Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  GRID Legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.02.2022 20:47:24 GRID Legends vasta tsitaadiga

Paistab, et mäng on juba allalaetav ja pelatav, EA Play Proga küll
Spoiler Spoiler Spoiler



Link



Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2022 23:02:11 vasta tsitaadiga

Nägin seda mängu mõni kuu tagasi , et tuleb. Ja? Juba siis eeldasin , et puhas pask. Ilmselt teemale rohkem vastuseid ei tule enne kui demo saadaval.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2022 00:49:14 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Nägin seda mängu mõni kuu tagasi , et tuleb. Ja? Juba siis eeldasin , et puhas piix. Ilmselt teemale rohkem vastuseid ei tule enne kui demo saadaval.
meelelahutus
kes mängib, kes masturbeerib
see on täitsa okei vaheldus arcade racingule, sisaldades mingil määral storyline
aga kui difficulty veitsa kangemaks panna, damage on - siis on täitsa mängitav pela, kuigi rajad olid sarnased tollele gridile, mida ilmselt 7a tagasi pelasin


online toimis ka ja täitsa kogemata sain ühega hakkama


Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 00:52:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2022 01:02:09 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
mina maksisn ea play pro eest 48€/a, mul see eelkõige fifa jaoks ja kuna EA ostis codemasteri ära, siis grid tuli sellega kaasa.

EA Play Proga on ka battlefieldid ja jutud paketis ning tulevikus vast ka dirt rally jne


aga endiselt ma ei oleks nii resoluutne, et pask ja no go või mis iganes. Igat kostüümi tuleb vaadata ikka kontekstis - arcade racer on arcade racer ja tuleb hinnata, kui hea ta omas Žanris ka on!

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 01:14:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
mina maksisn ea play pro eest 48€/a, mul see eelkõige fifa jaoks ja kuna EA ostis codemasteri ära, siis grid tuli sellega kaasa.

EA Play Proga on ka battlefieldid ja jutud paketis ning tulevikus vast ka dirt rally jne


aga endiselt ma ei oleks nii resoluutne, et piix ja no go või mis iganes. Igat kostüümi tuleb vaadata ikka kontekstis - arcade racer on arcade racer ja tuleb hinnata, kui hea ta omas Žanris ka on!


Kõik õige mis räägid. Aga 69.99 lääne inimestelt küsida . wtf ... Nö tasuta olen ma ka läbi game passi proovinud mänge, mis on korra käima ja uninstall. Ootame nüüd 2022 f1 ära, mis peaks olema päris EA mäng. Fifat mängin isegi, küll PS peal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2022 01:15:56 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
mina maksisn ea play pro eest 48€/a, mul see eelkõige fifa jaoks ja kuna EA ostis codemasteri ära, siis grid tuli sellega kaasa.

EA Play Proga on ka battlefieldid ja jutud paketis ning tulevikus vast ka dirt rally jne


aga endiselt ma ei oleks nii resoluutne, et piix ja no go või mis iganes. Igat kostüümi tuleb vaadata ikka kontekstis - arcade racer on arcade racer ja tuleb hinnata, kui hea ta omas Žanris ka on!


Kõik õige mis räägid. Aga 69.99 lääne inimestelt küsida . wtf ... Nö tasuta olen ma ka läbi game passi proovinud mänge, mis on korra käima ja uninstall. Ootame nüüd 2022 f1 ära, mis peaks olema päris EA mäng.
endiselt codemastersi grupp toodab seda, EA vaid hõlmab ettevõtteid
ja lääne inimestel seda 70€ maksta pole ka probleem
siinsel eestlasel on talupoja mentaliteet, et mõisniku tagant tuleb ikka kokku hoida
keskmine eestlane ehk ei suudaks kulutada 60€ mängu peale, kuid võrrldes maailmaga, siis Venezuelane ei jõuaks eestis ka toidukorvi osta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 01:28:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
mina maksisn ea play pro eest 48€/a, mul see eelkõige fifa jaoks ja kuna EA ostis codemasteri ära, siis grid tuli sellega kaasa.

EA Play Proga on ka battlefieldid ja jutud paketis ning tulevikus vast ka dirt rally jne


aga endiselt ma ei oleks nii resoluutne, et piix ja no go või mis iganes. Igat kostüümi tuleb vaadata ikka kontekstis - arcade racer on arcade racer ja tuleb hinnata, kui hea ta omas Žanris ka on!


