Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Arvutilaudade arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2018 06:43:18 Arvutilaudade arutelu vasta tsitaadiga

Vaatan, et selle kohta teemat pole. Samas kui toolide kohta on see olemas. Olen vaadanud mitmeid laudu. Osad on mõeldud kontori jaoks, osad gamingu jaoks.
Mis mulle ei meeldi on see, et enamus laudadel puudub igasugune vertikaalsus. On kaks jalga + plaat ja kõik. Eriti käib see gaming laudade kohta.

Ise istun nurgas, seega nurgalaud oleks parim kuigi iseenesest võib ka kasutada sirget lauda. Paraku sirge laua puhul tekib probleem, et ükskõik kuidas ma selle paigutan jääb mul aken seljataha. Nurgalaua puhul on olukord parem.
Hetke nurgalaud on oma kümnendi olnud aga hakkab raskuse all lagunema. Eriti alumine osa mis hoiab korpust.

Sõelale on hetkel jäänud kaks IKEA varianti. Hemnes tundub, et on tootmisest maas, sest IKEA kodulehel seda pole ja enamus müügiartikleid on kasutatud variandid. Samas see on sarnaseim minu praegusele lauale: https://mebstore.ee/t-tuba/kirjutuslauad-ja-arvutilauad/hemnes-nurgalaud-102x137-cm-helepruun
https://mebstore.ee/t-tuba/kirjutuslauad-ja-arvutilauad/hemnes-nurgalaud-102x137-cm-must-pruun
Must meeldib rohkem. Kirjas küll, et täispuidust aga ma hästi ei usu seda. Isegi 300€ hinna juures. Pigem vast enamuses ikka saepuruplaadid. Kuigi ka praegusel on saepuruplaadid aga aastatega hakkavad need kinnituste juurest ikkagi lagunema seega pole kindel kui väga ma tahan seda osta. Kui see muidugi on täispuidust, siis oleks see kõva pluss. Raskus pole probleem. Vastupidavus on olulisem.

Teine mis ma leidsin see: https://mebstore.ee/fredde-kirjutuslaud-185x140x74-cm-must?search=fredde
Fredde pluss on see, et see on odavam ja tundub kõvemast materjalist k.a metall. Miinus on see, et see pole nurgalaud ja on väga avatud mis ei tee midagi kaablite peitmiseks.
Lisaks on alumised korpuse hoidmise riiulid suht mõttetud kuna ei suuda hoida piisavalt suurt ega rasket korpust. Seega peaks korpuse põrandale panema. Ega monitori riilul kah teab mis hea pole.
Topsihoidjad on aga see on väike asi.

Hetkel kaldun Hemnese ostmnise poole. Juhul kui keegi ei oska midagi paremat soovitada? Ideaalselt eelistaks tegelikult sama nurgadisainiga vertikaalset lauda mis poleks tehtud mitte puidust vaid oleks metallkarkassiga ja plaadid oleks mingi kulumiskindel materjal vms. Lisaks kaablimajanduse peitmisele palju rõhku pandud ja kergesti puhastatav. Topsihoidjad kah veel juurde, siis oleks bueno. Kahjuks tundub, et sellist pole veel leiutatud.

Muidugi võiks ise nullist DYI teha. Lasta teha 3D CAD joonis ja selle põhjal ehitada custom laud aga see oleks väga aeganõudev ja kallis protsess mis muudaks 300€ hinna taskurahaks võrreldes sellega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 10:13:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mina lasin igatahes nullist teha lõpuks, sest kaubandusest ei õnnestunudki leida sellist, mis mulle sobiks või meeldiks.
Joonise tegin sketchupis ja lasin siis ühel kohalikul tisleril, täispuidust (saepuruplaadist on kõrini, viimane selline lagunes mul laiali juba kokkupanemise käigus) valmis teha.

Aga ühes asjas on sul õigus, 300€ on täielik kommiraha selleks...aga korralik mööbel on ka investeering ja 10 aastane garantii samuti. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 10:16:55 vasta tsitaadiga

Miks peab laud arvutikasti hoidma? See nõue lisab kõvasti hinda lauale nagu näha.

