Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2019 15:26:39 Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt vasta tsitaadiga


PRESSITEADE 4. märts 2019 - Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, on Samsungi tänavust tippklassi nutitelefoni Galaxy S10+, S10 ja S10e eelmüügist ostetud kaks korda rohkem kui eelmise aasta Galaxy S9 telefone. Kõige populaarsem mudel eestlaste seas on S10+.

„On rõõm tõdeda, et inimesed on uue seadme hästi vastu võtnud. Täpsemini on pooleteise nädala jooksul kaubaks läinud 215% rohkem tipptelefone kui eelmisel aastal. Selle aasta S10 telefoni teeb eriliseks selle suurepärase värviedastuse ja eredusega Dynamic AMOLED ekraan, ekraani all paiknev ultrahelil toimiv sõrmejäljelugeja ning kaamera, mis pälvis hiljuti sõltumatult kaameratestimisportaalilt DxOMark maailma parima kaamerasüsteemi tiitli,“ sõnas Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma.

Eelmüügi tulemused kinnitavad taas juba pikemat aega turul kehtinud trendi, kus inimesed vaatavad uut nutitelefoni soetades aina kallimate ja suuremate ekraanidega seadmete poole. Nimelt on eelmüügis selgelt populaarseimaks mudeliks kõige suurem S10+, mida on eelistanud 55% uue tipptelefoni soetajatest. Väiksem S10 mudel moodustab 41% eelmüügist ning S10e 5%.

„Vaadates Baltikumi müügitulemusi mälu lõikes võib välja tuua, et ennekõike on populaarsem just 128GB mälumahuga mudelid, mis moodustavad kokku 84% ostetud telefonidest. Siiski leidub ka neid, kes soovivad just kõige suuremat võimalikku salvestusruumi, seega moodustab 4% ostetud telefonidest 1TB mäluga mudelid,“ rääkis Aasma.

Värvidest on kõige populaarsem valik must, seejärel valge ning roheline.

Galaxy S10 on Samsungi selle aasta tipptelefon, mis tähistab ühtlasi 10 aasta möödumist esimesest S-seeria seadmest. Uue telefoni disain on uuenenud ennekõike ekraani poolest, kus esikaamerad on paigutatud ekraani sees olevasse auku.

Samsung tutvustas uusi telefone 20. veebruaril, mil algas ka seadme eelmüük. Eestis jõuab uus telefon poodidesse selle nädala reedel ehk 8. märtsil. Antud müügiandmed hõlmavad kõigi edasimüüjate statistikat Eestis ja Balti riikides.

Lisainfo:
Liga Bite
Samsung Electronics Baltic SIA
Tel: +371 6707 6046
l.bite@samsung.com

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2019 17:14:43 vasta tsitaadiga

Müstika, paneme 100 rutsi hinnale otsa ja teeme ekraani sisse augu ning inimesed jooskevad murdu icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.03.2019 20:42:47 vasta tsitaadiga

S8 going strong.... mis siis, et kaks korda olen pidanud terve ekraani ära vahetama oma rahadega...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2019 22:15:37 vasta tsitaadiga

Justkui iga aasta teeb eriliseks telefoni see kirgas ekraan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 04.03.2019 22:25:39 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Müstika, paneme 100 rutsi hinnale otsa ja teeme ekraani sisse augu ning inimesed jooskevad murdu icon_biggrin.gif


Sel aastal sai rohkem tuludekki tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 01:01:57 vasta tsitaadiga

Ma ei tea see ekraanialune sõrmejäljelugeja tundub küll tükk maad ebamugavam kui tagumine icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 05.03.2019 01:04:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea see ekraanialune sõrmejäljelugeja tundub küll tükk maad ebamugavam kui tagumine icon_rolleyes.gif


Mõttetu jah, aeglasem ka.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 11:19:51 vasta tsitaadiga

... samas näotuvastus on päris hea ja kiire, reeglina on ekraan kiiremini avatud, kui jõuan üldse mõelda, mida telefoniga plaanis üldse teha ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.03.2019 21:23:58 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma ei tea see ekraanialune sõrmejäljelugeja tundub küll tükk maad ebamugavam kui tagumine icon_rolleyes.gif


Mõttetu jah, aeglasem ka.


Paned vähem kui sekundiks näpu peale ja plämaki lahti. Ühelgi teisel nii kiirelt ei tulnud, pidi ikka hetkeks peale jätma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 10:54:06 vasta tsitaadiga

... oluline on seejuures, et jälg tuleks telefonile selgeks õpetada võimalikult sarnases asendis, nagu seda edaspidi avama hakatakse, siis on tulemus parem. Mõttetuks kindlasti ei nimetaks, sest kui telefon laual, siis on päris mugav lihtsalt näpuga õiget kohta puudutada ja ongi lahti, ei pea telefoni kätte võtma ega üldse midagi muud tegema. Kui ongi seejuures sekundi murdosa aeglasem, siis see vähemalt mind kindlasti nii palju ei häiri, kui üldse sarnase võimaluse puudumine ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2019 11:52:03 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... oluline on seejuures, et jälg tuleks telefonile selgeks õpetada võimalikult sarnases asendis, nagu seda edaspidi avama hakatakse, siis on tulemus parem. Mõttetuks kindlasti ei nimetaks, sest kui telefon laual, siis on päris mugav lihtsalt näpuga õiget kohta puudutada ja ongi lahti, ei pea telefoni kätte võtma ega üldse midagi muud tegema. Kui ongi seejuures sekundi murdosa aeglasem, siis see vähemalt mind kindlasti nii palju ei häiri, kui üldse sarnase võimaluse puudumine ...


Kusjuures olen igatepidi testinud ja skänninud - vahet pole. Skännib täpselt sama kiirelt igatepidi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 12:51:24 vasta tsitaadiga

... ma ei saaks samuti öelda, et mul mingit mainimist väärt probleemi oleks, kuid varasema kogemus varealt olen täheldanud, et mõnikord aitab sõrmejälje uuesti õpetamine päris palju. Üks asi veel, telefonidel on peal tehase kaitsekile ehk teeb see kah mingi vahe sisse, ma enda omal eemaldasin selle ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.03.2019 12:58:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma ei saaks samuti öelda, et mul mingit mainimist väärt probleemi oleks, kuid varasema kogemus varealt olen täheldanud, et mõnikord aitab sõrmejälje uuesti õpetamine päris palju. Üks asi veel, telefonidel on peal tehase kaitsekile ehk teeb see kah mingi vahe sisse, ma enda omal eemaldasin selle ...


Sellesmõttes kah õigus et 2x skännides võib parem olla
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.