Kõik õige mis räägid. Aga 69.99 lääne inimestelt küsida . wtf ... Nö tasuta olen ma ka läbi game passi proovinud mänge, mis on korra käima ja uninstall. Ootame nüüd 2022 f1 ära, mis peaks olema päris EA mäng.
endiselt codemastersi grupp toodab seda, EA vaid hõlmab ettevõtteid
ja lääne inimestel seda 70€ maksta pole ka probleem
siinsel eestlasel on talupoja mentaliteet, et mõisniku tagant tuleb ikka kokku hoida
keskmine eestlane ehk ei suudaks kulutada 60€ mängu peale, kuid võrrldes maailmaga, siis Venezuelane ei jõuaks eestis ka toidukorvi osta


Kas sa tõesti usud, et EA-l pole mingit sõnaõigust milline mäng peaks järgmine olema? Kui nad suutsid välja suretada BFi , suudavad nad kuidagi ära hävitada ka F1 seeria. Võibolla mitte see aasta aga järgmine ehk. Minu posti mõte oli see, et miks me toetame mänge, mis tulevad välja nö EA plaani järgi. 2022 on vaja välja lasta GRID. See on täpselt sama pask nagu 2019 vms mäng lihtsalt parema graafikaga ja äkki mingil arendajal tuli mõtle teha sõitmine natuke rohkem raskemaks .

Võetakse 70 euri konsooli meeste käest ja laseme uue. Kõik kiidavad aga mäng ikka sitt.

Edit: ma pole seda mängu kunagi mänginud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2022 01:38:11 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
libe kirjutas:
aff198 kirjutas:
Vaatasin su yt video läbi ja tunnen kaasa kui sellise asja eest raha maksid.
mina maksisn ea play pro eest 48€/a, mul see eelkõige fifa jaoks ja kuna EA ostis codemasteri ära, siis grid tuli sellega kaasa.

EA Play Proga on ka battlefieldid ja jutud paketis ning tulevikus vast ka dirt rally jne


aga endiselt ma ei oleks nii resoluutne, et piix ja no go või mis iganes. Igat kostüümi tuleb vaadata ikka kontekstis - arcade racer on arcade racer ja tuleb hinnata, kui hea ta omas Žanris ka on!


Kõik õige mis räägid. Aga 69.99 lääne inimestelt küsida . wtf ... Nö tasuta olen ma ka läbi game passi proovinud mänge, mis on korra käima ja uninstall. Ootame nüüd 2022 f1 ära, mis peaks olema päris EA mäng.
endiselt codemastersi grupp toodab seda, EA vaid hõlmab ettevõtteid
ja lääne inimestel seda 70€ maksta pole ka probleem
siinsel eestlasel on talupoja mentaliteet, et mõisniku tagant tuleb ikka kokku hoida
keskmine eestlane ehk ei suudaks kulutada 60€ mängu peale, kuid võrrldes maailmaga, siis Venezuelane ei jõuaks eestis ka toidukorvi osta


Kas sa tõesti usud, et EA-l pole mingit sõnaõigust milline mäng peaks järgmine olema? Kui nad suutsid välja suretada BFi , suudavad nad kuidagi ära hävitada ka F1 seeria. Võibolla mitte see aasta aga järgmine ehk. Minu posti mõte oli see, et miks me toetame mänge, mis tulevad välja nö EA plaani järgi. 2022 on vaja välja lasta GRID. See on täpselt sama piix nagu 2019 vms mäng lihtsalt parema graafikaga ja äkki mingil arendajal tuli mõtle teha sõitmine natuke rohkem raskemaks .

Võetakse 70 euri konsooli meeste käest ja laseme uue. Kõik kiidavad aga mäng ikka sitt.

Edit: ma pole seda mängu kunagi mänginud.
see grid oli juba ammu enne EA poolset codemastersi ostu olnud töös!
sellepärast on see vana hea codemastersi grid, mis tundub tuttav - miks tundub tuttav, sest EA ei ole midagi seal muutnud!

