Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.04.2019 09:18:43 vasta tsitaadiga

Tegin vahepeal oksjonitel snaiprit ja sain kätte kõik reaalsed välja lastud eeltellimise autod: 2017 Aston Martin DB11 Preorder Car, 2017 Chevrolet Camaro ZL1 Preorder Car, 2018 McLaren 720S Coupe Preorder Car, 2016 Porsche 911 GT3 RS Preorder Car. Kas kellelgi õnnestus õigeaegselt ka mõni HS auto kätte saada? Või need välja laskmata PO autod nagu Ford Focus PO, Nissan GTR PO jne?

Snatched:



Kes nendest kahest viimasest pildist aru ei saa, siis järgmise nädala (sügis) auhinnaks on 599XX E ja ülejärgmise auhinnaks (talv) Chevelle 67. Mul on need masinad juba 15-16.04.

Nüüd snipin Vaux Corsa 09't, mis on kevade auhinnaks.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2019 15:33:05 vasta tsitaadiga

ehk seletad täpsemalt mis see tähendab sniprit tegema oksjonitel ?? see ferrari 599XX on mul olemas,mis selles nii erilist ? Nad võiksid sinna lisada autosi mida seal mängus enne pole ja mis ei ole nii et pead jälle maksma selle eest et tahad mingit uuemat autot thumbs_down.gif see on nagu suht mage et pead maksma osade autode eest .. mäng ise ei olnud väga odav....nad võiksid lisad sinna mängu nt audi dziibi mida ei ole ja siis uue toyota supra ja teisi vanemaid toyotasi võiks ka rohkem olla ,igast peugeotisi jne icon_biggrin.gif lisatakse ainult mingit 70-ndate kärusi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.04.2019 16:20:31 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on see mäng väga odav olnud icon_biggrin.gif Võtsin algul Game Pass 2 kuud 2 euroga ja nüüd 2 nädalat free trial. Iseenesest on praegu pakkumisel ka Game Pass 3 kuud 3 euroga, aga suvel pole nagunii aega mängida, see 3 eurot oleks suures osas mahavisatud raha.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.04.2019 17:50:13 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ehk seletad täpsemalt mis see tähendab sniprit tegema oksjonitel ?? see ferrari 599XX on mul olemas,mis selles nii erilist ? Nad võiksid sinna lisada autosi mida seal mängus enne pole ja mis ei ole nii et pead jälle maksma selle eest et tahad mingit uuemat autot thumbs_down.gif see on nagu suht mage et pead maksma osade autode eest .. mäng ise ei olnud väga odav....nad võiksid lisad sinna mängu nt audi dziibi mida ei ole ja siis uue toyota supra ja teisi vanemaid toyotasi võiks ka rohkem olla ,igast peugeotisi jne icon_biggrin.gif lisatakse ainult mingit 70-ndate kärusi


NB! Gap, enne kui ma lähen ja üksipulgi sulle asja lahti selgitan, siis Toyota osas. Sa peaksid aru saama, et Toyota ise tõmbab pidurit ja ei taha enda masinaid mängudesse ja Playground Gamesil pole siin midagi teha. Toyota oli Forza Horizon 3 raames vastutulelik, aga nüüd on nende poliis see olnud ,et nende enamus autode kaadrist huvituvad inimesed vaid vanu mudeleid, nt Toyota Supra, Celica jne, aga uute autode vastu on väiksem huvi. Siin ei saa ükski mängutootja midagi teha, kui vastav ettevõte ei taha oma autosid mängudesse.

Loe siit: https://www.carthrottle.com/post/y88pl3z/
ja siit
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm762625_The-alleged-reason-that-toyota-pulls-its-production-cars-from-this-generation-of-racing-games.aspx

Oled sa kunagi oksjonimaja kasutanud? Otsid oma auto, vajutad Confirm ja saad osta. Laialt levinud autosid on oksjonid täis. Aga kui sul müüakse masinaid (tunnis 1-2 võib-olla heal juhul) ja sul õnnestub kellegi teise eest üliharuldane auto ära osta, mida vb ongi kokku kümmekond, siis oled olnud nn "snaiper".

599XX pole eriline auto, kui sa vaataksid õigesti, näeksid ,et see on Ferrari 599XX E (Evolution), mis on alles järgmise hooaja (sügis) auhinnaks, kui 50% ära teed. Tuletan meelde sulle, et hetkel on suvi!



