Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 2 Remake märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 26.01.2019 12:03:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kui teen Leon-iga story läbi ja kas siis saan teha Clairega ja kas siis on see teistsugune v on sama ? alguses seal anti valida kas Leon v Claire...

Mängi mõlemaga läbi - koht ja lugu on üldjoontes samad; kuid arengud on erinevad thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 26.01.2019 13:00:24 vasta tsitaadiga

Vägagi hea graafika ja mängitavus ikka. Esimene run sai nüüd Leon'iga läbi tehtud 3,45 h
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.01.2019 13:14:33 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
Vägagi hea graafika ja mängitavus ikka. Esimene run sai nüüd Leon'iga läbi tehtud 3,45 h



nii lühike mäng siis ? icon_eek.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 13:17:11 vasta tsitaadiga

Speedruni tegi vist?
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 26.01.2019 14:09:57 vasta tsitaadiga

Ise ka 3,5h mänginud ja peaks olema alles poole peal. Üritanud kõik asjad üles korjata ja ilusti kõik ruumid üle vaadanud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 14:35:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mugman kirjutas:
Vägagi hea graafika ja mängitavus ikka. Esimene run sai nüüd Leon'iga läbi tehtud 3,45 h



nii lühike mäng siis ? icon_eek.gif icon_neutral.gif


RE'd alati siuksed pelad olnd kus kui mängid hästi rahulikult, vahid ringi, üritad kõike näppida siis mängid seal a'la 7+ tundi. Teed speedrunni ehk tead kohe kuhu minna, tapad aint keda hädasti vaja, korjad aint mida otseselt vaja siis tegelt teeb seal 1,5-2 tunniga läbi. Üsna sellise pikkusega mäng mille hiljem võtad aastas korra ette ja teed läbi. Näiteks igast Fallout 4, Skyrim, Witcher 3 jne. asjadega pole nii, sest põhjalik läbimängimine võtab niikaua, et kui korra oled teind siis tõenäoliselt ei satu enam kunagi teist korda tegema.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 26.01.2019 15:33:12 vasta tsitaadiga

Hoidsin tempot asjal jah.
Kuidagi jube hästi sujus kogu Leoni run.
Pusled läksid kiirelt, jaoskonna majaplaan oli lihtne ja meeldejääv, mängu map tegi ka elu kergemaks oma hüüumärkide, värviliste ruumide jms. ikoonidega.

Demos oli juba arusaadav, et need zombied on siin parajad kuulikäsnad, seega päris igale ei raatsinud aega ja kuule raisata.

Speedrunnid on vist hetkel ~1,15h kanti ja originaal RE2 (1998 a.) oli nii ~55 minti.

Caire'iga 2nd run'i tehes proovin võtta rahulikult. viimase kui ühe cutscene'i ära vaadata ja neid Mr. Raccoon Bobblehead'id üles leida icon_biggrin.gif
Rahulikult mängides peaks vist olema nii ~6h per karakter.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 26.01.2019 19:22:14 vasta tsitaadiga

sai siin Leoniga pisut tehtud aga jah laskemoon saab koguaeg otsa kui tahta rahulikult ringi uudistada. Mõne asja lahti tegemiseks peab vist suht kaua ringi jooksma. Ma mõned lukud tegin lihtsalt kombinatsioone järjest proovides lahti. See, et kaks korda pead neid maha nokkima on jah igav. See ükssilmaga tegelinski vahepeal oli kah hea, peale viimast kuuli otsustas üle piirde alla hüpata õnneks.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 26.01.2019 20:25:02 vasta tsitaadiga

mäng ka läbi,väga viis mäng kuskil väga rahulikult kõik kohad sai kolatud ja kõik lahti tehtud 8 tundi midagi normaliga,põhimõtteliselt pikkus nagu iga resident evil 7s oli peamiselt samapikk mäng
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 21:48:25 vasta tsitaadiga

