Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2021 21:59:49 vasta tsitaadiga

Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 01.05.2021 23:15:46 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.

Ei saa sellest kesisuse jutust aru. Just tuli välja väga lahe mäng nimega Returnal. Lõbu laialt.
Rohkelt lõbu oli ka uuse Spidermaniga, Demon soul-ga. Rääkimata mängudest mis on saanud ps5 toe aga ps4 peal ei jõutud mängida (Control ntks).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2021 20:30:26 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
rokman008 kirjutas:
Hetkel on PS5 mängude valik kesine ja konsooli soft minuarust toores.
Ootan ilmselt järgmise aastani ja vaatan uuesti mis mänge on tulnud ning kuidas PS5 endale soetada. Konsoolide ikaldust tuleb pikalt taluda aga seniks ajab asja ära Xbox oma game passiga.

Ei saa sellest kesisuse jutust aru. Just tuli välja väga lahe mäng nimega Returnal. Lõbu laialt.
Rohkelt lõbu oli ka uuse Spidermaniga, Demon soul-ga. Rääkimata mängudest mis on saanud ps5 toe aga ps4 peal ei jõutud mängida (Control ntks).


Kesine valik just nimelt PS5 mängude osas. Spiderman saab ka eelmise generatsiooni masinatel mängida. Returnal, Demon Souls, Sackboy ja mõni veel mida saab mängida ainult PS5 peal. Ei ütleks, et palju valikut oleks. Tore, et patchi saanud PS4 mängud jooksevad paremini aga mõtlesin siiski ainult PS5 exclusive mänge.
Ja Returnal ei tekita ka emotsiooni, pigem ootaks God Of War uut osa. Ilmselt ei ole ainus kes nii arvab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 03:29:06 vasta tsitaadiga

Eks igaühel oma arvamus. Ise ootan praegu wreckfest ps5 versiooni, mis tasuta ps plussi tuleb. Õnneks on seegi mäng jäänud ps4 peal varem mängimata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 09:13:36 vasta tsitaadiga

Dave20, WF praegune versioon tuleb PS4 oma minu teada. PS5 update peaks tulema juunis.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 09:48:30 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Dave20, WF praegune versioon tuleb PS4 oma minu teada. PS5 update peaks tulema juunis.


Mõtlesin ka, et juunis, aga tundub, et ikka see kuu!?
Sain nii aru, et kellel pole ps plussi, see saab ps4 versioonile osta ps5 uuenduse alles juunis. Aga kellel ps plus olemas ja muidugi ka ps5 see saab see kuu juba selle ps5 versiooni.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 10:45:56 vasta tsitaadiga

Mulle jäi mulje, et nad lihtsalt jagavad WF ainult PS5 omanikele, lihtsalt PS4 versiooni, sest neil ilmselt said hetkel PS5 mängud otsa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 04.05.2021 13:35:31 vasta tsitaadiga

Selle Wreckfestiga oli palju segadust. Viiamne info (Reddit) kipub olema ikkagi selline, et Wreckfest PS5 upgrade release date toodi esimesest juunist ette poole ja ps+ga jagatakse tasuta see kuu välja.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 04.05.2021 13:54:58 vasta tsitaadiga

Panin tõmbama, ütleb et ps5 versioon.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 16:07:27 vasta tsitaadiga

kiriE, Ok, siis ilmselt minul vananenud info hoopis.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vares
Kreisi kasutaja
Vares

liitunud: 23.11.2001




sõnum 04.05.2021 18:43:39 vasta tsitaadiga

Proovisin USA kontoga linkida oma Paypali kontot aga sain tulemuseks vaid veateate. Google ütles, et ei saavatki seda teha, selleks peavad mõlemad kontod olema ühes riigis

Mcquiz kirjutas:
Puma kirjutas:
rauli kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Küsimus USA konto omanikele. Kust te omale rahakaarte kaarte ostate? Kas punktid.ee lehelt või mujalt?
Punktid.ee soodukaga tundub, et saad mõned eurod kahjumit kui võrrelda USD kursiga.
Sealt ka küsimus, et kas kellelgi on kogemusi, et osta USA rahakaarti otse dollarites mujalt?
ˇ

Mina kasutan Mikimaa PS+ konto puhul registreeirtud Transferwise (nt Wise) pangakaarti, kuhu kannan eurodes summa, konverteerin dollariteks ja soetan otse poest, mida vaja. Võib olla küsib ka mingit Mikimaa aadressi kaarti registreerides, siis google abiks.

minuarust on kõige lihtsam osta amazon.com -st eesti kaardiga kinkekaardi ja siis niipidi kasutada.