Ühtlasi sain endale ka Chevelle 67, mis on omakorda talve hooaja 50% auhinnaks. Sa saad ikka aru, et see talv alles tuleb 8 päeva pärast.



Ehk asi käib nii, keegi duubeldab neid autosid mingi modiga või häkiga, neid müüakse oksjonil nn "mustal turul". Teised saavad need autod paari nädala pärast lahti, aga hasart on need saada enne teisi, et olla "äge".

Kui aga sulle selline "äge" olemine ei meeldi, siis võid rahus oodata nädalaid kuni need autod ise lahti saad mängida.

Nagu aru saan, siis enamusele meeldis Forza Horizon 3 rohkem ja vb kes pikalt mänginud neile ei paku ka see huvi, aga mulle on see PC peal päris esimene Forza Horizon mäng ja ma naudin võib-olla teistega võrreldes seda rohkem ja kuna see on selline "nobrainer" mäng, mida peale tööpäeva mängida, mida ei pea tõsiselt võtma, siis ka võtan osa ja panustan siia mängu. Ilmselgelt teie jaoks pole 100% lahtimängimisest või haruldaste autode omamisest sooja ega külma, siis keegi ei sunni teid ka seda tegema. Mulle aga meeldib.

Abimaterjaliks veel:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis soovija 16.04.2019 17:57:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2019 17:55:32 vasta tsitaadiga

soovija, sry ei maksa ärrituda,aga minu viga ,arvan et mul ei ole see special Evolution ferrari ikkagi icon_biggrin.gif Seda ma tean jah et praegu on suve hooaaeg ja neljapäev st ülehomme hakkab sügis. praegused kõik challenged on mul tehtud ja sain mingi ägeda bmw omale selle aasta mudel oli vist kui õigesti mäletan icon_rolleyes.gif Mina vaatan vahest neid elite livery müügioksjonit vms kas see ongi see oksjonimaja või kuidas sinna saab ?


aa tänud no seda featuerd auctions kasutan ise ka
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwack
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2007




sõnum 16.04.2019 17:57:16 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel selline jama? Alul oli nagu teise masinaga weekley challenge, jäi seal viimane asi teha. Eile lambist uus weekley. No tegin siis selle ära, aga kirja ei lähe.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.04.2019 18:00:03 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
soovija, sry ei maksa ärrituda,aga minu viga ,arvan et mul ei ole see special Evolution ferrari ikkagi icon_biggrin.gif Seda ma tean jah et praegu on suve hooaaeg ja neljapäev st ülehomme hakkab sügis. praegused kõik challenged on mul tehtud ja sain mingi ägeda bmw omale selle aasta mudel oli vist kui õigesti mäletan icon_rolleyes.gif Mina vaatan vahest neid elite livery müügioksjonit vms kas see ongi see oksjonimaja või kuidas sinna saab ?


aa tänud no seda featuerd auctions kasutan ise ka


Pole ärritunudki, ma lihtsalt selgitan. Ja seda osa tahaks ka selgitada:

NB! Gap, Toyota osas. Sa peaksid aru saama, et Toyota ise tõmbab pidurit ja ei taha enda masinaid mängudesse ja Playground Gamesil pole siin midagi teha. Toyota oli Forza Horizon 3 raames vastutulelik, aga nüüd on nende poliis see olnud ,et nende enamus autode kaadrist huvituvad inimesed vaid vanadest mudelitest, nt Toyota Supra, Celica jne, aga uute autode vastu on väiksem huvi. Siin ei saa ükski mängutootja midagi teha, kui vastav ettevõte ei taha oma autosid mängudesse.

Loe siit: https://www.carthrottle.com/post/y88pl3z/
ja siit
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm762625_The-alleged-reason-that-toyota-pulls-its-production-cars-from-this-generation-of-racing-games.aspx