Ostsin siiski eile peale Steamis hinnangute sirvimist mängu ära. Lendasin suure hurraaga peale - hardcore raskusaste. Oma veast sain päris kiiresti aru ja alustasin mängu uuesti normali peal. Kõik on tore ja kena, aga need kuradi käsnakalledest kuulipuugid on küll tüütud. Kui kuulid otsas on, siis polegi mitte midagi enam teha. Zombide eest ära puiklemine on ka hoopis keerulisem originaaliga võrreldes, sest vaateväli on rohkem piiratud kolmandaisiku vaates. Nii jabur, et meleed ei ole (lihtsalt, et saaks zombid eemale lükata/lüüa) või oleks vähemalt head stomp'ki (saaks natukenegi kuule kokku hoida). Hardcore peal on suht sama bulletsponge, ainult et kollide hitbox on vist väiksem - ehk veelgi keerulisem kuule säästa. Originaalis oli see asi kuidagi paremini balansis.

viimati muutis HPN 27.01.2019 12:18:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2019 10:57:09 vasta tsitaadiga

HPN, originaalis ei saanud spetsiaalselt sihtida kui maha ja üles laskmine välja arvata - aga jahh, see on jura, et ka headshotte tahavad liiga palju saada - pähe lastes peaks ikkagi siukse max 3-4 laksuga kutu olema.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 27.01.2019 11:03:23 vasta tsitaadiga

eile jõudsin sinna maale kus see tinasõdur hakkas mind taga ajama. Siis läks mäng täitsa pekki sest ta ei jää sust maha vaid tuleb kogu aeg järgi. Kuulid saavad otsa sest need zombid tulevad juurde kogu aeg ja veel need keelega räbalad keda peab ka mitme lasuga kostitama. Ja siis olengi kohas kus lohistad jalgu järgi ja üritad lihtsalt kõigi eest ära joosta sest kuule pole ravimit ka ei ole. Tinasõdur õnnestus korra ka põlvili suruda granaadiga aga noh jah edasi oli ikka sama jama. Ei mõista mis moodi seda veel hardcore versioonis peaks saama teha, normaliga on juba peavalu. Peab vist easy versiooniga läbi tegema, et saaks rahulikult mängida.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.01.2019 12:47:26 vasta tsitaadiga

arny, täpselt sama siin icon_biggrin.gif kuidagi läbi ussim**nni sain tema eest ära pooleldi roomates, kuna olin saanud mitu korda sakutada igast tüüpide käest ja laskemoon oli otsas ja millegagi ravida ka polnud ja kuskilt polnud võtta ka neid värvilisi taimi. Ise mängin samamoodi normal raskusastmega ja arvan et hardcore ei hakka proovima ka icon_lol.gif aga muidu on ikka mäng äge,endale väga meeldib, Minu meelest oli 3-ndas osas ka see Nemesise nimeline tegelane kes sind ka taga ajas,aga mäletan et mingil hetkel sai ta maha kõmmutada ? Kunagi sai seda mängitud pleisteissoni peal.. nad võiksid sellest ka remake teha icon_razz.gif varsti tulevad kutsud ka veel lisaks seal ja need on päris kiired tegelased.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 27.01.2019 13:23:48 vasta tsitaadiga

https://www.cnet.com/news/resident-evil-tv-series-reportedly-coming-to-netflix/


Jube äge oleks tõesti kui nad otsustaks ükshetk teha RE3:Nemesis või näiteks Dino Crisis remake.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.01.2019 14:25:07 vasta tsitaadiga

Kas ma saan seda usb politseimärki kasutada mitu korda et saada need osad kätte selle Hawki jaoks ? ma olen sealt kohast juba möödas kus ma saaksin need lisaosad... ega tagasi enam vist ei saa ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 27.01.2019 14:42:38 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kas ma saan seda usb politseimärki kasutada mitu korda et saada need osad kätte selle Hawki jaoks ? ma olen sealt kohast juba möödas kus ma saaksin need lisaosad... ega tagasi enam vist ei saa ? icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 27.01.2019 19:20:20 vasta tsitaadiga

ma ka just jõudsin tagasi majja, pagan ma vist olen juba vana, see kaardi pähe jätmine on julm, pole vahepeal õrna aimu kus olen ja kuhu peaks minema. Hakkasin easyga otsast peale ja nüüd nagu saab mängida. Seal kankas on ikka suht palju teid kuhu minna, vahepeal pean igaks juhuks tagasi mineme atuldud teed, et midagi vahele ei jääks sest ei tea ju kas enam saad tagasi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 27.01.2019 22:10:21 vasta tsitaadiga