Palju lihtsam on kasutada Paypali. Mitte mingite kinkekaardite ja amazoniga pole vaja huiata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 19:14:59 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Panin tõmbama, ütleb et ps5 versioon.


Sul usa psn? Soome omas vist tulevad selle kuu mängud hiljem?
Kui wreckfest mängust veel rääkida, siis vaatasin youtubes ka mämgivad juba ps5 versiooni. See ongi nii, et plus omanikud saavad see kuu tasuta ja kellel pole plussi siis järgmine kuu peab ostma selle lisa ja nende jaoks tuleb juunis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 04.05.2021 19:19:46 vasta tsitaadiga

Euroopas ka olemas, panin just tirima.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2021 21:37:49 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Euroopas ka olemas, panin just tirima.


Sain ka nüüd mängu kätte. Ikka ps5 versioon jah 🙂
Eriti lahe on, kui kõik abid maha keerata, siis pult reageerib mõnusalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 22:08:34 vasta tsitaadiga

Täitsa mõnus on jah. Kuigi mul on see mäng ammusest ajast PC peal seisma jäänud siis suure teleka ja PS5-ga alustasin otsast peale. Adaptive triggers on mõnus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.05.2021 07:39:39 vasta tsitaadiga

Tuletage mulle meelde, kas tõesti pole Sony kunagi reklaaminud quick resume featurit PS5 mängude puhul? Ma ikka nii kindel, et promosid kuidas saab x hulk mängude vahel edasi-tagasi ümber lülituda ja jätkata sealt kus pooleli jäi. Või kas ma tõesti ajan xboxiga segi, kuigi mulle tundus, et mõlemad promosid seda?
Eile viskas jälle üle, üldiselt mängin praegu ainult Ghost of Tsushimat aga mõtlesin, et proovin Resident Evil Village demo ära. 20min hiljem valin siis switcherist uuesti Tsushima ja jälle käivitub nullist. Läksin siis lugesin reddist (kuna mõtlesin googeldada äkki mul see funktsioon kuskilt väljas), et see ongi normaalne ja et PS5'l polegi quick resume (kuigi paljudele tuli üllatusena).
Ei saagi nüüd aru, et kas see on järjekordne Sony poolt välja reklaamitud feature mille puhul nad ei täpsustanud, et kohe väljatulekul pole saadaval ja tuleb kunagi hiljem (nagu nt VRR) või see on asi mis ei tulegi. Hetkel nagu leiaks ainult artikleid mis on peale konsooli väljatulekut stiilis "nope, PS5 does not have quick resume", ju ikka mäletan valesti.
Paras crap on küll siis, see switcher on sellisel juhul täielik lollus ja ei saa aru mis eesmärki täidab; viimati mängitud mängud on niigi leitavad home ekraanilt.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2021 07:51:05 vasta tsitaadiga

on sul ikka probleemid...
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.05.2021 08:33:08 vasta tsitaadiga

Ikka. Päris mitu korda juba kaotanud mängus progressi kuna sõber nt kutsub korra mõnda online mängu ja siis tagasi minnes tuleb välja, et mäng alustab nullist. Eks see frustratsioon tuli pigem sellest, et ma olin jumala kindel, et quick resumest oli juttu enne konsooli väljatulekut, ma hiljem teemat ei jälginud ja seetõttu iga kord mõtlesin, et wtf, miks see ei tööta.
Nüüd siis tean, et lihtsalt tüüpiline Sony, poolpidune user experience ja implementeerimata funktsioonid aga eks mis sa teed, nende exclusiive tuleb ju mängida. Edaspidi siis pigem käivitan teise konsooli kui mõnda muud mängu ajutiselt soov pelada, PS5 las puhkab.