Jah, oksjonimaja on siin (Search cars):
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2019 18:05:09 vasta tsitaadiga

ok arusaadav et autofirmad ei taha oma autosi mängudesse,kunagi oli mingi teema et ferrarit ei lubatud need for speedi mängu icon_biggrin.gif eks ma proovin ka siis sniprit mängida icon_cool.gif aga keegi üle pakub siis ikka ei saa ju seda autot kätte... olen oksjonilt ka midagi tahtnud ja vahest on liiga kõrge summa ja tegin pakkumise siis osteti ikka nina eest ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2019 11:04:59 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ok arusaadav et autofirmad ei taha oma autosi mängudesse,kunagi oli mingi teema et ferrarit ei lubatud need for speedi mängu icon_biggrin.gif eks ma proovin ka siis sniprit mängida icon_cool.gif aga keegi üle pakub siis ikka ei saa ju seda autot kätte... olen oksjonilt ka midagi tahtnud ja vahest on liiga kõrge summa ja tegin pakkumise siis osteti ikka nina eest ära icon_biggrin.gif


Haruldaste autode puhul sa ei hakkagi seal mingi enampakkumisega mässama, vaid kohe buy out. PO autod ostetakse peale müüki panekut loetud sekunditega.


zwack kirjutas:
Kellelgi veel selline jama? Alul oli nagu teise masinaga weekley challenge, jäi seal viimane asi teha. Eile lambist uus weekley. No tegin siis selle ära, aga kirja ei lähe.

Spoiler Spoiler Spoiler


Mis mõttes teise masinaga? Alates eelmisest neljapäevast on Ferrari F40 C olnud auto, millega tuleb weekly challenge'it teha.

Igasuguste läbisõitu puudutavate probleemide korral tasub proovida fps'i madalamaks kruttimist.

tsitaat:
This is because you are running with VSYNC at 60FPS, see the game uses FPS to count the distance driven, or so i was told by support a few months back, when i sent in a ticket on this, why you may ask? because reasons. the solution is to goto video settings, set the FPS as low as it will go, 20fps in my case, makes those challenges count 100% of the distance driven, 30fps lowers the count to some 20-30% of distance driven, also it varies from car to car, its REALLY FUBAR.
If you wanna be REALLY confused, set a route on the map, make a note of the challenge numbers you have so far, in the history of the make a note of the distance it has driven, then in your stats, make a note of how far you have driven total, now drive the route, and check the numbers again. Do this at 20, 30 and 60fps, i think it was on the Maserati MC12 FE, where there car history number was counting 200% of the actual distance driven, while challenge and total stats were acting normal.

NOTE: for some reason, some cars doesnt count anything at all, at any FPS, on dirt roads.. again, because reasons.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwack
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2007




sõnum 17.04.2019 11:06:18 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul oli eelmine neljapäev ees Ferrari GTO challenge. Kummaline anomaalia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2019 11:15:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
So during this week I decided to look ahead and purchase cars for the upcoming weekly challenges, but the cars need have changed in the last 2 or 3 days and I’m so confused, is this a thing? They used to be as follows;
Summer - 1984 Ferrari 288 GTO
Autumn - 1992 Honda NSX- R
And now they’re as follows;
Summer - 1989 Ferrari F40 Competizione
Autumn - Any Track Toy


Ju PG sogas seal midagi ära (pole just esimene kord neil) ja mäng ei registreerinud seda muudatust.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 18.04.2019 13:30:02 vasta tsitaadiga

Olemas:


Vauxhall Corsa 09 oma headuses!
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.04.2019 21:12:28 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga kuna see Ferrari 599XX E (Evolution) on nüüd võimalik võita küll tehes neid season challengeid siis sealt search cars kui panin selle nime otsingusse siis seda ei leidnud .. isegi kui panin ainult ferrari sealt listis ka seda mudelit müüa küll polnud... ok see selleks,ma arvan et ma saan selle ikkagi. Selline küsimus et praegu on sealt festival playlistist võimalik võita see crown victoria. tahaks seda autot kätte saada siiski... mul näitab kogu completition 75% ja selle auto võidu protsent on mul kokku momendil 80% icon_rolleyes.gif ma ei saa aru üks on festival playlist ja teine on season playlist ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2019 21:28:59 vasta tsitaadiga

Vasakpoolsesse panustad iga nelja hooajaga/aastaajaga (kevad, suvi, sügis, talv), parempoolsesse selle hetkel käimasolevaga.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 28.04.2019 20:42:31 vasta tsitaadiga