Pole ammu paari päeva jooksul nii palju mänginud kui see nädalavahetus. Tegin Leoni ja Claire esimesed lood läbi ja võib öelda, et isiklikult meeldis Claire lugu rohkem. Eks nüüd vaikselt tegema teise läbimise ka mõlema tegelasega ära. Esimene läbimine oli Leoniga 6h55min ja teine Clairega 4h30min. Ehk siis juba tead kuidas midagi teha ja mis koridorid enne Mr. X tulemist sombidest tühjaks teha.
Õnneks ostsin deluxe editioni. Mõtlesin, et sellise mängu eest väärivad arendajad veidi rohkem raha ja õnneks ei pidanud pettuma. Sellega on kaasas ka originaal soundtrack, mis muudab minu jaoks mängu isegi paremaks. Algul arvasin, et imelik on ja ei sobi uude mängu.
Minu jaoks parim Resident Evili osa senimaani. Loodetavasti müüs mäng hästi ning vaatavad, et see hea rahaauk ja teevad kolmandast osast ka uusversiooni.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 28.01.2019 13:05:31 vasta tsitaadiga

Raudlaks et teevad kolmanda osa,kas polnud juba mitte töös,mäng oli super mõlema osatäitjaga,viimase aja parim resident kohe kindlasti,jätab need 4-7 osad kaugele maha kuigi 4s ja 7s olid ka täitsa mängitavad,aga vanadega võrrelda ei anna,aga remake on 10sse pandud nagu resident olema peabki thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 28.01.2019 21:41:33 vasta tsitaadiga

pagan ma jätsin need racooni kujukesed lõhkumata, kanka osas avastasin, et neid saab lõhkuda ja sain ühe mingi badge asja kah selle eest. Oleks vist pidanud kõik ära lõhkuma.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 28.01.2019 23:36:42 vasta tsitaadiga

arny, tegin selle koha ära ühtegi kuuli tulistamata, alguses kaotasin tüübi valele korrusele (ta ei oska redelist ronida). Siis tegin kellatorni ära ja vanglast saad eluhinnaga läbi joosta. Peale seda saab lakkujatest mööda nii, et jooksed uksest ukseni, nad kaotavad kohe huvi kui oled uksest läbi läinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 29.01.2019 09:01:40 vasta tsitaadiga

kui mõtled selle tüübi all toda tinasõdurit tyon või mis ta on siis mul oskas ta väga hästi redelist ronida. Raamatukogus tuli mööda redelit üles, õnneks suht aeglaselt ja sain eest ära joosta mööda treppi. Aga noh jah räbal tuleb ju seal pesas uuesti sulle järgi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 29.01.2019 16:14:33 vasta tsitaadiga

arny, võid flash bangi kasutada ja mööda joosta kõigist. Suurte vaenastega pole mõtet sõdida, olen aru saanud selles mängus. Granaat suhu ja jalgadele valu anda (kanalkas on suuri kolle palju).
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 18:40:07 vasta tsitaadiga

Mul sai präägast kopp suht ette - mõtsin HC peal mingit kiiret runni teha, no saves and shit. Olin just kellatornist tagasi lendamas ja keldrisse lidumas kui raibe CTD icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 29.01.2019 18:50:34 vasta tsitaadiga

Endal 28h mängus ja pole veel õnneks ühtki crashi olnud.
Ostsin originaal RE2 Soundtrack DLC ka Steami poest juurde ja mäng läks isegi veelgi paremaks icon_biggrin.gif
Teen ise ka väikse pausi nüüd ja ootan milla Veebruaris uus DLC välja tuleb. beer_yum.gif
https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-2-remakes-free-ghost-survivors-dlc-c/1100-6464620/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 2 Remake mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.