(Mõned nädalad tagasi mängisin Persona5 ja siis sõber kutsus teist mängu mängima, pidi ootama üle poole tunni enne kui ma jõudsin mängus kohani kus saveda saab kuna ma juba siis kahtlustasin, et quick resume featurit pole ning ei julgenud mängu vahetada. Mul muidu konsool võib seista nädalaid puutumata, paar korda nüüd hiljem sisse lülitades avastanud, et konsool kas update teinud või siis vast sleepist ülestulemise asemel crashinud, niiet üsna õrnakene see karbike)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2021 01:34:06 vasta tsitaadiga

https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2021 04:35:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu


Ehk Eesti keeles, uus versioon tuleb kuidagi parem, või tasub jääda praegu ikkagi selle versiooni juurde? Nii kiiresti ei tahaks vahetama küll hakata.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2021 06:34:57 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.tomshardware.com/news/sony-reportedly-prepping-ps5-with-6nm-amd-cpu


Ehk Eesti keeles, uus versioon tuleb kuidagi parem, või tasub jääda praegu ikkagi selle versiooni juurde? Nii kiiresti ei tahaks vahetama küll hakata.
Ära muretse. Tootmine läheb Sony jaoks natuke odavamaks. Välimus jääb samaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2021 08:49:35 vasta tsitaadiga

https://www.dualshockers.com/ps5-new-design/
Siin on jutt ikkagi ka uuest võimalikust disainist (slim?) aastal 2022. Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.
Mina olen endiselt seda meelt, et ostes konsool aasta pärast ilmumist on võimalik saada asi odavamalt, "parandatud" versioon ja soodsamad bundle´d (nt jõuluajal konsool + 2 pulti ja mäng-paar tavahinnaga vmt.).
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 07.05.2021 09:33:09 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
https://www.dualshockers.com/ps5-new-design/
Siin on jutt ikkagi ka uuest võimalikust disainist (slim?) aastal 2022. Nagu seni kõigi viimaste konsoolidega on olnud - esimene versioon muudetakse kiiresti väiksemaks-vaiksemaks-säästlikumaks ja ka tarkvara on esimesel aastal nagu on, beta sarnane, paljud lubatud funktsioonid kas puudu või poolikud/vigased.
Mina olen endiselt seda meelt, et ostes konsool aasta pärast ilmumist on võimalik saada asi odavamalt, "parandatud" versioon ja soodsamad bundle´d (nt jõuluajal konsool + 2 pulti ja mäng-paar tavahinnaga vmt.).

Tundub, et see kõik ikka kuulujuttu tasemel veel.
Siin artiklis jällegi öeldud, et uut disaini pole oodata vaid sisemised komponendid vaadatakse üle: https://www.playstationlifestyle.net/2021/05/06/report-ps5-redesign-production-2022-ps5-slim-ps5-pro/
Eks aasta või rohkema pärast oleme targemad icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 07.05.2021 10:32:27 vasta tsitaadiga

Gran Turismo oli põhiline põhjus miks sai kunagi PS3 ostetud ja eks PS5 soetasin samuti seetõttu. Omal ajal lükati aastaid seda gran turismo välja tulemist edasi ja egas nüüd vist kordub sama asi - lubati alguses 2021, nüüd 2022 või hiljemgi. Soetasin uuema puudmisel PS4 versiooni Gran Turismo Spec II (miski 15$ oli soodukas hetkel USA omas) mäng ise hea ja puldi gyrodega õhus rooli "keeramine" täitsa toimib, aga graafika on küll väga nigel, ei saa nagu kusagilt midagi juurde ka keerata. Lisaks polnud võimalik Logitech G25 rooli külge ühendada PS5-le, roole peab vist samamoodi uuendama nagu mobiilegi, olgugi et sisuliselt pole G29 miskit erinevat :s
PS4 Gran turismot vist ei plaanita 4K peale upscaleda, ma pole mujal auto mängudes leidnud niivõrd häid challangeid, mis reaalselt ka midagi õpetaks ja millest hiljem päris ringrajal ka kasu on.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 07.05.2021 10:39:34 vasta tsitaadiga

No võimekuse poolest ei usu, et enne ps5 prod midagi paremat tuleb. Võimalik, et panevad suurema mahuga ketta, teevad slim versiooni jne, agamängud peab ikka sama moodi ju välja vedama. Mind ennast slim versioon ei huvita ja praegune ps5 on ikka väga vaikne ps4 pro kõrval. Seega minu ps5 update tuleb, kui ps5 pro ilmub. Nii kaua tehku mis tahavad. Tarkvara uuendused tulevad nagunii kõigile ja praegu on see väga norm.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.