Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] The Last of Us Part II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Jah
55%
 55%  [ 53 ]
Ei
16%
 16%  [ 16 ]
Võibolla
18%
 18%  [ 18 ]
Ostetud/tellitud
9%
 9%  [ 9 ]
hääli kokku : 96

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 00:47:47 vasta tsitaadiga

Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 00:50:26 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit...

Mulle meeldivad mõlema osa storyd. Ju siis on asi maitses.
Case closed! icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 00:54:51 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Haha, owned. Kellele stoori, kellele mitte.
Teeme nii et sel teemal te kaks võite PSi teel võidelda
Et siis konkreetse mängu teemas ei tohi sinu arust oma arvamust sellest mängust avaldada? icon_eek.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.06.2020 07:21:59 vasta tsitaadiga

Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 15:55:30 vasta tsitaadiga

... kunagi sai tuttavaga aja parajaks tegemiseks koos korda-mööda mängides esimene osa läbi tehtud. Ma pole eriline konsoolimängur ja sellised diivanil lösutamiseks mõeldud mängu-lookesed mind väga kaasa ei tõmba. Samas midagi paha kah öelda ei saanud, lugu oli piisavalt, et üsna üksluist tegevust elus hoida ja see kandis kenasti algusest lõpuni välja. Nüüd sai siis ka teine osa ette võetud.

Mängitavuselt on teine osa praktiliselt sama, mis eelmine - tuimavõitu ja pidevalt korduv tegevusmuster läheb lihtsalt edasi. Ei midagi põhimõtteliselt uut, lihtsalt graafika on kaasaegsem ja muud tegevused siit-sealt natuke kohendatud. Visuaalis on üritatud maailma suuremana näidata, kui see tegelikult on, kuid võitlusstseenides mõjub maailm hoopis märksa klaustrofoobsemalt, kui esimene. Mis ei oleks tingimata paha, kui maailmaga toime tulemiseks oleks palju erinevaid võimalusi, see oleks piisvalt dünaamiline ja interaktiivne. Paraku reaalsuses on tegevused kohmakad, nüristumiseni korduvad, piiratud ja kokkuvõttes üsna igavad.

Mängisin raske raskusastmega ja üldiselt millestki väga puudust ei tundnud, kui mängu rahulikult võtta, enamjaolt luurata ja nurgatagused puhtaks teha, siis leiab kõike piisavalt ja millestki puudust väga ei teki. Mõistatused olid kõik väga lihtsad, nii palju kui neid üldse oli ja kui neid üldse mõistatusteks saab nimetada. Kuskil midagi väga mõtlema ei pidanud, sest kui oled vähegi selliseid mänge mänginud, siis juba üksnes vaistuga aimab ära, mida järgmiseks teha, suhteliselt lihtne koridorimaailm. AI intelligents on kah üsna piiratud ja õige pea tapad vastaseid nagu lihunikust liinitööline. Juba eelmise mängu puhul pani tapmisstseenide brutaalsus natuke nina kirtsutama, kuid selle mängu puhul on see lausa näkku karjuvalt verine ja kohati tundub ka tarbetult jõhker.

Loo kohta ei oska muud öelda, et see on ikka väga veider ja arusaamatu, miks keegi tundis vajadust selline kombinatsioon kokku panna. Oleks naiivne arvata, et paljud selle loo võtmemomendid on seal pelgalt kellegi siirast loomingulisest nägemusest. Pigem on tegemist ilmselgelt ühemõttelise ja peale sunnitud retoorikaga käsitleda kaasaegses maailmas käärivaid teemasid neid mängijale nina alla hõõrudes.

Mulle selline lähenemine ei istu, sest see on toodud meelevaldselt maailma, kuhu see ei sobi. Selles maailmas eksisteerib ilmselglet märksa eksistentsiaalsemaid probleeme, kui kellegi poliitiline maailmavaade, sooline määratlus või eelistus. Kättemaksuliin võiks idee poolest sobida, kuid see on teostatud nii veidral moel, et ei tekita hetkekski soovi sellele kaasa elada, rääkimata kaasa tundmisest.

Seega, kogu mäng sai läbi tehtud suhteliselt masinilkult ja kuigi esimesene osa polnud minu jaoks mingi kultusmäng, siis vähemalt jäi tollest järele päris positiivne mängukogemus. Teise osa kohta ma kohe kindlasti seda öelda ei saa ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:33:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 16:10:46 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 17:24:18 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
euforia kirjutas:
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt.

Mis sul lesbide vastu on? icon_biggrin.gif
Naughty Dog on ju tuntud LGBT toetaja. Mind häirib rohkem nende LGBT teemalised sots.meedia postitused kui see, et peategelane on lesbi.

Mulle just meeldib, et mängu teine pool on aeglasem ja rahulikum. Ma pole veel mängu läbi teinud. Hetkel lähen Abby-ga Owenit otsima. Võtan väga rahulikult seda mängu. Ei saa aru neist kes teevad mängu 2-3 päevaga läbi. Ghost of Tsushimani on veel natuke aega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 18:17:02 vasta tsitaadiga

Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. icon_biggrin.gif Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 18:25:42 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. icon_biggrin.gif Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme.
Keegi pole sind veel homofoobiks kutsunud. No kui sa oled emane ja eelistad naisi siis tõesti oled lesbi. Ma mõtlesin, et ikka hetero oled. icon_razz.gif
Ma küll ei näe, et mängus LGBT-d kusagil peale surutakse. Siis ei oleks probleemi sinu jaoks kui Elli oleks hetero?
Ma arvan, et sul on teatud teemadel liiga radikaalsed vaated ja kütad end ilmaasjata üles. Mängus pole kordagi mainitud sõna lesbi. See, et mõnes kohas suudeldakse/musi tehakse on täiesti normaalne. Ju sa siis ei ole piisavalt fänn, et teatud asjade puhul silm lihtsalt kinni pigistada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 18:51:07 vasta tsitaadiga