Ma pole vist küll õige inimene arvutilaudade osas sõna võtma kuna eelistan/kasutan seda, mis näppu juhtub. Praegugi on maailma tavaliseim kole nõuka-aegne pruun laud, selle kõrval maas laua ja seina vahel arvutikast. Igasuguseid spetslaudu olen siin-seal natuke proovinud aga kuidagi istub eelmise sajandi keskpaiga lihtsus rohkem.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 10:20:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Igasuguseid spetslaudu olen siin-seal natuke proovinud aga kuidagi istub eelmise sajandi keskpaiga lihtsus rohkem.


Spoiler Spoiler Spoiler


Jep, sama siin...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 10:46:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 17.06.2018 11:14:50 Re: Arvutilaudade arutelu vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kirjas küll, et täispuidust aga ma hästi ei usu seda. Isegi 300€ hinna juures. Pigem vast enamuses ikka saepuruplaadid.

Kontrollitud, tehtud 100% liimitud täismännipuidust. Analoogne toode LUC arvutilaud ainult tagaseina oleks võinud ka katta männipuiduga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2018 12:42:10 Re: Arvutilaudade arutelu vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Miks peab laud arvutikasti hoidma? See nõue lisab kõvasti hinda lauale nagu näha.

No kokku on ju üldselt desktop korpuse puhul kolm varianti: põrandal, laua peal ja laua all "hoidikus".

Põranda oma on kõige lihtsam aga siis tekib probleem, et imeb kõik lähedaloleva tolmu jms sodi sisse. Kui just ei pane kõiki vente õhku välja ajama. Lisaks arvuti tagapaneeli juurde pääsemine siis eeldab põlvili roomamist, sest täispikkuses laua alt välja ei sikuta koos ühendatud juhtmetega.

Laua peal on selles mõttes lihtsam ligi pääseda, aga siis võtab korralikult ruumi ära ja peab väga vaikne olema, et häirima ei hakka.

Hoidikus on imo parim kompromiss. Veel parem oleks mingi relssidega hoidik mille saaks välja tõmmata laua alt koos juhtmetega ja tagasi lükata. Ega see ideaalne pole aga imo parem kui kaks ülejäänud varianti.
Üks variant on veel põrandal aga mingi ratastega asjanduse peal mis teeks umbes sama välja. Enamus korpustel kahjuks rataste monteerimise võimalust pole.
Bilderberg kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kirjas küll, et täispuidust aga ma hästi ei usu seda. Isegi 300€ hinna juures. Pigem vast enamuses ikka saepuruplaadid.

Kontrollitud, tehtud 100% liimitud täismännipuidust. Analoogne toode LUC arvutilaud ainult tagaseina oleks võinud ka katta männipuiduga.

Kas sa omad seda või oled saanud kuskil komplekteerituna katsuda?
Iseenesest ma vaatasin jah, et see kaalub pea poole rohkem kui analoogne IKEA Micke nurgalaud mis tõesti on saepuruplaatidest tehtud. Pluss poole suurem hind tõesti nagu viitaks täispuidule.

Kahju, et mõõtmed on väga üldsõnalised. Paistab olevat veidi madalam kui minu praegune mis pole probleem aga tundub olevat ka veidi kitsam mis võib ehk tsipa ebamugav olla.
Laiuseks on näidatud 102cm aga ma ei tea kas see on võetud keskmise plaadi järgi kus käed peal või äärest ääreni koos külgedega. Kui plaadi järgi, siis on täpselt sama mis minu praegune. Kui koos külgedega siis mnjah...
Vaatan veel ringi ja kui midagi paremat ei leia, siis ostan Hemnes'i
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 17.06.2018 14:41:07 Re: Arvutilaudade arutelu vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kas sa omad seda või oled saanud kuskil komplekteerituna katsuda?