Tervitus! Pole tervet teemat lugenud, aga leidub mingtsorti discordi grupp ka, kes koos Forzat mängib? Viimasel ajal üsna huvitavaks läinud ja palju uut tegemist tekkinud, näiteks Drift Adventure. Et tahaks sõita eestlastega "kolonni", üksi veidi mage ja suvakatega ka nagu koguaeg ei tahaks icon_smile.gif Ma mingis discordi grupis olen (Sea Of Estonians) aga ei leia et keegi sealt Forzat mängiks.
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.05.2019 23:30:43 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2019 18:14:39 vasta tsitaadiga

Uus update keeras midagi tuksi ja car mastery punktid/perkid võivad lihtsalt lampi ära resetida.
Õnneks on mul playlist tehtud ja enne ei kavatse mängu tööle panna, kui fix väljas on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2019 20:17:29 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Uus update keeras midagi tuksi ja car mastery punktid/perkid võivad lihtsalt lampi ära resetida.
Õnneks on mul playlist tehtud ja enne ei kavatse mängu tööle panna, kui fix väljas on.
sellel on positiivne osa ka, nood special masinad, millega sai tasuta autosid
sel juhul saab neid tasuta mitu icon_biggrin.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.05.2019 23:18:55 vasta tsitaadiga

Tahtsin seda crown victoria nimelist masinat saada,mida seal festival playlistis pakuti,aga ei saanud kahjuks,hakkas uus ring käima ja kuna mul oli 79% siis jäi puudu .. ma ei tea kas see peab olema 100% auto sai 80% peal juba kätte.seega 1% jäi puudu icon_confused.gif enivei täna mängu käima pannes oli postkastis gift community teamilt 10 super wheelspinni icon_smile.gif see oli hea üllatus,ei tea mis puhul neid jagati... midagi sealt ei saanud ainult eriti head raha ja särke ja sellest 10-st wheelspinnist sain ühe auto milleks oli mingi 2018 aasta Porsche thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011




sõnum 14.05.2019 00:00:02 vasta tsitaadiga

Panin ma siis mängu käima ja kui muidu mul keskmine fps oli maja juurest minnes 126 siis nüüd ta äkki oli 104.. Üleüldine drop on igalpool olnud sama.. st ca 15-20fps vähem. Sättetes pole midagi muutnud. On mäng visuaalselt end uuendanud-uusi asju juurde pannud? 1440p.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 14.05.2019 13:34:59 vasta tsitaadiga

Panin tähele et graafika küll veidi paranenud. Näiteks varjud on veidi paremad ja üldine valgus veidi teine kuidagi. Lisaks pandud animatsioone juurde, näiteks panin tähele et mõnel autol taga spoiler võdises kiiruse kasvades, nägi loomulikum välja. Aga miski discordis grupp on kus Forzat mängitakse?
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2019 22:42:27 vasta tsitaadiga

see graafika paranemine on küll asi, mida ma ei usu, kui just seda ei ole ametlikes kanalites välja hõigatud - see kõik on kulu ning reaalset vajadust sellele ei ole

ilmselt ei ole varem lihtsalt märganud

endal perf ei ole grammigi langenud, istub täpselt seal, kus ta kogu aeg on olnud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2019 18:09:24 vasta tsitaadiga

eelmise osaga võrreldes on perf ikka sigahea...
sai isegi teleka taha lükkatud 4k + HDR ja fps oli 75 kanti keskmiselt.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2019 20:48:17 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
eelmise osaga võrreldes on perf ikka sigahea...
sai isegi teleka taha lükkatud 4k + HDR ja fps oli 75 kanti keskmiselt.
pelasid eelmist praeguse pilliga?
vana riistvaraga, ala see, mis mul masinas, siis vana jooksis tuimalt 4k, kuid praegune vajas mööndusi icon_rolleyes.gif

560MB suurune update on olemas horizon 4'le, ilmselt parandati see viimane jama ära thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2019 20:54:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
siven kirjutas:
eelmise osaga võrreldes on perf ikka sigahea...
sai isegi teleka taha lükkatud 4k + HDR ja fps oli 75 kanti keskmiselt.
pelasid eelmist praeguse pilliga?
vana riistvaraga, ala see, mis mul masinas, siis vana jooksis tuimalt 4k, kuid praegune vajas mööndusi icon_rolleyes.gif

560MB suurune update on olemas horizon 4'le, ilmselt parandati see viimane jama ära thumbs_up.gif


norm, car masteri punktid refunditi ja nüüd saan ma omale taas forza edition autosid farmida thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.