga mänge ostnud, lisaks fifa punkte icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 19 mine lehele 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.