Dj-E, palun pidurda ennast natuke, isiklikult tasandil ilkumine ei ole hea toon!
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 19:05:30 vasta tsitaadiga

Dj-E, Sa ei saa siis tõesti aru, et probleem pole selles, kas Elli on lesbi või mitte? See asi andis esimesele osale ainult juurde. Probleem on selles, et mängus on rõhk mitte heal lool ja ellujäämisel postapokalüptilises nmaailmas, vaid erinevate mittetraditsiooniliste tegelaste kõrvupidi sissevedamisel näpust välja imetud olukordadesse. Mängu story ise on aga äärmiselt lamedaks ja tühjaks jäetud. 90% mängust ei toimu peale poltide/kääride/riidelappide lootimise ja paari-kolme verd pritsiva animatsiooni mitte midagi. Mul oli mitu korda tõsine kiusatus see mäng üldse pooleli jätta, aga uudishimu sundis edasi uurima kui palju lollimaks mäng veel minna võib... ja ta läks aina lollimaks, kuni lõputiitriteni välja.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 19:06:14 vasta tsitaadiga

Kui keegi arvab, et see asi oli 10/10 võib vabalt ignore listi panna, sest selle inimese arvamus on anyway irrelevant.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 19:20:50 vasta tsitaadiga

... isegi, kui lugu oleks enam-vähem välja kandnud, siis mänguna on tegemist ikkagi väga ühetaolise ja mitu gerneratsiooni vana mehhaanika peal liugu laskmisega, mis ei annaks mingi valemiga maksimaalset hinnet kokku ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 24.06.2020 19:23:03 vasta tsitaadiga

Paljudele meeldib, kõigil ei peagi üks maitse olema.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 20:21:52 vasta tsitaadiga

Neile kellele see story sobib/meeldib annabki 10/10-st. pots4t4j4 võib iseendale ignore panna. Eriline arvamusliider tuli siin välja. icon_biggrin.gif

Ma ei saa muidu sellistest Vonduri taolistest aru, kes nagu ikka veel loodavad ja ootavad, et iga järgnev AAA mäng teeb midagi esmakordset. Tänapäeval kõik mängud kopeerivad teineteist ja nii see jääbki olema. Ei erine paljude märg unenägu Cyberpunk 2077 kah nendest. Ma muidugi kahtlen tolle mängu storys kah. icon_razz.gif

Mulle meeldis Days Gone kah väga kuigi seda kritiseeriti metsikult.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2020 20:43:01 vasta tsitaadiga

... meeldimine ei peaks tähendama kriitikameele puudumist. Personaalselt võib igaüks arvata mida iganes, kuid avalikelt allikatelt ootaks ikka märsksa objektiivsemat hinnangut. Mis neist muidu kasu, kui palli ainult ühte väravasse taovad ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 26.06.2020 10:43:33 vasta tsitaadiga

Miks on see mäng halb?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.06.2020 11:34:38 vasta tsitaadiga

Tähendab mäng sama nagu esimene aint, et stoori sitt?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 12:52:25 vasta tsitaadiga

krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 22:41:07 vasta tsitaadiga

... täishinnaga on seda ikka väga raske soovitada icon_rolleyes.gif mäng on suures plaanis more of the same, lugu pole tingimata sitt, aga selle süžee on usukumatult sitasti konstrueertud ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 22:42:53 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle


Otsusta ise. icon_wink.gif
Numbrid ei valeta.

https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_the_fastest_selling_ps4_exclusive_ever_over_4_million_sold_in_three_days
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2020 23:02:30 vasta tsitaadiga

... enamik ostab selle lihtsalt eelmise mängu valguses või siis pelgalt huvist tekkinud intriigi vastu. Kas see on piisavaks põhjuseks raha kulutada, seda võib muidugi igaüks ise otsustada ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:38:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 00:22:00 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle


Otsusta ise. icon_wink.gif
Numbrid ei valeta.

https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_the_fastest_selling_ps4_exclusive_ever_over_4_million_sold_in_three_days
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja. icon_razz1.gif Need müüginumbrid millega hetkel lehvitatakse, on täielikult esimese osa teene. Väga tobe on otsustada mängu kvaliteedi üle müüginumbreid vaadates... sest ostjad pole ju veel mängu mänginud ja enne ostu ja mängima hakkamist on enamus ostjaid vältinud spoilerite kartuses igasugust infot mängu kohta, seega ostavad nad põrsast kotis, ajendiks vaid üks faktor - "esimene osa oli ju hea".
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 27.06.2020 11:26:40 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja.

Okei, aga
Vondur kirjutas:
sest ostjad pole ju veel mängu mänginud

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2020 15:20:36 vasta tsitaadiga

Riddim, need on erineva taustaga numbrid, mis ei välista üksteist, vaid täiendavad ja annavad mõista, et kuigi tegemist on populaarse mänguga, siis ei ole selle mänguga ilmselgelt kõik korras.

Miks mulle see üldse nii korda läheb on tuttava kogemus, kellega koos seda mängu mängisin. Üsna kurb oli kõrvalt vaadata, kuidas mängu alustati siira entusiasmiga ja kuidas see pikkamööda pettumuseks ja frustratsiooniks moondus. Viimase otsa mängus pidin ise mängima, sest tema jaoks oli see juba nii vastumeelne, et ta ei tahtnud pulti enam kättegi võtta ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 15:38:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] The Last of Us Part II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.