EA suutis välja suretada BF'i sa mõtled Battlefieldi?
https://en.wikipedia.org/wiki/Battlefield_1942

koolita ennast icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2022 01:41:11 vasta tsitaadiga

Me siin kahekesi vaidleme, mis on super icon_smile.gif laseme nüüd publikul otsustada kas tegu on hea või halva mänguga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 01:14:27 vasta tsitaadiga

Proovisin kah mängu ära. Väga mõnus on. Kohati parem kui DIRT 5. Mängisin DualSense puldiga. Peaks rooliga proovima. Graafika on ilus. Gameplay hea. Eelmine GRID on selle kõrval ikka totaalne pask. Ühesõnaga mõnus mäng mida aju välja lülitades mängida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 01:20:13 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Proovisin kah mängu ära. Väga mõnus on. Kohati parem kui DIRT 5. Mängisin DualSense puldiga. Peaks rooliga proovima. Graafika on ilus. Gameplay hea. Eelmine GRID on selle kõrval ikka totaalne piix. Ühesõnaga mõnus mäng mida aju välja lülitades mängida. icon_wink.gif


Mis skaalale sa Grid 2 paneksid eeloleva info põhjal?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.03.2022 03:42:55 vasta tsitaadiga

üks täiesti ajuvaba otsus see, et kui gaasi ei anna jääb masin pmst koheselt seisma. autol veereda lasta ei saa, see on nagu teist tüüp pidurdamine
pilt on küll väga kena, areng 2019 mängust selgelt nähtav. netis teiste vastu sõita sama lõbus nagu alati, kuid sõidu kvaliteeti sõltub tänu kahtlasele juhitavusele suuresti masinaklassist
enamus autode ostmiseks tuleb career sõite teha, neid kokku ~250. ilma masinat ostmata ei saa upgrade peale panna ning nendeta pole netis mõtet proovidagi
pmst tundub nagu grid2019 + grid2, selle asemel et grid2019 + grid autosport või originaal
üldiselt käib kah mäng, aga võiks palju parem olla kui keeramine nii pagana imelik poleks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2022 07:57:43 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Proovisin kah mängu ära. Väga mõnus on. Kohati parem kui DIRT 5. Mängisin DualSense puldiga. Peaks rooliga proovima. Graafika on ilus. Gameplay hea. Eelmine GRID on selle kõrval ikka totaalne piix. Ühesõnaga mõnus mäng mida aju välja lülitades mängida. icon_wink.gif


Mis skaalale sa Grid 2 paneksid eeloleva info põhjal?

GRID 2 oli omal ajal ülikõva. Raske on listi koostada kuna mängud on kõvasti edasi arenenud. Sellepärast paneks GRID 2 ja GRID Legendsi ühele pulgale. Ei olnud see GRID 2 kah perfektne aga omas ajas oli tase kõrge.

Nõustun rastaman-ga, et autodel gaasi lahti lastes vabahoogu nagu polekski samas see aitab edukalt puldiga sõites kurve võttes kaasa. Ei pea piduriga hoogu liigselt maha võtma. Harjumise asi. Otsisin menüüst, et äkki on mingi automaatse pidurdamise setting peal aga ei leidnud midagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 11:51:08 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kas on keeruline teha paremat mängu, kui seda oli 2008 versioon?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2022 12:45:00 vasta tsitaadiga

Proovisin ka EA Play raames, isegi rooliga oli suhteliselt mõnus, selline hea kerge fun arcade õlle kõrvale. Kes otsivad siit AC(C) või iRacingu kogemust on pisut eksinud mänguga. Grid on alati olnud Arcade.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.03.2022 13:07:22 vasta tsitaadiga

gaasi lahti laskmisel pidurdamine on bug
"I fixed it by resetting the assists page, selected 'restore default settings' and then turned down Traction Control, Stability Control, and ABS options"
"When playing the game for the first time, after the initial race you'll be asked to select a difficulty setting. Choosing any setting other than 'Medium' will avoid this issue from occurring."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.03.2022 15:32:53 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
gaasi lahti laskmisel pidurdamine on bug
"I fixed it by resetting the assists page, selected 'restore default settings' and then turned down Traction Control, Stability Control, and ABS options"
"When playing the game for the first time, after the initial race you'll be asked to select a difficulty setting. Choosing any setting other than 'Medium' will avoid this issue from occurring."
sellepärast ta mul siis ei pidurdanudki
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  GRID Legends
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.