Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.12.2018 21:21:32 vasta tsitaadiga

Ei eeldaks võrgust väljatõmmatud arvutist pauku. Niigi algab iga manuaal sõnadega "ühendage seade vooluallikast lahti". Samas kompi ei usu, et pakutakse. Samas, kes teab... icon_rolleyes.gif
Suht üllatuslik juhus igatahes.

friik1 kirjutas:
Mul on kõigil purkidel selline logo peal. Tõenäoliselt sinul samamoodi.
Spoiler Spoiler Spoiler

See on nendele turakatele kes muidu pudeli mikrokasse/lõkkesse/ahju torkaksid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2018 01:40:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See on nendele turakatele kes muidu pudeli mikrokasse/lõkkesse/ahju torkaksid.

Ei, see on tuleohtlike materjalide märgistus.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2018 11:14:01 vasta tsitaadiga

Millisest tootest on täpsemalt jutt? Tahaks kohe lugeda, kuidas tootja soovitab seda kasutada.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angus
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2005




sõnum 05.03.2019 14:19:21 vasta tsitaadiga

Kontoris meil 1 töötaja (vanem proua) tuleb ja palub, et ma logistiku (kes tollel päeval oli komandeeringus) arvuti sisse lülitaks, et tema ei leia õiget nuppu ja no ei hakka tööle. Lähen, vajutan power nuppu (kast laua all pimedas, ehk ei paistnud nii välja). Ja selgus siis, et masin tõesti pekkis jne, pilti ei tule ette, nagu võtab korra voolu taha ja siis ei kedagi edasi. Vean enda tuppa kasti. Proovin kõike basicut. Juhtmeid ära tagant/eest, biosi patakas maha, mälu välja...ei midagi. Türbel, uus massin ka suht - Ordi produkt. Võtsin ühe maha kantud rig-i mille olin hädatarbeks ette valmistanud ja panin ketta sinna, et vähemalt logistik Rootsist tulles saaks töötada järgmine päev. Nu ja viisime garantiisse massina. Jama noh. Lubati paari päevaga korda teha. Kahe tunni pärast tuleb sms "Teie töö on valmis". Okei, läksin Ordi lehele, lõin garantiitöö nr. sisse ja loen : "Kuupäev xx.xx.xx Staatus: Kinnitatud, Valmis kuupäev xx.xx.xx Tööde kirjeldus: Reseti nupp oli kinni jäänud - viga parandatud. Pilt ees." Ma läksin näost punaseks oma toas ja kujutasin juba ette meeste irvitavaid nägusid kui ma homme järgi lähen masinale. Ise ju üle andes veel loen tähtsalt ette, et mida ma kõik proovinud olen. Niisis - Reset Nupp? jah, too proua seal hämaras laua all ei näinud power nuppu ja oli sosinud muudkui resetti ja ilmselt mitte eriti hellalt ning selle lõpuks korpusenurga taha kuhugile kinni vajutanud ja siis palus abi. Mina aga vajutasin kohe powerit, vool tuli aga nagu nüüd juba isegi oskate järeldada - Arvuti jäi ju loop'ima. Kuidas ma ise nii lolli asja ei avastanud? Vot sellel kuradi kestal on reset nupp sellise kuju ja asukohaga, et vaatad peale ja pakud, et see pole muud kui "Eject" nupp cd-rom'ile, kui see olemas peaks olema. Vot selline, halenaljaks lugu. Natuke naersin ja natuke tundsin end lollina ka.
Näe leidsin pildi ka ja eject on täitsa eraldi olemas üleval aga no ma ei pannud tõesti tähele nii ja no selline reset nupp? (vasakul)
Manus


_________________
I like turtles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.03.2019 21:31:44 vasta tsitaadiga

Päris veidras kohas tõesti. Tavaliselt on ikka power nupu läheduses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 16:11:30 vasta tsitaadiga

Ma arvasin, et reset nupp kui selline on mingi mineviku värk lauaarvutitel. Loodetavasti ketas väga kannatada ei saanud selles non-stop resettimisest.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 17:07:09 vasta tsitaadiga

sellega tuleb kohe meelde üks video mida sai vaadatud kus samuti oli reseti nupp probleemiks...äkki kedagi huvitab veel, et mida ja kuidas otsida kui sarnane probleem


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2019 18:57:11 vasta tsitaadiga

Kontojääk näitas nulli. Sellist negatiivsust pole kellelegi vaja ja

Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2019 13:13:57 vasta tsitaadiga

Reseti nupuga tuleb meelde ka üks seik:
On üks arvuti, mida peamiselt kontoritööks kasutatakse. Siis tuleb info, et arvuti ei lähe tööle. Lähen siis vaatan, juba hoian peast kinni, et nüüd emaplaat, ketas vms otsas. Saab jälle installida ja seadistada, no ei viitsiks küll... icon_razz1.gif . Jõudsin ka parajalt juba lammutada, samamoodi biosi patareid jms jublakad küljest ja ei midagi. Powerit vajutades ei tee häält ka. Toite kontrollisin ära traadijupiga, töötab. Võiks nagu mingeid elumärke näidata see emaplaat. Täpselt ei mäleta kuidas power nupu probleemini jõudsin, kuid nupp oli tuksis, ei ühenda kontakte kokku. Siis lihtsalt emaplaadilt pinnide lühistamine toimis ilusti, arvuti käib ilusti. Sai siis kiire ajutine fix tehtud, et reset nupust läheb arvuti käima. Ja nagu tavaliselt siis ajutine=igavene.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 24.07.2019 22:37:17 Jälle vesi..... vasta tsitaadiga

Olen hetkel Baierimaal ja kõne, et kodus veeavarii, jama. Kui tõusin laua tagant püsti läks kohvitass läppari klaverile.......ja emme (vist) kutu. Asja teeb eriti imelikuks see, et sama masin varastati taanis 5 päeva tagasi koos naise dokumentide ja paljude muude asjadega. Kõik sai tagasi v.a. raha! -280EUR kaotus + 750km tühisõitu. Facebook-ist on vahel ka kasu! Sai masina tagasi, et oma rumalusest tuksi keerata. icon_evil.gif
Või oli selle masina saatus lihtsalt selline? Sest enne pole kunagi sellist juhtunud ja arvutid ja joogid on hoitud ALATI teineteisest kaugel, esimene kord eksitud kuldreegli vastu ja kohe karistus käes! tallinnas on +28, siin oli päeval +35-36C! Isegi tuul tsikli seljas kõrvetas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.