Seda ei oma ega ole katsunud, olen FLEXA`s tihti käinud kus liimitakse männipuidust lippe laudadeks ja tehakse taolist mööblit. Kui foto suuremaks teha, siis on ilusti näha, et liimitud täismännipuidust laudplaat.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 14:45:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow, su monitor ei mahu kahe esimese lauale ära
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.06.2018 15:09:01 Re: Arvutilaudade arutelu vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Iseenesest ma vaatasin jah, et see kaalub pea poole rohkem kui analoogne IKEA Micke nurgalaud mis tõesti on saepuruplaatidest tehtud.


Täispuit on kergem kui "saepuru"plaat (MDF). Seega kui laud on kahtlaselt raske, siis tõenäoliselt mingist puruplaadist tehtud.
Millist Micke varianti mõtled? Näiteks see on väiksem ja raskem: https://www.ikea.com/gb/en/products/childrens-ikea-products/children-8-12/childrens-desks-chairs-8-12/micke-workstation-white-spr-09903014/

Endale saagisin ise vineerist lauaplaadi välja ja Osta.ee-st leidsin reguleeritava kõrgusega jalad. 32" monitor, hiir ja klaviatuur mahuvad peale ära, väiksed kõlarid ka. Arvutikorpus kahjuks mitte. Pean plaani ITX arvuti ehitada ja seinale panna.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2018 15:19:10 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Tomorrow, su monitor ei mahu kahe esimese lauale ära

61,6cm laius
46cm kõrgus

Kahjuks täpsemaid mõõte pole antud seega saab ainult oletada. Kõrguse osas mahub ära kui seda vaheriiulit sinna mitte panna.
Laiuse osas on piiripealne. Kui laud ise on 102cm ja panna 61,6cm täpselt keskele jätab see äärtesse ruumi kummagile poole 20,2cm ruumi. Nüüd on küsimus, et kas need riiulid seal äärtes on laiemad kui 20,2cm? Njah - piiripealne.
Lisaks ei tea ju kust see laua laiuse mõõt 102cm võetud on.

Uurin järgmine nädal firmast. Ehk saavad mulle täpsemad mõõdud anda. Nõme oleks ka osta ja avastada peale kokkupanekut, et miski ei mahu ära. Internetist leidsin kasutusjuhendi aga mõõte kahjuks seal pole:
http://www.ikeaddict.com/ikeapedia/en/Product/40196383/us-en/hemnes-corner-workstation-white/Product-Assembly-Instructions/138873/
von Wu, Raske uskuda. Kas nii raskeid puruplaate üldse toodetaksegi?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 15:24:07 vasta tsitaadiga

von Wu, MDF ja saepuruplaat on kaks erinevat asja... icon_idea.gif
Saepuruplaat on kergem kui täispuit, MDF'i puhul sõltub tüübist.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 15:48:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Early Access kirjutas:
Tomorrow, su monitor ei mahu kahe esimese lauale ära

61,6cm laius
46cm kõrgus

Kahjuks täpsemaid mõõte pole antud seega saab ainult oletada. Kõrguse osas mahub ära kui seda vaheriiulit sinna mitte panna.
Laiuse osas on piiripealne. Kui laud ise on 102cm ja panna 61,6cm täpselt keskele jätab see äärtesse ruumi kummagile poole 20,2cm ruumi. Nüüd on küsimus, et kas need riiulid seal äärtes on laiemad kui 20,2cm? Njah - piiripealne.
Lisaks ei tea ju kust see laua laiuse mõõt 102cm võetud on.
tsitaat:
Maksimaalne ekraani suurus: 24''
vs sinu 27
isegi kui see 24-ne sinna auku toppida, ei jääks ekraan optimaalselt silmade kõrgusele; paistaks sedamoodi välja

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2018 15:52:08 vasta tsitaadiga

Early Access, No see 24" on suhteline. Jah mul on 27" aga see on väga väikeste bezelitega.
Diagonaal on niikuinii suht mõttetu näitaja kui monitoril on kõrguse reguleerimise võimalus ja enamusel see on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2018 16:03:28 vasta tsitaadiga

Tomorrow, selle Hemnes laua puhul jalgade ruumi on ikka piisavalt? Need all olevad "riiulid" segama ei hakka kui jalgu soov sirutada?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.06.2018 16:07:27 vasta tsitaadiga

KoldK, No praegusel mis mul kasutuses on sama konstruktioon aga kehvem matrejal. Jah ega sirutada otseselt ei saa. Vähemalt mitte laua ääres olles. Tool laust eemale lükata, siis pole probleemi. Samas kui konstruktsioon on sarnane, siis ei pea neid alumisi riiuleid üldse külge panemagi kui ei taha. Seeläbi on jalgadel ka rohkem ruumi. Samas siis peab korpus olema põrandal mis jällegi kaotab ära mõtte see laud osta, kui Fredde puhul on sama asi (vähemalt suuremate/raskemate korpustega).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 18.06.2018 09:49:36 vasta tsitaadiga

Minul on arvutilauaks BASIC seeriast kontorimööbel. http://www.basic.ee/basic-kontorim%C3%B6%C3%B6bel


Kui keegi teab kohta kust osta sinna jalad alla millega saaks lauda tõsta langetada (tahaks vahel püsti tööd teha laua taga), siis olen täitsa huvitatud sellest. Ehk saab mõistliku hinnaga upgradetud praeguse lauakomplekti.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2018 10:02:06 vasta tsitaadiga

Mul on selline laud koos selle sahtliboksiga (enam küll ei tehta seda süsteemi, aga ruumi on normaalselt) Sahtliboks on laua kõrval ja seal peal on arvutikast (lapsele hakkasid nupud meeldima, sp pidin üles tõstma)
Spoiler Spoiler Spoiler

Laud ise 160x65x78(kõrgus)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.06.2018 10:15:03 vasta tsitaadiga

Tööl on mul Standardi elektrilise juhtimisega kontorilaud (saab ka telefoniga üle BT juhtida, eelsalvestatud kõrgused istumiseks ja seismiseks näiteks).
Koju ostsin IKEAst vändaga reguleeritava kõrgusega lauad lastele - lootsin, et siis on vähem "mängimist" neil (kandevõime oli küll üsna väike neil, kui õigesti mäletan).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2018 11:00:05 vasta tsitaadiga

... nn. arvutilaua osas olen ma üsna minimalistliku lähenemisega, sahtleid ja muud mudru pole tarvis jalaruumi piirama ja võtsin kunagi endale siit:
http://www.klasson.ee/buroomoobel/kontorilauad
... pole midagi edevat, kuid täidab oma funktsiooni senini täiesti ideaalselt thumbs_up.gif arvuti jaoks on eraldi ratastega madal riiul/alus, mis mahub kenasti laua alla ära ja muudab suure kastiga opereerimise märksa mugavamaks ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2018 11:09:20 vasta tsitaadiga

Fredde arvutialus on hästi täpselt Fractal R5 järgi - aga taga ei ole kaablite läbiviiku. Muus osas on täitsa timm.
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.06.2018 11:14:30 vasta tsitaadiga

Hea näha, et teema on käima tõmmatud thumbs_up.gif
Otseselt vast pilte pole vaja postitada, sest selle jaoks on vist võitlustandris eraldi teema aga igasugune arutelu ja muljed/kasutuskogemused on teretulnud thumbs_up.gif
Loodetavasti igaüks leiab midagi endale sobivat.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 25.06.2018 18:01:11 vasta tsitaadiga

Väga hea teema ja huvitavaid ideesi sain thumbs_up.gif

Kuidas vanast lauast aga lahti kõige muretumalt saaks? See selline saepuru puidu laadse materjaliga ning üsna raske. Sahtli osa on kohe lauda sisse ehitatud. Seda lõhkuda ja lõkkes põletada on keeruline tundub. See on alati mul mitte köetava (mõõtmed, mõttetu vaev parajaks tegemisel jms) puidurämpsu kiireim ja tõhusaim vabanemisviis icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2018 18:06:39 vasta tsitaadiga

KrikU, tee "ära anda" alamgfoorumisse teema, siiani on kogu mu vana kola ja ka mööbel sealtkaudu laiali tassitud icon_smile.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 25.06.2018 21:32:02 vasta tsitaadiga

kui on terve, siis taaskasutuskeskused jms tuleb ise järgi ka.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Arvutilaudade arutelu mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.